Menu Forum

Svadba 5.9.2009 v Nitre

(zamknutá)
26. máj 2009
fotoportrét
fotoportrét
unicorn
4
Registrovala sa 11. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
unicorn
4
Registrovala sa 11. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava.
 Ahojte...berieme sa 5.9.09 v NR, no a mame maly problem...farnost kam drahy spada-hrad ma prave kostol v rekonstrukcii a je mierny problem s udelenim povolenia inej farnosti urobit sobas a na hrade sami nevedia, ci dovtedy bude hradny kostol zrestaurovany a budu moct sobasit...
Na matrike nam pre zmenu zahlasili, ze na tu sobotu este nikoho nemaju hlaseneho (a mozem povedat ze sobase v ich podani su dost ubohe/zazila som jeden minuly rok a stacilo mi-ti sa zabudli v sociku, az komicke-no z nudze cnost) a pokym nebudu aspon 3-4 pary na ten termin, tak oddavat nebudu, co mi pride ako riadna haluz, lenze pri ich "ochote a ustretovosti" jeden nikdy nevie...Tak sa chcem spytat-kto by chcel mat svadbu v tento termin na mestskom urade a prida sa k nam??? emoticon
Pripadne poradte ako to vyriesit...dakujem!
24. máj 2009 o 23:57  • Odpovedz
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lucinka4
2
Registrovala sa 2. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 753 príspevkov a 2 albumy. Má 20 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Svadba bola 13. júna 2009
    V kaštieli v Mojmírovciach, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lucinka4
2
Registrovala sa 2. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 753 príspevkov a 2 albumy. Má 20 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Svadba bola 13. júna 2009
    V kaštieli v Mojmírovciach, okres Nitra
 ahoj unicorn, neviem teda ako si vobec na matrike mohli dovolit nieco take povedat? ak chcete ten termin tak urcite to musi ist..neviem ci je nieco take v zakone ale 5.9. je normalna sobota tak nechapem preco by nemali sobasit..hoc aj jeden par..bola som tam kamoske na svadbe v decembri a boli jediny par
nie som veriaca takze v tomto tak uplne neviem poradit ale hrad rekonstruuju uz riadne dlho takze musia mat skusenosti s povolenim do inej farnosti
budem drzat palce aby vsetko dobre dopadlo a vy si uzili nielen svadbu ale aj pripravy v pohode emoticon
25. máj 2009 o 07:43  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
unicorn
4
fotoportrét
fotoportrét
unicorn
4
 Ahoj, dakujem za radu, no skusam, co sa da...este mame v zalohe jedneho ineho knaza (znameho z TO), ktory by nas oddal hadam aj na ranci, kde bude hostina, lenze ten bude "v obraze" az v juni,kedze ho maju prelozit na inu farnost, cize nam nevedel este nic na isto slubit...neviem, chodim sa pytat na urad cca raz za dva tyzdne, no stale nic, a co sa kostola tyka, nechce sa mi tahat to cez nejake ich dozorne ustanovizne...som veriaca, no nie az tak striktne, cize mi je v globale jedno, ci to bude urad, alebo kostol-hoci v tom kostole je to asi krajsie...uvidime ako to cele dopadne, no heppy z toho nie som, kazdopadne dam vediet emoticon
25. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
Registrovala sa 6. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 424 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Machulinciach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
Registrovala sa 6. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 424 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Machulinciach, okres Zlaté Moravce
 Ahojky,
no nie som sice z nr, ale mam k nej blízko, čo sa týka toho uradu, to vam ako mohli takto povedať, ved je to ich povinnosť vás zosobášiť...a cirkevný obrad- ak nie ste ani jeden z farnosti kde chcete mať sobáš, je potrebne vyžiadať si dovolenie sobáša vo farnosti v mieste vášho trvalého pobytu a vyžiadať si od kňaza licenciu...a toto by vám mali dať uplne vpohode... nás zas bude sobášiť iný knaz, nie ten náš z farnosti a tiež sme museli požiadať o povolenie...a vpohode nám ho dali...
25. máj 2009 o 16:39  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
unicorn
4
fotoportrét
fotoportrét
unicorn
4
 Ahoj,
no snubenec je z NR a spada pod farnost na hrad. Problem je aj v rekonstrukcii, ale asi aj v tom, ze moj nastavajuci bol kedysi horlivy veriaci, ministrant dlhe roky a vela nechybalo-bol by siel za knaza...a mam ticheho tusaka, ze to, ze sa nim nestal mu asi dotycny duchovny dodnes nezabudol...(bolo to citit z toho, ako s nami komunikoval, hlavne so snubencom).
O tejto draheho minulosti vela neviem-a ani to nechcem riesit, bolo to davno, to sme sa este nepoznali, dnes je zdravotnik..
No a na ten urad si asi budem musiet posvietit, lebo ani mne sa to nezda, keby mi to matrikarka nepovie do usmevu, tiez neverim...ale celkovo tie uradnicky tam si este nestihli vsimnut, ze totac skoncil...o tych povoleniach viem, s tym u mna problem nie je, co by sa tykalo cirkevneho sobasa .
26. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.