8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
zvalka, tak my uz mame asi aj vsetko, len drahy nema koselu a topanky ... to prve vyriesim ja a nebojim sa ze zabudnem, ale to druhe chce riesti drahy, takze to bude este asi na dlho 8-) teraz asi trocha viac ficime na byte a zhanani prace vDK, kedze by sme sa chceli okolo septembra stahovat .. zatial k nasim a v novembri uz do svojho ... :-) A ty? Okre poharov uz vsetko?
Profilova fotka
huraaaa, konečne mam šaty, sú prekrasné :-D , už len vyriešit drahého... :-|
Profilova fotka
bayka, a vy teda odchadzate z BA? som myslela, ze tu budete.. nooo, my este toho dost nemame - napr. koselu, ja podprsenku, a o 2 tyzdne idem akurat kupovat pierka, kvety na vyzdobu lavic do kostola a na dozobenie svietnikov a masle na lavice - tiez musim kupit... a este kroj si ist vyskusat, ci bude dobry :-) aaa vselico, daako uz bude hadam... :-)
Profilova fotka
Ahojte babenky....tak ako nervozita stupa ?
Profilova fotka
cukruska este nie, az ked to budeme mat za 10 ;-) dolezita je priprava :-D
ahoj, ja som vacsinu casu vo fore september.. tam to zije viac ako tu. nervozita sa este neobjavila.. pocitam, ze par tyzdnov pred.. este je to 6 a par dni :-D
Profilova fotka
mne sa konečne dnes podarili vyriešiť ozdoby na autá.. ozaj babenky.. koľko áut idete zdobiť? my 2.. ale niekde sa vraj zdobí len jedno.. to, na ktorom ide nevesta.. ženích vraj ide na neozdobenom.. minule som to počula prvý krát..
my pojdeme z domu spolu jednym, takze zdobime iba jedno
Profilova fotka
u nás je taká tradícia, že do kostola ideme každý zvlášť autom a potom na hostinu už ideme spolu na jednom.. vraj by sa nemalo chodiť do kostola spolu.. síce neviem prečo.. ale zasa to ozdobovanie áut ma celkom chytilo :-D
ja som chcela prist do kostola sama. ale kedze svokra chce, aby sme isli spolu (s frajerom) a mne na tom extra nezalezi, pojdeme spolu :-)
Profilova fotka
všade sú iné zvyky.. koľko hostí budete mať?
30-35 od zaciatku a potom pride do 15 kamaratov okolo 22. na zabavu. a vy?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my okolo 60.. s tým, že zopár kamarátov tam budem mať už od začiatku.. a potom ešte neviem, koľko ľudí príde pozrieť..
Profilova fotka
ahojte, aj ja púridavam k vam. Mame tiez svadbu 8.9.2007 v Mokranciach(nedaleko kosic). vybavene uz mame skoro vsetko, uz mi len chybaju popolnocne saty. Budeme mat dost velku svadbu 120 - 130 ludi :-) baby a chcela som sa spytat, ci uz chodite na nauku ku fararovi??my este nie!a neviem, ci nebude potom na konci taky zhon, ze nam bude kazat prijst castejse v tyzdni.
andyika my chodime na nauky, zacali sme v juli, ale nestihli sme prve stretnutie, takze teraz prvy augustovy tyzden dokoncime
Profilova fotka
andyka.. my ich už máme úspešne za sebou.. už keď sme boli zahlásiť termín, tak farár celý nedočkavý si už zapisoval termín prvej náuky.. tak my sme začali s náukami vo marci.. dokopy boli 4 myslím..
Profilova fotka
a co ste tam vlastne robili???
na druhom stretnuti s kaplanom nam hovoril a vysvetloval hriechy (na prvom v poradi sme este neboli), potom bolo stretnutie s psychologickou - rozpravala nam nejake zakladne principy, ako vychadza v manzelstve ;-) a potom s lekarmi - ti hovorili hlavne o billingsovej ovulacnej metode ;-) ale vraj vsade su nauky ine...
Profilova fotka
tak prave som sa to spytala, ze u vas to ako bolo. Strtla som sa uz aj s tym, ze farar rozoberal nejakych 10 knih, ale len strucne, ktore hovorili o manzelstve, porozumeni, laske, symboloch. My budedeme mat sobat po madarsky, rozpravat viem v pohode, ale ten farar rozprava takym vysokym stylom a pouziva odbortne slova aj na kazni, no proste niekedy ani nerozumien. No bojim sa, ze na priprave to bude trochu trapne, ak sa ma nieco spyta a udem mu tam kokta, alebo miesat do toho slovecinu. no a mozno sa mylim a vsetko bude ok. ;-)
tak u nas sa pytali velmi malo.
Profilova fotka
mysme mali iba také 4 posedenia s farárom.. najprv sme mali vierouku, potom mravouku a tých ďalších dvoch názov si už nepamätám.. ale tiež sa nás veľmi nevypytoval..
Profilova fotka
ahoj levik do blumentalu ste chodili? aj my, tam to bolo v pohodke, ze? :-)
ano do blumentalu :-) boli sme zatial na troch stretnutiach, a tie boli v pohode :-) vy ste tam chodili, ale obrad tam nemate, ze. som totiz zvedava, ako ho s nami este budu nacvicovat, to mi ale asi neporadis ;-)
Profilova fotka
no to ti neporadím :-) ale obrad to by mali byť ďalšie sedenia. my máme ešte dve - už s našim farárom :-)
Profilova fotka
ahojte baby, kde ste kto? A ako pokračujú prípravy?
Profilova fotka
ajojky.. voláko sa nám to už kráti.. a ani mi to tak nepripadá.. už iba niečo vyše mesiaca a budeme pančky :-D a voláko ani nepociťujem stres.. všetko sa to akosi pripravovalo priebežne, tak sa nemám čo stresovať..
Profilova fotka
ahoj, tak to ti zavidim, ja mam stres, nervozitu. kedze svadba bude nie v mojom mieste tak sa citim stratena, su drobnosti kt. musime dotiahnut do konca a dobre premysliet... :-N
Profilova fotka
Duha a preco sa svadbite inde, Unas byva svadba vzdy tam, odkial je nevesta ... Ja tiez este nemam stres, len nejake tie nocne mory :-D ale to je asi normal ... pocitam, ze najviac vyvrcholia stresy tie 3 dni pred svadbou, kedy budem uz doma a budu sa zvazat kolace a kazdy bude najmudrejsi v organizovani ;-)
Profilova fotka
tak, tak.. to budú najväčie stresy :-) všetci budú behať nervózne po dome a rozmýšlať, na čo sa zabudlo :-D
Profilova fotka
no, je vela dovodov, asi najvacsi je ten, ze nas z rodiny 20 a moj drahy ma min. 60. a na nase male mesto KK, kde by sme tolkych ludi naskladali... A kedze sme mimo Slovenska tak na priatelovych rodicov je vacsi spolah, moji nie su ani veriaci a kdeze oni by sli daco vybavovat do kostola ... 8-) No co uz.... ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?