Menu Forum

Svadobný veľtrh 26.3.2011

(zamknutá)
28. mar 2011
fotoportrét
fotoportrét
ann_christine (26 r.)
Registrovala sa 3. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bytča.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ann_christine (26 r.)
Registrovala sa 3. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bytča.
  • Nevie kedy bude svadba
 chystáte sa niekto na tento veľtrh?
9. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jarusmischo
2
Registrovala sa 21. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
jarusmischo
2
Registrovala sa 21. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Žilina.
 @ann_christine Áno, áno, bola som emoticon)
28. mar 2011 o 09:05  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ann_christine (26 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ann_christine (26 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @jarusmischo a ako sa ti tam páčilo? aj si niečo zohnala?
28. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jarusmischo
2
fotoportrét
fotoportrét
jarusmischo
2
 My plánujeme svadbu až budúci rok, takže sme ešte nekupovali, ale viacmenej sme si ujasnili výzdobu, poháre, obrúčky, oblek ... sestra nám sľúbila konfety, s ktorými tam všade pobehovali. Myslím, že keď pôjdeme na veľtrh budúci rok, necháme tam nemalé peniaze, pretože to bude pre nás aktuálnejšie ako teraz Páčili sa mi tie ručne vyrezávané sviečky a aj podväzky boli super a drahému sa páčili obleky. No a ešte by som chcela budúci rok navštíviť aj veľtrh v BA. Toto bolo pre nás také naladenie na svadbu. Ešte dodám, že bol nekonečný výber obrúčiek.
28. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.