8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
Inac v teme september pisali ze stoji tak 3500 - 4000 a robi 60 - 70 zaberov, ale to je len priklad :-)
Profilova fotka
bayka ten nas je ale celkom lacny, lebo co si rezervovala sesternica tu v BA, tak cena bola od 12.000,-, takze zalezi od zvoleneho fotografa a poctu zaberov a dalsich doplnkovych sluzieb
Profilova fotka
presne tak som to myslela, lebo viem ze tie sumy za fotografa su rozne od mesta k mestu a aj sluzieb ... mna taketo vyberacky este len cakaju, takze som v tom este nie doma :-)
Profilova fotka
no, my teraz s priateľom bojujeme, máme nejakých troch rozbehnutých :-o , len tie ceny sa mi zdajú dosť ]-(
Profilova fotka
kolko?
Profilova fotka
matenka ani sa vam nedivim.. ked som na svadobnom veltrhu pocula tie ceny, co fotografi valali, padala som do mdlob.. toto sa mi este zda celkom ok..
ja som nasla fotografa na inej svadobnej stranke, ktory mal fakt pekne foto a uz bol obsadeny na moj termin, ale nijak zvlast znamy, ale mal nadherne presvetlene fotky. On pytal 3000 za pozovanie- 60 fotiek a 6000 úpozovanie+ obrad (200 foto)...no, len skoda, ze je uz zadany :-( a to som si myslela, ze ako skoro zacinam vybavovat
Profilova fotka
jasmin a nezda sa ti to dost vela penazi?
malo to iste nie je, ale tusim co tu ma reklamu golej, tak on stoji 9000sk za 150 fotiek, to sa mi uz zda riadna palka..ale napriklad my nechceme profi kameru, takze foto musi byt skvele...
Profilova fotka
my zasa naopak.. chceme kameramana a fotiť sa pôjdeme asi len do ateliéru.. myslím, že to bude stačiť.. videla som aj celom fajn fotky z ateliéru.. a čo budeme mať kamaráta na svadbe, tak aj on si určite vezme foťák a bude robiť fotky.. tiež mu to celkom ide.. takže objednávať fotografa na celý sobáš + hostinu by nám bolo asi zbytočné..
Profilova fotka
Inac oriesok ... mam na male saty :-o som tam dnes volala a tetus mi povedala, ze sa mam poponahlat, lebo chce celu kolekciu odpredat inemu salonu ... juj, keby sa dalo tak tam bezim aj dnes :-) tak drz palceky ... :-)
Profilova fotka
no jeden si pýtal od 8 000 do 24 000, od počtu fotiek a od náročnosti klienta ]-( , to neviem, že či za osem tisíc spraví 20 fotiek ako začiatočník, ale našťastie bol už zajednaný, takže sme sa nemuseli blbo cítiť, keď sme s ním hovorili, =-) teraz sme zohnali jedného známeho, čo fotí známych ľudí, radšej ani nebudem písať koho svadbu fotil, lebo tú ženskú nemusím, aj tak sa rozvádza, takže ha, dúfam, že mi tak tiež o rok nedopadneme, a on nám teda spraví cenu, tak :-( uvidíme, keby viem koľko je okolo toho opletačiek, tak sa na to asi vypr......me a vezmeme sa v zahraničí. :-p
Článok sa načítava...
no super, dalsi fotograf mi odpisal, ze uz je obsadeny. fakt sa mi nechce verit, ze tak skoro dopredu sa zajednavaju. Ja som uz zufala. Pomoooc .....Kvalitne foto napr. tu mezdi kontaktmi ma podla mna len Cechovsky. matenka, ten vas fotograf pravdepodobne fotil Bouckovcov, napisala si to velmi nenapadne 8-)
Profilova fotka
bayka.. a kedy sa chystáš ísť skúšať šatočky?
Profilova fotka
to jasminka: to je jeho jediná veľká vada, má krásne fotky, ale hentú naozaj nemusím, známym to zatajím, lebo to je :-p
Profilova fotka
oriesok-zobrala som si dovolenku na stvrtok pred Velkou nocou ... tak som si ju cez telefon zajednala nech tam naisto bude ... ale este nie je nic vyhrane, pytala si odomna cislo, ze ak nahodou by nebola v praci ... takze to bude o chlp :-) trocha adrenalinu ... ;-)
Profilova fotka
ale hádam sa ti podaria vyskúšať.. hádam tam bude.. a ber aj foťák na skúšku :-) ja tvor zvedavý :-D
jasmina- skus si pozriet stranku www.foto-web.sk foti roman skyba a je fakt profesional, foti aj osobnosti, ale aj normal ludi, napr, nas bude fotit a aj svagrinu fotil pred rokom a pol...mlady chalanisko a urobi super fotecky....neviem kolko stoji to by si mu musela cink podla toho co chces, my sme si ho objednali na celu svadbu cca do 3.00 rana a vyjde nas 12tisic.....ako je to strasne vela, ale uz sme nato kaslali ved vydavam sa len raz nie??? xixi tak drzim palceky ;-)
Profilova fotka
oriesok- jasne ze zoberiem aj fotak a dozvedela som sa, ze mi bude robit spolocnost svokricka, takze budem musiet byt diplomatka :-) mam taky tusak, ze jej sa paci nieco ine jak mne ;-) tak ked uz nic ine, bude aspon sranda :-D
Profilova fotka
jeej a este som zabudla, uz mame finalnu verziu pozvanok ... moj drahy sa tej ulohy zhostil fakt perfektne a normalne mi dalo roboty, aby som si presadila svoje zmeny ;-) minimalne budu originalne ... :-) este ich musi z technickeho hladiska odsuhlasit kamarat, co nam ich bude tlacit "za flasku" a koncom aprila by uz mohli byt pripravene doma ...
Profilova fotka
my už máme oznámenia doma... dali sme si urobiť také úplne jednoduché.. skúška so svorkou??? možno ťa prekvapí a bude mať podobný vkus s tebu ;-) a ak nie, tak si do toho nenechaj moc kecať.. a vyber si také, aké sa ti budú páčiť a v ktorých sa budeš cítiť dobre..
Profilova fotka
No veď to, ale ona je z princípu ukecaná a úž mi vravela aké sa jej asi páčia ... alá 80´s ... no a najhorsie na tom je, ze ked bude "kecat" tak ju nebudem moct ohriaknut, tak ako som na prvej skuse chladila moju sestru ... preto bude diplomacia nad diplomaciu :-D Tak k prvej verzii oznamka pribudola aj druha, jemne poupravena .... zajtra sa ideme pozret na ukazkove vytlacky a rozhodneme sa, ktore bude "the one" :-) aj tie nase budu jednoduche, lebo ked si to clovek robi sukromne nema moc pristup k nobl papiarom a technikam ... ale v jednoduchosti je krasa :-) dnes som este stihla zajednat tu fotografku .. je to vsak macka vo vreci, lebo vobec netusim ako foti ... v maji sa ideme dohodnut na systeme fotenia tak uvidim ... a tiez som volala ohladne obrucok lebo akosi "meskaju" tak mi slubili, ze do sviatkou by sme ich uz mohli mat :-)
ahojte, moja buduca svokra je uplne super. Ja chcem len tak jednoduche saty a na ne take cipkovane sako previazane maslou a ona je uplne nadsena, ze ako dobre som si vybrala Nastatsti mame rovnaky vkus.
Profilova fotka
Ja som tiez chcela jednoduche, na zaciatku, ale ked sme boli na svadobnych veltrhoch tak som sledovala mojho draheho ake typy siat sa mu pacia a na zaklade toho som usudila, ze raz za zivot si mozem dopriat aj velku "Sisi" suknu ;-) ale v prvom rade musia byt tie saty pohodlne, kedze v nich budem az do polnoci a pretancujem v nich asi vsetky kola ludoviek :-) Rano som si uz bola pre istotu kupit listok na vlak, aby som zajtra vcas dorazila do pozicovne ... takze ... nech uz je zajtra x-)
Profilova fotka
zajovi sa tiež páčia také jednoduché šatočky.. aj mne.. taký princeznovský strih.. som zvedavá, ako sa bude tváriť, keď ma zbadá, keď si po mňa príde :-D bayka.. svokru posadíš, budeš sa jej predávadzať vo všetkých možných modeloch a nakonieč jej nepovieš, ktoré z nich si si vybrala :-D prípadne si ich zajednáš telefónom :-D
Profilova fotka
no, uz sa to blizi ... po obede idem na vlak za mojim satockami :-) a aby svokry nebolo dost, na stanici ma bude cakat svokor ... takze este ako "predkrm" asi polhodinova jazda autom so svokrom :-D Dnes sa ma nabazia ... inac, ako som vravela ze jedno skusanie staci, vcera som neodolala a zbehla som do svadobky blizko pri mojej praci, takze okruh favoritiek sa rozsiril ;-) Bude to tazke ... a este jedna novinka, hadam mi na buduci tyzden pribudnu aj fotky obrucok, lebo mi volali, ze su uz hotove ... x-)
ahojte baby, pisem prvykrat na nieco take, pozeram stranky o svadbach v robote a narazila som na vas. Ma niekto termin svadby 8.9.2007, ak ano ako ste na tom, ja mam pocit ze uz teraz som nervozna a nic nestiham, stale len nieco hlada, klikam a neviem sa rozhodnut. Poraďte ako postupovat. :-o
juliazborov:ja som sice junovka, aletu je moja rada - treba mat zaklad (kostol/matrika, miestnost na hostinu, dj, fotograf, kamera) ostatne zozenies uplne easy, mozno este saty bolo dobre obehat co najskor, nech mas vacsi vyber vsetko ostatne zoznesie v pohode a dodavka netrva dlhsie ako dva tri tyzdne hlavne klud a rozvahu 8-)
Profilova fotka
Ahoj julia zo zborova :-) myslim, ze taky 8.9-kovych tu najdes viac :-) presne ako Ti napisala babulina, pokial ma s nejakych vysnenych kameramanov, fotografov a miesto kde by sa mala konat hostina, mala by si to mat uz zajednane ... a pomalicky aj saty a ine drobnosti - pokial chces mat aspon ako taky vyber ... ale neboj, ak Ti na tom az tak nezalezi (co myslim, ze kazdemu aspon trocha zalezi) tak svadba sa da vybavit aj za mesiac .... ale tiez je pravda, ze september je silny svadobny mesiac ... neboj, vsetko postihas, vsak na to mame este styri mesiace ... oriesok - Mam satyyyy! a omnoho krajsie ako tie co som mala zajednane ... ja som vtedy bola asi fakt chora 8-( no a tym ze som dala zalohu, asi mi ju nevratia :-( ale aj tak sa hravo zmestim aj s doplnkami do 10 tis. fuuuu, ale aj tak je to palka ... v albume mam fotky zo skusania a porovnanie s modelkou :-D nechci vediet aky bol komentar mojho draheho :-D v skratke, dobre ze som si ich nevybrala ... tie vyvolena tam vsak nie su ... istota je istota :-)
Profilova fotka
možno že ti nakoniec vrátia celú zálohu.. keď si si ich rezervovala tak skoro pred svadbu..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?