Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
no my asi v lete do spanielska, ak pan boh da..
Profilova fotka
ahojte baby, neviete niektora nahodou kontakt na fotografku andreu blahovu z bojnic? dik ;-) mzuzka ako bolo na veltrhu, vybrali ste nieco?
ahoj bezaz, posielam Ti ho do IP ;-)
Profilova fotka
seila nemaaaaam fnuk :-(
už ti asi prišlo, nechtiac som ho poslala sebe :-D
Profilova fotka
super si zlata.. pisala som jej mail, ale neodpovedala mi, tak som nevedela, co sa deje.. radsej jej zavolam.. diiiiik :-D
nemáš za čo, takto to bude lepšie ;-) budeš veľmi spokojná 8-) končím začala Poisťovňa štastia... :-N
Profilova fotka
to nemyslis vazne :-D dik moc
Profilova fotka
ahoj bezaz, kúpili sme popolnočnú kravatu a poháre. boli síce drahšie, ale už sme to chceli mať s krku. aty?
Profilova fotka
a ešte aj svadobné náušničky :-N
Profilova fotka
poháriky sme sa rozhodovali medzi tými, čo máš ty v albume, ale nakoniec sme zobrali tie srdiečkové, čo boli dole na prízemí ;-) ale dllho sme sa rozhodovali
Profilova fotka
mzuzka, ja som kupila iba tie maslicky na pierka.. pohare sme zohnali o dost lacnejsie, ako mali na veltrhu priamo u vyrobcu.. ale v pondelok som bola skusat saty a uz som si predbezne vybrala.. este zajtra jedny a padne definitivne rozhodnutie.. dost siat je uz na september vybookovanych, tak nech nemam traumu, ze si nemam z coho vyberat
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmm, ja som tam objavila tak nádherné šaty :-( tak som ľutovala, že už mám. Ale zase môj Marek aj tak namietal, že by mi ich nedovolil, lebo on trvá natom, že šaty nechce vidieť
Profilova fotka
jaaaaj a ake to boli saty? prezrad.. ja davam macovi schvalit aspon na obrazku (na modelke, nie na mne), ci sa mu budu aspon priblizne pacit... sak na mne tie saty aj tak vyzeraju uplne inak
mzuzka a pohariky ukaz...
Profilova fotka
yukaya, také ako si mala ty, len sme dali vypieskovať celé srdce aj podstavce na bielo a vybrúsiť mená a dátumy. keď mi ich dovezú, dám foto. bezaz - ja som ich ukázala Marekovi tiež na modelke, s tým že nevedel že sú moje a povedal že sú hrozné, normálne som ich vtedy chcela aj predať, ale nakoniec som dala na rady báb z fóra, že keď boli moje vysnené, na mne budú iné a tak som si ich nechala dám do albumu fotku tých z veltrhu, čo sa mi páčili ;-)
Profilova fotka
mzuzka vidim, ze aj moje sa ti pacia ;-)
Profilova fotka
bezaz - kráááásne, ja som z nich bola paf
Profilova fotka
to som rada.. ;-) este sme ich zohnali za fakt super cenu, tak sa tesim.. so zlatymi srdieckami ich sice nemali, takze musime cakat cca dva tyzdne, ale to vydrzime :-D
Profilova fotka
my sme chceli s oranžovými a tie sa nedali, lebo nemajú takú vypalovaciu farbu a to nakoniec rozhodlo pre tie druhé, lebo Marekovi sa viac páčili tie druhé a našiel sa na moje dôvosd proti :-(
Profilova fotka
zuzi z toho si nic nerob, mne maco, ked tieto videl na fotke povedal, ze su otrasne.. som ho musela prehovat, nech sa ne ide aspon pozriet.. a ked ich videl nazivo, tak sa mu zrazu pacili ;-)
mzuzka, neviem ci si videla nase... pozri si http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Profilova fotka
sú krásne, ja som ti ich videla ešte v prípravnom a velmi som ich chcela,už som aj bola v spojení s tým pánom čo ich robil tebe, len Marek stále špekuloval, že to je gýčovité a tak. Až teraz keď ich videl na výstave, tak sa mu páčili zapáčili, dokonca viac ako tie, čo mi tam padli do oka. Tak sme ich hneď objednali a hotovo. Aj keď vyjdú o tisícjku viac, no ale už je to objednané.
Profilova fotka
aj ja som chcela take pohare, ako mate vy. ale ked som ich na obrazku ukazala drahemu,tak len povedal razne NIE. ale na tom veltrhu v BA sme si vybrali ine,ale tiez su krasne. maju taku zaujimavu nozicku, kt.vytvara polsrdce, ale nie su to tie, co tu letia na stranke. tie stali 2000,- a to sa nam zdalo dost.tieto, co sme si objednali su "len" za 1000,- :-), ale su krasne...uz aby sme ich mali doma a len dufam, ze sa cestou nerozbiju :-)
ahojte babeny, tie pohare, co mala yukaya su krasne. x-) Boli ste spokojne so svadobnym veltrhom?
Profilova fotka
na veltrhu si podľa mňa prišli na svoje nevesty, ktoré hľadali inšpiráciu na šaty, príp priamo požičať alebo kúpiť. Bolo to prevažne o šatách. Ale my sme aspoň kúpili popolnočnú kravatu a dali si urobiť poháre. I keď tie poháre si myslím, že boli predražené, ale keď už sme tam boli, tak sme si povedali, že to budeme mať z krku.
diki za taku rychlu odpoved. Tie pohare su fakt pekne tak podla mna nebudes lutovat. aj ste sa tam vsetky stretli?
Profilova fotka
nie, veru nestretli sme sa nikto s nikým :-S idem už domov, tak ahojky
tak ahojte, zase zajtra.
Ahojte Prievidzanky ;-) Ja som sice z Levic (ale z Prievidze mam svagrinku :-) )... Dudasik veeelmi sa mi pacili tvoje saticky na svadbe mozes mi prosim ta povedat co su to za satky? To je kolekcia La Sposa? Tam sa mi jedny na tie tvoje podobali.... ;-) a fotky su uplne krasne, fakt... Ja mam svadbu 7.7. a teda este som salony nezacala obehavat tak zatial si len takto okukavam =-) Dakujem veeelmi a nech sa Vam vsetkym dari v pripravach...aj pocas svadby a samozrejme aj po neeeeeeej.....

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?