Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
No baby neviem, si predstavit, ze to vsetko zajednane odvolavat. Potom nahodou nevyhrame a opat prechadzat takymito "stresmi" :-D :-p
Profilova fotka
no to je pravda, zas tie hororové sny dookola :-D :-D :-D
uz som bola aj bez siat, no to bol stres. A ta ulava ked som sa zobudila :-)
no určite by ste sa tam mali zaregistrovat.... ved by ste odvolavali až ked uz vyhrate, nie dopredu... a je tam zahrnuta aj svadobna cesta.... Hľadá sa zamilovaný pár, ktorý získa SVADBU SNOV vrátane svadobnej cesty, svadobného oblečenia pre nevestu aj ženícha, svadobných prstienkov, svadobnej hostiny, kvetinovej výzdoby a kytice, účesu, make-upu a fotografií. 2. Viťazná dvojica zároveň získa poukážku na nákup v kika v hodnote 50 000,- Sk.
Profilova fotka
ahojte dievcence, ma tu niektora z vas svadbu na zamku? pytam sa, ze uz mam rozpis, kedy hram na svadbach, ze koho spoznam :-D yukaya vyhra by bola super, ale pri mojom stasti... :-S
Profilova fotka
no, bezaz, aj ja som si myslela, ze tiez stastie nemam a posledne, ked som si myslela, ze urcite nic nevyhram, tak som vyhrala svadobne saty. tak teraz radsej nebudem pokusat stastie, ved co ak nahodou a ja budem musiet vsetko zrusit a presuvat... :-)
...sa vám divím... bezaz, ked nebudeš skušať tak šťastie nebude...
ja sa asi prihlasim a si to zopakujeme.... :-p
Profilova fotka
yukaya ked uz mame skoro vsetko zajednane, zaplatene zalohy.. kto sa bude dohadovat hore dolu.. ;-)
bezaz, no ja som sa dohadovala a teraz ked si to premietnem späť, mohla som sa este viac.. a myslíš, že ťa zalhy vyšli viac ako by si mohla ziskat???
ale jasne je že sme slobodní ľudia, takže je každeho vec čo spravi a čo nie....
tak kam pojdete na svadobnu cestu???
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame naplanovanu svadobnu cestu az na buduci rok.. bud kuba alebo island 8-)
No svadobna dovolenka :-) Rozmyslali sme niekde k moru, takze este presne nevieme kde to bude. Ked budeme mat po vsetkom, atak zacneme hladat nejake romanticke miestocko :-). Vsak si to zasluzime :-D
bezaz, waaw kubaaa tam by som isla hned aj ja.... uz viete kolko vas to asi vyjde?
no bezaz, to je super len keby ta Kuba nebola tak daleko. Ja nie som za prelet cez Atlantik. Nad pevninou mi to nevadi ale tolko vody pod sebou to asi nie. Aj ked ma Mino presviedca na vylet do Ameriky. Este raz chce ist do NY.
zavidim zavidim
No len ked si to predstavim tak mam zaludocnu triasku. Zvladam let tak do Londonu ale dalej uz nie :-)
ked moj manžel zvládol Egypt..... jemu je zle aj vo výťahu.... (a to byvame na 8 poschodí...)
No výťahy ani ja nmusim, my budeme byvat na 6 poschodi. Neviem prečo, ale vždy ked prejdem po 4 zacnem sa citit neisto. :-)
:-D no moj robil v bani a tam chodili dole výťahom zo par stoviek metrov... to sa potil.... :-D našťastie už tam nie je
no to verím chodili sme do handlovských bani, ked bol u nas jarmok a tiez som mala dosť malo proestoru :-)
ja by som tam ani nešla..... ja mám klaustrofobické pocity aj pod paplonom
mzuzka, uz si bola na skuške u kaderníka? bude Ta česat niekto doma?
Profilova fotka
ahoj, bola som ešte v januári, na ples, česať ma bude kamarátka z PD. teraz idem budúci týždeň na melír, od októbra som si nič nerobila s vlasmi, aby som to mala čerstvé. a hneď ešte aj preskúšame účes. akurát dnes sa mám s ňou stretnúť :-) a ty? kde sa dáš česať?
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, chcela by som Vas poprosit o jednu laskavost - zhaname dobreho starejsieho v Handlovej alebo blizkom okoli (na koniec septembra) - Igor Suchy nam odriekol, lebo ma na nas termin uz jednu svadbu a drahy chce len niekoho tak dobreho ako je on. Ide nam o niekoho, kto by vedel dobre rozprudit zabavu a bol by aj vtipny, lebo mame sice kontakt na nejakeho ineho, ale ten je vraj taky, ze len "odrapka" to svoje, co ma a je taky moc oficialny a bez kuska humoru....a predsa len na svadbe ide hlavne o zabavu ;-) Ak by ste o niekom vedeli, kto je vazne dobry, bud z osobnej skusenosti, alebo na dobre odporucanie, bola by som Vam velmi vdacna, ak by ste mi poslali kontakt cez IP DAKUJEM!!!!
mzuzka ja idem tej Adi na priemyslovke, celkom fajn učesala sestru tak ked jej donesiem fotku akoby som to chcela tak sa to snad podarí :-) zirafiak - a ten starejší, tak môžem vyzistit, lebo jedného nám ponukal nas muzikant a kedže my nebudeme mať starejšieho, tak sme nechceli ani číslo a je myslim, že ten pán je z Bojníc
Profilova fotka
Dakujem velmi pekne dzupik!!!! Dufam, ze bude fajn.....
Profilova fotka
ja tu v Ha nemám žiadne skúsenosti, poznám jednu kaderníčku, čo je v budove kde mám aj ja firmu, ale s touto kaoškou mám dobré skúsenosti, tak nešpekulujem. :-) inak včera sme boli natáčať konečne to video, bol krááásny deň, bolo to milé, spomenuli sme si na tých miestach na tolko drobných pekných vecí, až mi to bolo ľúto, že už je to tak dávno
my nevieme ešte ako bude vyzerať naše DVD? ale asi dáme len fotečky, keďže sme sa spoznali až tu v Nitre.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?