Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
a stale lepšie keď si vyberame my svadobnú kyticu ako by to mali urobiť naši chlapi, čo vy na to? kamoška sa musela držať tradície, že kyticu jej vyberie, zaplatí a donesie nastávajúci a on to nechal na nejakú kvetinárku, ktorú mali v rodine. kamoška povedala, že keď tú kytku zbadala, bolo jej do plaču a zámerne ju stále zabúdala na stole, keď sa išli fotiť atď. nechcela uraziť drahého... :-D
nka daj potom vedieť ako jasmine ako to dopadlo, diki papa
Profilova fotka
tak ja uz teda neviem..a kedy mate vlastne termin..ja si myslim, ze mam aj celkom cas este take vybavovat...xi
Profilova fotka
lilly dik.. mna cela kvetinova vyzdoba s kyticou vysla okolo 3500,- co je uplne super.. jerry polsem ti tie kontaky, ale som zistila, ze ich mam doma ;-)
Profilova fotka
BEZAZ...to neva...ved hned dnes to nejdem zistovat...tak kludne aj neskor...
lilly ta moja kytica mala byt inak uviazana inak som kaly chcela.... dala mi tam bielu maslu..... hlavne ze som jej vravela, ze chcem smotanovuuu ale nie maslu ale obviazat dookola..... a stopky sa od komca štiepilia začali černet, no úúúzasne to vypadalo .... boli okolo stopiek drotiky zlate omotane....
yukaya tak teraz sa ti nečudujem, že si nebola spokojna, asi by ma porazilo... a koľko si za ňu dala? stačí približne, ak teda ti to nevadí, že som taka zvedavá
ahojte, bola som trosku po nakupoch, ale uz som tu a mozem sa venovat lilly, jasne ze dam vediet, urobim albumik a uvidime, uz som dohodnuta aj s fotografom, ze pojde nafotit salu vopred, kym neprideme lilly, a v Kanianke je tiez nejaka aranzerka??
Profilova fotka
NKA...uz sa viacere tesime na albumik...xi
nka jasne, pozri si adresu čo som napisala na predchádzajúcej strane, mne sa celkom páči tá balónová výzdoba, popozeraj si galérie na tej adrese
lilly, prave som to pozrela... noo ja mam trosku inu predstavu, mne to pride moc farebne a take neviem, nie je to podla mojho vkusu, lilly a ty mas kedy svadbu? a aku mas predstavu o kyticke? ja budem mat krasne biele lalie a bordove ruze
lilly, neviem kolko stala, uz si to nepamatam, ale tej kvetinarke (z diviak) sme za vsetko platili 7000,- = výzdoba saly, svad. kytica, zive kaly do kostola na lavice (asi12 ks), kytica do kostola na stvôl, a kveti nova gula (vid album v kostle nad nami), a 4 navleky na stolicky do kostola.... tu fotku tam teraz dam....
Článok sa načítava...
Profilova fotka
yukaya...a spokojna s nou?
ahoj yukaya ta kvetinova gula vyzera dobreeee...
mzuzka este sem niekedy nazrieš? mala si nadherne svadobné šaty, prezrad kde si ich zohnala? su naozaj skveleeeee
nka kráti sa ti to, aké máš pocity????
baby,čo už máte po :-D skúšaní šiat, ktoré salóny v okolí Pd odporúčate a ktoré vôbec nie? ja som zatial skúšala len v Ba ale neviem ako to budem stíhať pred svadbou ich tam vyzdvihnúť, tak asi by som radšej našla nejaké v okolí Pd
lilly, no ja som bola v novakoch v slaon milady.... (v novakoch v dome sluzieb) .....neviem aka si vyskoka, ale ja mam asi tak 168cm... saty, ktore som si skusala (a vybrala) mi mala skratit a ked som si pre ne prisla uz som ich mala zbalene, takze som ich uz neskussala..... a doma som z hrozou zistila, ze mi ich vobec nedkratila.... čize ked som kracala, musela sim si ich stale drzat a a plantalo sa mi to pod nohy stale.... a nehovoriac o tancovani..... to bola cista hruuuuza... som celu svadbu (v duchu) nadavala.... takze ak ti povedia, ze ti ich skratia tak im never a hadaj sa s nimi :-D potom (a do teraz) banujem ze som si nevybrala ine....
lilly ty si v BA??? aj ja :-D
Ahojte baby, no ja som bola v PD v Milady, problem so skracovaním som nemala, kedze som 174 cm vysoka. Problem bol s topánkami, ale nakoniec sa mi podarilo kúpiť na nízkom a celkom sa to dalo :-) Takže pekné hladanie a uspešný výber :-)
ja som si topky kupila v BA v sebastiano v poluse....
jerry odkial si?
Profilova fotka
lilly ja som mala saty z BA, vo stvrtok pred svadbou som si ich bola vyzdvihnut v pd som bola len v milady a bola som z nich sklamana, absolutne neochotna teta.. v bojniciach doporucujem ceremony, ma krasne nie moc nosene cistucke satocky a velmi ochotna pani majitelka..
babky, nepoznate nejakeho stavebného projektanta alebo architekta v PD a v okoli???
Profilova fotka
yukaya...poznam..z Handlovej
kde ste si dali robiť oznamko? da sa to len cez svadobne agentury alebo aj v nejakej tlačiarni? návrh mám, tak neviem... rozmýšlala som, že si ich urobím doma,pozerala som nejaký ozdobný papier v Prievidzi ale nič moc,tak som to rýchlo vzdala.
Profilova fotka
lilly...mne sa zda, ze vo vtacniku dole je taka tlaciaren co ti to urobia a vo faxcopy tiez...
diki, inak ja som videla pekné poháre na svadbu vo vtacniku, no niektoré sa dali kúpiť len ako sadu - 6 pohárov, čo sa mi zdá trochu divné. poháre som pozerala aj na nete, no 2000- 2500 sa mi zdá trochu veľa za dva poháre
Profilova fotka
lilly...ja uz na nete videla tiez tolko stranok..xi..ale veru si nepamatam, len niekde som videla tie co mam v albume za 800 Sk..ale neviem kde...xi..v Priore si v kuchynke pozerala?...aj tam mavaju niekdy pekne pohare
vidis to ma ani nenapadlo a ty si kde kupila?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?