Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Ahoj lilly, nie kostol sme nechceli zdobit, pretoze svadba bola aj pred nami aj po nas a s nikym sme sa vopred nedohodli a potom uz bolo neskoro. ale inak som bola nad mieru spokojna s vyzdobou aj s celou svadbou. a aky mate vlastne termin lilly?
ahojky nas termin je v juli na moje narodeniny (to aby si moj drahy pamätal ;-) )
ja tiež váham, či zdobiť kostol, keďže je teraz pekne nanovo omaľovaný tak len asi kytice na oltár a obetný stôl... ale uvidím či ma ešte doma neukecajú...
lennnka ak môžeš pošleš si približnú cenu výzdoby? ak chceš, kľudne aj do IP aj svadobnú kyticu ti robili oni? diki x-)
ano lilly, aj kyticu som mala od nich. A v ktorom kostole budete mat obrad a kde hostinu, uz viete? S tym terminom si to vymyslela dobre
lilly, prislo Ti to IP, nejak dlho mi to posielalo. este som chcela, ze kyticu doniesli drahemu az domov, takze nikam nemusel a cena u nich zavisi od dohody, ona Ti navrhne a ty si vyberies a odsuhlasis, takze ta moja suma vobec nie je smerodajna, ak budes chciet, poslem Ti jej mail a ona Ti posle aj ine foto a pod...
ahojky lennnka neprislo mi nic do posty... jej mailik mi mozes poslat, skusim sa s nou spojit lebo sa mi to pacilo asi najviac z tych vsetkych ponuk, ktore som videla
lill, daj potom vediet, ako si s nou dopadla, ci budes mat s nej aj ty take pocity, ako ja?
ahojte krasky, tak ako sa mate???
ja som chora, do nicoho sa mi nechce, ale aspon mame za sebou svadobne nauky na fare - stihli sme to cez vianoce, a treba uz len jednu tesne pred sobasom tak parada....
no tak to ste mali rýchlokurz čoooo :-D
no rýchlokurz - dva krát po 90 minút ale išli sme za farárom s tým, že obaja budeme od nového roka v zahraničí tak či sa to nedá nejako medzi sviatkami a on hneď chytil kalendár a dal nám dva termíny ešte tesne pred vianocami tak sme boli radi, že nerobil problémy a keď nás vyprevádzal z druhej náuky tak nám povedal, že sa o tri mesiace už môžme brať.... :-) a ešte nás čaká posledná - tesne pred svadbou - "generálka " obradu...
Článok sa načítava...
no ved to v podstate obaja poznate..... nie?
no ved hej, aj ked v tom strese urcite nieco dopletieme, ale tesi ma ze nas bude sobasit moj spoluziak :-)
kto?
to meno - poslala som ti IP ;-)
baby a čo dobry kameraman? poznate niekoho?
Profilova fotka
ahojte baby, prosim vas neviete, ci niekto v PD alebo okoli graviruje pohare?
vo vtačniku v pd je take mala predajna pod schodami so sklom, poharmi a oni to davaju niekomu robit, myslim, že ti to urobia aj ked si u nich pohare nezakupis... a potom asi aj na belej
Profilova fotka
tu predajnu poznam, raz sme tam nieco kupovali..dakujem za tip, pojdem sa tam opytat. a na belej? to je kde? :-N :-N nie som presne z PD
valaska bela(smer na ilavu ked ides z pd cez bojnice, sutovce, v rudne odbocis doprava a potom cez liestany...), je tam firma, ktora vyraba krystal, no je dobre dat to niekomu po znamosti, inak ta to vyjde dost draho Ps: maju aj www stranku, najdes cez google, staci ked si zadas slovo krystal a pohare uz mate?
Profilova fotka
svadobne pohare si ideme davat robit cez jednu firmu v Trencine, teda ak nenajdem nic lepsie ;-) ci vies o nejakych peknych poharoch? ale chcela by som nam dat vygravirovat krigle na pivo a kofolu..krigle mam, len neviem o nikom, kto graviruje tu v okrese. ti v Trencine graviruju tiez, ale to by vyslo dost draho..nieco taketo by som chcela..ale asi skor bez obrazkov..len nieco ako nevesta Monika a zenich Petko :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
praveže ani ja nemam este pohare, tak hladam, nepacia sa mi tie farebne precackane, som za jednoduchu klasiku ale napr.v tom obchodiku mali take len s sade po 6, a dat za dva pohare 2500 sk ako som videla na niektorych internetovych strankach tak som ostala "mierne" prekvapená ... skusim sa opytat znameho na ie krigle ci by to vedeli...
Profilova fotka
robi ti v tom obchode pod Vtacnikom nejaky znamy? no my sme si vybrali tieto pohare: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... s gravirovanim nas to vyjde tiez na 2tis. co sa mi zda tiez dost, ale tie pohare sa nam proste pacia. ale tiez ich nechceme precackane, su sami o sebe uz pekne, takze asi len mena a na stopku datum sobasa ;-) inac ja som Monika..som z Handlovej. ty si priamo z PD?
Profilova fotka
ahojte, ja sa len tak trochu zapojim do debaty ;-) monika ak by si chcela, skusim sa opytat mojho dodavatela, ci by nemali tie tvoje pohare, aj s gravirom by urcite nestali 2000
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej bezas, to by bolo fajn, ak nieco zistis, daj mi prosim vediet vdaka ;-)
a co ten kameraman/ ka dajte nejaky tip....
bambulka, kolko chces tých kriglov vygravirovať??? mozno by som vedela...
bezaz, ozi diky za pozvanie na vianocne trhy, ale nebola som tu davno :-| Dúfam že bolo dobre....
Profilova fotka
yuakya bolo super, len sme vymrzli.. ale najedli sme sa, napili, poklebetili ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?