8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
a čo všetko máte v tej cene zahrnuté?
Profilova fotka
my predbezne pocitame s 600-650sk na osobu... malo by v tom byt vsetko jedlo, ale este sme sa nedohodli ohladom napojov, lebo alko aj nealko si mozeme doniest vlastne
Profilova fotka
vyzdobu,nealko,kava,predjedlo,polievka,hlavne.jedlo,kapustnica,popolnocne stoly jedlo
Profilova fotka
nám to vychádza 600,-- na osobu a máme v tom výzdobu, prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, kapustnicu, druhé jedlo, obsluhu a sálu.. a alko a nealko si donenieme samy..
čaute baby..tak aj ja sa teda pridávam . Levik dosť ma pobavili tvoje výstižné príspevky o priestoroch.. Fakt som si myslela , že to bude jednoduchšie. Tiež chceme niečo v BA .. ako vidím, už je dosť načase začať niečo zhánať.. ja som totiž ešte s ničím nezačala.. =-) ..
oriesok - a to mate kde take lacne??? v BA? ahaaaaaaa teraz pozeram ze ruzomberok? tak zavidko, vy tam mate aj byty o dost lacnejsie
Ahojte, tak sa k vam pridavam aj ja. Az teraz som si vsimla, ze je tu aj tema s nasim datumom, doteraz som sledovala iba komplet september. Tento tyzden sa mi podarilo rezervovat satocky. Velmi sa tesim, lebo som z toho zacinala byt zufala, aj ked som presla len tri salony. Hoci budem mat svadbu v Poprade satocky mam rezervovane v Ba. Jednoznacne zvitazil salon El. Co sa tyka matriky, priprav a krstneho listu. Boli sme informovany, ze najskor treba vybavit matriku, tak sme tam zasli, tetuska bola velmi ochotna a rozhodne nemala problem s tym, ze sme sa tam objavili uz na zaciatku roka. S tym tlacivom sme potom zasli na faru. A krstny list nam staci priniest okolo aprila. V den sobasa by vraj nemal byt starsi ako sest mesiacov. Ale asi to bude rozne ako tak citam. Chcem sa opytat, ci vas este neopustila prvotna euforia. Ja sa trosicku hnevam lebo momentalne musim na par mesiacov na svadbu zabudnut. Cakaju ma totiz statnice, tak skacem dva metre :-| Ale aspon mame uz zajednane najdolezitejsie veci a to ostatne budem riesit neskor.
nufanek - ahojky, no citam tu veci ktore sa tykaju uplne aj mna :-) xixi a ake saty si si vybrala z el? ja som tiez najskor chcela odtial ale dnes som si rezervovala v nicol, uplne mi inak sadli ako v ostatnych salonoch... co sa tyka toho ze sa musis vzdat teraz vymyslania na svadbu a organiziacie tak sme natom tak isto....az nato ze ja mam svadbu o trosku skor........brrrrrr ani ja neviem ako to budem stihat, ale snad to nejako zvladnem, teraz by som mala konecne riesit diplomovku ale normal sa mi do toho nechce ist :-( ty co koncis???
Su to satocky z Eden Bridals cislo 5018, na tej modelke sa mi moc nepacia, maju tam taku mensiu spodnicku. Dufam, ze na mne vyzeraju lepsie :-) Bola som aj v nicolle a myslela som, ze by som si tam nieco vybrala, ale... Mali tam velmi pekne satocky, ale nesedeli mi az tak dobre a nepacilo sa mi, ako sa k nim tety spravali, surovo ma do nich navliekali nie cez hlavu, ale spodom, som sa bala, ze ich roztrham topankami. Sa mi to zda cudne, hlavne ked za niektore kusy pytaju pozicovne aj 20 000. Inak, ta obdivujem, ze si sa rozhodla pre jun, ja sa obavam, ze to nebudem stihat ani na ten september. Diplomovka caka aj mna, konkretne tento vikend planujem stravit s touto damou ;-) Koncim Filozoficku odbor Slovensky jazyk a literatura ;-)
nufanek - tak sa na ne pozriem, ja som si tam tiez vybrala take strasne jednoduche ale boli krasne....neviem ani ako sa volali ale tusim shayla.... v nicole som mala dobre skusenosti, neviem kde si bola ty skusat, ale ja jednu zastavku pred autobusovou stanicou nivy.........ahaaaaaa a teraz pozeram ze si z popradu.... no a tam boli tetusky veeeeeeeeeelmi mile....a saty su velmi lahucke....ja ich chcem mat cely den takze sa nebudem prezliekat....hej pozicovne je strasne drahe 16tis. ale ked som si povedala ze nebudem mat po polnoci tak je to jedno.... no ja som chcela jun, dufam ze to budem stihat a ze mi sestricka pomoze, ona je velmi zlata takze sa budem moct na nu spolahnut....my odchadzame z drahym, tak preto sa berieme tak skor....
nufanek - akurat som si pozerala tie tvoje satocky a su krasne, ja som si ich tiez skusala.....ale potom ked som bola v jednom salone michelle tak mi pani povedala teda opytala sa ma kolko budem mat ludi na svadbe a ja ze 80 a ona mi hovori ze mi take saty neodporuca lebo ze splyniem z davom a nebudem vyzerat ako nevesta.........tak som si zobrala take bohatsie....
Profilova fotka
babenky už máte všetky zajednané šatočky?
Článok sa načítava...
oriesok uz mam. ale to je iba 2. vec, co mame
Profilova fotka
no ja sa ete zajtra chystám na "lov" :-D najprv po RK a potom sa chystám do LM.. tam už mám jedny vyhliadnuté.. ale majú vlečku a tá sa nedá dať preč, tak mi to pripadá tjošik nepraktické.. a bojím sa, že mi po nej niekto poskáče..
Profilova fotka
Ja idem šaty vyberať zajtra, teda aspoň dúfam, že mi to časovo vyjde. Oriesok, ty si ako pochodila? Bola si v sobotu skúšať tie šaty?
Profilova fotka
bola, bola.. tu v RK som bola v salóne Noblesse, ale šaty som si tam nevybrala.. nemali moju veľkosť.. a keď na mňa navliekali 40, tak so v tom vyzerala ako sud.. a všetko odstávalo.. ja mám pri tom veľkosť 36.. aj do 34 ma napchali, ale asi keby som sa zohla, tak by celé praskli :-) akože teta bola milá.. ale výber nebol bohvie aký.. a tak sme sa vybrali do LM a tam sú jedny potencionálne.. ale ete sa chystám do jedného salónu tu v RK a aj do LM ešte jeden salón pozreť.. hádam už niečo vyberiem.. a ak nie tak ete DK je blízko :-D len to musím postíhať do stredy, bo vo štvrtok ráno už príde domov zajo a to už šaty pozerať neôjdem.. hlavne nie s ním :-|
no ja mam tiez satocky, ale tak ty mas svadbu az v septembri mas este pohodu si myslim....ja mam svadbu v juni tak to by bolo horsie, ale len minuly tyzden som si ich rezervovala ;-) uz sa tesim, lebo su krasne, no uvidime co nato povie zenich ;-)
Profilova fotka
Dúfam, že mne sa zajtra podarí vybrať šaty hneď v prvom salóne. Mali by mať veľký výber, tak uvidím, snáď sa niečo nájde ...
ericulca vyuzijem ze si tu a dam ti moju tradicnu otazku: kde budete mat v hostinu? my hladame miesto v bratislave a zatial nic..
smejula- ja som pochodila brutal vela salonov, a fakt oplati sa.....a nakoniec som si vybrala v nicole, segra ma nahovorila ze aby sme tam len tak z prdelky isli pozriet ze ako mi budu sediet a tak....a zrazu som si ich obliekla a povedala si tak tieto chcem fakt super sedeli :-) a straaaaaaaaaasne lahucke.... levik - hostinu mame v hoteli baronka, priatelova sestra tam mala pred 2 rokmi a boli sme vsetci velmi spokojni z ich sluzbami......ale pozerali sme aj ine, no nic nas tak neoslovilo... my sme chceli velky parket a tam je super....kolko budete mat hosti???
Profilova fotka
to ericulka: vy z bratislavy máte výhodu, máte viac salónov na výber. No my tu máme myslím 2, z toho v jednom by som v žiadnom prípade šaty nevyberala, lebo podľa predchádzajúcich skúseností, tam majú šaty skôr žltú farbu a nie bielu. Ešte sú tu nejaké salóny v blízkosti mesta. Nechcem chodiť moc ďaleko, ale keď sa inak nebude dať ...
Profilova fotka
smejula.. ty si z TO?
smejula - tak to ano, my ich tu mame mrte, to je vyhoda,....ja som pochodila fakt vela salonov, pacili sa mi 2 saty ale ked ma v nich videla mamca, tak mi povedala ze to neni ono, prisli sme do nicole a hovori tak toto si fakt zober....vahala som lebo je to vela penazi ale ja sa neprezliekam po polnoci, chcem si uzit saty az do konca svadby, tak som si povedala ze si to mozem dovolit, lebo aj tak by som si musela kupovat saty a topanky po polnoci a to nemusim teraz.... kolko u vas stoja cca saty???
Profilova fotka
Neviem ti este presne povedat, az zajtra, ale viem ze je to od 3 990,- vyššie, ale pocitam tak okolo 7 - 8000,-. Ale to hovorim fakt len odhadom.
ericulka budeme mat asi 35 na hostinu a potom pridu kamarati na party :-) budete to mat v tej kongresovej sale? ta sa mi podla fotiek velmi nepaci :-(
Profilova fotka
u nás stoja tiež cca 7 - 8000,--
levik - my budeme mat na hostinu 50 ludi a cela svadba s kamaratmi po 21.00 cca 80-90 ludi.... hej budeme to mat v kongreske, nam sa to celkom pacilo, tym ze sme tam mali pred 2 rokmi svadbu - svagrina, tak viem ako to tam je, aky je tam personal a vsetko....takze u mna je to pohoda..... ale tak aj ja by som brala napr. hotel kamila, len podla mna je dost drahy....
hotel kamila nemusim, to je zase prilis :-) boli sme tam pozerat jeden bytik pred rokom, keby sme ho kupili, mozno by som tam svadbu riesila, ale takto nemam preco :-)
a ktora sala ti najviac pasuje na vasu svadbu??? :-)
srry ze sa k vam primotam, v baronke je okrem kongresky aj restauracia a vinaren aj tam sa robia svadby, my budeme mat v restike (60 ludi) je k tomu aj terasa tak mi to pride super, este krasne je v hoteli echo

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?