Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
bezaz, si mila, ale mi uz mame DJ.No,vlastne mame starejsieho,kt je aj DJ. Mne sa jedna o fotografa,kt by popri foteni natacal-mne o to video moc nejde...Kontaktovala som par fotografov,ale ti su uz velmi dlho zajednani.Myslela som,ze rok dopredu mi staci si zacat zajednavat ludi-zmylila som sa! :-(
Profilova fotka
essi no ved ked by si chcela len fotit a kamerovat on bude robit len to ;-)
ahoooj kočkyyyy, to som tu daaavno nebola..... čo nové v PD?
ahoj zavorik mali ste svadbu v regii? mohol by si napisať nejake info? cena sa mi zdala trošku vyššia tak by som chcela vedieť čo a ako, hlavne jedlo,obsluha. ďakujem
ahojte holky poradite dobru aranžerku, okres pd?
Profilova fotka
ahoj Lilly..v Diviakoch nad Nitricou je velmi dobra..uz som videla jej pracu..a nie je ani draha..je pri dome kultury take kvetinarstvo a ona sa mi sama ponukla,.....ked vedela...
lilly, ja som mala tu z diviak pozri album trosku je vidiet... ale ak chces nejake vymysli tak ju neodporucam a ani na svadobnu kyticu nieeeeeeeee......
Profilova fotka
yukaya..dobre vediet..dakujem....ja som si ju este nezajednala...len som videla fotky a mala pekne kyticky...
jerry, ja som jej presne ukazala v jej albume fotku kytice aku chcem a ona si aj tak urobila po svojom..... podotýkam, ze to bol jej album s fotkami kytic......
Profilova fotka
lilly12 my sme mali vyzdobu aj kytku od pani Supukovej z Bojnic, bola som velmi spokojna, kuk moj album ;-)
bezaz, kde ste mali hostinu? vyzeralo to jedlo výborne ...
Profilova fotka
bezaz...veru aj miestnost je fajna...
Článok sa načítava...
neviem ake maju iny skusenosti s fi IMPULS alee na obrazkoch to vypada pekneee
Ahoj, volam sa Lenka, sice nie som z PD, ale chodila som tam do skoly, svadbu mam buduci tyzden v Banovciach a ja som tiez obehala mnohe aranzerky, lebo je to moja srdcova zalezitost. vybrala som si Jasmine-Bojnice a musim povedat, ze jednanie a napady sa mi fakt pacili, na buduci tyzden uvidim, co stvori
Profilova fotka
mne sa inak velmi paci ako viazu kvety aj v Handlovej, v hoteli Banik je kvetinarstvo..a tam su skvele..proste to zeru tie baby...len neviem, ci sa mi bude chciet chodit hore dole..najradsej by som mala nieco v okoli Novak...
v novákoch pri stanici je kvetinarstvo... kamoska tam mala mat kyticu a vychvalovala, ze ake pekne tam robia ale nakoniec svadbu zrusili, takze nemala nic
Profilova fotka
yukaya....uz som si tam davala klasicku kyticku viazat ale svadobne som tam nevidela..no vidno..byvame tem len necely rok a viac menej stale vsetko kupujem v PD a v Handlovej..xi..ale pojdem sa tam popytat..dakujem za tip
mne pride v sobotu vyzdobit domov auto a zaroven prinesie aj kyticku a pierka, takze stresovat sa nemusim ani ja, ani drahy...a kyticky z jej albumu sa mi pacili, budem mat previslu z bielych lalii a bordovych ruzi
nka, jasmine sa mi zda ze uz tiez niekto vychvaloval... jerry, dufam, ze ta nesklamu....
yukaya, uvidime, ja som na nich mala tiez dobre referencie a videla som ich robotu aj na zivo, bola to rozpravka, tak sa tesiiiimmm
Profilova fotka
nka..takze Novaky?.
jerry, co myslis Novaky?
jerry, ona mala dobre ref. na bojnice-jasmine
Profilova fotka
yukaya...aha..xi...tak to si zaznacim..to je super vediet...
Profilova fotka
baby, hostinu sme mali v boniciach na namesti, krcma Slavia, tuto salu maju vzadu.. boli sme fakt spokojni, aj s jedlom, sluzbami a dokonca aj cenami.. robia catering aj mimo svojich priestorov, dost na zamku firemne akcie a pod.. ak chcete, napiste mi IP, poslem kontakt.. nam pani Supukova robila vyzdobu, kyticu a este aj zabezpecila ubytko pre cezpolnych.. vsetko v jednom ;-) za dobre ceny, kytica vydrzala neskutocnych 14dni a vysusena vyzera super
my sme mali hostinu v rekreačnom stredisku v Hlbokom pri bojniciach, je tam aj ubytko, (nebolo drahe) ale teda ochota majitelky veškerá žádna, zato spravca objektu bol super, aj zavesy z okien dal dole(bolo dost hrozne)...
ahojte ja som dostala kontakt na jednu pani z kanianky,vyzdoba.com, aj odpisuje na maily, tak celkom ok a robila vyzdobu kamoske, nie draho a boli velmi spokojny tak neviem, popytam sa aj na vaše a uvidim.. a dakujem
po kolko sa asi pohybuju normalne ;-) ceny svadobnej kytice?
bezaz tvoja kytička bola krásna aj výzdoba,práve som tam mrkla
yukaya mne sa nahodou aj ta tvoja velmi páči, "kaly" zbožňujem a zdala sa mi na fotkách pekne dopostupna uviazana

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?