8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
baby kde ste kto? ;-) Už sa vam stupnuju nervičky??? :-|
Cafte babeny, datum 8.9.07 je krasnucky, i my ho mame, ale tie stresy co teraz uz zazivam su strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee som zuuuuufala :-N .... Sa nam to krati akosi rychlo ....
ahojte tak sa nam to veru blizi...my sme s priatelom isli v piatok domov a sme si celu cestu vyspevovali "uz len 22 dni"...a dnes je to este menej... zajtra mam skusku ucesu, tak dufam,ze to bude dobre. ale inak sa na mna asi tiez vali stres, i ked si vravim ze nema z coho...ale cokolvek nevyjde, tak som z toho podrazdena a pod. inak, tento vikend bolo u nas dost veterno a zamracene? neviete ake pocasie hlasia na 8/9/7?
Profilova fotka
ahojte, my sme dnes mali v kostole ohlašky a farar mal problem vyslovit naše priezviska... ;-) Až som z toho mala zimomriavky, ked mi to dnes buduca svokrička rozpravala ;-)
caute baby, len sa nestresujte, my nemame este ani obrucky a neviem ci budem mat vobec do svadby saty ktore som si objednala. Snad to dobre dopadne.Drzim vam vsetkym palce
Profilova fotka
caute kocky, tak ja idem v sobotu po saticky a pomaly chodim do solariova aby som nebola bleda :-) este nam vsak chybaju topanocky pre zenicha a doladovanie tych poctov to je nieco hrozne ... :-N ale var to bude bez ujmy :-)
Profilova fotka
ajojte.. my tiež ešte musíme zajovi kúpiť bielu košelu a košelu na preoblečenie.. a už by to malo byť všetko.. a už len také maličkosti ohladne výzdoby doladiť.. našťastie na mňa žiadne stresy zatiaľ ešte neprišli..
Profilova fotka
ahojte kocky, no tak veru uz sa nam to vlešmi krati... nam este chybaju pohariky, nejaka bizu pre nevestu a nemam topanocky k satom na prezlečenie, neviete mi nieco poradit kde by som nasla ale nie na vysokom podpatku tak do 5cm... Inak prajem vela stastia este pri pripravach a nestresujte sa vsetko vam to urcite dopadne podla ocakavania... ;-) (ja si to zatial neuvedomujem ale urcite ma to chyti :-D )
Profilova fotka
peuska.. ja tiež ešte nejako neprežívam stresy.. ale najhoršie bude, keď ma chytia.. čo dúfam, že nebude.. takto o 2 týždne už budeme rozmýšlať, či všetko máme :-D
Profilova fotka
caute kocky, tak ja mam taky pocit, ze stresy ma chytia asi dva dni pred svadbou ... a nechcem vidiet tu noc predtym ... to isto nezaspim ... ja sa asi najviac trasiem na pocasie ale dnes Ilko hlasil, ze by malo byt relativne pekne, aj ked teploty okolo 20 nie je nic moc ale hlavne nech neprsi, elbo na nedelu uz to bolo zas s dazdom ... solariovo som trocha zmiernila, lebo sa mi vyhodila nejaka alergia, tak to asi dorazim tymi samoopalovakmi lebo som sa normalne nalakala ... =-) Dnes by mal Vladko kupit topanocky, konecne a v utorok na rozlucke s kolegami som dostala od kolegynky podvazok, ktory dokonca ladi s mojou perlickovou bizu :-)
Profilova fotka
kocky, tak sa nam to pomaly blizi :-) uz mam vsetko povybavovane, tak jedine co ma trapi je asi pocasie ...
Profilova fotka
ahojte, no aj my asi pomaly vsetko mame len ma napadli este znacky na auto tak zhanam :) inak bayka ani nehovor aj ja som na tym pocasim rozmyslala a ja ani nemam zadnu stolu nic tak dufam ze bude pekne... Takto o tyzden uz budeme pekne stresovat vacsina, teda ja urcite :-D
Článok sa načítava...
ahojte, pozerala som pocasie na nete a ma byt vraj 26
Profilova fotka
Ahojte babenky...je este niektora z vas nervozna tak ako ja ? O tyzden to mame tu...len aby nam neprsalo
ahojte, tak ja som nervozna viac nez dost... akurat som dnes hovorila, ze uz som z tej svadby nejaka roztrasena a roztrzita, ked si zalievam caj studenou vodou a pod... a pritom vsetkom mam pocit, ze kopec veci este nie je dotiahnutych a stihnutych a uz je to naozaj len tyzden... a dufam, ze nam stacia este do utorka vygravirovat pohare, dosit vestu, a mozno este dosit ine popolnocne saty...lebo potom uz cestujeme na svadbu:))
to jaja: kde si videla 26 stupnov? lebo ja som pozerala na accuweather a tam je 14 stupnov, pocitovo 11, v noci pred aj po dazd... tak ma to celkom vystrasilo...
Profilova fotka
jaja, a tých 26 ma byt dole na juhu? Lebo my sa budeme svadbiť na severe tak fakt len dúfam, že sa u nás nezopakuje včerajší deň, lebo u nás hrozne pršalo a dnes je už zas krásne ...
Profilova fotka
sasaax: Ja detto .... ma byt chladno a este k tomu prehanky :-(
Profilova fotka
ahojte baby a ako ma byt na zapade??? :-| Dnes sme sa stretli s fararom, kt. nas dost prekvapil a aj sokoval, dal nam domacu ulohu a musime mu donies poznamky, bude nas skusat :-N Najhorsie je na tom, ze doteraz nevieme kto nas bude sobasit, ten co nas mal ho prelozili :-( Obrucky katastrofa, keby som to tu mala napisat co vsetko nam nevychadza tak tu sedim az do vecera... ;-( A to drahemu som konecne kupila aspon kosele, zajtra ide skusat vesticku a zhanat oblek... :-| Proste chlapy maju cas :-S
Profilova fotka
oprava : Ako ma byt na vychode??? Ja som taka roztrzita a nervna :-N
Profilova fotka
teraz som pozerala na nete predpoveď, ale je to len na celé slovensko. Doobeda zamračené s prehánkami, poobede ubúdanie oblačnosti, 16-19 stupňov. tak uvidíme. :-|
Profilova fotka
no celkovo sa to akosi kazi dievcata :-( a to som cakala krasne babie leto ako minuly rok... budem na vas o tyzden mysliet, snad koncom septembra nebude este horsie :-|
Profilova fotka
tak tak kocky ... mam dojem, ze tento september je uz ako oktober, lebo ani tie dne po svadbe nebudu bohvieako teple alebo bez dazda ... no nic, ja som si to dnes odsmutila aby som uz vo svadobny den bola obrnena a ak nahodou vyde slniecko :-N tak bude aspon prekvapko ;-)
Ahojte kočky, dúfam že to počasie sa umúdri ja už pozerám každý deň predpoveď a zo dňa na deň to menia k horšiemu ešte vo štvrtok predpovedali na sobotu 25 stupňov krásne slnečno bez mráčika, včera to už bolo len 21 stupňov s mráčikmy a dnes to je už len 16 stupňov zamračené tak som zúfalá, :-( ale stále dúfam že to ešte zmenia majú na to ešte pár dní ;-) a keď nie tak sa utešujem, lebo sa vraví keď prší padá na novomanželov šťastie :-D
ahojte. no tak to pocasie nevyzera vobec dobre. ja zatial verim, ze sa to zlepsi, ved niekedy sa predpoved zmeni uplne a niekedy sa to posunie vsetko.. a keby aj nie, ine veci budu predsa dolezitejsie
Profilova fotka
keby bolo pekne aspoň kým prídeme do kostola a odídeme z kostola a keď sa pôjdeme fotiť.. to by mi úplne stačilo.. potom už môžu aj fúriky padať.. keď budeme v sále..
Profilova fotka
levik - Ja myslim, ze v BA bude pekne ;-) tam ak bude prsat, tak to bude dobra smola ... ale tu u nas .. :-N sak uvidiem, dnes rano vravel Ilko, ze v sobotu ma byt najkrajsie z celeho tyzdna ... tak uvidime kde sa to zas zajtra posunie .. :-) oriesok - Zmyslas presne ako ja :-) potom nech aj tie furiky padaju :-D
Profilova fotka
ahojte baby, aj ja som pozerala dneska na nete a na sobotu bolo pisane merne zamracene a najviac 19 stupnov tak neviem ale sak co uz narobime musime sa zmierit stym co pride len ma stve ze tie fotky nevidu ked bude prsat ale to by nemuselo ;-) Ale ked bude prsat netrapme sa ved predsa pada stastie ;-)
Profilova fotka
ahojte kocky, no nech je aj zamracene, hlavne nech neprsi, lebo krasne biele satky budu spinave.. :-| Do toho vsetkeho som este aj ochorela..
Profilova fotka
duha, tak to mi je luto ... ja mam zas na tvary vyrazky ako v rozkvitnutej puberte a este ma aj do brady a akurat na ten dolezity prstennik postipal komar ... :-| este ze nie som poverciva ... Inac kocky, zajtra to uz vypukne ... dnes budete asi vsetky lietat ... u nas to uz zije od rana .. doma su uz prve torty (vid. album), prave nam doviezli vody a alko do hotela, vcera o vecer o deviatej sme robili zasadaci poriadok a dnes sa uz pomaly chystame po kolace a medovnicky ... potom este dorobit poriadok doma, spravit hady na vyzdobu, pripravit pierka .... no bude este perno :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?