Michalovce september 2007

Profilova fotka
ahojte dievcence, nenasla som vela dievcat, ktore maju svadbu v septembri v Michalovciach, alebo na Sirave a tak zacinam tuto spolocnu temu, Prihlaste sa prosim, mozme si takto vzajomne poradit a podebatovat. mohla by som zacat napriklad vyzdobou, ja mam svadbu v hoteli Jalta.. domov od Michaloviec to mam este asi 30km a tak neviem, ako mam casovo zabezpecit vyzdobu saly atd. Neviete mi niektora poradit, alebo skor odporucit kde si zabezpecite vyzdobu saly vy< diky zatial.. tesim sa na prispevky.. vsetko dobre /daniela
Profilova fotka
Ahoj Daniela, ja som povodom od Michaloviec ale uz daaaaavno som v zahranici. Len som sa ti chcela ohlasit, ze tu som :-D A co sa vyzdob tyka, sama by som rada zistila, ci doma existuje svadobny servis. Jedine o com viem je agentura Daisy v KE. Vela stastia.
Profilova fotka
ahoj, ja sa budem tiez vydavat v septebri , rozhodli sme sa tak len po velkej noci, pvodne sme planovali svadbu v MI. Zijem uz 7 rokov v MI, takze s aspolieham na svagrinu, ze emi vsetko zabezpeči. odkila mas saty? pocula si nieco o satach z ukrajiny?
Profilova fotka
Danik, ak chces poradit s vyzdobou,tak agentura ROSE - sluzbak (ako je velka posta) robia ju velmi pekne,robia aj ovocne stoly ;) a farbu aku chces. Bola som tam osobne ... J ;)
Profilova fotka
dakujem dievcata za odpoved.. tesim sa, ze sa takto podelime o svoje skusenosti a informacie.. verim, ze sa to rozrastie o prispevky :) ja som momentalne v Bratislave, vyberiem si nejaky den v juni a pojdem domov na vychod popozerat sa do mesta, a dik macusko, urcite zaujde aj do agentury ROSE. No rozmyslala som aj nad tym, ze ci to nevyjde draho, a ze ci si to neurobim sama, to casovo to asi nezvladnem.. ja by som si kupila stuhu na stol, ako organzu do stredu, sviecky, svietnicky atd. uz to tam len poukladat a ozdobit hlavny stol, to bude ale fuska pre m na, takze mozno sa asi rozhodnem pre agenturu, no uvidim... ja mam saty z bratislavy zo salonu Nicole, lebo nie som v MI, tak som bola skusat tu.. su dost drahe, ale povedala som si, ze ved sa vydavam len raz, nie? a posetrim si na ne :)) nech mate dnes pekny dnik dievcence.. /danka
ahojte baby, sice som neni z Michaloviec ale zobrala som si Michalovčana :-) raz sme išli po pešej a v hoteli Jalta vyzdobovali sálu, celkom to pekne vyzeralo a mam taký pocit, že aj fotky na internete sú k dispozícii. jamu - šaty z ukrajiny - videla som fotku jednej kočky, čo si kupila na komplet všetko a vyzerali pekne. vyšlo ju to do 5 500 SK presne neviem, len ked sme sa bavili o šatách tak spomínal jej kamarat, že to tam neni drahe :-) treba len pobehať :-)
Profilova fotka
ahoj dzupinka, vitam ta tu medzi nami :) ja byvam blizko ukrajinskych hranic, /teda, ked som doma u rodicov/, ale nikdy som na Ukrajine nebola, takze nemozem posudit, ale myslim si, ze je to urcite lacnejsie ako u nas, ked sa jedna o kupu siat. No ked som nad tym rozmyslala, ja mam 161cm, a nevedela som, ci by som na seba nasla saty ktore by sa nemuseli upravovat, a boli by presne na mna. Potom by bolo treba najst krajcirku, ktora by ich upravila na mieru atd. neviem, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody...
Profilova fotka
a inak macusko-Janka, mas termin svadby presne na moje narodeniny, 14.7., my sme sa rozdohli dost neskoro, aby sme tento termin v MI mali este volny... ale nevadi.. september to isti.. odkial si si zajednala saty?
Profilova fotka
Ahojte ;) Danik,saty mam zo salonu Stefanie - KE. nemohla som velmi vymyslat. Na vybranie si nejakych siat som mala tak jeden den :( Ale pacia sa mi. Sice moje svadobne som si predstavovala troska inac,ale nemaju od nich az tak daleko. Mne sa pacia vacsie sukne a vacsi zavoj. Zavoj si dam asi usit (v Mi sije jedna pani,ma aj svadobny salon,ako je dom mody? - asi tak sa to vola) Baby,odkedy ste zacali planovat svadbu? a co vsetko uz mate? ? ?
Profilova fotka
ahojte baby, nie som z MI, ale svadba bude prave tam. Aky mate nazor kupovat saty na Ukrajine? :-p
Ahoj duha, moja mama videla par fotiek kde mali nevesty saty z ukrajiny a hovorila, ze boli krasne. Uvidim, ci aj ja si tam neskocim, ale az trosku neskor ,este mi to nesuri! Radka
Profilova fotka
Radi,v ktorej miestnosti na Juliane budete mat svadbu ? vo velkej,malej ?
Profilova fotka
ahojte, baby ja budem mat svadbu v septembry, no nie v MI ale v Ke okolie. Ja som bola na Ukrajine si kupit saty. Najprv som nechcela verit , ze by som tam nieco pekne nasla, ale velmi molo som sa prekvapila. Saty maju nadherne, su to kopie znamych znaciel ako la sposa,.... Ceny sa pohybuju od 3000 Sk az do 2500dolarov. Je si z coho vybrat aj ked maju len 3 salony. Prevlada biela farba siat, ja som chcela kremove, mali mensi vyber, ale nakoniec som si kupila. Saty ma vysli na 8500 Sk, a keby som si ich dala sit presne na moje miery, tak ma vyjdu podsatne drahsie - 600 dollarov. Su velmi pekne, dostala som k nim spodnicku a dokupila som si zavoj. ak chcete este nieco vediet, kludne sa pytajte, odpoviem. mozte aj do ip. Ak chce niekto fotku, poslem. :-) ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Andyika, ja by som velmi rada videla tie tvoje saticky. Posli mi prosim Ta fotku. My mame svadbu v septembri, a velmi som sa tomu este nevenovala.... :-( o satach z ukrajiny som pocula len same chvaly tak som zvedava... a to si len isla na ukrajinu a kupila si? más konfekcnu velkost? Baby citala som co som tu minule v noci napisala a chcela som napisat, ze sme chceli svadbu v BA ale zmenili sme to na MI. Napíste mi kto vas bude cesat, a malovat a zdobit salu, kde mate svadby, kto vam vytlaci oznámenia..... no proste vsetko..... som uz dlho prec z MI a nemam tam ziadne kontakty.....este ze mam svagrinku :-) nieco uz dohodla, vyslizka, torty, kolaciky.... Vopred dakujem... Jana
Profilova fotka
jamu, uz som ti to posielala, ale nejak mi to zamrzlo, tqak skusim este raz, vyckaj please
Profilova fotka
uz by si to mala mat, ale poprosim ta, aby si ti fotky nevkladala na net...diki a povedz, ci su pekne, alebo nei????
Profilova fotka
jasne neboj, mam o chvilu 32, takze nie som ziadna pubiska a navyse robim na ludkých zdrojoch, takze som dost empaticka a viem nakladat s citlivymi datami :-) ahoj a napis co mas nove.. jana
Profilova fotka
dik dievcata, ze sa debata dobre rozbehla.. jamu, ja pracujem v bratislave a svadba bude tiez v Michalovciach v septembri, rozhodli sme sa tak ku koncu marca a nasli sme uz len volnu salu v hoteli Merkur na Z. Sirave a Jaltu... este asi nieco, ale nebolo to velmi dobre. Jalta je pekny hotelik, dokazu sa prisposobit menu ake si vyberieme, dufam, ze to nebude az tak drahe.. ale inde, co som sa pytala mali uz hotove menu poskladane, a tie klasicke jedla ryza, kuracie stehno, rezen, salat, kapusta knedla.... ja som chcela nieco ine, nevravim, ze to musi byt drahe, ale troska inac, vedia urobit aj svedske stoly atd. takze v tomto som spokojna.... cesat ma bude jedna kadernicka, ale tam, kde ja byvam, 30km od MI, ale s vizazou a nechtikmi, viem, ze Parfumerie Fann to mozu robit, treba sa len dohodnut, aspon myslim.. oznamka si budeme robit sami, urobime si nejaku peknu fotecku a dame co tam ma byt a myslim, ze nas to vyjde ovela lacnejsie :) ja som sa mozno s mojimi satami poponahlala, zajednala som si ich tu v Ba.. ale vcera som ich bola vyskusat a citila som sa v nich super, som spokojna.... ale gratulujem andyika, ze si si kupila krasne saty z Ukrajiny, ja som tam chcela ist, ale ked som sa tak pojasila pri mojom prvom skusani, a hned som si aj zajednala saty, uz to nezmenim.. tak prima, tesim sa s tebou :)) co sa tyka vyzdoby, prave dnes idem volat do jedneho kvetinarstva, aby nam to zabezpecili oni, ale vzhladom na vzdialenost do MI si vyzdobu nevieme urobit sami.. ale darceky pre hosti vyrobim ja, tak to tam len dolozime..
Profilova fotka
ahojte opat, kde ste?? je nas asi malo takych, co mame svadbu v MI, ale neva.. inak, dnes som si telefonicky zistovala ohladom vyzdoby saly.. volala som do dvoch kvetinarstiev. Prve ponuka sluzby kompletnej vyzdoby za 5000Sk, ale v cene je aj pozicovne auta pre mladomanzelov, co som sa velmi cudovala.. takze kto mate problem s autom sa svadbu, aj takto sa to da... je to ford scorpion modrej metalizy.. druhe kvetinarstvo, tam ponukaju sluzby od 4000-6000 Sk, zalezi od toho, co si vyberieme do vyzdoby.. bez auta... treba sa tam ist pozriet osobne, za 2 tyzdne tam idem, tak uvidim aj foto, aku vyzdobu ponukaju.. ma niekto dobru skusenost s konkretnym kvetinarstvom v MI? dik.. piste dievcence, piste..
ahoj macusko ja som tu salu este nevidela, az v auguste ked prideme. Bola sa tam pozriet moja mama... je to ta co otvorili nedavno!
ahoj andyika mohla by si aj mne poslat do IP fotku siat co si si kupila na ukrajine, dik radka
Profilova fotka
Ahojte DIEVCENCE ;) Tak ako pokracujete s pripravami ? Ja som prave dotelefonovala s pred. DANIEL v KE ohladom obleka na mieru (pretoze moj drahy ma ''problematicku'' postavu - stihly v pase a siroky v prsiach Naposledy sme Na Slovensku boli v Marci (na tyzden) kedy sme si zariadili podstatne veci a medzi nimi aj ten oblek. Drahy si vybral material na ten oblek,kravaty,kosele a vesticku... povedali nam,ze do 5 prac dni oblek bude hotovy - to ho uz moja kamoska mala ist vyzdvihnut,lebo my by sme uz na Slovensku neboli. Po 3 tyzdnoch mi kamoska volala,ze jej od Daniela telefonovali,ze uz nemaju ten material,kt. sme si na oblek vybrali. Takze moj drahy je bez svadobneho oblecenia :( Ale dnes ma ubezpecili,ze ak dojdeme na Slovensko (02 jula) a drahy si vyberie iny material do svadby nam to urcite spravia,teda,do tyzdna povedali. Tak snad ten druhy material im na nas oblek vystaci ... Co sa tyka vyzdoby,od zaciatku som chcela cerveno-vanilkovu+troska zeleneho a trosilinka ruzoveho.Aj som zasla do Agentury ROSE,kde mali vselijake vyzdoby a vyslo by nas to cca 4000 alebo 6000sk ? (uz sa teraz nemapamat) ALE na Juliane (kde sa budeme hostit) nam povedali,ze nam vyzdobu spravia ale k dispozicii maju len oranzovu a este nejaku inu ... Tak som suhlasila s oranzovou. Ale teraz som to zmenila a chcem tu cervenu a asi si to spravim aj sama. Ked som volala pani,kt. nam bude robit pernikove srdiecka pre hosti,ze sme sa rozhodli pre cervenu,nech aj tak ozdobi tie srdiecka,tak nam povedala,ze vsetkych 140 srdiecok uz ma hotove -VSETKO V ORANZOVO-BIELOM :( Myslite,ze to bude ok,ked vyzdoba bude cervena (ak bude...) a tie srdiecka tam budu trosicka tak ''kricat'' ??? Co sa tyka SVADOBNEJ KYTICE -tak tu som si dala robit do Tesca NEMAME este HLAVNU TORTU :( Neviete poradit nejaku dobru cukraren??? chcela by som nieco vacsie,vacsiu tortu.Bola som aj v tej ulicke,oproti JALTE,ale hmmmmm nic moc :( A ake SVADOBNE AUTO budete mat ??? -to sa este tiez vybavuje ...
Profilova fotka
ahoj macusko, a kde ste to vlastne v zahranici?? ja budem cely tyzden na vychode a samozrejme zajdem aj do MI od 2-8.jula, tak ak chces mozem ti nieco zistit, neviem, co by sa ti hodilo, lebo aj tak je najlepsie aby si to videla.. ale ak ta nahodou nieco napadne, tak daj vediet.. ja som si bola tento tyzden vyskusat moje svadobne, po 2.5 mesiacoch a baby poviem vam, bolo to prima :-) presne mi sedeli, sukna je siroka.. citila som sa v nich ako princezna.. po dlhsej odmlke je to taky super pocit.. uz ich asi pojdem vyskusat az na skuske pred svadbou, aby som si to vychutnala.. myslim, ze skoro vsetky kvetinarstva robia vyzdobu tak od 4000-6000sk... len treba, aby sa vyzdoba pacila..
Profilova fotka
Ahoj Danik ;) No my sme tak cca 2 hodinky on Londyna... A co momentalne naozaj potrebujeme,tak nasu Hlavnu Svadobnu Tortu ;) Vedeli by ste o niecom? Skus si pozriet moj album a 23 fotka (to je druha torta) - je to nieco,co by sme chceli ;))
Profilova fotka
... preklep ... od Londyna
Profilova fotka
Ozaj BaBy Viete uz kolko zakuskov (na kolko ludi) si objednavate ? Kolko na osobu ?
Profilova fotka
macusko, fiha, tak to je ale poriadna tortisa x-) jak sa patri... ja som este o tortach nerozmyslala a mne je vcelku jedno, aka bude, len nech je svadobna.. tetusky upecu pekne torty, tak to ma az tak nezatazuje, ale tak takuto tortu neviem, kto by upiekol, to len ked tak na objednavku niekde... a s poctom zakuskov na osobu..no,tak to musi moja mamina zariadit, ja nemam potuchy kolko by to malo byt.. ked pojdem domov, tak sa musim porozpravat s maminkou.. ved u nas sa uz 2 svadby robili, sestry su uz vydate.. ale ak zistim nieco, dam vediet samozrejme ;-) ja som stravila 2 roky v UK, z toho rok v Londyne, mam na to celkom dobre spomienky, tak nech sa vam tam dari...
Profilova fotka
ahojte, baby dik za vas nazor, takze sa oplati ist na Ukrajinu... a baby neviete mi odporucat nejaku kozmeticku a kde si mozem dat spravit kvalitne nechty a za normalnu cenu? :-)
Profilova fotka
Ahojte, je super ze sa tu debata takto rozprudila... sledujem ju tak obdalec, ale konecne je cas aj niecim prispiet.... co sa tyka nasej svadby budeme ju mat v eurobuse na sirave (byvala detska ozdravovna pri vojenskej zotavovni), chceli sme 1. septem. ale kedze sme sa rozdodli pre svadbu na vychode len tak znenazdajky pocas velkej noci, ked sme obehli vsetky siravske hotely.........tak je termin o tyzden neskor teda 8.9.2007. podelim sa s vami o svoje skusenosti...zatial vybavovala svagrina a mama, osobne ja az na cyrila metoda.... nechty- ked som bola v MI, tak som bola velmi spokojna s jankou liptakovou, robila sice nechty doma, ale je velmi sikovna, tak skuste (kontakt cez IP-snad je aktualny) vizaz-v parfumerii Fann robi zaneta brhlikova a je vraj velmi sikovna-kamoska mojej svagrinej kadernicka-vraj nejaka majsterka pri nejakom michalovskom ucilisti, meno neviem, cca. 35 rocna vraj sikovna....tu by som mozno potrebovala nejake odporucania na kadernicku co pekne cese z polodlhych vlasov... auto - umyjeme a ozdobime nase auto... :-) saty-este nemam a ani oblek pre gregora obrucky tiez nemame :-) co sa tyka kytice a kvetinovej vyzdoby - vo vsetkych hoteloch mi davali odporucania na p. Forgáčovú, lae ta uz nema kvetinarstvo a uz to nerobi, ale kedze byva blizko na ulici tak mi to spravi..... :-) kolace a torty ma na starosti mama, a ta uz nieco zistovala...kazdopdne chcem dve marcipanove a este neico ovocne.... vo veci kolacikov na svadbu budeme pocitat 3ks zakuskov na osobu na svadbu, no vysluzky asi 10 ks a kusok torty....zavisiet to bude aj od toho ci sa bude jednat o vacsiu rodinu alebo len kamaratov, ale budeme to riesit individualne...ALE neporadite mi ci je bezne ze vysluzku vam zabalia priamo do krabic podla instrukcii a privezie sa to priamo na hotel?!!... taktiez som citala, ze macusko ma srdiecka oranzovo biele, kde si ich dala robit, ja som mala kontakt na krasne rocne robene perniky zo spisa, uplne vyzerali ako strojom robene, fakt velmi krasne, ale ta pani to uz nerobi...neposles mi kontakt a pripadne fotku? :-) a to je asi vsetko co s atyka kontaktov....ked nieco blizsie toho cyrila metoda to chcem vsetko obehnut a vyskusat, takze vam dam osobnu skusenost..... velmi by ma baby zaujimalo, kolko budete za jednotlive sluzby platit co hudba? vankusit? oznamenia? bolo by vela otazok na vas, ale snad postupne.... :-) krasnu nedelu a aj vikend Jana
Profilova fotka
ahoj Jamu, ja mala strach, ze nic nemam este vybavene.... my budeme mat svadbu v Duhe a sobas bude v Chrame zoslanie sv. Ducha pri klastore. Mame DJ, nejake tie kolace a kvetinarstvo. Taktiez nemame obrucky, tu v CR nam zatial nic nepadlo do oka, SO sa tu tiez neoplati robit, pozrieme na Slovači. Saty a oblek pre draheho to pozrieme za mesiac na Ukrajine.... zatial len tolko... krasny zvysok nedele ;-)
Profilova fotka
Cauko kocky! Som strasne rada,ze som nasla túto stránku na nete. Som z Michaloviec a svadbu budeme mať v Michalovciach- hotel Družba - 21. 7. 2007. Môžem poradit dobré kvetinárstvo, kde robia nadherné svad. kytice a svad. výzdoby - nachádza sa za hotelom Jalta v uličke oproti Fartexu. Kytica ma vyšla 2000 sk, a výzdoba sály + auto 2500 sk. Celkom dobre, nie? Macusko, mám na Teba obrovskú prosbu. Tiež by sme chceli darčeky pre hostí - perníkové srdiečka - prosím Ťa, nemáš kontakt na niekoho, kto ich v Michalovciach urobí za dobrú cenu?Koľko Vás vyšlo jedno srdiečko?Ďakujem pekne za odpoveď. Tak sa nevestičky majte pekne a ak chcete v niečom poradiť, kľudne píšte.....cmuk

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?