Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
Profilova fotka
keby bolo otvorene Branisko,tak bi to aj slo
Profilova fotka
Hej take plany :-D :-D :-D
Ved je...teda vacsinou :-N
Profilova fotka
ja som zvedava ako sa to tu v nasej teme rozrodi.Najprv trib,ta uz to ma za par a potom mi :-D
Este Tara sa nepridala... :-p Musime ju nahovorit... ;-) A ty uz si ok?Ked sa mozem opytat...
Profilova fotka
asi ano.moc sa tym nezaoberam,lebo bi som sa zblaznila
Idem kukat spravy, caf Bianca! Mozme sa castejsie stretavat, nie? x-) Kde ta mozem vystopovat? Vela stastia pri snazilkovani :-)
Profilova fotka
neviem :-D caff
ahojte babulky, tak sko pokračujete s prípravami na sviatky? budete ich tráviťsami doma alebo sa zberáte k rodičom? ;-)
Ahoj Tribitka, ideme jednoznačne domov, co by sme tu sami robili. :-| Ale ideme ku svokre, lebo minule Vianoce sme boli u našich :-( Tak som smutna, ze nebudem s nasimi prve Vianoce v mojom zivote :-( :-( :-(
Profilova fotka
Ja budem na Vianoce s nasimi a na 1. a 2. sviatok vianocny budeme s priatelom u jeho rodicov.
sharlott, ja som v BA na sviatky už druhý rok, za našimi stále cestujeme na druhý sviatok vianočný tak ako tanushka, a sme s nimi do Silvestra....ale tento rok domov nejdeme, lekár mi to zakázal.....takže budem celé sviatky zavretá v BA v byte.... ]-( bud rada, že ideš aspon k svokre.... :-D
Článok sa načítava...
ahojte babule ;-) , chcem Vam zazelat prijemne prizitie sviatkov, hlavne vela pohody a dobrej nalady a samo ze vela darcekov hihi, a do noveho roku vsetko naj, nech sa Vam v nom splnia vsetky vase sny a tuzby :-D
Aj ja sa pridavam k prianiu vsetkeho naj do Noveho roku 2008! Prajem vsetko len to najlepsie, najkrajsie, nech sa nam splnia vsetky prianicka, v ktorych je skryta viera, ze buduce dni nam daju viac nez slubuju!!!!!!! Tak nech sa nam vsetkym dari aj dalsom roku a hlavne vsetkym snazilkam!!!!!! papa :-D
Ahoj Tara a Sonulienka. Tak uz mame po sviatkoch, zase zopar kil navyse :-p . Ja som este stale v Presove, manzel aj s bratom su uz v BA, lebo vcera a dnes pracuju. Ja idem az v nedelu. Ale mam pocit, ze by som uz aj teraz sla. :-| No, holt uz sa citim viac doma tam, ako tu. :-|
ahojteeeee, tak ako po sviatkoch??? pribrala som aj ja nejake to kilo-dve :-N . takze od dnes uz ziadne kolace, udene maso, zemiakovy salat.....uz len same ovocie a zelenina. ale ze by mi to nejako velmi vadilo, ze mam trosku navyse....tak to teda nieeeee. no ako ste silvestrovali? kde ste boli? my len tak u nasich, prisla cela rodina...tak nas bolo hadam 15 a fajn sme sa zabavili. uz mi je tak trochu smutno, ze je po sviatkoch, po tej vianocnej atmosfere.....
Ahoj Tara, no my sme silvestrovali v BA, lebo manzelov sef nastojil, ze musia byt vsetci v praci na Silvestra a "utuzovat ducha timu". Al sef ich pekne podporoval z domu z Holandska. Nebol to sice najlepsi Silvester, ale dalo sa...
no tak parada, ste si uzili.....to ich mohol ozaj nechat doma na silvestra.....boze, to su sefovia. my sme mali nastastie volno, ale dnes uz ficime....moc sa mi nechcelo ist do roboty, este by som nejake 2-3dni ostala doma. ale ked musis, tak musis. :-p a ty kedy ides do prace? este mate prazdniny, coooo? ale ti je, zaaaavidim ti.
hej, mam este volno. Do prace idem v utorok. To zas bude sok.
tak ja som uz v praci....teda uz od 9h. ty robis az od utorka???? boze, aj ja chceeeeeem! x-) a co mas nove? pisala si, ze ides snazilkovat? ty kokso, tak pekne rozhodnutie, fandim ti!!!!! my este uvidime :-N , chceme pockat, kym bude rastino fit, nech sa nam potom nenarodi maly stuplik so sadrou :-D :-D :-D uz si robime z toho srandu. a co porabas doma? nenudis sa?
nenudim, Roman si vzal tiez dovolenku a este mame toho doma vela co robit. No, snazilkovat priamo nejdeme, len sme sa rozhodli tomu nechat volny priebeh. Nic extra sa preto nechystam robit - myslim merat BT a testovat kazdy mesiac a nejak intenzivne sa snazit. Len akurat nebudeme pouzivat antikoncepciu. Aj tak mam pocit, ze deti mat nemozem :-N Ale dufam, ze hej.Mne by s to tehotenstvo hodilo tak v septembri. :-N :-p Inak sa mi paci, ze dali prazdniny aj v pondelok. Malokto to vie, ale rusini maju 1.sviatok vianocny. Aj za komunizmu bolo stale volno. AzDzurindova vlada to zrusila. Oni sa starali len o katolikov. ]-(
ty si pripad sharlott, ze: aj tak mam pocit, ze deti nemozem mat! :-N to ta ako napadlo???? ale priznam sa, ze aj mna niekedy napadne, ci ich mozem mat? potom to zazeniem prec s tym, ze sak moja mamina nas mala troch, tak mi hadam nejake plodne geny ostali ;-) ved uvidime. my sme sa tiez tak dohodli, ze hned ako rastino doberie lieky, tak budeme len tak skusat. tiez tak volne, nechame to na nahodu a uvidime. ziadne meranie, ziadne testy...proste je to na prirode. ja si myslim, ze este mam nejaky rok cas, ale ak to pride, tak to pride. ked to tak ma byt, tak bude. no nie? tak vy mate DV? no, ja sa musim serkat v robote. rastik je uz mesiac doma, tak ma nervy...je akysi nervoznejsi a podrazdenejsi. uz nech to ma OK a nech opat beha, lebo sa doma zblazni. a ja s nim. ty mas teda dejepisny prehlad. to som vobec netusila o tych rusinoch....sikulka!
no ahojte krásky moje, šťastný nový rok vám želááááááám :-D ako čítam, tak ste si svitaky celkom užili, ja tiež, pustili ma domov z nemocky, takže som len ležala a povalovala sa ale bola som aspon doma.... teším sa že už je január, len je je čím skôr február a babuliatko už bude s nami, už sa neviem dočkať, som už ako balon, pribrala som 10 kíl!!!! :-S sharlott, neboj, ked vysadíte lieky, chvílku to potrvá kým tvoje vajíčka pochopia čo od nich drahého spermošky chcú..... :-D :-D tara, tak nech už má drahý čo najskôr dole sadru, tiež to má chalan ťažké, ešte mu z nej nešibe?? ako dlho ju má mať? pekne babulky píšte, ja sa zase ozvem..... x-) x-)
:-D Tara, ja to viem, lebo ja som tiez Rusinka. Teda moji rodicia su, tak aj ja sa k tomu hlasim. Ale inak v mensinach mam prehlad. :-p Ked ucim decka maturitnu temu Slovensko a zacnem na nich sypat vselijake informacie, tak sa ma pytaju, ci som na to specialne studovala. :-D A ja ze hej, na gymnaziu. Tam nas naucili toho hrozne vela, len je to tak aj trosku trest. Clovek toho vie strasne vela, ale nevie to pouzit. A kedysi bolo gymnazium jedna z najlepsich skol a dnes sa da vsade dostat cez prachy. :-S
jeeej, ahoj tribitka!!!! :-D takze mas termin vo februari??? tak veru, uz nech to je.....zasluzite si to, lebo toto pendlovanie hore dole do nemocnice musi byt uz fakt na nervy. a 10kg je nic, to je tak akurat. kamoska pribrala 27kg a to uz bolo fakt vela, aj to bolo vidno. ale rychlo to zhodila....takze pri tehotenstve sa to toleruje :-D x-) ked si odratat babenko a plodovu vodu, tak si vlastne ani nepribrala ;-) no sharlot, tak ty mas hlavicku na taketo vedy. ja som dejepis neznasla, skor zemepis som mala rada a slovencinu. a hlavne diktaty som milovala, vzdy som mala jednotku, aj ked vsetci mali stvorky. raz som zachranila priemer triedy....bol 4,1 a len preto, ze tatiana mala jednicku. :-N s matematikou to uz bolo horsie, tam to zachranovali ini :-D . ta ma prenasledovala aj na vyske, ale tam to akosi preslo....len na ZS to bola katastrofa, ale nejako som to zachranila. kolegyna mi teraz akurat hovorila, ze tu vo zvolene, chceli osmaci vyhodit z okna toho chlapika, co ich uci nabozenstvo....neviem ako sa volaju...kapucini???? ale je to hrozne, ze taketo deti si to vobec dovolia a ze ich to vobec napadne. nechapem tomu...my sme nikdy nic take neurobili, boli sme poslusni a ticho ako muchy na hodinach. ide to dole vodou s tou nasou mladezou....takze ma tak napadlo, ze to ucenie nie je fakt ruzove zamestnanie. ale ked dostanes normalne decka, tak to asi ide lepsie...idem o 20min domov....konecne!!!!!! no a inak tribitka, mojmu drahemu uz naozaj zacina z tej PN-ky vadit vsetko. je nervozny a co je najhorsie tak UFRFLANY!!!!! taky este fakt nebol. som mu povedala, ze esto jedno zafrflanie a zacnem potom ja....a to uz len bude. tak sa trosku ukludnil, ale nech je uz radsej OK, lebo budem chodit domov o polnoci a do prace zacnem chodit o 6h rano ]-( ]-( ]-( . na druhej strane mu verim, tiez by som taka bola. nevydrzala by som ani tyzden, nie to este mesiac a pol......
ahojte :-) http://dw.daisypath.com/USZyp1.png
Ahojte baby, no kde ste? Ako sa mate? Kde ste zmizli? =-)
ahojte babule.....tak my už máme po..... malinká sa narodila 6.1. 2008 s mierami 41 cm a 1600 gramov.... :-) stále je v inkubátore na Antolskej, ale už tri dni dýcha sama, takže sme vytešení..... Pôrod prišiel nečakane, dostala som hellp syndrom, t.j. začali mi zlyhávať orgány, takže v poslednej chvíli ma zachránili tým, že vybrali malú, vtedy iná liečba neexistuje, len vybrať plod..... skoro som exsla na operačnom stole, ale už sa dávam dokopy.... Aspon som bola v Ružinove za hviezdu, behali okolo nás ako diví...stáva sa to jednej žene tak z 3000...... :-D :-D
tribitka, az mi mraz beha po chrbte :-o :-o :-o :-o :-o gratulujem k malickej ----- a akoze sa vola ???? ;-)
Ahoj Tribituska. Boooze.....No chvalabohu, ze je to v poriadku. Gratulujem. Drz sa a setri sa. V ktorom mesiaci sa narodila mala? Mojmu bratrancovi sa narodila dcerka v 6. mesiaci a je vsetko v poriadku....A Jasne, ako sa vola?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?