Svadba - 7.11.2009

Profilova fotka
ahojte babenky:-))ktore baby mate svadbu 7.11.2009...co myslite aky budeme mat cas??
ahoj, ja mam 7.11 :-) tiez nad tym rozmyslam...tazko povedat, moze byt krasne jesenne slniecko ale moze aj prsat...radsej sa nad tym netrapim, je mi to jedno....to jedine neovplyvnime :-D ako si na tom s priparavami? co ti este chyba?
ahojte...takze presne o mesiac :-)) ako ste na tom? mate vsetko vybavene?
Ahojte baby.Neni nas vela,co sme si dali novembrovy datum,co?Ja som nikdy nechcela mat svadbu v lete,kvoli horku a salmonelovim kolacom :-) Snad nam vyjde pocasie,uvidime.My sme svadbu zbuchali za 2 tyzdne,na konci augusta sme sa rozhodli spravit to v novembri.Inak,vyslo nam zatial vsetko ok,tak si musim zaklopat.Ani zo satami som nemala problem,kedze tento datum neni velmi oblubeny,ale pre mna super:)Drzim Vam palce,nech vasa svadba vyjde na vybornu. ;-)
ja som planovala asi 4 mesiace, ale vseto v klude a pomalicky, ziaden stres... teraz len dotahujem detaily a viac menej si to uzivam... ja som tiez v lete nechcela mat....skor tak v oktobri, ale to nam navyslo... ale ved to je vlastne uplne jedno, ake bude pocko, hlavne nech vsetko dobre dopadne :-)
Profilova fotka
ahojte ako mate zorganizovanu vyzdobu??? mozem vam s tym pomoct ;-)
No,ani nam to nevyslo,my sme to dajako neplanovali ani tento rok,ale ked sme z rodiny,kde keby poviem,ze sa chcem zobrat az po dietati,ukamenuju ma,tak sme to spravili este,ked nebudem vyzerat ako slonik,aj ked nevesty s bruskom su zlate.teraz sa len modlim,aby mi na skuske sedeli saty,lebo by som nerada,keby ich museli prerabat:(No,pocasie teraz vyzera dost hrozivo,ale este ma 3 tyzdne na to,aby sa umudrilo, tak uvidime.
Milé nevestičky, ja vám len chcem napísať, aby ste sa toľko nestrachovali ako bude :-) Nie som síce z tých, čo svadbu mať budú, ale ja som ju už mala. A tiež v novembri. Pred ôsmimi rokmi. A tiež som tak zalamovala rukami este v predvečer, lebo všade bolo blato, a ulica kôli plynu rozkopaná, ale na to ráno nezabudnem.Ostala som v príjemnom šoku, keď za noc toľko nasnežilo, že všetko blato zakrylo. A vraj bola aj zima, ale ako v taký deň ja, tak ani vy ju cítiť nebudete(mala som šaty bez rukávov a dlhý tenký plášť). Nemenila by som za nič na svete ten termín, to si poviete aj vy potom :-) Veľa šťastia!!! A hlavne pokoj!
jaaaaaj, tak sneh ja nechceeem :-N ale vlastne je mi to tiez jedno...trochu dufam, ze nebude sneh a bude trosku teplejsie, ale ani nie kvoli mne, skor kvoli mojej tete na voziku, starsim hostom atd... baby a ako ste na tom? co vam este chyba a ako sa citite? ja zatial nervozita ziadna, vybavene vsetko, len detaily sa este vynaraju trosku :-D
Hm,dufam,ze mame vsetko,ale urcite na daco pridem v Piatok vecer pred svadbou :-D Ja uz si planujem vsetko len uzivat,stresu uz bolo dost. Pocujte baby,mozem sa spytat,svadobne pierka davate vsetkym,alebo len chlapom?
mne moja dekoraterka hovorila, ze sa davaju len muzom... okrem toho niektore zeny to nemaju radi, vraj im to kazi dojem zo siat :-) takze som dala na dekoraterku, ona mi ich aj robi...
Tak,to je super,lebo ani mne sa to nechce davat vsetkym.Aj tak to kazdy zachvilu strati ;-)
Profilova fotka
helou kocky, pridavam sa do klubu.... fuuu, uz ma skoro zacina chytat ten divny pocit nervozity :-D jooooj, ale velmi sa tesiiiiiim.... btw, u nas budu mat pierka tiez len pani (aj s nimi bolo dost roboty, pre zeny by sa mi uz asi nescelo :-N )
Článok sa načítava...
Tak,mne uz sa zacinaju snivat divoke sny,o zlych satach a podobne.Snad to neni predpoved:)Alkohol a jedlo zajednane,tak hostia by mali byt spokojni :-) Obavam sa uz len zlomeneho nechta a bedarov na tvari,to velmi neovplyvnim,ostatne snad bude ok.a este zasadaci poriadok,nikdyby som si nemyslela,ze s tym bude tolko roboty. :-|
presne tak, mne sa snivalo, ze ukradli zo salonu moje saty den pred svadbou :-D a bohuzial, taktiez problematicka plet :-| teraz sice nic na tvari, ale predpokladam, ze z nervozity sa vyhadzem.... a co pocasie? podla dlhodobych predpovedi ma prsat, ale tie dlhodobe nie su velmi presne....
Profilova fotka
ja som zase citala predpovede, ze bude cca 5-7 stupnov, ale dazd zatial nie... ale, ktovie, dnes uz nemozno verit ani predpovedi na zajtra :-| co vam este, kocky, chyba? mne sa snivalo, ze sme narychlo museli presunut svadbu do uplne ineho mesta (sme obaja z BA =-) ) a nebolo tam nic, co som chcela, no skratka nocna mora, fuj
Tak som si teraz pozerala predpoved a ma byt najhorsie pocasie z celeho tyzdna,takze parada.A ma od rana prsat.Idem sa modlit,aby sa dlhodoba predpoved mylila.Kruci,dufala som,ze aspon prsat nebude. ;-(
ja som pozerala tiez na viacerych portaloch, ale nasla som skor info o tom, ze bude zamracene, oblacno, ale dazd az v noci.... no a v noci je to jedno :-D
Mozte si vybrat saty,salu,vyzdobu a vsetko ostatne,ale pocasie sa bohuzial vybrat neda.Nevadi,bude prsat,mame parazor :-) Bude fukat vietor,dame na vlasy viac laku,ale urcite si nenechame pocasim pokazit jeden z najdolezitejsich dni.No nie?
Profilova fotka
baby, uz stresujete? fuuuuuuuuuuuuu, ja asi nemam este milion veci,len este neviem, ktore to su, to je najhorsie =-) jooooooooj, ale velmi sa tesim, aj vy kocky? uz iba par dni.... ;-)
Uz mi to zacina dochadzat a zatial v pohode,tesim sa na to :-)
ja moc nestresujem, skor sa tesim... ale trosku vzruso je :-D ja som mala v piatok rozlucku so slobodou, baby to uzasne zorganizovali, bolo super...takze som uplne vypla a prestala mysliet na stres...
Tak,dnes som si bola po saty a pani bola taka zlata,ze som si ich uz dnes mohla zobrat.Dost som pocula na ten moj salon zle veci,ale neviem,saty uz boli nachystane,vycistene a vyzehlene.Aspon viem,ze taketo reci netreba pocuvat.Najdolezitejsie uz je,tak uz to dako dopadne :-) Naposledy babule,nech Vam vsetko dopadne na vybornu a nech to zvladnete bez stresov.
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?