8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
ericulka dufam ze som sa ta nedotkla. ale my si nevieme vybrat, tak sa tu obcas spytam, kde v bratislave maju, ci nie je nejake miesto, co nam neuslo. boli sme pozerat asi 15 a nic. kazdemu sa paci nieco ine, vy budete v baronke spokojni, to je hlavne.
levik - ale co si co by si sa ma dotkla, kazdemu sa nieco ine paci ;-) pohodicka xixi
Profilova fotka
ajojte babenky.. tak ja dnes znova vyrážam na "lov" šiat :-) hádam sa to už podarí :-) ale naštastie mám ete dosť času.. dúfam..
oriesok - tak to mas dost casu nemaj strach a moc moc drzim palceky aby si zohnala tie vysnivane ;-) potom napis ako si dopadla
Profilova fotka
ericulka.. tak včera som objavila moje vysnívané šatočky.. a keď som si ich na seba obliekla boli ako šité na mňa :-) sú jednoduché a nádherné.. a také ľahučké.. a som sa dosť čudovala.. boli moc lacné.. a úplne nové.. už som ich aj rezervovala :-)
oriesok - to som moc moc rada.......xixi tak si nasla vysnivane.....juuuuuuuj to je supisky ;-) a ake trosku popis, este som nepozerala tvoj albumik, mozno ich tam mas, tak idem mrk.... a kolko ta stali???
ahojte, oriesok gratulujem ku vyberu siat... to je super, ze sa ti pacia...a to je uz naozaj taka hmatatelna predstava o svadbe:) jeej to je super, aj ja chcem...ale najprv musim schudnut aspon trocha, aby som na seba nieco nasla... a co ostatne...uz mate saty? prajem pekny vecer
Profilova fotka
no podobné šatočky mám v albume.. len tie moje nemajú v predu ako by ďalšiu látku na vrchu, ale sú tak prekne po vrchu vyšívané.. a stáli ma len 5000,-- a dokopy aj s korunkou a závojom 5280,-- som sa dosť čudovala, bo boli úplne nové.. teta ich len minulý týždeň doniesla.. ale potom mi došlo, prečo má také nízke ceny.. bo jej tam moc ľudí nechodí, bo tá teta je taká, že sa nikomu nedovolí ani dotknúť šiat, lebo sa bojí, že jej ich zašpinia a veľa ľuďom sa to nepáči, tak tam radšej ani nejdu.. to sa mi páči, že ich nedovolí chytať, bo sú potom také krásne čistučké a bielučké.. vidno, že sa o ne stará..
kocky uz iba pol roka a tyzden ! :-) a mozno buduci tyzden budeme mat vybrate aj miesto na hostinu. vratili sme sa predbezne k variante hotel matysak. tak drzte palce, nech sa dohodneme :-)
oriesok - tak to je ina sumicka za saty...xixi vies kolko mna vysli??? :-) xixi 16tis. dobre nie, to je iny rozdiel, tiez by som mala mat prva tie saty, lebo pridu v juni tak sa tesim...xixi levik - no ja to mam za 121 dni tusim??? xixi :-. dobre to leti.......xixi
Profilova fotka
však.. aj ja som sa čudovala.. ale sú fakt nádherné.. ja som čakala takých 10 - 12000,-- a keď mi teta povedala, že 5000,-- tak sa mi normálne podlomili kolená a ovysla mi sánka.. za novú kolekciu 2007 iba 5000,-- ?????
oriesok - tak to je fakt super, uz si si dala do albumiku fotecky??? ci si sa v nich nefotila??? normal by som ta chcela vidiet xixi ja som ale betarka ze??? xixi
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemala som foťák so sebou.. :-| ale podobné mám v albume..
hm, tak nevadi ved potom po svadbe ta snad uvidim v albume :-N
Profilova fotka
tak to už hádam áno :-)
Baby od dnes to už máme len za 185 dní...
ano :-) prave som vcera s frajerom prechadzala svadobny planovac.. ako ste na tom? s pripravami, tesenim a tak?
Profilova fotka
ahojte, my kupujeme byt, takze sa svadba nejak odsunula na vedlajsiu kolaj.. som rada, ze mam uz saty zajednane..
Profilova fotka
my sme na tom celkom fajn.. najhlavnejšie veci sú vybavené.. už sa to iba pomaličky dolaďuje.. s tešením som na tom asi tak, že sa už neviem dočkať.. a hlavne na to keď budem mať na sebe svoje šatočky.. :-)
ja sa tesim stale viac. uz sme rezervovali restauraciu a presne v nej si viem predstavit, ako tam v satach prichadzam, ako tam sedime, zabavame sa a tak. zacina sa to proste zhmotnovat :-)
Profilova fotka
presne tak :-) aj tie vybavovačky okolo ma celkom bavia..
bezaz - fakt uz kupujete??? tak ste nasli? xixi tak to je super teskam sa s vami ;-) a kde v samorine...? levik - kde mate tu restiku??? jeeeeeeeeej babulky my sme boli dnes s drahym v rakusku a kupila som si spodne pradielko a pancusky....jupinky :-D xixi
nakoniec sme sa rozhodli pre restauraciu v hoteli matysak na prazskej. boli sme tam vlani na jesen, a v podstate sa nam to pacilo, len nam vtedy nevedeli povedat podmienky. teraz ich uz vedeli a dohodli sme sa. ake si si kupila pradlo? budes mat korzet pod satmi?
levik - tak to je super ze ste si uz vybrali miestnost aspon mate s niecim pokoj 8-) xixi uplna pohoda nie??? pradlo a korzet? tak to ee....mam jeden doma a mat ho aj pod satami tak to nie, lebo svadbu mam 30.6 a to mi bude teplo len v podprdke a nie v celom korzete....xixi ale paci sa mi to....a ty mas aky plan?
ja zatial vobec neviem. mam korzetove saty a tak sa mi zda, ze kebyze dam pod ne korzet, bola by som si potom taka istejsia. este uvidim.. tusim je tu aj nejake forum o tom, ale neda sa tam myslim vycitat, ci su nazory viac pozitivne alebo negativne
Profilova fotka
ericulka - tak nakoniec je to samorin.. uz mame na katastri navrh na vklad, este z banky zalozne zmluvy, poukazu peniaze kupujucim a mozeme sa stahovat :-) nastastie pod svadobne saty ani pod popolnocne nepotrebujem podprsenku, tak budem riesit len nohavicky, pancusky uz mam levik super, ze ste nasli to prave miesto ;-)
bezaz a kedy sa asi budete stahovat? ale urcite skoro, to je perfektne :-) nam uz idu montovat kuchynu pomaly, takze aj nas bytik sa hybe dopredu.. stale dufam, ze tam budeme byvat pred svadbou :-p
Profilova fotka
levik predpoklad je, ze okolo polovice aprila by sme uz mohli byt prestahovani.. nakoniec sme kupili byt, ktory je prerobeny, staci sa len nastahovat :-) treba dufat, ze vam do svadby stihnu dokoncit byvanie 8-( v dnesnej dobe to je problem
drzim palce, nech to vyjde ! my sme chceli povodne svadbu v maji (to by som mala uz za chvilku!), lenze sme videli, ze to nejak meska, tak sme posunuli na september.. aj som tu povodne zacala v majovom fore :-) tak aj preto dufam, ze takto to vyjde, lebo fakt uz chceme byt v novom, ked sa budeme brat.. a nechcem vsetky tie stresy naraz.. a ked uz sme aj tu svadbu kvoli tomu posuvali.. a tym padom aj babatko..
Profilova fotka
levik dik :-D my sme ani nepredpokladali, ze ked sa budeme brat, tak uz budeme na svojom.. ale sa to nejak tak vyvrbilo, ze asi aj budeme :-) co sa velmi tesim.. len to nezakriknut =-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?