Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
mne ide tvoj album úplne v pohode, neviem prečo jej nie, skúsila som ho otvoriť aj viac krát a vždy ho načítalo
Profilova fotka
No mzuzka moja, uz sme od dnes same. Yukaya uz asi cestuje. Takze mozem len tisko zavidiet,ale aj uprimne priat. Aj vy planujete svadobnu cestu hned po svadbe?
Profilova fotka
ahoj, sv.cestu plánujeme, ale keďže sme obaja pracovne dosť vyťažení, tak asi len Tatry. uvidíme, ako budeme stíhať. ale radi by sme, lebo sme už 2roky neboli nikde pri mori. mať firmy je niekedy aj dobre na nervy ;-(
Profilova fotka
No a? Ved Tatry su nas skvost, sme predsa slovaci, tak by sme mali najskor pobehat nase krasy, nie letiet prec. ale to je moj osobny nazor, mozno divny. Ale my chceme tiez pobehat Slovensko, aj kvoli vytazenosti a tiez kvoli peniazom, ale hlavne kvoli tomu vnutornemu pocitu. a co uz aj nieco pripravujes, ci len v mysli? :-D
Profilova fotka
no, my máme SR obehané, tento rok sme boli tiež v tatrách ale nie kvôli peniazom, ale kvôli času. Môžem ti povedať, že dovolenka v tatrách ťa bude stáť viac, ako v Bulharsku alebo v chorvátsku, to ti môžem zodpovedne prehlásiť. ak ti môžem poradiť tak príjemne a cenovo dostupne je v Rajci, nájdeš tam aj fajn chaty so saunou a krbom za dobré ceny ;-)
Profilova fotka
Hmm, to ti s tymi cenami verim, pretoze tie miesta su vhodne a su na to aj robene jedine pre zahranicnych turistov, ktorym to nerobi problem. Ale myslim, ze sa tam urcite najdu nejake zabudnute chaty, alebo take nieco... Ktovie? Veru pravdupovediac to tam nepoznam ,neviem ake su tam moznosti. A ked uz mate pobehane, tak neni o com, ja bohuzial v tomto zameskavam, chodili sme tak jedine do Sturova. co uz, my chudobne mysky :-(
Profilova fotka
hlavne že je dobre a je to úplne jedno kde . my sme si boli opekať pri kanianke v lesíku a bolo fajn ;-) v štúrove je tiež pekne a výhoda, voda teplá stále, more neohreješ :-D
Profilova fotka
Ahoj Mzuzka, uz mam zopar neamaterskych foteciek v albume, kukni :-D
Profilova fotka
všetky sú úplne krásne, aj amtérske aj neamatérske, boli ste fakt krásni!!! Ja sa už neviem dočkať, ešte 1/2roka ]-(
Profilova fotka
Dakujem, Ti garantujem,ze tych 6 mesiackov ubehne ako voda, sa tes z toho casu, lebo clovek tolko planuje a ten den zbehne ako v inej dimenzii a strasne rychlo. Fakt akoby to bolo vcera, co sme sa rozhodli sa zobrat. :-N
Profilova fotka
Ahoj mzuzka, mrzi ma to, ale asi sem uz nebudem chodit. stratila som vsetok zaujem, ak chces poslem ti mailovu adresu a ak budes nieco potrebovat, staci sa ozvat. drzim palce, papa ;-(
no ahojte krasavice...... už sme sa vratili... manželík ma takmer vymenil za 1000 tiav.... :-D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj moja, tak vitaj teda spiatky. ako ste si to tam uzili, vypravaj a prehanaj. Kedy budu fotky? Som zvedava. Ja mam noveho len to,ze som si kupila malickeho psika, maltezaka. Mala som ho aj v albume, ale chudacik pobudol tam len pol dna a uz si na neho niekto dotycny postriehol. co nie je nic prekvapujuce. :-S
mali sme len obyčajny fotak, tak idem nieco naskenovat... ;-) o chvilu som tu
no tak až poobede.... prisla sefova.... dudasik, babatko si si mala kupit.... :-D
Profilova fotka
Ja viem moja, ale to teraz bohuzial nie je najlepsie riesenie, chcem pre babo tie najlepsie podmienky,tak isto pre mna a tehotenstvo. Teraz hra vsetko proti, prerabame byt, este nas caka to najhorsie jadro a takisto v tejto praci nemam dobre zazemie, kolkorazy mam infarktove stavy a co potom babo v brusku, proste nie... ale rada by som ;-(
Profilova fotka
ááhojte, už sme zase nakomplet zo sto babiniek 3, prievidžanky, to je úspech, xi. Ako bolo na dovolenke? my domasedky a pracantky, len závidíme ale potichu a v dobrom. :-)
http://www.mojasvadba.sk/album/album....
chcela som dat fotky do albumu ale je to moc velke..... lebo skenovane su a neviem to zmensit... :-S
ale niečo skusam...
no takze nic... jedine poslat mailom....
Profilova fotka
klik pravým na fotku klik otvoriť v programe klik microsoft office picture manager klik roletka obrázok klik zmeniť velikost klik a na pravo si zmeníš na aké chceš rozlíšenie najlepšie pre e-mail malý a jeto :-N
Profilova fotka
ahoj yukaya , vidím že pracuješ na dopĺňaní fotočiek , muselo byť kráásne
hotovo, diky za spoluprácu
par obrazkov.... http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Profilova fotka
máš určite krásne spomienky, ja neviem či pôjdeme na sv.cestu vôbec aj do tých Tatier, lebo to vyzerá, že pracovne asi budeme vyťažení, som skalopevne rozhodnutá, že celý týždeň pred svadbou budem mať voľno, pár dní po svadbe, tak neviem neviem ako to časovo vydá :-(
no tak chodte o mesiac, ale urcite chodte, je to super, boli sme stale spolu ale aj tak sa nam to videlo malo a ked sme sa vratili a isli sme do prace tak sme si strasne chybali.... zoznamili sme sa tam s par slovakmi, ale najradsej sme boli sami, boli sme uvolnení odviazaní a furt sme sa muckali... :-D x-)
Profilova fotka
No to som rada,ze ste si to naplno uzili. Ja sa tiez tesim na nejaku dovolenku, ktora pride neviem kedy. Ale chybame si aj teraz, sme strasne malo spolu. Je to hrozne, ked je clovek skoro cely den v praci, ziadny zivot, trosku ma to po svadbe zacina viac trapit a stale vyskakujem na sefa a uvazujem o vypovedi... neviem co sa deje.
Profilova fotka
my sme tak boli pred tromi rokmi, úplne sami na dovolenke, ja som v robote odpadla, záchranka ma doviezla do nemocnice a tam mi určili diagnózu vyčerpanie psychické i fyzické. Tak som zavolala Marekovi, nech ide kúpiť niaký last a išli sme na dovolenku, sami dvaja, bez detí a telefónov, faxov a pod. Teraz už má svoju firmu aj Marek a my sme vlastne radi, že sme si konečne našli čas na rozhodnutie zobrať sa :-( dudasik, neurob unáhlené rozhodnutia ;-)
dudasik, čo robiš??

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?