Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
mzuzka, hlavne je, ze ste si povedali ANO, 10 minut hore-dole... :-) ja si dnes cely den pospevujem "uz len 22 dni, prosim nezabudni, cas sa krati"... x-) uz sa tak tesim, ze sa az bojim, ze to nedopadne dobre, lebo ked sa na nieco velmi tesim, tak to nedopadne dobre :-( dnes mi napriklad "vybuchlo" striekanie na telo, lebo maju pokazenu pistol a nie je iste, ci to do maja budu mat opravene. no, co uz... asi budem musiet navstivit solarko, ktoremu som sa tak vyhybala... :-(
Ahoj bezaz, spomínala si, že ste si dávali robiť prstene v BA na Kramároch. Nehodíš mi kontakt buď t.č. alebo adresu na IP? Mám tiež veľa zlata - až po 1 kuse napr. z naušníc :-) :-) takže by som to využila, vopred díky
Profilova fotka
ajka posielam IP.. mikra kde si sa bola dat striekat v PD? a co to stalo?
Profilova fotka
bezaz, striekat som sa chcela dat v lucenci, nakolko byvam vo velkom krtisi, lebo v prievidzi vraj nic take nie je. stoji to od 500,- Sk, podla toho, ci chces cele telo, alebo len od pasa nahor. ale zacala som chodit do solarka, takze na to striekanie uz asi nepojdem, lebo by to bolo dost peniaztekov. ale solarko je v pohode. bola som tam zatial len 3-krat, ale uz badat rozdiel na mojej bielej pokozke. :-)
Profilova fotka
mirka ach tak.. som si myslela, ze si sa bola dat v prievidzi na skusku nastriekat.. ja som bola v BA, ale neviem, ci dva dni pred svadbou budem alebo nebudem v blave, tak som to chcela zrealizovat v PD..
Profilova fotka
V PD vraj v solárku na terasách striekajú , ale ja osobne som to neskúšala. Ja som bola pár krát v klasickom solárku a bolo to tak jemne akurát do hneda.
Profilova fotka
zuzi lenze mna vobec nechyta... ci uz slnko, solarko a pod.. len ta nastriekana farba :-N
Profilova fotka
aj moja Zuzka je ako cmar. máte to ťažké bledulky. ona je z toho taká nešťastná, v lete keď ide po ulici tak svieti :-D držím ti palčeky, aby si nemala "fliačky krásy" ;-)
Profilova fotka
aspon ze vymysleli tuto "opalovaciu" farbu.. nech aj ja nesvietim v svadobnych satach.. este v bielych by sa to dalo vydrzat, ale mam farbu champagne a to by nevyzeralo dobre.. (znamienok mam na milu jarmilu 8-( )
Profilova fotka
no čo tam po znamienkach, povieš že si sa opalovala cez sitko :-D
Profilova fotka
ja som vyslala svojho 17-rocneho brata sa popytat na tie terasy a ze to tam nerobia... bezaz, ja som tiez dost biela, ale ako som zacala chodit do solarka a natierat sa mliekom s efektom jemneho opalenia-Johnson, tak som celkom zhnedla, teda aspon sa mi to zda a aj kolegyne povedali, ze som do tvare hnedsia. tak mozno na tom nieco bude. a znamienok mam tiez pozehnane a este k tomu pehy na tvari... :-)
Ahojte baby chcem sa vas opytat ci nahodou neviete o nejakom mieste kde by bolo volne na 7.7. pre cca 80 ludi lebo akosi nam padol priestor. Sice mame stale v zalohe skolu ale chceli sme to mat trosku dostojnejsie. Ak niektora o niecom viete tak mi please napiste. Ale silne o tom pochybujem. Dakujem
Článok sa načítava...
Ahoj Lenka777!!! Bezaz pisala ze v Slavii je volne pozri: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Profilova fotka
leni, ako pise peta, pre velkou nocou im vraj niekto na 7.7. odriekol svadbu, takze snad to maju este volne, posielam do IP kontakt na pani Krkoskovu (majitelka).. my mame svadbu tiez u nich a velmi sa na to tesim, lebo maju super sluzby, mnamkove jedlo a robia aj krasnu vyzdobu (este nam aj zabezpecuju ubytko :-) )
bezaz, ja som to pozerala na internetovej stranke a tam som sa docitala, ze mala banketka je pre 12-18 ludi, velka je pre 20-45 ludi takze to je male pre nas. Este tam pisu, ze maju nejaku Salu u Petra v Lehote pod Vtacnikom. Nepoznate to niekto? Tam sa vraj zmesti 20-100 ludi. Asi tam skusim radsej zavolat. Ale inak velmi pekne dakujem.
Profilova fotka
leni najlepsie sa spojit s nimi a dohodnut sa.. mozu ti poslat fotky a pod.. drzim palce ;-)
Profilova fotka
dzupinka zajtra budem na teba určite myslieť, nech ti všetko vynde ako má ;-)
Profilova fotka
veru dzupinka v ramci predsvadobneho stresu nema cas.. ;-) drzime palce
Profilova fotka
zajtra by som mala byť celý deň doma, tak ju možno i vysdtihnem kuknúť x-)
Profilova fotka
urcite sa potesi :-D
bezaz, uz viem kde to je a na zaciatku sme sa tam boli pytat. Uz maju volny iba ten dolny salon a ten je dost maly. Boli sme sa tam pozriet ked mali nacystanu svadbu pre 70 ludi a bolo to dost nabite a priestor na tancovanie dost maly. Ale ved este uvidime. Tak dufam, ze nieco zozenieme.
Profilova fotka
lenka a kde máte sobáš?
Profilova fotka
lenka, my ideme mat svadbu v nitrianskom pravne v hoteli. neviem, ci tam este maju na tvoj termin volne, ale za opytanie to stoji.je to tam celkom velke a pekne.my ideme mat 70 hosti a robia tam svadby aj pre 100.moj snubenec ma cislo na prevadzkarku, tak ti ho poslem zachvilu do IP...
Mirka dakujem ti velmi pekne.skusim zavolat.prajem vsetkym pekny den
Profilova fotka
ahojte. lenka, tak ako? zohnala si nieco?
Profilova fotka
ahoj mirka, tak aj tebe sa to uz pekne krati ;-)
Profilova fotka
no, pomalicky sa nam to odsypa... :-) ale tesime sa na to velmi. akurat som sa objednala ku kadernicke na melir, lebo maminka mi cez vikend povedala, ze si musim urobit nieco s vlasami, nakolko ich uz mam dost vyrastene, teda zevraj... :-)
Profilova fotka
ako mas vymyslene vlasy? vypnute ci rozpustene?
Profilova fotka
no, to este neviem, ale asi skor vypnute. uces i make-up mi bude robit jeden chalan, kt. skusky nerobi, takze este uvidim, co vymyslime. ale ja mam dost sproste vlasy, lebo mi nedrzia,tak fakt este neviem. mne by sa pacilo, keby bola cast aj pustena a natocena, ale to na mojich vlasoch asi nepripada do uvahy, lebo po pol hodine by uz boli rovne. ale necham sa prekvapit, co mi vykuzli... :-)
Profilova fotka
ahojte, tak už aj dzupinka to má za sebou. nestihla som ju vystihnúť, ale videla som kráásne ozdobený vchod. tak veľa šťastia dzupinka ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?