8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
myslím, že to ti nepovedia.. im ide hlavne o to, aby vedeli, čo všetko máš.. (myslím krst, príjmanie.....) podľa mňa tam nie je rozhodujúci dátum vyhotovenia.. a keď nám kázal aby sme mu to doniesli.. tak to už má tam a ďalšie vybavovať neôjdeme.. ja som tiež bola z toho prekvapená, keď sme mu doniesli krstný list, že sa s nami rovno dohodol aj na náuke.. pripadá mi to dosť skoro pred svadbou.. ale našťastie budú iba 3 a 4 v týždni pred svadbou aby sme sa dohodli o sobáši.. kto kde bude sedieť, ako všetko bude prebiehať.. čo budeme čítať...... kedy máte náuku? Pôjdem skúšať asi najprv s kamoškou.. a potom so sestrou a maminou.. drahý je v práci.. ale asi by som ho ani so sebou nezobrala.. chcem ho prekvapiť na svadbe :-) pokúsim sa nejaký foťáčik zohnať.. bo ete sme sa zo zajom nejak nedostali ku kúpe digitálneho.. alebo zoberem kameru, tam porobím nejaké fotočky a potom to stiahnem do PC..
teraz som volala na matriku, aby som sa dozvedela, ze ci sa nahodou nieco neplati a zodvihla mi to taka neprijemna teta, asi ma dobry den a povedala mi, ze co tam chcem robit tak skoro, a ja jej zase nato, ze to chce pan farar a tiez oponovala nejakymi udajmi, ako keby som mala v plane sa medzitym este tristokrat vydat :-D Poucenia zacinaju siedmeho marca a potom dalsie je 14 a dalsie je 21 a to bude vsetko co zabsolvujeme v kostole, som aj rada, lebo horko tazko toto sa nam podari stihnut, lebo moj Peto robi na smeny a akurat mu to blbo vychadza. Oriesok je dobre ked pojdes na viackrat a hlavne do viacerych, aspon budes mat viacej moznosti a nech su k Tebe babizne kriticke, dufam, ze nemas v okoli falosnu kamosku, ktora Ti povie opak, nez ako to je v skutocnosti :-D
Ozaj kocky, kolko je nas tu z Bratislavy? A kde budete mat sobas a hostinu? My budeme mat sobas v Rimskokatolickom kostole na Betliarskej ul. v Petrzalke a hostinu v Horskom hoteli Eva- Svaty Jur. A kde vy?
Profilova fotka
však v to dúfam aj ja.. bo keby mi na všetky šaty vraveli, ako mi pristanú, tak neviem, neviem.. na matrike sa nič neplatí.. aspoň my sme nič neplatili..
ahoj monciky, ja som stale iba v tom fore cely september, len teraz som si vsimla, ze tu je specialne 8.9., a tesim sa lebo tam nikto nebude mat v bratislave okrem mna. my mame v blumentali o 16. obrad a restauraciu este nevieme, chceme tento vikend este dalsie pobehat a snad uz vybrat.. nieco pre 35 ludi, take stredne drahe, pekne, aby tam bola aj fajn party potom pre kamaratov, do ktorej hostina plynulo prejde :-) ty budes mat kolko ludi? a medzi ktorymi hotelmi/restauraciami ste sa rozhodovali?
Ahoj levik, ved ani tu nie je vela bratislavskych babizien, ale to nevadi, aspon si precitam ako to chodi aj v inych mestach 8-) My sme to odzaciatku smerovali mimo Blavy, kedze sa priznam, ze v Blave moc restik a podnikov, kde by som chcela robit svadbu nepoznam. Aj my sme povodne chceli max. do 30 ludi, ale potom sa do toho obuli nasi rodicia a je z toho 60 ludi :-D Takze logika, ze mimo Blavu, aj kvoli peniazkom. Odkedy poznam ten horsky hotel, chcela som mat vzdy svadbu len tam, super prostredie, pekna sala, dobre jedlo a max. spokojnost s personalom a majitelom zariadenia. Boli sme tam aspon na 3 svadbach, takze vieme, co mozeme od nich cakat. Takze sme ani nemali na vyber, jednoducho sme si zarezervovali termin tam a nechodili nikam inam. Niekedy to nie je dobre, ale snad to vyjde. A uz mate aj nejake tipy, ze kam sa pojdete pozriet?
uz sme boli na par miestach, ale nic nebolo to prave. boli sme v hoteli set (male), v hoteli matysak (treba brat vino u nich, co sa mi zda by bolo drahe, a navyse vtedy, na jesen, pan nevedel povedat ani priblizne ich podmienky) v holiday inn (zimna zahrada iba - male, inak zase velke), v alzbetke (tmave, zafajcene), v hoteli echo (take obycajne), v hoteli tatra (take nijake), v restauracii molo (drahe, otvorene) v au cafe (zle usporiadanie miestnosti), v hoteli dukla (velke), trikrat sme sa chceli ist pozriet do hradnej vinarne a bolo zavrete, restauracia kristina ci ako sato vola na hrade - male... chceme ist cez vikend do al dente, do botelu gracia a do muzejky.. brat zacal nedavno organizovat svadbu a budu mat uz koncom aprila, zistili, ze vsetko je plne, tak robia v samorine. ja osobne som este na ziadnej svadbe v bratislave nebola.. neviem, ci sme moc priebercivi, alebo co.. skratka nic nie je to prave :-(
levik a co tak skusit mrknut do vinarne Bakchus, teraz si nespomeniem na ulicu, ale bolo tam aj ministerstvo a aj nemocnica, pockaj myslim, ze ulica je to Hlboka. Je to taka stara pivnica, prerobena na vinaren a restiku. S nasimi tam chodime na kazdu oslavu, narodky, ma dve casti, bud je usporiadana oslava v spodnej casti alebo na poschodi. Raz sme tam boli ked tam bola aj svadba a ludia vyzerali celkom spokojni- teda videli sme ich, len ked okolo prechadzali. A ste rozhodnuti, ze to musi byt v Blave alebo by ste isli aj mimo? A co presne hladas?
v bakchuse som raz bola, vidis, na to som si vobec nespomenula, dakujem za tip. mrkneme aj tam. hladame nieco, co bude na urovni, ale nie predrazene, kde sa fajn zmestime, k stolu do U, nebudu pomedzi nas stlpy, nebudu ludia sediet rameno pri ramene, kde bude aj miesto na tancovanie, a kde sa to bude hodit aj na party s kamaratmi, nebude to zafajcene, budeme tam sami, uzavreta spolocnost, kde si budeme moct doniest aj nejake napoje a obcerstvenie, nebude to nejaka sala, co vyzera ako telocvicna, kde pripadne bude blizko idealne miesto na fotenie, kde su pekne a velke zachody (budem mat spodnicku s tymi drotmi :-) )... a malo by byt aj pekne okolie.. ak niekto viete o takom v bratislave, dajte vediet :-)
este som zabudla, ze idealne by tiez bolo, keby tam boli okna - denne svetlo, kym sa zotmie..
to s tymi zachodmi je fakt dobre, ale mas pravdu 8-) no po precitani Tvojich zelani ma nic nenapada. Inak kym si nenapisala to s tymi oknami, tak by so Ti navrhla to nase, ale my nemame okna, sala je v suterene :-D Ked sme povodne planovali svadbu s menej ludmi rozhodovali sme sa aj pre Restauraciu 99 vo Svatom Juri- o nej si nepocula alebo to musi byt vyslovene v Blave?
Profilova fotka
monciky, tak teraz som sa zasmiala aj my sme mali mat povodne v hoteli eva hostinu no nakoniec budeme inde takze sme ti to vlastne prepustili : -)) inak su tam velmi mili ludia no brasko mi vybavil nieco lacnejsie
Článok sa načítava...
ahoj enaj, to mi je nahoda :-D a kedy sa sa definitivne rozhodli, ze tam nechcete mat svadbu? a mozem sa ta len tak opytat, ze kolko od vas pytali na osobu?
Profilova fotka
bavili sme sa len tak orientacne konkretne sumy nepadali a vam co povedali no neviem ci nepovedala 600?
a kedy ste tam boli vy? aj zalohu ste mali zaplatenu? A rozpraval sa s Vami majitel alebo niekto iny? Ma to zaujima, aj nam povedali priblizne taku sumu, ze sumu napevno povedia, az ked si konkretne vyberieme co chceme. A kde to nakoniec budete mat, ak sa smiem opytat?
Profilova fotka
Ahojte, tak sa pridavam aj ja k vam:) s tym priestorom na hostinu mame aj my problem, tiez si nevieme vybrat :(
no ak este par tyzdnov, nic nenajdeme, zacnem sa mozno obzerat po niecom mimo bratislavy.. zatial radsej nie. vsetci hostia su z bratislavy aj ja, a nechce sa mi organizovat dopravu.. navyse zo zaciatku som mala pocit ze v bratislave sa viac vyzname a lepsie nieco najdeme.. akosi to zatial nevychadza :-(
Ahoj zetko, tak vitaj 8-) levik hlavu hore, urcite nieco najdete, ved este nie je tak neskoro
zetko a co hladas, nieco podobne alebo ine ako my? dakujem monciky, nieco najdeme, asi budem musiet zlavit z niektorej z poziadaviek, alebo z viacerych :-) ale mozno aj preto sme zatial nevybrali, ze sme v podstate nemuseli.. a kym nam nic nepadlo do oka, nechceli sme silit..
Profilova fotka
levik tiez hladam nieco pekne na urovni, chceli by sme mat terasu alebo zahradu, tuzim po okruhlych stoloch a pod. ale asi tiez budem musiet polavit :-(
no a kam sa chystas pozriet? chces to viac tradicne alebo moderne? ja by som nieco take medzi.. ani ultramoderne, ani staromodne.. kde mas obrad?
musim odist, zapojim sa v piatok vecer alebo cez vikend. caute
Ahojte kocky, ja som mala svadbu 16.9.06. bolo super. Chcela by som odporucit kto ma problem s restikou. My sme mali v podniku Espresso TROP v Raci. Vyborne menu, super ceny, parkovisko pre hosti, terasa velka, ustretovy ludia, zabezpecia aj hudbu. Moznost doniest si zakusky, alkohol. Ak by ste chclei kontakt napiste mi. Lazu@post.sk Prajem Vam krasnu svadbu a uzite si to. Bolo to super, ked v BA zrovna prsalo.
sory, ustretovi ludia....
Profilova fotka
chceme to nieco medzi, keby bolo na mne tak asi modernejsie ale musime sa prisposobit aj starsej casti nasho osadenstva. obrad bude v dome sv martina. hostinu sme chceli mat na budkovej ceste (hore nad hradom) ma iuventa priestory,obrovska sala, zahrada ale od tohto roku to prestali prenajimat, chcu to pouzivat len pre svoje ucely ]-( tiez sme rozmyslali nad hradnou vinarnou ale ta je uz skoro rok zavreta, tiez ma napadlo na hrade v mariakristin ci ako sa to tam vola, ale maju uz obsadene. Vcera sme sa boli pozriet pod slavinom v rotunde, je to tam krasne ale ... chcu za prenajatie holeho priestoru dost penazi :-( levik, kolko budete mat hosti? my planujeme na veceru cca 60 a potom by sme chceli zavolat kamaratov, ktorich je dost vela :-|
to v restauracii molo chceli utratu na osobu 2500, este ze som prave sedela.. dost prestrelene! planujeme asi 35 a potom asi podobny pocet kamaratov.. ale cast rodiny zase asi odide.. to espreso trop som nenasla cez google a v albume mas rozina malo fotiek. vyzera to vsak ako espreso - tie calunene sedacky a tak.. tak neviem neviem.. nehovorim ze je to zle, ale hladame asi nieco ine.. pripadne, ak mas viac fotiek.. ?
Profilova fotka
levik to myslis vazne? moja sesterka bude mat 2.6. v mole svadbu, aspon viem, ake prachy sa chystaju vyhodit za svadbu.. mne sa aj 600 na osobu zda dost.. asi som zgrlos :-D
uplne vazne, tolko nam povedal ! je to tam sice ozaj krasne, novucicke, vyborne miesto - az teda na to, ze je to cele presklene a hocikto moze pozorovat celu hostinu, zabavu - ale ta utrata je naozaj privysoka. ja chcem cosi kde pytaju okolo 1000-1500 podla toho co sa da priniest, ake su ceny a tak
Profilova fotka
bezaz my tiež budeme mať asi okolo 600,-- na osobu.. zasa musíš to brať tak, že to je BA.. a je tam všetko podstatne drahšie..
Profilova fotka
no nam to vychadza zatial 1100 na osobu a to je mimo BA

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?