Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
dudasik, velmi sa mi páčia tie čb fotky, niet nad starú dobrú klasiku v novom obleku. na mňa pôsobia tak prirodzenejšie , ste proste zlatunkí :-)
Profilova fotka
ahojte kocky... prezivam v praci,ale unahlene rozhodnutie som nastastie, alebo nanestastie nespravila, pretoze tu sef vkuse nie je... veru idem tych fotiek viac spravit CB. Stve ma to,ze sa ich tam zmesti len 50 kusov, to je malo. Budem musiet tie prve vymazat.
Profilova fotka
dudasik veď niektoré baby sú to poprihlasované aj viackrát. tak si daj dudasik1 a my vieme kto si :-N inak ja mám za sebou tak bohovský víkend, pošlem niakú fotočku do emailu 8-)
mzuzka, aj mne posli... mi sme cely vikend prelezali pri tv a oddychovali :-)
no super..... kde ste to boli?
Profilova fotka
ty brdo mzuzka, fakt skvely napad, hned aj idem. Si fakt super. Uvidime, ci na to adminka pride :-D :-D :-D ? Fotky som videla, fakt dobre, sakris, aj ja potrebujem... v piatok som mala stretavku zo zakladnej, bolo super, len skoda,ze som prisla domov o tretej rano a hned o pol stvrtej sme uz aj vyrazali do Polska. Boli sme kupovat plavajuce podlahy, bol to iny stres, mali sme toho vela a hrozne male auto. chudinka nasa Fabinka, mala co robit. A v nedelu sme prosim pekne betonovali... :-S Mzuzka a ako pokracujes s pripravami? Pomalicky?
HOTOVO. To som jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Kuknite, dufam,ze stihnete. :-D
Profilova fotka
boli sme v bešeňovej,bolo fakt dobre! ja som od piatku do nedele spala dokopy 5hodín, keď som včera sadla do auta, na Donovaloch som myslela,že si vopchám zápalky do očí :-D ale dobehnem, hádam teraz. stihli sme, super. len vymaž názov albumu, daj radšej adriánko a darinka, nech sa v prehľade neradia vedľa seba
mzuzka, prisli super, ti normalne zavidim.... brala by som....
dudasik, my sme podlahu kupovali v baumaxe 2,25 m2 za 279,-Sk a vy?
Profilova fotka
dudášik, ty si zrušila album, či nás odhalili?
Profilova fotka
Mzuzka moja, bohuzial dlho ten napad nevydrzal, kedze som tu pod drobnohladom, opat mi to vymazali. ale kedze mam aj manzela, mame tu fotky aj od neho. Takze ak xes, poslem ti IP. aj ked neverim,ze to tu vydrzi do zajtra. Podlahu sme kupili v tom Polsku po 230,-Sk/m2. Ale celkom sme usetrili vyse 7000,- Sk pretoze sme tam brali aj listy aj ten molitan pod podlahu. Oplatilo sa a sme spokojni a mali tam super vyber roznych farieb a vzorov.
Článok sa načítava...
dudasik, ja som nahovarala draheho aby sme tam isli kupit nabytky ale sa mu tam nechce.... hlavne si asi nevie predstavit ako by sme to viezli sem... :-S cize by sa nam zislo vacsie auto...asi..
krasne su tie fotočky tvoje
Profilova fotka
zlatik, to si mala vidiet nas, ako sme vliekli tychto 500 kg podlahy, ty kokso, vobec nas to nenapadlo,ze to bude take tazke a este aj toho podkladu bola vela, nebolo to tazke ale rozmerovo hroza. Vies ako mi lepilo a to boli len podlahy. Nabytok tam chceme tiez kupit a jednoducho si poziciame velke auto od niekoho znameho... Stoji to za to. Pretoze vacsina slovenskych firiem aj tak kupuje v Posku, to viem, kupili sme tak spalnu.
Profilova fotka
Ahojte kocky, takze zase horor na tejto stranke. Moj milovany manzel si tu tiez zalozil album, aby sme svojim vzdialenym pribuznym a znamym mohli ukazat viac fotiek. Bohuzial krasavica ho zase vymazala, bola tak sikovna, ze do pol dna tam uz nebol. A este sa mi vyhrazala,ze ma vyhodi z tejto stranky uplne. Tak aby ste vedeli ak dudasik zrazu zmizne. Oki ?
dudasik, mojaaaaa.... zbijeme ju..... ;-)
Profilova fotka
Dobre sedi vec, zmlatime ju, ha ha ha. Si zlata? ako sa inak mas? Co babo?
babo odkladame.... skola vola.... sakra... chceli sme fungovat na plodnych a neplodnych dnoch a zistujem, ze mam skoro furt plodne dni.... ]-( a co vase babo... a inak stale naháňačka.... na vikend ideme domov, lebo chceme ist do decodomu nejku kuchyňu pozrieť, ale neviem neviem.... nejak sa mi nic nepaci... alebo moc drahe....
Profilova fotka
ja to tu teda fakt nechápem,prečo tu mažú pekné veci a nechávajú sprostosti :-S
Profilova fotka
no co uz, nechapem ani ja...ale kaslat na takych povrchnych ludi... Nase babo, mozno aj bude, ale neplanovane... ale ako sa hovori, radsej nehovorme dopredu,lebo nahodou to nevyjde. To preto,ze som vypravala,ze chceme dokoncit najprv byt... :-N Ako si to zistujes tie plodne a neplodne dni? To by som teraz potrebovala overit, ci mam alebo nie.
kupila som si v lekarni taky malicky mikroskop na sliny. Je to velke ako rúž na pery, je tam presne popis a je to jednoduche. Je tam maličke skličko ktore si nasliníš vždy rano ked sa zobudis, prv ako si pojdes umyt zubky, alebo asi 4 hodiny nejest pred tym, aby to ukazovalo spravne. Pozres sa do svetla a ked uvidíš iba guličky tak su neplodne a ked papradovité utvary tak plodne. Ak je tych papradiek maličko tak ti plodne začínaju, je to take prechodne obdobie a možte si stvorit dievčatko, ak chcete chlapčeka tak sa treba snažiť cez uplne maximalne plodne.... (Teda neviem či to plati, ale ževraj by to mohlo fungovať s tym pohlavím). a stalo to asi 140,-Sk a je to na neobmedzeny pocet pozorovaní.
Profilova fotka
babulky,to s tým testom je bohovské. yukaya ja som volala do technického skla v Blave, aj som poslala e-mail, ale neviem či som našla na nete to správne číslo, lebo oni vraj poháre nerobia. nemáš náhodou konkrétne číslo, alebo e-mail? S bábätkami vám fakt držím palčeky, nech prídu v tú pravú chvíľu pre všetkých troch x-)
mzuzka, jasne poslem ti mailom adresu..
mzuzka, slovaktual..spravne?
Profilova fotka
áno , mail mi prišiel, ďakujem. idem tam volať.
Profilova fotka
Kocky a coze tu vy kseftarite??? HM?
Profilova fotka
no poháre svadobné, kuk vyššie o pár riadkov ;-)
no mala by volade byt aj fotka z menami a datumom ale neviem kde.... :-N
Profilova fotka
Zuzi a uz vies presne ake chces, v Prievidzi teda nic moc?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?