Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
Denny stoji okolo 650sk, poldenny 450. my vzdy kupujeme poldenne, lebo cely den nikdy nevydrzime a este ked ideme sedackovou lanovkou, tak zlyzujem 5x a mam dost :-N , lebo je to dost dlha zjazdovka. ale inak sa dobre lyzuje aj na taloch. a vy kam chodite lyzovat?
My chodime lyzovat na vychode. Do Vysnych Ruzbachov, ked vies, kde to je.
Tam som este nebola....vacsinou sme na rohacoch, alebo len tu pri nas - v nizkych tatrach. ale aj na vychode moze byt super lyzovacka. tento rok budeme lyzovat asi pomenej, mozno viac v marci, ked sa ako tak da rastino do poriadku.... a uz mas darceky???? ja som zufala, absolutne neviem, co mam komu kupovat. uz som vycerpala vsetky napady a nechcem sa tento rok opakovat. a uz je najvyssi cas. nemam ani jeden darcek :-N v sobotu hadam vybehnem do obchodov a nieco kupim, lebo to fakt nestihneeeeeeem.
Nemam ziadne darceky a zatial sa tym nezaoberam...my dvaja sme sa rozhodli si darceky nedavat, svokra povedala, ze si sama vyberie, tak ostava uz len nasim nieco vybrat.
Ahoj tara, dnes tu velmi nebudem, ale aspon zdravim....
ahoj sharlott, ja mam tiez toho dost, ale pozdravujem takisto a prajem kraaasny den. takze ty mas darceky poriesene :-D
Ahojte babulky. Tak ja sa poslušne hlásim....po mesiaci zase doma, to je super pocit.... ešteže idú sviatky, inak by ma nepustili.....už až do pôrodu mám prísny klud na lôžku, aby sa mi nevrátili kontrakcie a aby sa krčok ešte viac neskrátil, lebo už teraz je hraničný..... :-S ale som rada že som doma..... takže teraz sa ma už nezbavíte.... :-D :-D tara, ako sa má manžel? to bude mať sadru aj cez sviatky? chúdatko..... :-( sharlott, ako darčeky? s´tihla si už medzitým nakúpiť? u mna to musí byť tento rok bez darčekov, nesmiem ísť ani do sprchy nieto ešte na nákupy.... aj sme si kúpili letenky, že pôjdeme na sviatky k našiím, ale doktor mi to zakázal..... ]-( tak zatial papa, ozvite sa kočky, budem čakať..... :-N
Ahojte, ako dnes? Ako sa mate? Ja uz som doma z prace. Inak mam angínu a beriem lieky :-( Aj priedusky mam chytene, ale uz len tyzden, chvalabhu necely...a mam prazdniny :-)
no ahojte babule :-D vitaaaaaj tribitka, som rada, ze si sa ozvala :-D :-D :-D tak, tak, len pekne oddychuj a lezkaj, nenamahaj sa a lez s vylozenymi nozkami, nech sa nic neskomplikuje ;-) ;-) ;-) . aspon ze budes na sviatky doma 8-) rastik ma uz ortezu, ale dost dlhu ranu po operacii, ktoru musime 3x denne sterilne osetrovat a nemoze este vobec chodit, az ked bude mat dole aj ortezu. moze si ju skladat na hodinku denne, ale hned zalozit a ani za svet stupit nohou na zem. takze stale ma barle....chudiatko, uz mi je ho luto :-( . darceky som uz nakupila, ale tiez som chodila sama, bez manzela, kedze sa mu neda. ale uz mame vsetko, uz len pobalit a rozdat 8-)
Ahoj, no ja a darceky nehrozi...nemam nic, ani napad :-(
Profilova fotka
caffte babulky :-D
Ahoj laska, ako sa mas? :-p x-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj zlaticko :-D Som po operacii zuba a zaciname snazilkovat a co ty?
Jaaaaaaj, zubyyyyyyy :-S My mozno tiez zacneme snazilkovat. :-N A kde si, v CR este vzdy, ci ste sa uz vratili, ci sa ani nevraciate? A stale robis tam, kde si robila?
Profilova fotka
vsetko pri starom :-D A to fakt?Zacnete snazilkovat??? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
U nas tiez po strom. No, dospeli sme k nazoru, ze to nechame na nahodu. Nebudeme sa priamo snazit, ale ani tomu branit. Od aprila, od manzovej 30.
Profilova fotka
a preco az od Aprila?sak si doprajte darcek pod stromcek :-D
Ze po strom :-D :-D :-D :-D :-D Po starom :-D Bude to darcek na jeho 30...pristupila som ku kompromisu :-N Nechala som sa presvadcit...
Profilova fotka
:-D ja som si myslela,ze tonebolo len tak :-D este pamatam na tie nase rozpravi o manzelstve
No, no , som tvrdy oriesok :-D :-p A nehovorila si, ze sa chces vratit do BJ?
Profilova fotka
hej,ale nevuem v ktorom storoci :-D sak ma poznas :-D
Jaaaj, ty si tiez taka rozhodna, ako ja, co? Ja by som tiez niekedy chcela sa vratit, mozno...Ale ked si predstavim, ze by moje deti mali vyrastat v BA...Nie celkom sa mi ta myslienka paci...
Profilova fotka
mi ani nehovor.Ostrava je este vetsia nez BA a moji deti tu rozhodne vyrastat nebudu.Uz dost ze to zanechalo nasledky na mne :-D
:-D No, ja este aju medzi tou mladezou pracujem a keby moje deti mali zit medzi tymito ignorantmi...tak diky moc...
Profilova fotka
pekne na vychod dievca.Tak tak.A ja si najdem pracu v PO a budeme chodit na kavu
Ok, dohodnute ;-) No, len v PO to v tych nemocniciach nemas take ruzove. Skor by som si ako sestra hladala pracu v PP, niekde v Tatrach...
Profilova fotka
ale nie.ja sa chcem usadit.Byt blizko nasich,abi moje deti poznali babku a detka a samozrejme rozumeli nasej lubozvucnej saristine :-D :-D :-D Ja to mam do Presova neakych 26 km takze aj peso bi som zasla (za neaky tyzden,dva)
Moja babka je od Svidnika a hovorila, ze bezne chodili pesi do Presova. Vraj im to trvalo den.... :-N Ved aj Poprad je blizko. Tam by sice saristinu nespoznali, ale ... boli by ste blizko. Ja uvazujem prave nad tym popradom, ked uz vychod...
Profilova fotka
A preco Poprad?ja bi som skoro do KE.tam to poznam(teda aspon vsetky bari v centre :-D )
Je to dostatocne daleko od svokry, hadam, na to, aby chodila k nam casto. :-D Mne sa Poprad paci a to mesto ma buducnost, rozvija sa a ma "medzinarodny" kontakt.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?