8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
tak to je potom super.. bez, keď ti to ide tak super so zoháňaním vecí, ktoré sa len tak ľahko nedajú zohnať, :-D nevieš mi náhodou poradiť, kde by sa dal zohnať korzetík, ako mám v albume.. alebo niečo podobné jednoduché.. a môže to byť aj v bielej farbe..
Profilova fotka
oriesok, no co uz s tebou.. skusime nieco najst ;-)
Profilova fotka
:-) si zlatunká ;-) ale zasa ťa s tým nechcem zbytočne zaťažovať, ak máš veľa práce..
Profilova fotka
to vll: a mas saty v albume? zeby sme ti poradili :) alebo ich skus opisat... kde si si poziciavala?
bezaz - tak dufam ze to budeme stihat, lebo moj drahy robi dlho, tak ho musim prehovorit nech skonci skor :-D matenka - neboj ja som koncom juna a nemam toho vela, none stres :-D xixi ale niekedy mam, lebo drahy mi odchadza do NL 1.5 a nemame este obrucky a oznamka to ostatne by som mala zvladnut sama....
Profilova fotka
ericulka, tak sa drahy bude musiet odtrhnut od roboty.. predsa len obrucky su dost dolezite ;-)
bezaz - dnes som mu povedala ze tam musime ist najvyssi cas, tak povedal ze ok ze sa posnazi, ale neviem neviem, este teraz je niekde vo forume na meetingu :-( brrrr a dovie dokedy tam bude....tak pride domov vyflusnuty. snad ho prehovorim ;-)
didi83-šaty nemám v albume. Požičiavala som si ich v Považskej Bystrici. Tak sa ich aspoň pokúsim opísať: Sú okolo krku, majú trochu väčší výstrih, sú z takej tej pokrčenej látky, sú to šaty v celku, vrch je korzetový a sukňa je široká. Ten pokrčený materiál je navrchu tých čiat a dolu je nazberaný a pod ním trčí ešte kúsok sukne z leského materiálu. V páse sú tak stiahnuté do boku. To sa dosť ťažko opisuje.
Profilova fotka
môj drahý mi už tri týždne sľubuje, že niečo vymyslíme, aké budú oznamká, ]-( to som zvedavá kedy to zrealizuje, šaty už mám, dokonca aj sálu, kostol vybavený je, len ešte budeme musieť absolvovať sedenia s farárom, teraz už len dotiahnuť "drobnosti" :-D
Profilova fotka
vll a kde si si ich poziciavala? v priore alebo v ivane? ja som totiz tiez z pb :). Svadbu budes mat v kostole? a kde budete mat hostinu?
Profilova fotka
ja už našťastie budem mať s farárom len jedno sedenie :-) a potom až do septembra od neho pokoj :-D
didi83 - Požičala som si ich v priore. Svadbu budeme mať v kostole. Hostinu máme v Jasenici v kultúrnom dome. A ty? Máš už vybrané šaty?
Článok sa načítava...
bezaz - boli sme v tom zlatnictve kozo, normal si nas dobre navigovala, som myslela ze zabludime, ale klobuk dole xixi nepacilo sa mi natom ze sme si nemohli pozriet ako budu nase obrucky priblizne vyzerat, nic tam nemali ....este skusime ist pozriet do jedneho a ked nie tak pojdeme tam, lebo sa to tam fakt oplati ved by sme usetrili 5litrasov....co je super ;-) mamca mi povedala ze mi da nejake zlomkove zlato tak uvidime, ja by som si tam dala urobit este jeden prsten s kamienkom tak som zvedava xixi d za radu ;-)
bezaz - kolko cm ste si dali obrucku???
Profilova fotka
eric to som rada, ze ste trafili :-) bohuzial tym ze su zakazkove zlatnictvo, tak nemaju ziadny hotovy tovar.. ale my im doverujeme.. a ich nafotenu robotu ste si pozreli? 0.5 sme si dali, mame obaja kratsie prsty, tak sirsie by nevyzerali moc dobre
tak to ano je to urcite riziko ked nevies ako budu vyzerat na svojom prste....ale tak aj manzelstvo je risk, lebo clovek nikdy nevie ako to dopadne, len caka na to najlepsie ;-) xixi zajtra ideme na haanovu tam je tiez taketo zlatnictvo a ked nic isti to kozo :-D xixi hej videli sme, pacili si nam...xixi
Profilova fotka
ja som tiež išla do zlatníctva s tým, že im dám svoj návrh a nech mi vyrobia obrúčky podla neho.. ale nakoniec som pozrela, aké majú obrúčky a zapáčili sa mi úplne iné :-D
Profilova fotka
Ahojte, tak sa idem k vám pridať (na pozvanie orieška ;-) ). Tiež sa ideme svadbyť 8. 9., v našej rodine magický datum, ktory spaja nejedna svadba (28 rokov od sv. mojich rodicov) a nejedno narodenie (26 od mojho a 25 od bratancoveho) ... takze nebolo nad cim uvazovat :-) S pripravami som na tom asi tak stredne, aj tak vsetko dolezite sa bude doladovat cez leto. Akurat tento tyzden cakame na dodanie obrucok a buduci tyzden idem do rodiska mojho draheho vybrat si saty. Niezeby som uz jedny nemala zajednane ;-) ale ako hovorim, poistka musi byt a k tomu su takym kompromisom ... a ked sa vydavam, nebudem brat predsa kompromisy ... nie? :-)
Profilova fotka
tak to vlastne popri svadbe budete aj oslavovať :-D kde ste si dali robiť obrúčky? a kde si si zajednala šatočky?
Profilova fotka
No asi hej ... ak si niekto v tej trme-vrme spomenie aj na tieto sviatky :-) (mimochodom budu tam 2 tehotne vo vysokom stadiu tehotenstva, takze ak sa toto zvrhne ... x-) Aspon si drahy zapamata vsetky vyznamne datumy :-D dali sme si ich robit do KimGold-u v Trencine, ale dovezu nam ich sem do BA, pretoze tu maju predajne ... uz sa tesim ... no tak tie prve su v salone Noblesse v RK (ako som uz pisala ;-) ) ale tie co asi naozaj budem mat budu zo salonu zo Starej Turej ... takze bude dalsia bojova uloha pre Buba ... okrem oznamiek mi bude musiet vyzdvyhnut saty z pozicovne a v den svadby ich dopravit k nam :-) to este len bude zabava ak budu meskat :-D inac, budu to niektore z tych, co som dnes pridala do albumu ako pokusenia ;-)
Profilova fotka
myslím si, že ti tam pripravia nejaké prekvapenie.. že by ďalšie 2 deti narodené v tom dátume :-D ja tam tiež budem mať 1 tehotnú, ktorá má termín, ktorý sa akosi točí okolo nášho dátumu svadby :-D tak čo už.. pôjde zo svadby rovno do pôrodnice :-) krásne šatočky :-) potom dúfam budeš informovať o výbere.. a v Noblesse si si aké vybrala? ja som tam tiež bola skúšať, ale nejako som moc nebola spokojná..
Profilova fotka
No ved to :-) a kedze jedna nie je ani zo Slovenska (Cechy) tak si uz zistovala uroven nasej porodnice ... ale myslim, ze sa nemusi bat, lebo ta druha bude moja sestra a bude to prve vnucatko mojich rodicov, tak si viem predstavit akoby ocino kmital, keby uz k tomu doslo ;-) len im je smutno, ze si nemozu dat pekne saticky ale budu musiet byt vo vreckach od zémiakov :-D hlavne nech su zdrave a mne by nevadilo, keby sa svadba skoncila aj tak ako si spomenula :-) No a saticky ... to je ina kapitola ... mne sa tie co som teraz dodala pacili aj predtym, ale akosi som bola leniva chodit po salonoch ... v ten den som este bola aj chora, tak som to chcela mat rychlo z krku, ked som videla ako vsetky septembrove uz mali saty zajednane ... :-( Tie pani tam boli celkom prijemne, ale styl, predat za kazdu cenu :-) v albume mam 2 fotky a vysledne boli nieco medzi tym ... tiez sa mi tam moc nepacilo, lebo sa mi zdalo, ze su to nejake starsie modely a dokonca tam sestra nasla korzet a zavoj co mala ona na svadbe pred 3 rokmi ... tak neviem ... nuz co, necham im tam 50per (tisicka) zo zalohy a pojdem za snom ;-)
Profilova fotka
presne tak.. aj mne to pripadalo tak, že im ide o to, aby som si za každú cenu nejaké šaty vybrala.. akože ochotné boli.. dávali na mňa jedny šaty za druhými.. aj ti, čo si mala ako prvé na skúške som si skúšala :-D ale nezaujali ma tam ani jedny.. a tiež buď mali moc veľké šaty na mňa, alebo ma do nich doslova napchali.. ja som potrebovala 36 a oni na mňa vešali buď 34 alebo 40.. iné veľkosti asi ani nemali.. a šaty sa mi zdali dosť obnosené a niektoré boli zamastené.. :-D aj niektoré vrecká od zemiakov sú pekné :-D ale aj tak.. oni si to asi moc neužijú.. tancovať s takým bruškom ti nie je bohvie čo..
Profilova fotka
bayka.. inak my máme podobné obrúčky, ako vy.. len my máto to zlato naopal :-D po krajoch je biele a cez stred ide žlté...
Profilova fotka
a mate tie obrucky aj z takeho matneho? Tak to je sranda ... a kde ste ich objednavali? Presne taky dojem som mala aj ja v tej pozicovni :-D a kedze som bola aj chora tak som mala mensiu silu odolat a zaplatila som tu zalohu ... ale stale si vravim, ked nic, mam aspon jedny v zalohe :-) Akurat som si bola dat podpisat dovolenku na buduci stvrtok tak uz som cela vzrusena ako pojdem pozret tie vysnene ... x-) a s tymi nasimi tehulkami, sme sa smiali, ze ich manzelom zajedname furiky (ozdobene samozrejme) a budu si ich pekne vozit od nas na urad, z uradu na hostinu a potom domkov :-D no a kedze nebudu moc tancovat, tak som si svagra zajednala za "starejsieho" lebo on je taka vesela kopa tak aspon bude rozpravat a zabavat :-)
Profilova fotka
áno.. aj žlté aj biel zlato je matné :-D my sme ich kupovali v ZA.. prišli sme do zlatníctva s tým, že som si doniesla svoj návrh a že ešte popozerám, aké majú obrúčky :-) ako som tak pozerala, tak mi tieto padli do oka a už som ani nerozmýšlala nad tým, že by som si chcela dať urobiť, tie z toho návrhu.. tete sme ukázali, ktoré sa nám z vystavených páčili a ona hneď doniesla podnos so všetkými veľkosťami vybraných prsteňou, tak už nám iba stačilo vybrať si veľkosť a odniesť si ich rovno domov.. :-D ja som bola taká natešená, bo skoro všade, kde som sa pýtala ich nemali hotové, ale obrúčky boli len na objednávku..
Profilova fotka
tak ako my mame ... a kolko Vas vysli ak sa smiem opytat?
Profilova fotka
10 000,-- a vás?
Profilova fotka
kočky, teraz zmena témy, koľko stojí fotograf, a koľko urobí asi fotiek
Profilova fotka
no nas trocha menej, lebo mali sme aj 10per zlavu (objednali sme na veltrhu) tak asi 8000,- Co sa tyka fotografa, tak ja vela neporadim, je to aj moja dilema lebo este ziadneho nemam ale myslim, ze zalezi (cena)na tom odkial je a ci je "vychyteny" :-) tych vsak teraz uz aj tak nezozenies, ale myslim, ze v trencine bude dobry vyber ...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?