Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
ahojky :-) ja momentálne riešim problém s účesom. všetky, ktoré som si vybrala a ukázala kaderníčke, na každý mi povie : Zuzka, krátke vlasy 8-( ]-( tak veľmi som chcela vyčesaný účes a teraz neviem čo budem robiť, asi preložím svadbu o rok :-D nech dorastú
Profilova fotka
ale neboj, vlasy rastu a pricesky existuju ;-) yukaya: akoze ziadne na vydaj? asi sa im nechce pisat :-D
Profilova fotka
vlasy rastú 1cm za mesiac a ja mám svadbu o 4cm :-| a za príčesok dať viac ako za šaty sa mi nepozdáva prievidžaniek je zaregistrovaných viac , ale nepísmenkujú, bosorky
Profilova fotka
tak sa zapojim do diskusie, ja mam svadbu 14.7. a vobec neviem kde zohnat hudbu, ci kombinovat so zivou a dj, a tak - prosim o nejaku radu a dobry typ.... Lenka
Profilova fotka
mzuzka: tak to je blbe.. mne rastu vlasy brutalne rychlo, do septembra ich mam hadam aj po pas..
Profilova fotka
mjartanova(ak xeš dopíš meno nech ťa neoslovujeme priezviskom ;-) ) ak xeš môžem ti poslať kontakt na dvoch Dj-ov, ktorých poznám, príp aj na tú moju "sebranku" , ja mám svadbu o deň skôr, tak ak nič nemajú, tak sa možno podujmú. Tí sú fakt dobrí. možno si už počula o starejšom Peter Suchý, tak on robí u nás v Ha v Dome kultúry a keď sa k nemu pripojí Dj a kameraman tak sú jedna veľká kopa srandy.
Profilova fotka
bezaz čím to polievaš? (myslím vlasy) :-)
Profilova fotka
mzuzka - ak mozes tak mi posli v IP kontakt na nich, musim sa uz nejako rozhodnut
Profilova fotka
nie Peter ale Igor Suchy ;-)
Profilova fotka
starejsieho mam zajednaneho, a je to Igor Suchy, takze cez neho mam skusit toho DJ?
Profilova fotka
mzuzka: nepolievam, to oni sami od seba.. :-D aspon nieco rastie samo (okrem sadla)
Profilova fotka
Ahojte rodacky moje vzdialene. Tak sa ozyvam konecne aj ja. Trosku som sa odmlcala, lebo po mojej svadbe sme bohuzial mali v rodine pohreb, tak som sa nesvadbila chvilu. Ako vam mozem pomoct? zuzka to nevadi, ake mas vlasy, videla som uz mnozstvo neviest s kratkymi a boli krasne tak ci tak. Aj moja sestra mala kratke vlasy a mala to pekne a jednoduche, trosku vytocene do vonku a to sa mi z fotky vidi,ze mas vlasy dlhsie ako ona vtedy. A co sa hudby tyka, ja som mala DJ a bola som velmi spokojna. Ak chces kombinaciu ,nie je o com, moze to byt super, len vela peniazkov to stoji. Ale ak by som si mala znova vyberat bud alebo, tak jednoznacne DJ. Lenka vitaj v nasom fore. prajem vam vela uspechov pri vybavovanie svadobnych zalezitosti. Pa x-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem pekne,dufam ze sa mi to vsetko podari vybavit tak ako si predstavujem...
Profilova fotka
bože, len mu to nezraďte, že som písmenkla peter ;-) tak ak máš jeho, skús sa spýtať, či by neprišiel aj s p. Chobotom, teraz som sa inak na nich pozerala z okna, pripravujú pódium na jarmok ;-)
Profilova fotka
pozývam na jarmok, katarínsky - handlová námestie a zajtra o 18,00 Gladiátor
Profilova fotka
jaaj ja pridem domov az na volby :-D
Lenka, my sme mali muzikantov našich kamošov ale ešte jedna skupina je dobra... volaju sa tuším KTM z Partizánskeho... susede hrali minuly víkend na svadbe a všetci si chvalili.
aj ja som chcela Igora ale zial uz bol obsadeny :-(
Profilova fotka
ahoj Lenka, v sobotu som bola s Igorom, vravela som mu o tebe , že zháňaš DJ a , tak vravel, že im máš kludne zavolať, že ešte dve svadby po sebe nehrali, ale všetko je raz prvý raz :-) ja mám totižto v piatok pred tebou, ale zase u mňa menej vypijú, lebo sa budú na sobotu šetriť :-D
Profilova fotka
dakujem zuzi, tak mu urcite zavolam, ale rada by som aj videla ako to prebieha, nejake dvd, alebo tak, ved zavolam a uvideme dik
Profilova fotka
u nas maco zavelil, ze ziadna trapna kapela, ziadny DJ, napali CD a bude.. hmmm tak som zvedava... inak ja mam opacny problem s tancovanim.. maco vie, ja nie..
Profilova fotka
až teraz som si všimla, že máš svatbu 14júla a nie 14 apríla :-N no som ja motaj zamotaj
Profilova fotka
myslite, ze DJ alebo kapela je nutna?
Profilova fotka
tak ti poviem, lepší žiadny ako zlý. brácho mal na svadbe takého DJ, že sme proste "žasli". Katka si nakázala na prvý tanec od elánu pesničku a zaľúbení a keďže ju "nemohol" nájsť, tak im pustil láska moja, riadil sa asi názvom a Katka ostala zarazená keď jej Ráž pri prvom tanci vyspevoval .... tisíc dôvodov, na sto rozchodov, posledný krát pokus o návrat.... ja sa polepším, ty sa polepši.... aj počas svadby, proste nevedel zosúladiť danú situáciu so žánrom segra, tá nemala žiadneho Dj-a , podonášali sme CD a striedali sa pri púšťaní, nebolo to zlé, len občas bolo dlhé ticho a tak, ale zhodli sme sa na tom, že to bolo fakt lepšie ako bráchov DJ
Profilova fotka
toho sa najviac desim.. a zasa aby mi kapela vyhravala hity z repete hmmmmm.. budeme mat aj starsich a pokrocilych na svadbe, ale toto nemusim.. pustime zo dve kola takych pesniciek na cd a bude.. snad sa nikto nebude stazovat..
no tak to sa divím, pretože u nas frčali len ludovky a tancovalo sa do zdivočenia.... mali sme moc mladých na svadbe, muzikanti kamaráti, este pre nas zložili aj úvodný valčík a všetci si moooooc vychvalovali..... no proste svadba ako ma byť... a proste vymeniť kapelu za DJ to by som nikdy nespravila.... živá je živá... ale samozrejme, ked to nie je podla vasho gusta, tak to beriem. každému to nemusí vyhovovať...
Inak ak by ste sa chceli pozrieť na jednú kapelku, tak by mali hrať 09.12.2006 okolo 21,30 do rana v bare v Ješkovej Vsi (je to asi 3 km od Nitrianskeho Rudna).
Profilova fotka
no ja som absolvovala par svadieb so zivou kapelou, ale nie je to podla mojho gusta..
Profilova fotka
mne ak to vydá, tak budeme mať len taký hodinkový živý vstup buď môjho bratranca Erika Arestu, alebo Zuzku Smatanovú. Tak uvidíme, ale vzhľadom nato, že na svadbách býva kombinácia všetkých vekových kategorií, tiež som radšej za dobrého DJa alebo CD. Ale zas ak je naozaj taká kapela, že čo pískneš zahrá, tak živo je živo. Všetko vždy závisí od okolností a správnej konštelácie chutí ;-)
Profilova fotka
fiii zuzka taketo kombinacie na svadbu :-D kedze som vystudovany hudobnik, mi tie kapely pridu strasne amaterske, nemyslim vzdelanim a hrou, mozu kludne hrat lepsie, ako "odbornik", ale ta "jednoduchost spracovania"... 8-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?