Svadobná výstava v Spišskej Novej Vsi 2010

nevesty počuli ste že 8.5, bude v spišskej novej vsi svadobná výstava v dome kultúry maja
Profilova fotka
a co a kto tam bude vystavovat?
no to by som sa velmi potešila. :-)
Profilova fotka
... no ja som videla v meste plagat v kvetinarstve, bude prezentacia SVADBA 2010 v hoteli Metropol 1.5. od rana, do vecvera...ideme aj my s babami, segra sa vydava v auguste tak sa tesime, aj kamoska volala, vraj v Levoci maju info v Gastrodome - Levocaku, prevadzkarka, tak sa mozno stretneme :D
Profilova fotka
baby dajte blizsie info... ja idem na svadbu v septembri, brasko sa zeni...
Profilova fotka
zajtra idem do mesta, este raz pozriem, v ktorom kvetinarstve v Spisskej bol ten plagat, ok? ved do 1.5. je este troska casu, stihame, nebojte :D
Profilova fotka
ano zisti smartik aj ja by som sla, som z LE a mame svadbu v rodine...dik
Profilova fotka
krispin, ved ked si z LE tak skus v Gastrodome, ako som spominala, maju info
Profilova fotka
no, musela som si este raz precitat text, sory nevsimla som si - mas pravdu , dakujeeem, zajdem :-)
tak bude to 08.05. alebo 01.05. ? je to pre mna dosť dôležité
Profilova fotka
teraz som bola v meste plagat je na termin 1.5. v hoteli Metropol. SVADBA 2010 ... od 9.00 do 18.00, leb ma to tiez zaujalo...
Profilova fotka
no ja som tu temu nevedela dnes najst, uz som sa zlakla, ze co? Bola som v Levocaku, vraveli mi ze akcia je v Metrolpole 1.5. zatial som nenasla inu...lucka 06 chystas svadbu niekedy teraz ze je to take surne? My mame svadbicku v juni, teda ja nie sesternicka...ale budem svedok...
svadbu mám až v oktobri a zhodou okolností v metropole, je to pre mňa také dôležité lebo nie som zo spiša ale od nitry a raz mesačne chodím domov, tak aby som si to vedela naplánovať :-D ale vďaka za ten termín, pomohli ste mi
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka 06, keby si nieco potrebovala mam tam znamu, kludne ma kontaktuj cez IP ti mozem nechat :-) telefon
mne poslala plagat pani z agenturi,mozete si ho pozriet v mojom albume http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Profilova fotka
holky teď jsem vytáhla leták ze schránky (spišsko levočsko...) kde je inzerát na výstavu v kulturnom dome 8.5. Od 11 do 16 hod. pořádá svadobný salon dom kultuy a svadobka pod levočskou branou....
ahoj davam to na pravu mieru 1.5 je jedna výstava /bez predaja na objednávky/ v metropole a druha je 8.5 v dome kulrúry výstavna aj predajna s programom ,su vonku dva plagaty je potrebné ich čitať pozorne
Profilova fotka
simone1, plagat je velmi pekny, teraz budeme robit svadbu sesternicke ,ideme pozriet, inak babenky je jasne , ze ked niekto robi VYSTAVU tak sa vystavuje a na VELTRHOCH sa predava...Maria, vsak? a na druhom plagate je napisana tiez vystava, tak sa to malo inak volat, NiE? to zrejme poriadatelka nevie A mimochom v Metropole na plagate je super program, mna teda zaujal viac...
Profilova fotka
a este mame jednu svadbu v rodine, brasko sa zeni sice az v decembri, tak treba kuknut nejake paradne satky, tesime sa...
Profilova fotka
no to je teda dobre, ked nic-tak nic,... no viac vystav, viac moznosti, treba si pozriet...som zvedavaaaa
Profilova fotka
Maria, na prvej vystave len na objednavky a na druhej predaj? Maryen44 ma pravdu...ved na vystave sa VYSTAVUJE ! odkial to vies?
Profilova fotka
je pardon, pisala som velkymi pismenami, nemyslela som to zle, viem ze sa to nesmie :-p
Profilova fotka
ved aj ja som pisala...preco sa to nesmie?
Profilova fotka
maryen44, lebo je to v pravidlach, kuk :-p , hihi
Profilova fotka
tak fakt, sory... :-) ale ved my sme nikomu nenadavali, iba zvyraznovali, ze sa bude diat v Spisskej nieco :-D pekne
ja som myslela tym ,aby si každy prečital plagat že ide o dve výstavy aby si ludia nemylili ,že kedy to je a kde ,ale na jednom plagate je napísané kontraktačno-predajna akcia tam je ten rozdiel!
Profilova fotka
jasne ved sme to aj tak pochopili babenky, :-) inak organizovat vystavu nie je ziadna sranda, vo velkomestach, to je jednoduchsie, bola som dlhsiu dobu v BA, velke priestory, vela dodavatelov a vela moznosti, berme to tak, ze netreba ist na tie vystavy v SNV s nejakym velkym ocakavanim, aby ste neboli sklamane, ved Spisska je malinkaaaa, a pravda je taka, ze sa tu nic takeho este doteraz nedialo, tak budme v ocakavani, nechame sa prekvapit... x-) po vystave si napiseme nase dojmy
Profilova fotka
no presne tak, budme stastne, ze sa vobec nieco poriada, ved aj tak je statny sviatok, tak aspon bude program, vo velkom by sa to v SNV aj tak nedalo, na to tu niet priestorov, a kto uz by z BA siel vystavovat na Vystavu do SNV? rozmyslajme realne...tak to budu aspon Spisiacka show...ja sa tesim...
tiež som zvedavá čo to bude zač. len dúfam že to nebude horšie ako v KE lebo tam to bola poriadna slabota. verim že sa spišská ukáže v lepšom svetle ;-)
ahojte baby, ani neviete, ako ste ma tymto potesili. Som stale v Nitre, takze nejak nestiham registrovat, co je doma. Sice 1. nebudem moct ist, ale aspon toho 8. sa pojdem pozriet. snad ma nieco ocari na svadbicku. A najlepsia sranda je to, ze prave 8. mame pytacky a zasnuby, tak asi najprv absolvujeme vystavu a tak sa pojde riesit vsetko ostatne :-D .
ja sa asi nedostavim na 1.5. tak aspon na toho 8.5. by som chcela ist,napiste potom ako tam bolo.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?