Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
mirka uff, aj ja mam tiez tento problem, ale pojdem radsej na skusku, lebo ako poznam moje super vlasy, uprostred svadby mi vsetko spadne a bude po ucese.. pripajam sa k zuzkinej gratulacii, dzupinka mladomanzelka, vela stastia.. tesime sa na fotecky :-)
Profilova fotka
aj ja sa pridavam ku gratulantom, dzupinka. vsetko dobre do noveho zivota s tvojim vyvolenym... :-) bezaz, ja s mojimi vlasmi by som este ani na svadbu neprisla a uz by som to mala spadnute :-D
Ahojte, ja som teraz trochu mimo lebo sme boli v sobotu gratulovat draheho bratrancovi a drinky boli dost studene takze lezim doma s chytenym hrdlom. Boli sme sa pozriet este na viacerych miestach ale bud sa nam nepacili alebo boli obsadene. Takze asi nam ostane len skola, ktoru mame stale v zalohe. Inak sobas mame v kostole v Chrenovci kedze priatel je odtial a ja z vedlajsej dedinky. Ale inak vam velmi pekne dakujem, ze ste sa snazili mi pomoct.
Profilova fotka
Lenka, ved taka skola nie je zla, ked sa pekne vyzdobi. My sme tento vikend boli na oslave 50-ky v jednej skolskej jedalni a ludi tam bolo ako na svadbe-70 a bolo to tam pekne. Pekne to vyzdobili, takze to tam vobec nevyzeralo ako v jedalni... :-)
ved ano ale mne sa to moc nepaci, mozno ked sa to vyzdobi tak to bude lepsie, ved uvidime.
Ahojte babenky, nevedeli by ste mi poradit ci nahodou niekto v okoli PD, pripadne BA nevyraba jedlu fotku na tortu, ak by ste o niekom vedeli poslite mi prosim kontakt na IP. Dakujem
baby dakujem velmi pekne, ako povedala mzuzka vchod som mala ozdobený. Sestri sa postarali, stihli to do pol štvrtej. ked budu fotky určite dam do albumu. Zakusky sme mali z Chrenovca, velmi dobreeee a chutne
baby teraz dodatočne čítam príspevky čo ste sem popísali a dakujem, dakujem všetkým čo na mna mysleli :-D
Profilova fotka
dzupinka uz netrpezlivo cakame na fotecky :-)
bezaz, akurat zbierame fotky dokopy, aby sme mohli nieco vybrat :-) ale dockas sa :-)
Profilova fotka
oooooo tesiiiim ;-)
Ahojte baby, mzuzka a dzupinka, mam na vas jednu prosbu. chcem sa s vami poradit kolko ste ratali alkoholu na osobu lebo my sme uz boli kupovat alkohol na svadbu, no zda sa nam to malo. mohli by ste mi helfnut? dakujem
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmm, záleží akých máš hostí. My sme rátali na :-D určitých :-D liter na hlavu, na iných len pol litra tvrdého a na ženy sme nerátali nič, tam sme to brali, že sa "priživia" na rezerve. + pár takých poviem že lepších fliaš. A mali sme dosť.
no my musime na niektorych ratat aj dva litre na hlavu takze budeme musiet asi dokupit. Dnes som sa rozpravala s kamoskou, ktorej bracho sa o tyzden zeni, ze kolko kupovali tvrdeho tak nam ho ukazala a mali ho 56 flias tvrdeho a 80 litrov vina pre 70 ludi, takze sme skonstatovali, ze musime este urcite prikupit. Radsej nech nam ostane akoby nam malo chybat. Ved sa vypije potom.
Profilova fotka
my sme mali tak cca 50ľudí, a bolo tvrdého všetky druhy dokopy 38l a víno 50l , pivo 48plechoviek a šampus 2 kartóny Zostalo 6l tvrdého a asi 5l vína a také tie "lekváre" vaječný koňak,griottka...... tak to nám zostalo úplne nedotknuté
lenka 777, no my sme mali 65 ludi - 40 litrov vina 30/10 červ. (to sme mali tesno, ale nechybalo), 38 l tvrdeho, 12l - fernetu - 10 - konak a pripitok - na kazdeho dali pol decko tak nam ostalo 5 flias. my sme ich mali viac na tvrddy alkohol.a tak ja vravi zuzka vajecneho konaku sa ani nedotkli - to sme mali len asi dve flase. a flase nam ostali, takze sme aj po robote rozdali a este nam aj ostalo. a este sme mali vino na vyslužky
Ahojte babenky, neviete mi poradit nejakeho starejsieho, alebo DJ, aky je v este v nasom okoli a je dobry a teoreticky aj volny, to by ani nenapadlo, ze uz teraz su obsadeny tak dlho dopredu :-( ..ak by ste mali akykolvek kontakt tak mi prosim poslite na IP, velmi pekne vam vopred dakujem
igor suchy, je asi z handlovej a je tu ospevovany, na nasu svadbu nemal volny termin tč. 0905802107,
yukaya..vdaka, za kontakt, na nas termin bol tiez obsadeny, ale zohnala som ineho, ale i tak vdaka :-)
Ahojte nevesty,uz mate vysnivanu kyticu a vyzdobu kostola,auta,restauracie?Poradim,zrealizujem,zapoziciam,...
ahojte babulky, nepoznate niektora starejsieho borisa bosiaka - je z handlovej? dajte vediet ak mate najeke info :-)
Profilova fotka
Ahojte tak mna to caka 15.9.2007 a zhanam nejakeho dobreho starejsieho, fotografa ak by ste mali na nieko kontakt prosim cez IP Dakujem moc x-)
ollako, kontakt na starejsieho si pozre asi 4 prispevok vyššie a fotograf.... mna fotil kamos, ak by si chcela napis
večer možno dam par fotiek aj do albumu
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte babenky, velmi surne potrebujem kontakt na vizazistu/kadernika pavla Čiesara, poradte prosiiiiiiiiiiiim
Ahojte, sorry, ze sa vtieram medzi Prievidzanky, ale ako domace sa vas chcem spytat, ci viete nieco o hoteli Regia? Organizujeme svadbu (dost narychlo) v Bojniciach a skoro nikde sme nezohnali salu + ubytko pre 50-60 ludi pod jednou strechou (a aby to bolo este aj financne znesitelne), tak sme sa rozhodli pre Regiu. Maju zrekonstruovane izby a salu, ale netusime, aka tam bude kuchyna. Nejake skusenosti? dik
ahoj musi to byt len Prievidza alebo mozu byt aj Bojnice? Hotel pod zamkom fajn kapacita tak pre 50-60, hotel lipa, novootvoreny vinny dom.
Regia je ale v Bojniciach. V PD sme nic zaujimave nenasli (hadam nikoho neurazim :)) Pred Hotelom pod Zamkom sme boli varovani nezavisle od seba 2 ludmi (a aj na forach som nasiel nejake negativne skusenosti). Hotel Lipa ma zase malo izieb a ked sme sa tam boli najest, nebolo to bohvieco. A na vinny dom nemame rozpocet. Este sme zvazovali Kaskady, pekne, ale trosku drahsie, pocet izieb len tak-tak, a tancuje sa na KOBERCI !!! :) No ale ved uvidime.
Ahojte babenky. Pridavam sa k Vam. Tiez som z PD, na tychto strankach som len kratucko, tak by sa mi hodila aj vasa pomoc. Momentalne si neviem rady s fotografom.Je ich tooooooolko. S buducim sme sa zhodli,ze kameru moc nechceme.Tak by sa nam hodilo keby jeden clovek bol aj fotografom a aj kameramanom.Zase uplne bez kamery-no neviem,ci by to rodina prezila.....
Profilova fotka
essi, my sme mali DJ p.Havrana, ktory aj foti a jeho syn toci, tak ak by si chcela poslem ti na neho kontakt.. jeho robotu som nevidela, ale vraj robi pekne fotky..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?