Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
yukaya..2 krigle by som chcela ;-) vies o niekom?
no vianočne su vždycky faj.... 8-)
bambulka, to chces vypieskovať alebo vybrusit??
Profilova fotka
vypieskovat..
bambulka, mne pohare robil jeden chalan tak som to teraz zistovala a že uz to nerobi.. :-| tak potom skus ten vtačnik
Profilova fotka
oki, vdaka za ochotu ;-) buduci tyzden pojdeme asi do PD, tak sa tam zastavim a opytam sa
Profilova fotka
monika, tak som ti zistila, ze tie pohare by mali mat, len pani veduca je este na dovolenke, tak mi v pondelok napise, ci ich urcite maju a kolko by stali.. keby stre chceli robia aj gravir ;-)
Profilova fotka
super bezas, pockam.. to by bolo super, keby bola nizsia cena aj s pieskovanim ;-) este raz velka vdaka
Profilova fotka
beriem od nich tie pohare so srdieckami, co mas v albume ako druhu variantu a tie aj s gravirom stoja okolo 1000,- za oba
Profilova fotka
tak to je super cena :-o nam sa moc moc pacia tie, co som sem davala..no ale tiez mi prislo 2tis. za 2 pohare trosku dost..
Profilova fotka
moni nemyslim, ak ich budu mat, urcite nebudu o moc drahsie.. vlastne vy chcete aj gravir, ci len ciste?
Profilova fotka
hej, aj gravirovanie..ale asi len mena a na podstavu datum..su sami o sebe pekne a nechcem, aby boli moc precackane..urcite na ne nechcem ziadne obrazky a srdiecka vygravirovat..to nie :-D
Článok sa načítava...
bezaz, kde pracujes?
Profilova fotka
yukaya na VS
bezaz, achaaa, ja ze v nejakej svadobke :-D
Profilova fotka
kocky ahojte.. ;-) bezas, zistila si prosim ta nieco o tych poharoch?
Profilova fotka
bambulka zatial mi tetula nenapisala, hned ako bude nieco nove, dam ti vediet.. yukaya nie, len tie pohare som zacala robit, ked sme ich nevedeli zohnat za rozumnu cenu..
Profilova fotka
bezas a vy aj gravirujete? ze az by boli tie pohare, ci by si mi nezobrala na gravirovanie aj tie krigle? neviem, ci to v tom Vtacniku graviruju..
Profilova fotka
moni nie, to mi robia na morave, aj pohare aj gravir
Profilova fotka
oki, tak skusim teda ten Vtacnik..cez tyzden asi aj pojdeme do PD ;-)
Profilova fotka
babenky dakujem za to info o pieskovani a gravirovani..dnes som bola v tom Vtacniku, tak mi to spravia. zajtra im pojdem odniest pohare ;-)
superrrr
Ahoj Lilly, co mas nove???
nic dokopy, zajtra si konecne pojdem skusit nejake svadobne saty v pd.ja som asi netypicka bud. nevesta - mne sa do toho(skusania siat) velmi nechce, keby sa nasiel niekto, kto by mi doniesol saty, ktore by si sedeli a aj sa mi pacili, bez skusania... x-) a co ty???
tiez nic, saty este nemam, ani sama neviem na co este cakam. kam pojdes skusat?. jedine co mam ja, je zaistena agentura a spolieham sa na nich, tak si tie starosti okolo nejak neuvedomujem
Profilova fotka
lily...mne sa tiez nechcelo ist skusat saty, ale neboj, ked tam prides, to prostredie urobi svoje a nebudes chciet ani odist :-D :-D
lbambulka a ty uz mas vybrate? kde si bola pozerat, aj v pd? lulu a agentura ti co vsetko zabezpeci? najskor chcem behnut do bojnic, potom pd...
Ahojte, dievcata:) Ja som sice z BA, no celu rodinku mam v Bojniciach a preto sme sa s priatelom rozhodli, ze tam bude svadba. Mam uz zarezervovaneho super knaza a miesto na hostinu. Chcela by som Vas poprosit o radu, u koho sa opalti si dat spravit make-up. Myslela som, ze to spravim sama, no teraz mam nejak obdobie, ze nechat profesionala, nech sa pohra... Co sa tyka vlasov, myslim, ze to nebude problem, kedze si chodim "davat robit strihy" do Bojnic, niekedy do Prievidze. Prosim, poradte ohladom toho make-up-u... :) Inak, neviem, ci poznate kvetko Modry den v Bojniciach. Neviete ake maju skusenosti so svadobnymi kyticami? Rozmyslala som nad kyticou od nich... Vdaka moc vopred. Papa:)
Profilova fotka
ja osobne som veľmi spokojná so salónom Look v PD, pri kine :-) neviem teda posúdiť svadobné líčenia, ale na stužkovú ma tam veľmi pekne nalíčili, som sa normálne na fotkách sama potom nespoznávala, vyzerala som fakt že dobre, kočka zo mňa bola x-) aj vlasy aj nechtíky mi spravili nádherné :-) škoda, že tak nemôžem vyzerať každý deň :-( s inými ale nemám žiadne skúsenosti, takže neviem porovnať, či niekde robia lepšie :-)
licenie robi v pd aj vizazista Palo , ktory spolupracuje s kadernictvom v tescu, on ucese aj nalíči,zatial som len videla jeho pracu na kamoske - supeeer, myslim, ze ho mala aj nejaka nevesta z pd, treba pohladat v albumoch, ak najdem, dam vediet x-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?