Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
no roman je dobry.... a urobi ti to tak rychlo ako budes chciet ty....
Ako Ronam ma krasnu robotu,len mu to dlho trva,tak som sa dohodla s tym z Novej Vsi!!!
Skoro kazdy fotograf robi dnes pekne fotky, zalezi len od techniky aku pouziva. Aj tak tam bude mat vela ludi svoje fotaky, tak urcite nejake uvidis uz na druhy den. x-) Dolezite je, aby si niekoho na ten datum zohnala. Kamaratka sa vydava tiez 7.7. a uz mali problem najst nejaku kapelu. Zevraj tie co chcela ona, uz boli obsadene. a odkial presne si? Ty musis byt asi z nasej doliny ako je aj yukaya.
Ja tiez zohanam este nieaku kapelu,ale vobec neviem koho,a este starejsieho!!!No a fotograf mi hovoril ze si myslel ze uz ma 7 obsadene,ale ze sa pomylil ze to ma o tyzden pred tym,tak to myslel Teba!!! :-) No a vy ste odkial???
peta, kapela KTM z partizanskeho - vyborna, aspon to vsetci hovoria, aj ti nasi muzikanti to vraveli... suseda ich mala a chvalili si vsetci.
Peta, tak to mal mna zajednaneho ako ti povedal. Ja som z Nitr.Rudna. Kapelu mam tiez z Novej vsi, Yukaya, ty tu uz nemas svadobny album?
A ktoru???
ikabl, ja som ani nemala, namam na to cas... ;-)
Profilova fotka
ahojte baby, este tu obcas zabludim, kedze som sa vydavala pri Prievidzi... Jedno mi do hlavy nejde - ze mate pred svadbou zmiesane pocity, ci sa vydat, alebo nie! Mne sa to vidi divne. Myslim si,ze vydavat by sme sa mali vtedy, ked neexistuju ziadne pochybnosti o tom, ze svojho vyvoleneho nadovsetko milujeme a chceme s nim stravit v manzelstve zvysok zivota, lebo neexistuje ina, lepsia alternativa a ani krajsie vyhliadky do buducnosti ako tie manzelske. To vobec nevylucuje, ze obaja mame svoje chyby a slabosti, ale urcite nie take, pre ktore by bol vztah trvalo neudrzatelny - myslim sebectvo, alkoholizmus, agresivita, zaletnictvo, chorobna ziarlivost....a pod.
Profilova fotka
ahojte prievidžanky, už sa začínajú vykukovať prvé problémy. Včera mi prišiel povedať kameraman, že už nerobí v TV od Nového roka, takže nemá prístup k profesionálnej kamere a môžem zháňať nanovo. ja som len zvedavá, čo sa fakt vyvrbí týždeň pred svadbou :-(
Ahojkaj!!!Neboj to este nieakeho urcite zozenies!!! ;-)
Profilova fotka
tak už mám zas kameramana ;-) našiel mi za seba plnohodnotnú náhradu, tomu vravím korektné jednanie.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mzuzka, no vidis, vsetko sa nejak vyriesi... :-)
Profilova fotka
Tak mzuzka, to si mala stastie,lebo mojej kamaratke sa to vazne stalo necely tyzden pred svadbou a ten magor nemal ani len tu slusnost najst nahradu. Takze toto je este velke stastie.
ahoj dudasik ako pokracujete v prerabani bytu? moj drahy vymyslel stavat... no hrôza. a nejak mu to neviem vyhovorit. Vy pracujete v ZA?
Profilova fotka
ahojte, mám už topánočky, síce mi segra tvrdí, že sa nehodia, ale mne sa veeeľmi páčia, tak si ich dám aj tak. potom hodím foto. V piatok budem mať prvú skúšku sv.účesu, lebo ideme na ples, tak využijem ;-)
odfot a ukaz sa aj v topkach aj v ucese
Profilova fotka
OK. len uvidím ako čas dá, takže až niekedy budúci týždeň
Profilova fotka
Ahojte. yakaya, pomalicky postupujeme. Tento tyzden nam maju prist montovat interierove dvere do bytu a tiez ma prist sedacka. Takze obyvacka a spalna budu viac menej dokoncene,ked neratam lustre. Chceli by sme ist do Polska,ale toto pocasie je proti. A potom uz len v lete jadro,ak vydaju korunky,lebo je to vsetko len tak tak na doraz. Takze stavat? No toto. Odvazne na dnesnu dobu, ale prajem vam,aby vam vyslo vsetko co si zaumietite. A babo? Mzuzka veru odfot, my ti to zhodnotime, uprimne. Vsetko naj
Profilova fotka
vianoceeee
Ahojte Yukaya a kde chcete stavat ak smiem vediet? Drzim Vam palce, nech Vam to vsetko vynde. x-) My ideme tiez stavat, cakame uz len na stavebne povolenie. Malo by prist coskoro.
ikabl, kde idete stavat? a projekt, uz mate vybraty? posli nejaky vzor aky domcek chcete... som zvedava čoo....
Domcek uz mame davno naplanovany, uz len na stavebne povolenie cakame. ideme stavat pri piestanoch, kedze snubenec je odtial.
inspiraciu sme brali z projektov, ktore su na stranke www.eurolineslovakia.sk Urcite tu stransku poznas.
ikabl, videla som katalog, ale nic ma neoslovilo
Yukaya, viem, je to tazke vyhoviet kazdemu. Kazdemu sa paci nieco ine. Tak si skuste navrhnut vlastny. Kazdy projektant vam to spravi podla vasich predstav. Zalezi aj od velkosti pozemku. My ho mame uzky a dlhy takze sme moc na vyber nemali.
ikabl, posli nejaky obrazok aky ste si vybrali alebo podobny... yukaya@seznam.cz
Profilova fotka
viem že to nie je o domčekoch ale pridala som do albumu moje topánočky a klobúčiky, som úplne vytešená tak sa musím pochváliť ;-)
Profilova fotka
mzuzka kukla som topanocky, veeelice pekne :-D
Profilova fotka
Mzuzka, aj sa som ich prave pozerala a su fakt kraaasne. A tie klobuky nemaju chybu....A nepokazis si tym uces,ci ides mat rozpustene vlasky?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?