Menu Forum

Nevesty z okolia Nového Mesta nad Váhom 2009

(zamknutá)
10. feb 2009
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
Registrovala sa 12. júla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 273 príspevkov a 4 albumy. Má 52 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 25. apríla 2009
    Kostol Horka nad Vahom,hostina Hradok nad Vahom, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
Registrovala sa 12. júla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 273 príspevkov a 4 albumy. Má 52 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 ahojte
kto z okolia Noveho Mesta nad Vahom bude mat svadbu v roku 2009? emoticon
17. nov 2008 o 20:29  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
 ahojte, to tu fakt nie je ziadna nevesticka ,ktora ma pred svadbou? emoticon tak kto mal potom zajednane vsetky svadobne saty ked sa nejde nikto vydavat emoticon bolo problem najst saty volne na 25. april emoticon
tak kde steeeee?
23. nov 2008 o 12:13  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
tradada
Registrovala sa 30. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 5. júna 2010
fotoportrét
fotoportrét
tradada
Registrovala sa 30. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 5. júna 2010
 Ahoj,

ja som z okolia NM.
Svadba bude neviem kedy, hadam v lete..
Zijem v Anglicku, tak niekde na Slovensku, ale neviem kde..
12. jan 2009 o 18:45  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
Registrovala sa 12. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 79 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
Registrovala sa 12. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 79 priateľov.
 ahoj, som z okolia NMnV, ale minuly rok som este absolutne netusila ze sa tento rok budem vydavat - ono som to vlastne netusila este ani zaciatkom januara, xi xi emoticon

svadbu budeme mat na prvy jarny den, zacali sme to vybavovat len nedavno, ani nie dva tyzdne dozadu, a viac menej uz mame drvivu vacsinu veci hotovu alebo zajednanu, aj ked ano, to, ze sala ktoru sme chceli bola volna presne na nas termin bola viac vec nahody - ale ako sa vravi, sprosti maju stastie, xi xi emoticon

a najviac sa mi pacia prekvapive reakcie okolia, a tie zvedave otazky ci sa musime brat... nuz, musime... kto bude cakat x rokov kym opat pripadne prvy jarny den na sobotu??? emoticon
30. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
 emoticon dobry dovod na svadbu. my sme tiez xceli svadbu 2. oktobra ale tiez sme odmietali cakat do 2010 emoticon
kde bude hostina? kto vas kameruje,foti? jaj a hlavne kde sa budete fotit? my rozmyslame o caxtickom muzeu a caxtickom hrade ... moj je caxtican emoticon
1. feb 2009 o 02:06  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
 emoticon

tak... kto sa chce zenit a vydavat si ten spravny dovod pre ktory to urobit vzdy najde... xi xi emoticon

budeme to mat v Kocovciach v kastieli, fotenie - snad bude pekne a budeme moct byt vonku v parku - pretoze ten park je tam uplne uzasny.... foti nas moj bratranec - robi umelecke fotografie a niekolko foteni svadieb uz ma aj za sebou, a co sa tyka kamery - ja osobne nie som zastancom filmovania, ale jeden kamarat, co bude na svadbe, ma v tomto prax, tak mu dame kamery do ruk emoticon)) - mam ho vyskusaneho, robi dobre detaily a co je najdolezitejsie, ruka sa mu netrasie a dokaze to udrzat.... ziadne profesionalne dvd mat zo svadby fakt nemusim, staci mi zopar momentiek.... dolezitejsie su pre mna fotografie v albume emoticon a v tomto som fakt narocna, pretoze nie je nic horsie pre toho kto foti ako byt objektom fotenia emoticon ale snad to zvladnem... emoticon

inak, cachticky hrad tiez nie je zla volba.... videla som foto z beckovskeho hradu, a ono to tiez vyzeralo viac ako dobre emoticon)) - a myslim si, ze nech je clovek odfoteny kdekolvek, bude to fine, pokial ho bude fotit clovek, ktory fotit vie emoticon
2. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
 ano to je dost velka priorita emoticon zatial mam dobry dojem z nasho fotografa. xceme si ho este preverit ked nas bude fotit na oznamenia.
vy to mate ozaj "za par" nexytaju ta stresy? ja mam pocit ze nic nestiham emoticon pritom uz mam skoro vsetko
7. feb 2009 o 22:28  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
 nie, stresy ma nechytaju... aspon ich necitim.. emoticon
ale ked si predstavim obdobie mesiac a pol pred mojou prvou svadbou, tak... vtedy som inak salela a stresovala emoticon najma sa vo mne budil pocit, ze dievca, utec z tohto zvazku a svadbu zrus emoticon. len... nejako som sa k tomu nedostala, ale mala som aspon zasek a nechala som si aj po svadbe svoje dievcenske meno emoticon ale som tomu rada, mam o jednu zivotnu skusenost viac, som stastne rozvedena a aktualne sa neskutocne tesim na druhu svadbu, ktora bude daleko honosnejsia, svadbovejsia, a celkovo mam z nej iba dobry pocit emoticon akurat som odmietla sa vydavat v bielom, a tak si sijem ruzove svadobne saty... a zrovna vcera som tam nastehovala rukavy a fakt budu uplne skvele, takze sa o to viacej tesim emoticon

ja som ani nemala popravde v plane sa druhy krat vydavat, len... tak nejako to prislo samo emoticon resp.. som si vravela ze na urade, len o styroch ludoch... ale kedze si beriem slobodneho chlapca, ktory chce mat svadbu so vsetkym ako sa patri, tak... moja druha svadba bude o dvojnasobnom pocte ludi, v skvelych priestoroch, s vela priatelmi a budeme mat dve zive kapely emoticon

a ci vsetko stiham??? neviem.. robim to rad za radom... len akosi mi ten tyzden strasne rychlo unika, pretoze ked pridem o siestej z prace, sadam za sijaci stroj a vstavam az o desiatej, kedy idem spat... ale ved to iba docasne, kym saty nebudu presne podla mojich predstav emoticon
10. feb 2009 o 08:31  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
moncika15 (30 r.)
6
 tak ti prajem nex sa podaria tak ako si ix predstavujes emoticon
take pocitty mam aj ja emoticon aj som sa troxu bala ci neuteciem z pred oltara,teraz viem ze si prevne stojim za svojim rozhodnutim a hlavne skoda vyhodenyx penazi emoticon emoticon
aj ja si nexavam svoje priezvisko ale pridavam si aj draheho... len este moj spekulujem ze si nexame len jedno a to moje tak uvidim e ako to dopadne nakoniec emoticon

naco su vam 2 kapely? aby sa doplnali alebo mate dve saly?
10. feb 2009 o 09:23  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
1
 jedna kapela je z rodiny, a hra iba vlastne piesne, tak sme im povedali nech spravia na nasej svadbe koncert, asi tak na hodinku a kusok... moc sa im to sice nepaci, ale co by enspravili pre mna emoticon
a druha kapelka - tak s tou hraval zenich po svadbach niekolko rokov dozadu, tak... pridu zahrat na jeho vlastnej emoticon - a budu suplovat vlastne aj djov emoticon
sala bude jedna hlavna, a budeme mat este jednu miestnost, trosku dalej, asi 50 metrov cez chodbu, ze ak by sa niekomu nepacilo ako hraju, resp. ak by sa chcel niekto porozpravat emoticon
10. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.