8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
Nemysli, pretoze tak je to v zmluve :-( iba keby som zrusila do 24 hod ... ale nevadi, mozno sa mi podari tu zalohu predat, aj ked so stratou ale 50 percent mi ostane ... bude na topanky :-) Inac, v albume som uz pridala fotky obruuuucok ... zadarili sa mi ;-)
Profilova fotka
krásne obrúčky máte.. no my máme podobné.. len my máme to biele zlato akoby zarovno so žltým a biele od žltého delí niečo podobné, ako máte vy.. a kde ideš kupovať topánočky?
Profilova fotka
Dakujem. Som si pozrela aj Vase priestory na svadbu a velmi pekne prostredie budete mat. Take romanticke s tym krbom. Kde sa to nachadza? A moje topanocky, tak tie pojdem pozret bud do RK ... je tam taky obchodik blizko pri mostovej, alebo zbehnem tu v BA do agentury Kapa, na stranke som videla dobry vyber...
Profilova fotka
nachádza sa to pri Černovej.. je to tam pekné..už sme boli pozrieť aj výzdobu na svadbu, ako tam robia.. stačí im povedať, v akej farbe by sme to chceli a oni nám to tak spravia.. aj ceny sú tam prijateľné.. a nám išlo pri hľadaní sály aj o to, aby tam bolo ubytovanie.. bo drahý je z PE..
Profilova fotka
a kolko hosti bude ubytovanych? Lebo aj my sme riesili ubytko, pretoze moj je "ze Záhorí" takze cela pereput (okolo 40 ludi) bude mat ubytko v blizkom hotely ... Aj nam budu pripravovat vyzdobu priamo v hotely, chceli sme to tak, lebo ked sa sestra vydavala, robili sme si to sami a to boli len zbytocne stresy a behacky vo svadobny den a ja som sa nestihla na sobas ani ucesat ... som tam jednoducho kocka :-D
Profilova fotka
ubytovaných bude asi okolo 25 ľudí.. aj mne sa zdá lepšie keď ti robia výzdobu.. nemusíš sa stresovať a zháňať po obchodoch ešte aj výzdobu..
Profilova fotka
tak to budete mat menej ubytovanych ... mas pravdu s tou vyzdobou, aj tak to nakoniec bude vsetko postrhane, baloniky popukane a dolezitejsia je zabava, no nie? :-D a este keby nam vyslo pocasie, ako teraz cez vikend kamaratke ... to by nam uz asi nic nechybalo :-)
Profilova fotka
presne tak :))) hádam bude taký krásny september, ako bol minulý rok.. kde ste sa vlastne so snúbenocom spoznali.. ty z DK on zo záhoria..
Profilova fotka
Spoznali sme sa cez internet :-) a asi to bol osud, ze som potom ziskala pracu v BA a on tu uz pracoval ... neskor sme zacali spolu byvat a zistili sme ze by nebolo odveci aby to takto bolo "naporad" ... tak sa berieme :-) Viem, ze niekto ma predsudky k zoznamovaniu sa cez net, ale tato rozbehana doba ani nic ine neumoznuje ;-) a ty? Ako to zacalo s vami? Ty z RK a On z PE? hmm?
Profilova fotka
u nás to začalo v podstate trošku podobne.. neviem, či to ešte funguje.. ale kedysi bolo na teletexte nejaké fórum.. a tam si písala ľudkovia cez sms.. ja som tam nikdy ani nepozrela, za to sestra odtiaľ poznala pár ľudí.. a spoznala aj môjho snúbenca.. a keďže v tom období, ako ho spoznala som ja bola v menšej kríze dala mu moje t.č. a začal mi vypisovať sms.. tak sme sa postupne spoznávali, stretávali sme sa, chodil za mnou do RK :)) keďže ja som bola ete študent a nemala som na cestu.. no a nakoniec začal u nás spávať a teraz je u nás stále a k nim chodíme už iba na návštevy.. tak vlastne sestre vďačíme za to, že sme spolu :)))
Profilova fotka
Tak to je mileeee a romanticke :-) Takze nie sme sami co nas spojili vydobytky dnesnej doby :-) Ako inac pokracujes s pripravami? Mne sa podarilo predat zalohu na saty v Noblesse takze som nad mieru spokojna, lebo ten inzerat som davala uz zo zufalstva a moj sa na tom naramne bavil (na zneni toho inzeratu :-D )ale vyslo to a bude na topanky ... pomaly sa chystame aj do Polska dat usit oblek milemu na mieru, lebo on je velmi vysoky a problem su nohavice ... aspon jedny nech ma akurat na dlzku :-) Taktiez ma potesili referencie od dopisovatelky tu na nete na nasho DJa a pani medovnickarku :-) Takze zatial same dobre spravicky ... :-)
Profilova fotka
my sa chystáme o 2 týždne do poľska.. kúpiť nejaký oblek, mne popolnočné šatočky a nejaké biele topánočky a topánky k popolnočným šatám a taktiež topánky pre snúbenca..
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A kde do Polska sa chystate? Maju tam aj dobry vyber topanok? Lebo nad ich kupou v Polsku som neuvazovala ... a mas pravdu, uz musime aj tych nasich chlapov zacat zaodievat ;-)
Profilova fotka
no len najviac sa bojím toho, že či bude zajovi dobrý oblek aj na svadbe.. bo jemu sa strašne rýchlo mení váha.. to ešte neviem, kde presne do poľska ideme.. topánky by som si tam každopádne chcela nejaké pozrieť, bo u nás ten výber nestojí za nič.. všetko sú iba čínske topánky.. a riadne po meste ani nevidno biele topánočky.. v polsku sú kvalitnejšie topánky ako tu u nás v obchodoch..
Profilova fotka
Presne ten problem s oblekom mame aj my ... moj sa boji, ze ci nepriberie do svadby :-) ale ja dufam, ze nie ... a v Polsku ides kupovat topanky v obchode alebo na trhu? My pojdeme asi do targu, alebo tam kde su trhy v sobotu ale oblek pojdeme dat usit do jednej predajne v Čarnom Dunajci ...
Profilova fotka
my budeme asi oblek aj topánky aj pre mňa nejaké popolnočné šatočky kupovať na trhu.. ale ak by sme tam nič nenašli, tak by sme išli pozrieť niekde po obchodoch.. a kedy presne sa tam chystáte? my pravdepodobne 5.5.
Profilova fotka
My tiez :-D Tak to je nahodicka .... ten predlzeny vikend budeme mat dost rozbehany, lebo v pia prideme na Oravu z BA, v sob ideme do Polska, v nedelu idu nasi na prvu navstevu ku svatovcom na Turu, pon podpisovanie papierov na matrike v DK a v ut znova naspat do BA ... takze dovolenka ako sa patri :-) ale aspon dufam, ze co sa tyka oblecenia uz budeme kompletni ... a potom uz asi aj trocha spomalim ... :-N Aku planujete vyzdobu? A budete davat aj darceky? a uz mate pohare? My ano, kuk album ... :-) A asi tam hodim aj oznamka made in Bubo :-) sa s nimi vyhral a vcera nam ich doniesol kamos z tlaciarne ...
Profilova fotka
ajojky.. dlhšie som sa tu neukázala.. ale už mám po nákupoch :-) konečne sme zajovi kúpili oblek, košielku a topánočky.. ešte mu treba košelu na preoblečenie a kravatu a ja som si kúpila popolnočné šaty.. ako ste zvládli ten víkend, o ktorom si mi písala? sa mi rátalo v poľsku, keď sme obleky pozerali, tak pomaly v každom stánku, čo sme stretli chlapov, tak kupovali svadobné obleky.. :-D ja som si len topánky žiadne nekúpila.. absolútne nie je žiadny výber bielych topánok.. ani u nás, ani v Poľsku.. hrôza.. asi pôjdem v cvičkách :-( výzdobu by som chcela marhuľkovú, aleb ružovú.. neviem sa rozhodnúť medzi timýto dvoma farbami.. keď kytica by sa mi páčila taká za pomarančových ruží a konce by mali do červena (viď. album) a popolnočné šaty som si kúpila ružové.. darčeky asi nebudeme dávať.. pokiaľ viem u nás to nie je zvykom.. ani poháre sme ešte nezohnali... my už oznamká pomaly rozdávame.. aspoň tým, ktorý idú aj na hostinu, aby si to vedeli dopradu zariadiť..
Profilova fotka
oriesok tak hod fotecky, co ste vsetko pokupovali ;-)
Profilova fotka
no musím zohnať digitál a potom budem fotografovať a všetko ukážem :))) ale tie obleky sú v poľsku fakt lacné.. 2100,-- som sa až divila..
Profilova fotka
my sme tiez kupovali v polsku, len ma "namichla" jedna baba, ktora napisala, ze su nekvalitne.. len preto, ze su kupovane v polsku, tak to znamena, ze nie su dobre? okrem toho vybrali sme fakt dosledne...
Profilova fotka
Oriesok, prosím ta, ked si bola v tom Polsku, nevsimla si si, ci nepredávali aj pánske biele - svadobné vesty s francúzskou kravatou a vreckovkou? Díky suzit
Profilova fotka
tak biele vesty som si moc nevšimla.. francúzske kravaty nejaké mali.. my sme aj chceli nejakú kúpiť, len ten stánok v ktorom boli sme už potom nejako nevedeli znova nájsť :-) bez.. z toho si nič nerob.. tá baba si nebola v Poľsku, a len od niekoho počula nejakú zlú skúsenosť, tak to teraz šíri kade - tade.. my sme tiež kupovali a obzerali dôsledne.. a zdá sa mi kvalitnejšie, ako čo sme kupovali pred 2 rokmi u nás.. a tu vyšiel 6000,-- a tam máš aj výber perfektný..
Profilova fotka
oriesok presne ako pises... ked sa oblek pacil aj macovi, ktory si strasne potrpi na oblecenie, nemali sme co riesit.. jedine ci sa do neho este aj pred svadbou zmesti :-D
Profilova fotka
to hádam áno.. inak našla som na nete svoje popolnočné šatky, tak ich hneď dám do albumu.. a aký oblek si kúpil tvoj snúbenec? môj strašne chcel taký svetlý krémový s pásikmi..
to bezaz: ahoj, vsimla som si, ze tvoj buduci manzel chcel tmavo-hnedy oblek, ak taky ma, aku si da vesticku, pripadne kravatu a aku koselu? moj skoro-manzel chce tiez tmavo-hnedy, ja budem mat smotanove saty a tak som chcela aby mal smotanovu vestu a francuzsku kravatu, len nviem aku koselu do toho mame dat, resp. ci sa k tomu hodi taka smotanova co ma na limci (pod krkom) kusok satenovej stuzky, ak vies co myslim :-|
baby este nieco, prosim povedzte mi uprimne co si myslite o mojich svadobnych satach... dakujem :-N
Profilova fotka
sevzuz poviem, ti ale aky je postup aby som si to nasla? nejako to tu este nepoznam..inac ahoj :-)
ahoj zvalka, ked si prihlasena vidis moj prispevok tak v riadku kde je meno - nick, su tri ikonky foto, posta do internej posty a vykricnik, klikni na foto objavia sa ti moje albumy - teda jeden, a klikni na fotku, dostanes sa do albumu a tam v prvom riadku na konci su moje saty, klikni na ne pre zvycsenie... dakujem ;-)
Profilova fotka
jasne, uz som na to dosla aj sama :-) vies, blondinka su pekne - dobre si si vybrala, ale tie co si si chcela dat usit - veeeelmi zaujimave tiez

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?