Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
veď ja som sa inšpirovala tvojim oznamkom a ešte jedným podobným. Len môj Marek sa nechcel ísť "polonahý" fotiť, lebo čo babka a mamina a tak....... tak som sa potom rozhodla pre grafickú podobu. pôvodne to mala byť fotka pri strome, kde by bolo veľké červené jablko (aj som ho už mala kúpené v tescu, pol hodiny som ho hľadala v tej kope :-D ) a v hračkárni som kúpila hada, a ADAM mi to vzdal :-D
Ahoj zuzka, krásne oznamko si si vymyslela, ale hlavne šaty čo si tam napísala, že sú tvoje, tak tie sú parádne. Oni tak pekne tvarujú postavu. A neboj sa, nebude pršať, veď kedy už len 13. apríla pršalo? Ja si nespomínam :-D
Profilova fotka
dík za povzbudenie, inak 13apríla je každý rok , ale piatok trinásteho apríla zhruba každých 8! rokov :-N
zuzka vtipné... :-D mne by sa s tym hrat nechcelo, tak ta obdivujem
dudasik no ahooooj paniiii ako sa mas ako mlada pani?
Profilova fotka
Ahoj yukaya, tak mam sa skvelo, akurat tu s kolegynkami planujeme babatko. zachvilu presedlam na inu stranku. A ty ako? Tyzden po svadbe, nieco sa zmenilo. Ci si pomaly spominas na vsetky momenty toho krasneho dna? Ja si tiez spomienky ozivujem. cakam na vsetky fotky. tiez mam blby pocit z toho fotenia, ked vidim tie krasne fotky niektorych bab, je mi trosku smutno, ale nevadi, to nie je najdolezitejsie. som zvedava
dudasik .. jeee si tehotná???
Profilova fotka
Jeeee, ako rada by som bola, ale este nie. Ale coskoro, dufam :-N
Profilova fotka
ahojte, manželky , sa machruje čo? yukaya nemáš to popletené, veď bábätko má nastarosti manžel, nie kolegyne :-D
dudasik, ja zasa len dufam, že nie som... :-S
neviete po kolkych dnoch najrychlejsie sa to da zistit?
Profilova fotka
po siedmych dňoch by už test nemal klamať, ale pozor, ak si v období menzesu(pred a po), tak hormóny môžu test oklamať a to aj v dobrom aj v zlom
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Veru ako vravis, po siedmich dnoch, ale neviem neviem. Nie je to 100 %. Yukaya, coze vam uslo? Nechceli ste ? Ci ako ? Neboj, nechaj to na panbozka.
no to práveže neviem ake ma plany s nami... ale teraz nam to moc nepasuje...
Profilova fotka
Ti verim, ale neboj, nech tomu volny priebeh. Vies, ze je malo plodnych dni v mesiaci, tak uvidis. Nechodili ste na predmanzelske pripravy na faru? nam to tam vsetko do detailov vysvetlili. Chi.
nie... teda boli sme asi 3x so všetkým.... fararko nam dal knižku a to bolo v podstate všetko.... čitala som o tom ale je to zlozite na pozorovanie... včera som sa v lekárni pytala na nejke testy na plodne a neplodne a je taky mini mikroskop na sliny.... inak nič...
konečne piatok..... :-D
Profilova fotka
hmm, mňa čaká kopec práce aj cez víkend, tak mi to ani nepríde, že je piatok :-|
no ved aj my, prideme domov az večer a zajtra brigada.... idem pomahat svokre varit, tak mi držte palce 8-(
Profilova fotka
Tak to ti teda drzim, ja so svokrou nechcem robit nic, lebo by som bola najneschopnejsia na svete :-(
ta moja je v pohode (len dufam, že ma nechce skúšať) ;-) v nedelu znova do BA a v utorok taho do egypta...
dudasik, kde ste mali hostinu, vyzera to tam velmi pekne....
Profilova fotka
Mali sme to v Kanianke, v tom novom spolocenskom stredisku pri priehrade. Je to tam fakt velmi pekne. tak teda stastnu cestu a hlavne uzite si to tam naplno. x-)
Profilova fotka
moje dnešné víťazstvo POTRVRDENý TERMíN SVADBY 13.04.2007 O 15,00 hod. :-D Hneď bude víkend krajší aj keď mám koópec roboty 8-)
mzuzka, tak to ti gratulujeeem.....
Profilova fotka
Ahojte. Veru aj ja sa pripajam ku gratulacii. Yukaya ako? Uz si pobalena ? Bozinku,aj ja by som sla, v praci ma tak stvu, ze by som dala najradsej vypoved. pOmooooc. :-( Tak este raz, uzite si, a neboj sa nicoho. Co sa ma stat, nech sa stane. Pa
zbalena este nie, dnes budeme stresovat... :-) diky...
Profilova fotka
NO URCITE, ZIADNE STRESY NEBUDU. ved to je svadobna cesta, nic vas nerozhodi, ani balenie, lebo to nepripustite. Tak
Profilova fotka
yukaya šťastnú cestu a príjemnú dovolenku. Dudasik ty čo sa stále nervuješ, prišiel na teba posvadobný stres? Nič si nerob zo šéfov v robote, proste to ber ako šéfa a nepripúšťaj si to k telu. Mňa tak moji zamestnanci tiež berú, kašlú na mňa keď im nadávam, jedným uchom dnu druhým von. Aj šéf sa musí niekde ventilovať aj zamestnanec, ale keď si to nepripustíš, bude sa vfšetkým ľahšie dýchať :-D Takže nahoď úsmev šťastnej novomanželky a .........
Profilova fotka
Dakujem mzuzka, mile od teba. Ved sa snazim, mozno preto tak vyskakujem,ze by bolo vsetko dokonale, keby nie som v praci od rana skoro do vecera a nie som poriadne ani s mojim drahym a tito navokol ma rozculuju... vies, clovek chce to co nema... ozik, mzuzka, ide ti pozriet moj svadobny album? Lebo veva mi pisala,ze jej tam nic nezobrazuje, tak som z toho zmatena ?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?