Michalovce september 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte dievcence, nenasla som vela dievcat, ktore maju svadbu v septembri v Michalovciach, alebo na Sirave a tak zacinam tuto spolocnu temu, Prihlaste sa prosim, mozme si takto vzajomne poradit a podebatovat. mohla by som zacat napriklad vyzdobou, ja mam svadbu v hoteli Jalta.. domov od Michaloviec to mam este asi 30km a tak neviem, ako mam casovo zabezpecit vyzdobu saly atd. Neviete mi niektora poradit, alebo skor odporucit kde si zabezpecite vyzdobu saly vy< diky zatial.. tesim sa na prispevky.. vsetko dobre /daniela
Profilova fotka
diky gabkazabka za info ohladom kvetinarstva, kde zabezpecuju vyzdobu.. a celkom lacnu v porovnani s tym, co som doteraz zistila ja.. mohla by si mi poslat meno toho kvetinarstva na IP? tuto sa to asi nebude dat , a keby si mala aj telefonicky kontakt, ak nie, nic sa nedeje, budem doma zaciatkom jula, tak tam pojdem osobne... chcela by som tam najskor zavolat a pripadne si aj zajednat termin na toho 29.9., aby to nahodou nemali obsadene... v tej cene je aj vyzdoba, alebo aj zapozicanie auta? v druhom pripade by to bolo velmi lacne.. Inak, babenky, boli sme s mojim snubencom na predmanzelskej nauke, alebo priprave minuly vikend.. bolo to v ba, v UPC, taka masovka, bolo nas tam 170 parov.. to su vacsinou taki, co maju svadbu mimo ba, ale tu posobia tak za jeden vikend to mozme absolvovat. A poviem vam, bolo to celkom prima, prijemne sme si pokecali, podiskutovali, vo dvojiciach sme si porobili cvicenia, testiky... bolo to fakt prima.. neboli ste nahodou niektora z vas tiez??
Profilova fotka
Ahojte ... Gabkazabka,ako sa vola to Tvoje kvetinarstvo? Lebo ja som mala objednanu svad. kyticku tiez v kvetinarstve v ulicke za Jaltou (kvetinarstvo Kamelia) a ked som tam nabehla s obrazkom v marci,tak mi povedali,ze ju rusia. A aj sa tak stalo. Pytala som sa kamaratiek,tak ze je to tam uz zrusene. co sa tyka tych srdiecok,robi to jedna velmi sikovna pani Babincakova z Lastomira (cca 7Km od Mi) + pecie super kolace a torty (odporucam) kontakt do IP
Ahoj macusko pozerala som si tvoj album a na jednej fotke si s prvou druzickou. Nieje to nahodou sestra Mimi Kohaniovej?
Profilova fotka
Radkaz : - je ;)) poznas???
Hej je to moja kamaratka, pozname sa uz roky.
Profilova fotka
Ahojte kocky, macusko - dakujem za kontakt, hned tam budem volať, kolko Ta vyslo jedno srdiečko?(aspoň pribl. cenu, lebo potrebujem ich dost - 130 :-. ) Neviem, ako sa volá to kvetinárstvo, ale má ho p. Maršálková a druhú predajňu majú v oc Idea dole pri potravinách. Sú veľmi milí a ochotní a videla som aj foto výzdoby a robia ju pekne.Aku si dávate farbu? Ja si dávam maslovo - zlatú. Vyzerá to fakt dobre - tak trošku luxusne, vôbec nie gýčovo. :-p Tá cena 2500 sk zahrňuje výzdobu sály a výzdobu auta. Kočky máte aj nejaké drobné darčeky pre hostí?
Profilova fotka
Gabi, ked sa dobre pamatam,asi okolo 20sk jedno srdiecko.
Profilova fotka
gabkazabka, diky za kontakt na to kvetinarstvo pri Jalte, ja mam svadbu prave tam, a uz som aj volala tej pani a dohodla som si s nou stretnutie ked najblizsie pridem do Michaloviec... prima,tesim sa.. Ta kombinacia maslovo/zlatej je uzasna, ako vravis, tak trochu luxusna.... a macusko, mozno to kvetinarstvo camelia uz neexistuje, ale tato pani ma dokonca dve, jedno za tou Jaltou a druhe v obchodnom centre Idea... x-)
Profilova fotka
Ahojte kocky ! co mate noveho ? Nam vcera dosli 10kg cokolady - do nasej coko fontanky. Hned ako to bude mozne,hodime to do albumu. GABKAZABKA- ako si dopadla s tymi srdieckami? alebo si nasla nieco ide ???
Profilova fotka
preklep : nasla nieco INE ???
Profilova fotka
ahojte vsetky, to je prima macusko, takže budete mat cokoladovu fontanu?? a pozicali ste si ju, alebo kupili? ja som nad tym trocha rozmyslala, ale ani neviem kde by som ju mohla zohnat.. radsej pozicat ako kupit.. doveziete si ju zo zahranicia? a inak, my mame hotove nase oznamko, vcera som nad tym sedela 7 hodin s jednym kamosom, can nam zbehol velmi rychlo, clovek na nieco furt pride, co potom zmeni.. ak chcete, pozrite si moj album, a povedzte, co nan hovorite? budem rada.. dik..
Profilova fotka
Danik,no super oznamko.Super fotecky,fakt. Aj my sme si nase robili a zazili kopec srandy ;) Je to fajn a aj dost usetris,teda my sme minimalne 4tis. usetrili,ak nie viac. Co sa tyka coko-fontanky,tak to sme si ju kupili tu,v UK. Je to taka novsia verzia. Dve fontanky spojene do jednej -z lavej strany nam bude tiect biela cokolada a z pravej tmava ... Danik Odkial si si kupila tie kamienky,mas ich v albume a kolko Ta stali? tu ich maju tiez kopec,len neviem,ci sa oplati si to kupit doma,alebo tu ... DIK , JANA
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak naozaj, s oznamka mam aj preto dobry pocit, ze som si to robila sama a naucil ma kamos, ako sa robi s programom, ale teraz si to uz menim sama, ak na zasa nieco ine napadne.. snad sa to bude dat vytlacit ako fotografia a urcite usetrime, bude to viac kusov a to je to hlavne.. inak, tie kamienky som kupila v Ba takom obchodiku, kde su sviecky, sklo, svietniky, rozne dekorativne predmety a tiez aj kamienky, jeden sacik tych vacsich kamienkov stal asi 39Sk, to su take, co sa rozhodia po stole.. a tie malicke /su tam zelene a oranzove/ to stalo okolo 35Sk 1 balicek, myslim.. nie je to drahe, v UK to bude urcite drahsie, ak to preratas, ale to sa neda preratavat... inak aj v IKEA maju vseliake kamienky roznych farieb... ja som viac nekupovala, lebo vyzdobu mi zabezpeci kvetinarstvo, co som predtym nevedela, ale vyzdobim si doma obyvak a tak, domcek vo vnutri tak svadobne, ked ma pride zenich vypytat.. aj kamienky na stole, aj lupienky ruzi...
ahoj danik, v akom programe si si robila oznamka? tu fo fore kazdy hovori, ze si robi oznamka sam...Co ja viem ci by som to zvladla aj ja! Aky papier si pouzila a cez aku tlaciaren si si ich vytlacila?
Profilova fotka
Caute. Danik velmi sa mi pacia tie kamienky a hlavne tie srdieckove cukriky. Aj ja chcem takeeeee :-( Neviete niekto kde by som ich mihla zohnat niekde v okoli MI? Macusko, rozmyslame nad tymi srdieckami, ale nie je to lacny spas a POTREBUJEM ICH DOST VELA, TAKZE ESTE POROZMYSLAME....AJ KED NEMAM UZ VELA CASU... :-| Pridavam do albumu foto oznamka... Baby nebojite sa toho dna?Ja strasne stresujem, hlavne kvoli vypytavaniu a aj sobasu.Bojim sa, ze to cele prerevem..... ;-(
ahoj gabkazabka mas krasne oznamenia, kde si si ich davala robit a na kolko ta vysli?
Profilova fotka
... ja viem. My sme si ich dali robit 140 a extra pre nas a rodicov velke srdiecka,kt. ani neviem kolko budu stat. A nad akou variantou uvazujete? srdiecka uz teda nie? A volala si tej pani ? skus sa jej najprv spytat,ze ak si das spravit viacero tych srdiecok,aku cenu by ti mohla spravit,za skusku nic nedas. Nam povedala 20sk,my sme totiz boli tlaceni casom,nemali sme na vyber ... chapes. Co sa tyka tych kamienkov,ked zistis,ci ich mame v Mi,das mi prosim vediet? ;) A co nehodis viacero foteciek do albumu??? baby,no co este dobavujete? ja mam takmer mesiac pred a este tolkooooooooooooooo veciiiiiiiiiiiiii nam treba vybavit a zariadit :(((( Ale co zmozem,ked niesom v Mi :(
Profilova fotka
ahoj radka, oznamko som robila v programe Adobe Photoshop.... je to celkom jednoduche, ked vies, ktore tlacitko treba stlacit na co... zatial ich mame este len v elektronickej podobe,dam si vyvolat 2ks ako fotky... jedno matne a jedno leskle.. mozno budu dnes uz hotove a uvidim, ako to vyzera... este neviem, ci si ich dame tlacit alebo len vyvolame ako fotku... takto by to bolo ovela lacnejsie..
Profilova fotka
a este k tym cukrikom... gabka, pozri si tento link.. tam uvidis rozne cukriky.. ja som ich povodne chcela, ale su dost drahe, tak teraz rozmyslam, ci si ichobjednat alebo nie, ale skus... 1kg stoji 1800Sk.. dost drahe... http://www.weddshop.eu/index.php?go=p...
Profilova fotka
macusko a co vam este chyba dovybavovat? ja idem do michaloviec zajtra nocakom, budem v meste cez den, tak ak chces, mozem sa na nieco opytat ak by si chcela, no asi to velmi nepomoze, ale daj vediet ak by nieco, oki? drzim palce.. ako sa citis? ja mam este nieco vyse 100dni, tak ma to tak nechyta, ale mesiac, tak to uz je o inom, ze? ja si idem kupovat popolnocne saty do Polska, tam ich maju tiez pekne, a za velmi dobre ceny.. koncom juna sa tam chystam... aj jarino si topanky tam kupi, lebo ked som si vsimala, u nas na Slovensku su topanky aj tak vyrobene v Polsku a stoja ovela viac..tam je to to iste, ale opat lacnejsie.. no ved uvidime, ci pochodime..
Profilova fotka
Joj Danik DIK,si zlata ... Vies,ze aj my sa chystame do Polska? ... ja okrem svadobnych siat na seba nemam este nic :( Od spodneho pradla az po popolnocne saty ;-) Ak by si mala cas,tak sa mozes mrknut po tych kamienkoch a nejakych svieckach (to ak len budes moct) -neviem,ci to kupit v UK,alebo u nas doma,ako som uz spominala vyssie ... Inac,este stale mam v Mi nejake tie zlate dusicky,ktore mi dost pomahaju,tak ponecham nieco aj pre ne ;-) Ale dik ;-) Vies co by si mohla pre mna este spravit? Ist na JUlianu a poriadne im tam za mna vynadat,ze kedy mi uz konecne poslu tie slubene nafotene fotecky z miestnosti,nech mam aspon predstavu,ako si usadime hosti a koho vysleme na balkonik .... (zartujem) -to ma iba tak napadlo ;-) Och,keby som tak bola doma,bolo by vsetko omnoho jednoduchsie.... Ale dobre tak ;-) Ok idem do hajan,dobruuu ;-)
Ahoj dievcata, ja si uz tiez nechavam rezervovat nejake tie veci nakolko som v zahranici, ale hladam este fotografa. Poznate niekoho z Michaloviec? A vy budete mat nejakeho?
Profilova fotka
ahojte baby, akej farby budu mat vase polovicky oblek na svadbe? A kde by som kupila maslovu vesticku a kravatu???
Profilova fotka
duha.. moja polovicka si dava sit maslovu vesticku.. kupili sme latku a jeho kamarat je krajcir, tak mu ju usije.. da sa aj kupit, ale je velmi draha... neviem kde sa da zohnat v MI, ale vseobecne v obchodoch kde predavaju kosele, kravaty alebo len obleky... Jarino bude mat oblek cierny.. uz je aj doma :) ja mam saty maslovej farby aj vesticka, myslim, ze to bude pasovat k sebe.. radkaz.. my budeme mat fotografa kamarata z Polska... neviem o nikom z MI.. skus sa spytat dievcat, ktore uz mali svadbu, snad niekoho poradia.. a macusko.. v MI som sa zdrzala len 2 hodky v kvetinarstve, kde som zajednala vyzdobu.. co sa tyka sviecok, v Tescu ich maju vseliake.. a tiez v kvetinarstvach ich maju dost, treba len vediet, akej farby potrebujes... na tu Julianu som sa nedostala, ale poslala som im tvoj pozdrav po vetre, nech si svihnu.. :-p tak sa drzim palce vsetkym, hlavne vam dievcence, ktore ste v zahranici.... nebojte sa, vsetko bude OK.. 8-)
ahoj duha ked sa vydavala moja sestra pred 2 rokmi, tak si poziciavala vsetko v salone, pre mojho svagra tam pozicala vesticku aj kravatu maslovej farby k tmavemu obleku. Vyzeralo to dobre, ale neviem ti povedat kolko presne stoji pozicanie. Poziciavala si ho v salone Gabriela( nad DM). Tak skus tam...
Profilova fotka
duha18: v Presove poziciavaju vesty v svadobnom salone za 500 Sk, nam ju pozical kamarat, on sa zenil minuly rok x-) radkaz: my budeme mat fotografa z MI Ludovit Foldy sa tusim vola, ak chces kontakt poslem do IP
ahojte dievcata kde ste vsetky?
Profilova fotka
ahojte, baby kolke z vas budu mat svadbu 8.9.07? Este jedna vec neviete mi odporucat, kde v MI robia gelove nechty za celkom dobru cenu? Ja mam taku predstavu, ze by som si nechala svoje upravit a na to gel. Ked sa mi dovtedy nepolamu :-|
Profilova fotka
a este dakujem za odpovede.... Skusim pozriet ci nejake vesticky nenajdem aj v polsku...
Profilova fotka
ahojte babenky, ja sa ozyvam po dlhsej dobe, bola som pracovne odcestovana.. nejako tu nasich odkazov nepribudlo, ale nevadi.. inak, duha, ja som bola v Polsku 2x a nevidela som tam ziadne svadobne vesticky, aspon nie na trhu, v obchode to asi budu mat, neviem.. moj jarino si dava usit vesticku, kupila som brokat a da si to usit kamaratovi, takto sa mi to zdalo najjednoduhsie, potom ju tiez moze niekomu pozicat po svadbe.. radka, ty ako pokracujes? ja som bola v MI v pondelok minuly tyzden a boli sme uz aj na matrike, vypisali a potvrdili ziadost, v kvetinarstve zabezpecili vyzdobu aj uhradili zalohu, tiez v Jalte zajednali menu... a aj za fararom spisali potrebne veci, tak som celkom rada, ze tie oficiality su uz za nami.. kupila som si popolnocne satky.. tak zasa o jednu starost menej :-) v presove sme si dali vygravirovat obrucky... pomalicky to ide.... ako ostatne dievcata??

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?