Martinčanky 2009

ahojte, je tu niekto z Martina? susam zohnat nejake tipy, ale neviem nic najst... ozvite sa, nech viacere vieme co kde najst, s kym mate skusenosti a tak... napr. ja hladam kadernicku, date tip?
Profilova fotka
Ahoj, ja som z MT, svadbu mam 8. augusta. Co potrebujes zohnat? mozno budem vediet poradit..
Ahoj Evelinaz, ja som tiez z MT a mam svadbu 12.9. Tiez som zhanala kadernicku, nakoniec sa mi zapacilo, ako bola upravena jedna slecna tu v albumoch so Ziliny, takze mam kontakt na kadernicku a vizazistku v jedenej osobe od nej, ale zo Ziliny. Povedala mi, ze pokial su 2, tri klientky, ktore cese, tak moze prist aj do Martina. Jej praca je v albume tu na stranke: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... . Vdaka Majka za kontakt :) Tak ak by si mala zaujem, tak mi napis, poslem ti kontakt.
Profilova fotka
ahojte! ja mam svadbu teraz v sobotu,tak ak to dobre dopadne, tak rada poradim. kadernicu mam z matina, super sikovna dievcina, aj mama je spokojna tak sa ozite!
Ahojte, ja by som sa chcela opytat, ci ma niekto z vas skusenosti s hotelom Victoria. Minuly tyzden som si rezervovala aj kvetinarku- Daniela Design pri Diele, tak sa chcem opytat, ake mate skusenosti. POzerala som par albumov tu na stranke a slecny s nou boli vcelku spokojne. A tiez by som sa chcela opytat, ake mate skusenosti s vyzdobou od pani Vierky Szabovej. Stretli sme sa s nou osobne, aj som jej napisala, ze si chceme rezervovat u nej vyzdobu, ale neodpisuje mi.
Profilova fotka
Awojte babenky ... som z Popradu, žijem v zahranicí ... planujem svadbu a neviem sa rozhodnut lebo moja mamka aj so surodencami sa prestahovali do Martina. Tak mozete mi nieco poradit v Martine. Ja poznam len bar 69 a kde byva mamkin priatel. dakujem za radu. Tak cis a mi oplati robit svadbu v Martine alebo radsej v Poprade kde to vsetko poznam.
Ahojte, ja som z Martina a mala som svadbu pred cca 2 tyzdnami....viem odporucit velmi dobru a nie drahu kadernicku, ktora vas v den svadby pride ucesat ku vam domov, takze nemusite nikam behat...: Vlasove studio Janette, sidli na Podhaji, ale ako vravim svadby vacsinou cese u nevesty doma...onedlho budem mat aj album kde si mozes pozriet aky uces mi urobila, co sa make-upu tyka odporucam moju znamu, vizažistku- vo Vrutkach ma aj salon Michell ale tiez nevesty maluje u nich doma, ak o to poziadaju...dufam ze aspon cosi som pomohla :)
ahoj druzuz co sa tyka vyzdoby tak pani Szabovu neodporucam!!!!!!!! Myslim si ze jej praca nieje na profesionalnej urovn aj ked ma mozno zaujimavnu cenui. a co sa tyka kvetinarky tak to mozes byt velmi spokojna. ak by si nieco potrebovala viem poradit. :-)
ahoj druzuz, nie si ty nahodou divoska? ty mas svadbu ked aj ja:-) hadaj kto som:-D inak ten uces od vizazistky je pekny, ale ja by som radsej chcela nioeco jednoduchsie, resp. uplne jednoduche, tak natocit vlasy a zivy kvet do vlasov...ale to by mozno nemusel byt problem...mas aj ine fotky od nej? a neposedna, potom si zaves fotos, nech vidime, aky uces + vizaz budes mat.. a adka456, ty uz mas fotky? ak ano, daj link..
Ahoj Matuliatko, preco mi neodporucas pani Szabovu, mas s nou zlu skusenost? A vies mi odporucit niekoho ineho? Evelinaz, no vyzera to, ze ma poznas zo strednej ale ja fakt neviem, kto si :) Co sa tyka tej vizazistky ani ja nechcem presne taky uces, ale nechcem ani ziadne kudrlinky a vycesy, takze sa mi paci, ze ona vie urobit nieco ine :) No uvidime, ked pojdem na skusku, co mi urobi na hlave :)
ahoj zuzi, no tak ja sa pripomeniem, som eva zuborova, a svadba sa tak nejak rychlo zbehla:-) pocuj, ty uz mas dohodnutu probu ucesu? lebo by som sa pridala, ona robi aj vizaz? to by sme mohli skusit aj vlasy aj vizaz... ale ja skor nejaku sobotu... daj vediet, mne sa ten uces pacil, aj vizaz, takze vyskusam rada:-)
no tak som si povedala, ze ty to nemozes byt, vsak si nam nic nehovorila, viesco Evca takto nam nedat nic vedietm toto je aka nahoda GRATULUJEM Evik,tak to sa musime stretnut a pokecat. Sa teeesim s tebou ;)
ahoj adka456, neviem najst tvoj album...mas ho uz?...chcem si pozriet tvoj uces a make-up, aby som videla pracu tvojej kadernicky a vizazistky... neposedna, posles aj ty svoje fotos, nech vidime uces?dik!!
Článok sa načítava...
ahojte baby MARTINCANKY. Hlavne tie ktore este len cakate na ten svoj den. Ak potrebujete nieco poradit, s niecim pomoct tak piste do IP. Co sa svadby tyka dokazem zabezpecit vsetko.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Vie mi niekto poradit dobru vizazistku a kadernicku?
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?