Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
my budeme tú predkrútku vidieť asi ešte pred svadbou, lebo chcel hneď aj hudbu a fotky, a že to začne tento týždeň aj strihať, tak sa teším.
Profilova fotka
a dali sme to spraviť čiernobielo, s tým praskajúcim efektom, keď sa v kinách premietalo tými premietačkami na kluku :-D
no to by mohlo byť super - teda to bude super :-), takže toto-kameramana budeme musieť vybaviť na Veľkú Noc , teda sa nezastavíme :-N
Profilova fotka
Ahojte kocky. Mzuzka, uz sa ti to krati, zachvilu tu budes so mnou radit nevestickam. Ach jo,ten cas leti... A kde ste tocili predsvadobne video? My nemame este ani skoro polroka po svadbe svadobne ani predsvadbone video. No co uz, rodina je rodina. Ze az v maji, no nevadi, aspon sa potesime a budeme si to viac vazit. Drzte sa
Profilova fotka
najskôr tam kde sme sa zoznámili(rekr.stredisko Púšť),potom tam kde sme randili(Grand v PD) a prvý bozk (autoškola pri stanici v PD).podmaz sme dali kirschnerová-tásler v slepých uličkách. za tým budú naše spoločné fotky rozdelené do častí a potom zase natočené video z požiadania o ruku a za tým fotky z príprav a netradične až za týmto všetkým svadobné oznámenie. a začne sa sv.deň :-N
no my ostaneme pri tých fotkách :-) jedine, že by sme sa sami nenápadne ponatáčali :-). inak tie prípravy to tiež nieje zlý nápad :-)
my sme mali rozlučku zo slobodou, najprv moju a potom manželovu :-D
noooo tak to je tiež dobréé. Len neviem či by ta "ešte nie manželova" dopadla dobre, lebo chalani sa velice pripravujú. Chcú aj leštičku okien :-D. Neviem neviem kedy to stihnú lebo aj kamoška sa vydava 14/4/07, tak to máme na apríl trochu preplnené.
mzuzka, počula som o tom našom kameramanovi len dobré veci. Takže bude určite fajn :-)
Profilova fotka
my budeme mať rozlúčky v tej sérii prípravy ;-)
Profilova fotka
ozaj dzupinka dík za referencie.
Profilova fotka
Ja som inac na nase predsvadobne video tiez velmi zvedava... xi xi, boli sme v Cechach a bolo tam krasne. Mzuzka a vy ste si to vymysleli vskutku originalne ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak mi kameramana nebudeme mat vobec.. pride mi to zbytocne.. ale proti gustu ;-) dnes vecer mi ma potvrdit termin palo briatka, tak dufam, ze mi aspon fotograf vyjde :-N
bezaz, no každý má na to iný názor, ale podla mna by to bola škoda nemať kameru...
my sme za kameramana, keby náhodou nevyšlo počasie tak aspon budeme na zázname :-) fotografa máme len na exteriééér.
no ako vidim, už sa to tu mnohím krati slobodný čas.... a ako vidim nestíhajú...
Profilova fotka
ahojte, no yukaya ja mám pred sebou už len 6pracovných dní :-| čiže na vybavenia žalostne málo
Profilova fotka
zuzi tak ako sa citis? co vam este chyba, ked este chces vybavovat?
Profilova fotka
včera som bola po poháre, nemáme nakúpený alkáč a nealkáč, dorobené niektoré časti výzdoby a tak... nemám zúžené sv.šaty,došitý korzet po polnoci,na úrade zaplatené autá
Profilova fotka
ooooo nuz mas co robit.. =-) drzim palce, nech to vsetko stihnes pripadne ked nestihnes urcite to nebude chybat ;-)
nezávidim tie stresy.... ale zopakovala by som si to hend..
Profilova fotka
ahojte, Mzuzka, ziadny stres, prosim. Ono to nakoniec vsetko zvladnete. Tak si treba aj to pred svadbou uzivat, lebo vari to bude uz len raz v zivote. Tak hlavne ziadne vycerpanie a strachy. Sily mas dost. Drzim palceky
mzuzka, neboj ja mam uz tiez stresy. teraz ideme na vychod volat oficialne ludi, ktorym "svokrusa so svokrusom" povedali, ze su pozvani. uz sme prestahovani, tak nas teraz trapia ine veci :-) :-S
Profilova fotka
dzupinka veru aj tebe sa to blizi milovymi krokmi.. ;-)
ahojte baby, chcem sa Vas opytat - kde ste kupovali obrucky - mne sa vidi, ze v kazdom zlatnictve maju to iste a nic ma neoslovilo.
Profilova fotka
sasi my sme si davali robit na objednavku v zlatnictve, lebo podobne ako tebe aj nam sa zdalo, ze vsade je to iste, okrem toho tenucke zlato, co vydrzi tak 5rokov a vysucha sa
a v akom zlatnictve?Uz ich mate hotove?My sme sa nejako neskoro rozhybali. Aj sme uz nasli jedny, ktore sa nam pacia, ale do mojho sa nedal vsadit kamienok - pretoze boli tenke - a aj by som ten kamienok ozelela, ale su fakt dost tenke - a nekupujeme si ich predsa na 3 roky. Tak som rozmyslala, ze ich dame vyrobit, ale sa bojim toho, ze ked ich uvidime, tak sa nam nebudu pacit.
Profilova fotka
sasi my sme si dali robit v BA, hotove budu v maji (nam to staci), ale mozem sa ti opytat tety, jedna jej tanecnica sa vydava v ten isty den ako ty a oni si davali robit obrucky niekde v prievidzi ci kde
saska, mi sme kupili pod klastorom u Stopku, bol zlatý vyrobia ti čo len chces, kludne mu dones obrazok...
ja byvam s priatelom tiez v bratislave - takze mozno skusime kuknut aj to Tvoje zlatnictvo.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?