Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
Prepac Yukaya, som si vobec nevsimla,ze si pisala. Teda temu som nevidela. Ideme sa fotit pred zamok, do parciku. Je to tam nadherne, no uvidime ako vyjde to pocasie. Uz som to aj definitivne zmenila s fotografom,ze sa ideme fotit pred sobasom. Ale neviem ako si to vyratam s casom, kedy malovat, uces, tak aby mi to aspon trosku drzalo na obrad. Nechcela som aby ma drahy videl pred svadbou, ale co uz, pre istotu a potom sa uz mozeme len a len zabavat. A vy sa idete kde fotit?
dudasik, az po sobaši, ale este som sa z fotografom nerozpravala... ale kameraman mi volal, ze si mam napisat co by som hlavne chcela... co mu mam povedat na čo nezabudnut??
Profilova fotka
Ahoj,tebe sa to uz krati, viac nez mne, o tyzden skor. Ako sa citis? Vsetko mate pripravene, naplanovane, alebo finisujete tieto tyzdne? Kde to vlastne mate, sobas a hostinu? Napis. :-D
dudasik, stresuju hlavne nase mamicky..... :-p este stale nemame presny zoznam ludi a ani presne nevieme menu, ale tento víkend by sa to malo doladit. Kameraman mi volal, ze co by sme chceli ako a ake piesne na kamere atd. a vcera som objednala bus. Mame to v hlobokom. sobas v kostole v diviackej novej vsi, pôvod. mal byt v diviakoch, ale fararko nam odporucal diviacku N.V. ze u nas bude lesenie po celom kostole vo vnutri lebo sa bude malovat.... ale uz sa to blizi a som trochu z toho nervozna...
Profilova fotka
Aha spominam si to s tym kostolom. No my mame to lesenie v Prievidzi stale, aj nas farar nas oznamil,ze nas nemoze sobasit z osobnych dovodov, ale co uz... Asi to tak musi byt. Moja maminka nestresuje, ale svokra veru uz aj hej. Mamina sa na to ani nesnazi mysliet, ani kostym nema este usity, lebo ze potom by na to velmi myslela, tak to nechava na poslednu chvilu. V sobotu ideme zobrat alkohol, tak dufam,ze ho bude dost. A co hovoris na pocasie? Kolko budete mat hosti ?
no z pôvodnych 60 asi 80 hosti.... a mozno aj viac uvidime ako pridu vecer kamarati vseliaky.... moja mama si davala sit kostym tiez, broskynovej farby a ocovi kupila aj koselu k tomu aby ladili, ale moj drahy este koselu nema a topky na to som uuuplne zabula.... :-o aj u nas svokra stresuje viac, nasi uz jednu svadbu robili ale pred 7 rokmi ale uz to beru z nadhladom... a pocasie dufam, ze nebude takato kosa ako teraz.... by som asi zamrzla a to sóm si nechcela dat ani silonky.... co ty?
Profilova fotka
Silonky nemam este kupene, chi, ale urcite si ich kupim, aj keby boli horucavy. Drahemu chyba uz len po polnocna kosela, ale velmi pochybujem,ze taku zozenieme, ma byt tmavo hneda, nikde taku nemaju. smrk, tak som smutna, ale to nevadi. My budeme mat cca 70 hosti, ale stale sa mi to meni, uz som z toho mimo, uz dva pary mi odriekli,lebo su starsi a z dialky.
no ja by som bola aj rada keby niekto odriekol... silokny si asi zozeniem aj ja ale nie take klasticke ale tie podvazkove co drzia na stehnach.... lenze neviem ako to bude vyzerat lebo mam k satam sandale..... (mam ich v albume ale neni ich moc dobre vidiet), aky budes mat zavoj??? ja este neviem..
Profilova fotka
kde si kúpila tie poháriky? Hádam nie v PD?
mzuzka, v BA a uz mame aj vybrusene mena a datum
Profilova fotka
zradíš kde presne a za koľko? Ty teda uháňaš, ja zatiaľ len sondujem a to sa mi všetci v okolí smejú, že mi ..... Brácho sa zoznámil so švagrinkou X/03; IX/04 zásnuby XI/04-svadba segra1 - XII/04 zoznámenie; II/05 zásnuby ; VI/05 -svadba segra2 IV/05 zoznámenie VI/05 zásnuby(na segrinej svadbe) a X/05 svadba! My sme spolu od marca 2003, zásnuby na dovolenke 2005 a svadba v apríli 2007.Tak som v rodine "hysterka", lebo robím také " caviky" :-D :-D
Profilova fotka
Yukaya, ja som tiez zhanala podvazky, chcela som mat cely komplet, ale samozrejme,ze v Prievidzi, nic nemaju, tak idem zhanat do Ziliny. Ale pri najhorsom, budem mat len tie silonky. To nevadi,ze mas sandale. To sa hodi. Zavoj budem mat taky kratsi, mensi, chcela som vacsi, ale vacsina ma odhovorila a hlavne,za vypozicanie 700,- Sk navyse, tak uz kaslem na to. Inac, vcera sme ratali cca kolko penazi bude este asi treba a priznam sa,ze odvtedy sa necitim velmi dobre, je mi tazko, myslim fyzicky aj psychicky. Trosku ma to zarazilo,sice som s tym ratala, len to akosi vsetko prichadza naraz, aj plastove okna sme dali robit, tak je toho moc. No vari to nejak zvladneme. Pohare su krasne a urcite asi nie su z Prievidze.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Duadsik, skús v PD na starom sídlisku pri škole Sama Chalúpku je erotický salón a tam majú pekné prádlo. Znie to blbo, ale ja tam chodím na čipkované spodné prádlo :-)
dudasik, :-D budes eroticka :-D
Profilova fotka
No a, vsak sa patri, no nie... chapes, prijmat chlapa ku svadbe, nie je asi az taka hracka, tak nech si chudacik aspon oci vyoci. Ale mozno si kupim,len tak nieco obycajne pekne. Uvidim ako budem mat cas a hlavne aj koruny, zevraj to stoji dost vela neviem. zuzka a neznie to blbo, uz viacej bab mi poradilo,ze tam mam zajst, tak mozno aj skusim.
Profilova fotka
No, neviem či vyočí, lebo keď ja som bola s mojim Marekom naposledy na nákupy, tak mu vravím, že takéto niečo si kúpim aj na svadobnú noc, a on mi povedal, že najlepšie bude, keď budem pod šatami nahá, aby sa zbytočne nezdržiaval :-D
ja som horko ťažko zohnala navleky na stoličky ale musim ich zrušiť, 5.000 Sk minieme niekde inde... :-S
ja som nejak v depke..... poriadne mi lezu na nervy rodičia 8-(
Profilova fotka
kľud, predýchať a usmievať, veď to stojí zato ;-)
Profilova fotka
Veru baby, predychanie je dolezite a hlavne si treba uvedomit,ze tolko vybavovaciek a ten den ubehne ako voda, tak pre co si tie posledne dni kazit. Nebojte sa nicoho, dopadne to ako maaaa. Yukaya, tie navleky boli dost dobre mastne, kaslat na navleky aj mne sa to velmi paci, ale to nestoji za to, skoda korun.
Profilova fotka
mne včera môj drahý tiež škrtol aranžérku 8-(
Profilova fotka
A kolko pyta aranzerka?? je to nejaka proficka, ja sa mozem opytat kamosky ak chces za kolko by to bolo, ak ovsem nemas ju vyhliadnutu.
Profilova fotka
bola to renata kocsisová, a ešte som jej to ani nepovedala, lebo tajne dúfam, že sa to ešte "utrase" , ale môžeš sa opýtať známej, koľko by zobrala za cca 60 návlekov, naaranžovanie ostrovčekov a výzdoba vrátane sviečok a svietnikov.
Profilova fotka
Ahoj Martula, tak vypravaj a prehanaj. Ako bolo? Poradis nam nieco coho sa vyvarovat a hlavne ako to prezit v klude a stasti? Mate krasne fotky.
Profilova fotka
Ozik, Yukaya,teraz som si spomenula,ze si sa pytala na obrucky, nie je to tajomstvo, takze nas vysli 13000,-Sk :-N
ja som mala dat za navleky 70,- za kus a aranzerke 3.000,- za vyzdobu saly a to neratam este zive kvety navyše a konecne som si nasla vcera cas a kupila som drahemu koselu, este topanky a tielko a nejake to prádílko... :-D
a mám školu... prednášky v zlíne od 12-teho do 16-teho sept. do večera, tak asi budem na svoju svadbu trošičku meškať a možno ma niekto na nej zaskočí... :-D
Profilova fotka
ja už mám šatočky, tak konečne kľud, uff. :-D už môžem pomaly odvíjať od šiat ostatné.
mzuzka, no tak ty mas este trosku viac času my už len asi 9 dní :-D odkial si...
Profilova fotka
Ja viem , že času dosť, ale ja som sa tak "bála", že nezoženiem za normálne peniaze, také šaty ako chcem, preto som začala s prieskumom už teraz a vyšlo to. Teraz už viem, že sú biele, čiže doplnky, košeľa.... Veď to poznáš, ty už to máš skoro za sebou, až ti závidím ach Inak som z Handlovej

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?