Nevesty z okolia Nového Mesta nad Váhom 2009

Profilova fotka
ahojte kto z okolia Noveho Mesta nad Vahom bude mat svadbu v roku 2009? :-)
Profilova fotka
ahojte, to tu fakt nie je ziadna nevesticka ,ktora ma pred svadbou? =-) tak kto mal potom zajednane vsetky svadobne saty ked sa nejde nikto vydavat :-N bolo problem najst saty volne na 25. april :-D tak kde steeeee?
Ahoj, ja som z okolia NM. Svadba bude neviem kedy, hadam v lete.. Zijem v Anglicku, tak niekde na Slovensku, ale neviem kde..
Profilova fotka
ahoj, som z okolia NMnV, ale minuly rok som este absolutne netusila ze sa tento rok budem vydavat - ono som to vlastne netusila este ani zaciatkom januara, xi xi :-) svadbu budeme mat na prvy jarny den, zacali sme to vybavovat len nedavno, ani nie dva tyzdne dozadu, a viac menej uz mame drvivu vacsinu veci hotovu alebo zajednanu, aj ked ano, to, ze sala ktoru sme chceli bola volna presne na nas termin bola viac vec nahody - ale ako sa vravi, sprosti maju stastie, xi xi ;-) a najviac sa mi pacia prekvapive reakcie okolia, a tie zvedave otazky ci sa musime brat... nuz, musime... kto bude cakat x rokov kym opat pripadne prvy jarny den na sobotu??? :-D
Profilova fotka
:-D dobry dovod na svadbu. my sme tiez xceli svadbu 2. oktobra ale tiez sme odmietali cakat do 2010 :-| kde bude hostina? kto vas kameruje,foti? jaj a hlavne kde sa budete fotit? my rozmyslame o caxtickom muzeu a caxtickom hrade ... moj je caxtican 8-)
Profilova fotka
:) tak... kto sa chce zenit a vydavat si ten spravny dovod pre ktory to urobit vzdy najde... xi xi :) budeme to mat v Kocovciach v kastieli, fotenie - snad bude pekne a budeme moct byt vonku v parku - pretoze ten park je tam uplne uzasny.... foti nas moj bratranec - robi umelecke fotografie a niekolko foteni svadieb uz ma aj za sebou, a co sa tyka kamery - ja osobne nie som zastancom filmovania, ale jeden kamarat, co bude na svadbe, ma v tomto prax, tak mu dame kamery do ruk :))) - mam ho vyskusaneho, robi dobre detaily a co je najdolezitejsie, ruka sa mu netrasie a dokaze to udrzat.... ziadne profesionalne dvd mat zo svadby fakt nemusim, staci mi zopar momentiek.... dolezitejsie su pre mna fotografie v albume ;-) a v tomto som fakt narocna, pretoze nie je nic horsie pre toho kto foti ako byt objektom fotenia :) ale snad to zvladnem... :-N inak, cachticky hrad tiez nie je zla volba.... videla som foto z beckovskeho hradu, a ono to tiez vyzeralo viac ako dobre :))) - a myslim si, ze nech je clovek odfoteny kdekolvek, bude to fine, pokial ho bude fotit clovek, ktory fotit vie :)
Profilova fotka
ano to je dost velka priorita :-) zatial mam dobry dojem z nasho fotografa. xceme si ho este preverit ked nas bude fotit na oznamenia. vy to mate ozaj "za par" nexytaju ta stresy? ja mam pocit ze nic nestiham :-N pritom uz mam skoro vsetko
Profilova fotka
nie, stresy ma nechytaju... aspon ich necitim.. :-) ale ked si predstavim obdobie mesiac a pol pred mojou prvou svadbou, tak... vtedy som inak salela a stresovala :-D najma sa vo mne budil pocit, ze dievca, utec z tohto zvazku a svadbu zrus :). len... nejako som sa k tomu nedostala, ale mala som aspon zasek a nechala som si aj po svadbe svoje dievcenske meno :) ale som tomu rada, mam o jednu zivotnu skusenost viac, som stastne rozvedena a aktualne sa neskutocne tesim na druhu svadbu, ktora bude daleko honosnejsia, svadbovejsia, a celkovo mam z nej iba dobry pocit ;-) akurat som odmietla sa vydavat v bielom, a tak si sijem ruzove svadobne saty... a zrovna vcera som tam nastehovala rukavy a fakt budu uplne skvele, takze sa o to viacej tesim x-) ja som ani nemala popravde v plane sa druhy krat vydavat, len... tak nejako to prislo samo :) resp.. som si vravela ze na urade, len o styroch ludoch... ale kedze si beriem slobodneho chlapca, ktory chce mat svadbu so vsetkym ako sa patri, tak... moja druha svadba bude o dvojnasobnom pocte ludi, v skvelych priestoroch, s vela priatelmi a budeme mat dve zive kapely :) a ci vsetko stiham??? neviem.. robim to rad za radom... len akosi mi ten tyzden strasne rychlo unika, pretoze ked pridem o siestej z prace, sadam za sijaci stroj a vstavam az o desiatej, kedy idem spat... ale ved to iba docasne, kym saty nebudu presne podla mojich predstav ;-)
Profilova fotka
tak ti prajem nex sa podaria tak ako si ix predstavujes ;-) take pocitty mam aj ja :-N aj som sa troxu bala ci neuteciem z pred oltara,teraz viem ze si prevne stojim za svojim rozhodnutim a hlavne skoda vyhodenyx penazi :-D :-p aj ja si nexavam svoje priezvisko ale pridavam si aj draheho... len este moj spekulujem ze si nexame len jedno a to moje tak uvidim e ako to dopadne nakoniec =-) naco su vam 2 kapely? aby sa doplnali alebo mate dve saly?
Profilova fotka
jedna kapela je z rodiny, a hra iba vlastne piesne, tak sme im povedali nech spravia na nasej svadbe koncert, asi tak na hodinku a kusok... moc sa im to sice nepaci, ale co by enspravili pre mna :-D a druha kapelka - tak s tou hraval zenich po svadbach niekolko rokov dozadu, tak... pridu zahrat na jeho vlastnej :) - a budu suplovat vlastne aj djov :) sala bude jedna hlavna, a budeme mat este jednu miestnost, trosku dalej, asi 50 metrov cez chodbu, ze ak by sa niekomu nepacilo ako hraju, resp. ak by sa chcel niekto porozpravat :-)
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?