8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
bezaz - tak to je supisky ze aj prerobeny, a co vetko je prerobene? uuuuuuplne ze cely bytik??? :-) a kolko izbovy ste kupili? v podstate ani ja nepotrebujem podprdku, ale istota....satocky som si skusala bez a bola to pohodicka, mozno si ju vyzleciem....budeme mat asi dost teplo koncom juna :-D
Profilova fotka
ahoj ericulka.. prerobene je vlastne vsetko okrem okien {plavajuce podlahy, nova linka, kupelka, wc,..} je to 3izbak :-) mne podprsenka este viac zvacsovala uz aj tak moje dost velke prsia, takze saty s podprdou ani nezapnem a aj tak je korzet natolko vystuzeny, ze ju ani nemusim mat..
tak to je super a paci sa ti ten bytik ked je prerobeny ale nie podla tvojich predstav??? juj tak ja som neni az tak obdarena :-D xixi
Profilova fotka
je prerobeny s velkym citom, mozno raz, ked budeme mat vela penazi tak vyhodime z kupelky vanu a dame sprchovy kut a mozno by sme vymenili kuchynsku linku, ale to je "riziko podnikania" 8-) no ja mam hore dost, vsetky saty mi boli cez prsia male..
bezaz - no tak to je super ze sa ti to paci a po case mozete nieco vymysliet ak sa vam bude chciet :-N tak hore dost? ja az tak dost nemam, no nemozem sa ani stazovat, lebo ani malo ;-) taky stred....xixi na mne sa tie zenske v salonoch zase rozjeli, lebo hovorili ze mam super chudu postavicku tak mi skusali aj vselijake saty ktore by som si ani na seba nikdy nedala, ale ked som sa pozrela potom na foto ze neboli az take zle som si pomyslela ;-)
Profilova fotka
mno ja ked som bola skusat saty prvy krat v novembri a videla som sa potom na fotkach, hned som pridala aj minuty aj obtiaznost na rotopede a este aj brusaky a cviky na ruky k tomu.. v salone nicol mi :ochotna: teta ponukla az dvoje saty.. v tom case, potom som tam uz nesla.. :-p
Profilova fotka
my tiež so zajom v posledom čase stále viac rozmýšlame, že by sme kúpili nejaký domček.. ale keď sú všetky také drahé.. hrôza.. ale bolo by nám super.. konečne by sme mali nejaký svoj domček.. niečo svoje.. aj keď u nás nie je zle.. uvidíme..
Profilova fotka
my sme az tak moc neplanovali vlastne byvanie, ale ked sme videli tie neustale rastuce ceny, tak sme sa rozhodli, ze radsej ako do podnajmu budeme davat peniaze do vlastneho..
Profilova fotka
no a čo to bude keď prejdeme na euro.. ceny si myslím, že pôjde výrazne hore.. :-S
ja sa tomu v praci trocha venujem a ceny kvoli euru az tak nestupnu.. skor ide o to, ze ked sa vseobecne ocakava, ze ceny niecoho stupnu, tak potom predavajuci si povedia, tak ved ich zvysime nie? a potom fakt stupnu. takze prosim nepanikarte.. ceny sluzieb idu hore priebezne, pretoze nam stupaju mzdy, to by sa dialo aj bez eura.
Profilova fotka
babenky ako ste na tom s prstienkami a s oznamkami?
my este nemame. momentalne sme v stadiu ze dohadujeme restauraciu, potom pride na rad kameraman a fotograf a DJ a potom obrucky a oznamka..
Článok sa načítava...
My tiež ešte nemáme. Zatiaľ máme reštauráciu, kameramana, hudbu, cukrárku a dnes som si konečne už vybrala aj šaty. Aj keď som si nie celkom istá, či sú to tie pravé.
Profilova fotka
oriesok my sme v utorok objednali obrucky, pisala som na september 2007 ;-) s oznamkami ma maco vyrazne stve, lebo povedal, ze to je jeho parketa, ale stale sa k tomu nema.. 8-(
bezaz - tak uz mate objednane obrucky??? a kde ste si dali nakoniec? tam co sme si pisali??? juj mi este nic, zavidko....moj drahy sa k nicomu nema fnuk :-(
Profilova fotka
ericulka, hej u toho Koza ;-) boli velmi zlati, dokonca to vyzera, ze sme mali skoro cele potrebne mnozstvo zlomkoveho zlata, takze nas budu stat cca 3500 obe.. skusku sme dali az na maj, tak dovtedy budeme cakat..
Profilova fotka
nám už oznamká spravili v stredu :-) ale rozdávať ich budeme až neskôr.. a tak isto prstienky.. len sme boli pozrieť v ZA a natoľko sa nám zapáčili, že sme si ich museli kúpiť.. ale dosť som sa čudovala, keď sme sa spýtali, za aký dlhý čas by nám ich vyrobili a teta išla dozadu a prišla s takou táckou plnou tých našich prstienkov vo všetkých veľkostiach.. ale neviem sa na ne vynadívať :-D
az v maji? no ty koky tak to je dost neskoro ved moj drahy uz bude v holandsku, da sa s nimi dohodnut aj na skorsi termin? mas ich v albume? musim sa pozriet ake ste si nakoniec dali urobit nech sa pokocham xixi
oriesok a kolkok vas vysli obrucky??? pekne su...
bezaz- pls nevies mi presnejsie opisat cestu k tomu zlatnikovi kozovi :-D d
Profilova fotka
ericulka, da sa samozrejme dohodnut aj na skorsi datum ;-) su to tie prve v albume cesta: ides na kramare, na svetelnej krizovatke odbocis do prava a ides do kopca, po asi 500m uvidis na rohu na plote maju reklamu, zabocis doprava a je to na prizemi hned prveho vyskoveho panelaku po pravej strane.. po lavej strane su rodinne domky
bezaz dakujem moc asi sa tam pojdeme pozriet v piatok, su otvoreny hocikedy??? musim sa pozriet na ich www stranku xixi uz sa tesim inak vase su krasne....
Profilova fotka
ericulka dakujeme :-) otvorene maju len utorok az piatok poobede, myslim od 13. do 18. tak drzim palce
Profilova fotka
ericulka.. obrúčky nás vyšli 10000,-- nejak tak sme aj rátali.. bez.. krásne ste si objednali.. a budú z bieleho zlata?
Profilova fotka
čaute kočky, tak aj ja mám 8.9. svadbu, ale zisťujem, že som tu asi najväčší salámista x-) veď ja fakt oproti vám nič nemám, a stále mám pocit, že mám času a času 8-) aspoň keď to tu čítam sa trochu nabudím :-S a začnem zháňať aj ja
matenka z toho si nič nerob, aj mne sa zdá, že mám stále dosť času. Zdá sa mi to dosť skoro, pretože ja by som potom stále špekulovala, či je to to najkrajšie a či by som niekde nekúpila krajšie a lepšie. Ako aj so šatami, mám ich už zajednané, ale stále rozmýšľam, či sú to tie pravé.
Profilova fotka
oriesok ano z bieleho.. nas vyjdu cca. 3500,-, mali sme vlastne zlomkove zlato matenka, v podstate mas casu, len zalezi, kde sa budes vydavat a ake chces saty.. tu v BA je uz dost siat na nas termin vybookovanych =-)
Profilova fotka
my sme sa nevedeli rozhodnúť, či chceme biele, alebo žlté zlato, tak sme si dali aj, aj :-D a koľko zlata ste si zhruba doniesli? a aké ste mu dali? biele, alebo žlté?
Profilova fotka
matenka.. ja som si tiež myslela, že mám ešte dosť času, ale keď som začínala pomaličky vybavovať, zistila som, že si všetko musím zajednať čím skôr, bo keby som vybavovala tjošik neskôr, už by som nemala toľko na výber.. dosť vecí už bolo obsadených..
Profilova fotka
oriesok, doniesli sme len zlte, on to vymeni 1:1.. zlata bolo okolo 8,5g

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?