8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
peuska - kedze ja som "uchylna" na vlecky tak vsetky okrem predposlednych a pred-predposledných ti sedeli perfektne .... no a moje saty su este jeden velky otaznik, ktorý hádam vyriešim 6. 6. :-) Zatial mam zajednane take jednoduche bez vlecky, cize ak ich nezmenim (lebo do salonu prisli nove modely :-) ) tak som si ista, ze zmenim doplnky, lebo vtedy ked som ich skusala tak som nejak divne kombinovala :-D
a ako ste na tom podla svadobneho planovaca? ja este aj ulohu z obdobia 9-11 mesiacov pred jednu nemam.. matriku.. ale kedze mame v kostole, tak to snad nevadi. ale inak vsetko, co je 4+ mesiacov, uz je v procese vybavovania :-D a rada by som to dovybavovala do 8.6., kedy budu uz iba 3 mesiace zostavat.. juj uz aby to bolo, ja sa tak tesim, aj vy?
baby, prosim, neviete mi poradit ako si vytvorit taky uces ako ma v tychto viilomeninach martina simkovicova??? (je to okolo 20 minuty vysielacieho casu :-) http://www.markiza.sk/tv_archiv/?1938...
Profilova fotka
Levik a to vas farar zobral na nauky bez papierov z matriky? U nas sestra musela doniest hned na zaciatku tie lajstre na faru a az potom sa islo dalej ... My uz mame tiez skoro vsetko v planovaci vyciarkane, ale chybaju napr take drobnosti ako svedok a topanky pre zenicha a tak :-) Zajtra sa chystam poplatit zalohy v hoteli kde bude hostina a aj do druheho hotele, kde budu cezpolni a asi zajdem zajednat aj kvetinarku ... no ale najviac ma bude zamestnavat obzeranie bytikov :-) Ja cakam, ze najvacsie vybavovacky budu v auguste, takze nepredpokladam, ze 8. 6. by som to vsetko mala :-) sevuz - vlasy neporadim :-( do toho som jelen ale keby si chcela nieco okolo make upu ... ;-)
Profilova fotka
my sme tiež museli ísť najprv na matriku a potom za farárom.. bebenky dnes to máme presne za 100 ;-)
Profilova fotka
dakujem bayka ;-) aj ja som blazon do tych vleciek tak preto som sa aj pre take saty rozhodla :) No my naštastie nemame v kostole svadbu tak to bolo v pohode vybavene x-)
no my sme boli v kostole len rezervovat termin a na nauky a s papiermi nam kaplan povedal ze mame prist v juli... preto sme este ani nepotrebovali papiere z matriky. ja chcem teraz este zariadit co najviac, lebo jul - august nas asi (dufam) bude zamestnavat preberanie bytu, stahovanie a zariadovanie 8-)
Profilova fotka
ahojte, baby a neviete ako to je? ked ja som z ineho mesta a moj nastavajuci z ineho? co mi treba vybavit na matrike? diky moc... :-p
Profilova fotka
aha uz som si to nasla, ako tak pozeram tak v kazdom meste je to uplne inac.... ;-)
Profilova fotka
ahoj duha, my sme tiez kazdy z ineho mesta a mame svadbu v mojom bydlisku tak sme len isli na matriku a vypisali si ziadost ze chceme mat vtedy a vtedy svadbu a bolo vybavene akurat original rodne listy sme museli priniest... ;-)
Profilova fotka
nás tak isto delilo 150 km.. ale našťastie už nejaké 2 - 3 roky bývame spolu u našich v dome..
Profilova fotka
ahojte babenky:o))...konečne som sa až teraz vymotala a našla náš dátum :-D :-) !!! tak už sa nám to pomaličky blíži, čo? 8-) ...Peuška a kde v HC to máš? ja som tiež z HC? nepoznáme sa????
Článok sa načítava...
Profilova fotka
citala som zatial len prvu a poslednu stranu (prepacte nemam tolko casu - som v praci ;-) )...chcem sa len spytat....co mam vybavit ked mame svadbu v kostole, termin uz mame...len som zmatena z tych papierovaciek o ktorych sa bavite :-| ...este pred naukami treba ist na matriku????pre ake papiere? lebo my sme si s knazom dohodli termin a povedal ze v juli mame prist na poucenia (asi 4x)...a nic viac :-.
Profilova fotka
bambi, aj ked mas svadbu v kostole, potrebujes oficialne papiere z matriky, kde davas vsetky tie formalne udaje (ako sa volate, ake chcete mat priezviska, priezviska deti a tak) a tento papier potom aj podpisujete aj so svedkami po sobasi ... neboj, je to tak na 5 min vybavovaciek v mieste sobasa a nezabudnite tam ist obaja aj s originalmi rodnych listov ... :-)
Profilova fotka
ďakujem za info, fu, ani by som nevedela. A nevieš prosím, kedy asi mám ísť na tú matriku? už teraz niekedy alebo stačí až v auguste? :-N
Profilova fotka
bambi, kedze mas oficialny sobas v kostole, termin zajednavania ta nenahana (ako napr. nas, lebo mame len na urade), ale zas by som si to nenechavala az na august a pravdepodobne bude tie papiere od Vas vyzadovat aj farar po naukach ... ale vsade je to rozne .... na svadbe mojej sestri chcel tie papiere farar hned ked sa nahlasovali na nauky a na termin sobasa ... takze vysledna rada znie :-) ked budete mat cestu obaja okolo mestskeho uradu a len tak nahodou budete mat aj rodne listy so sebou, tak tam skocte este prv ako v auguste ;-)
Profilova fotka
aj nás sa farár pýtal hneď na prvej náuke, či sme už boli na matrike si po papiere..
Profilova fotka
ahoj bambi, no konecne je tu niekto z HC ;-) No pozerala som si tvoju foto ale asi ta nepoznam... Ja budem mat svadbu na mestskom v HC a hostinu mame v Hofferi pri Nitre. A ty kde budes mat hostinu? Uz mas saty? Ake? ;-)
Profilova fotka
jee, ste zlaté, super vedieť. Nám farárko nepovedal nič, iba sa opýtal (keď sme si boli dohovoriť termín), či to myslíme vážne alebo či si z neho robíme srandu :-D ...takže tak. fajn, behneme tam, hneď ako sa bude dať. peuska: tiež som pozerala, ale asi sa fakt nepoznáme. Nevadí ;-) ...poradiť sa a pokecať si môžme, nie? my to máme (neviem či našťastie alebo nanešťastie :-N ) v Kulturáku...lebo v marci už bolo na September všade obsadené...mno, hovorím si, že to má výhody - každý to má blízko domov a nebude problém s prepravou, ale zase na druhej strany som nešťastná z tej sály...bola si už tam? je tmavá a majú tam modré závesy:o(...okrem iného teda. a ja som chcela bielo-vínovú výzdobu...takže teraz mením nejaké veci...a zháňam veľa bielych balónov a nejaké lampióny...nevieš náhodou poradiť? v Hofferi to budeš mať fantastické. minule sme tam boli a mali tam svadbu - vyzeralo to super...až teda na to, že tam chodili aj bežne ľudia sa najesť...záchody sú len dolu, takže tí čo sedeli hore na terase, prechádzali cez svadbu, resp.nemali sa kde vycikať:o))))...ak smiem byť taká drzá, môžem sa spýtať koľko ťa to tam vyjde a čo v tom všetko máš okrem jedla???
Profilova fotka
ozi, ešte som sa chcela spýtať...ako to máš s vizážou a kaderníčkou v HC?
Profilova fotka
No jasne ze navadi ved tu komunikujeme vsetky v pohode spolu a tiez sa nepozname ;-) No v kulturaku som veru na ziadnej takej akcii nebola tak neviem vobec ako to tam vyzera ale nejako to vymyslite a bude to tam super. No tu vyzdobu ti asi neporadim ja az take veci nehladam. A co sa tyka Hoffera my to budeme mat priamo v restike, kde budu ludia ale je nas len 9 ludi (fakt robime malinku svadbu) takze nam to staci ale budeme to mat oddelene od ludi a ani nas nebudu vidiet lebo budeme tak zvlast na takom balkoniku... som sama zvedava :-D A kolko to vide no pravdu povedat ani neviem ale myslim ze nie moc draho kedze jedlo je tam cenovo dost lacne podla mna a kedze nemame zvlast miestnost tak fakt neviem ci sa to bude platit... Kolko budete mat ludi??? Pozerala som tvoj priatel je Demes, nema sestru Evku??? No a co sa tyka vizaze tak to si mi dala ozaj dobru otazku :-D ja sama fakt neviem ale vizaz asi kamaratka je vyucena kozmeticka a vlasy mozno Zuzane Ifkovej (ona ma teraz novo otvorene kadernictvo v dome sluzieb) pojdem na skusku a uvidim, ale poznam sa s nou osobne tak asi knej ked nie tak asi k tete do sasinkova (tiez je kadernicka).... to fakt neviem a ty??? A kto vas bude fotit???
Profilova fotka
heh, šaty...mám :-D .. neviete mi povedať prečo na tých vychrtnutých modelkách všetky svadobné šaty vyzerajú tak super????? :-) ..nechápem to.... ;-) ..keďže pri mojej výške (180cm) som mala problém s dĺžkou šiat, bola som milo prekvapená....mojim sníčkom bolo mať jednoduché neprečančané neprečipkované šaty a také aj budem mať z TT - od návrhára Eddie K, meno: Loreta...sú krásnučké a vraj som v nich peknučká ;-) ... ale ...ale keď sme išli s drahým a krstnou okolo výkladu kde boli vyložené (upozorňujem, že potom ako som si ich zajednala :-) ) a krstná sa ho spýtala ktoré sa mu vo výklade páčia, odpovedal, že ani jedny :-S ... nepáčila sa mu tá jediná ozdboa, ktorá na nich bola - mašlička :-N ...heh, ale aj tak si myslím, že keď uvidí môj výstrih, tak ani nezaregistruje, že tam nejaká mašlička je :-D :-D :-D :-D a ty ako? tiež si išla mimo mesta zháňať šaty? aké máš???
Profilova fotka
no jasne ze mimo mesta, je prosim ta nieco v HC??? :-( No ja mam zajednane v Nitre v Diamonde ale jedna znama ide otvarat svad. salon v seredi a mozno ak mi tam nieco sekne tak si to este zmenim ale inak mam Symphony a sa mi fakt pacia a hlavne je ako super som sa v nich citila :-)
Profilova fotka
jasné, má sestru Evku..poznáš??? ja zase idem skúsiť salón Adriana (oproti pošty), nechty mi urobí kamoška Aďka a vlasy idem tiež oproti pošty k Silvii :o)..uvidím ako dopadnú skúšky:o) Zuzka Ifková..nemá sestru Janku? my budeme mať takú trošku väčšiu svadbu ako ty...okolo 45 ľudí..dúfam, že bude sranda ;-) fotiť by nás mala maminina bývalá kolegynka - p.Zelenayová (na námestí majú fotoateliér, ale neviem ako sa volá)...dúfam, že budeme mať pekné fotečky. Kamerovať nás bude p.Čečetka z HC TV, tak dúfam, že to všetko dobre dopadne. akurát mám behačky s tou výzdobou :-( ... prstienky už máme objednané, tento týždeň by sme mali pre ne ísť do Trnavy...a ty ako s prstienkami?
Profilova fotka
a máš už aj nejakú fotečku tých šiat na netíku? ja som inak tiež rozmýšľala o zmene, ale vážne neviem kde....
Profilova fotka
No jasne Evku poznam, jednu dobu sme chodievali spolu von este ked chodila na gympel ;-) No neviem viem ze ma sestru ale ci sa vola Janka tak to netusim :-S No tak vacsia svadbicka no my ideme stavat dom tak sme chceli usetrit a aj sme najprv mali ist radsej za tie peniazky na svadobku na Dominikansku ale to nam tiez nevislo :-( No viem koho myslis aky fotoatelier, my sa budeme fotit u priatela oni tam maju dobry fotoatelier... tak uvidime A kameraman p. Čečetka no tak toho tiez poznam :-D No prstienky som bola akurat pozerat uz mame vybrate tie co mam v albume a neviem kedy budeme mat cas obidvaja si ich ist dat spravit :-D No ja som v HC saty ani nebola pozerat neviem nejako ma uputal ten salon v nitre...
Profilova fotka
mam fotku v mojom albume tam mam fotky zo skusky... ;-)
Profilova fotka
heh, my sme už bytík "kúpili" :-D , ale splácať ho budeme 30 rokov :-) ...stavanie domčeku mi neprešlo, bo naši aj Ivkovi rodičia bývajú na dome, takže časom asi tam aj skončíme...ja už by som išla aj teraz, lebo je to úplne iné zvykať si na byt bez balkóna, keď celý život žiješ na dome :-( tiež sme chceli ísť autom po celom Grécku, ale asi vzhľadom aj na ten byt a svadbu, pôjdeme až o rok alebo ak sa zadarí (byt už máme provizórne zariadený), tak možno niekam na týždeň vybehneme...pevne v to dúfam :-) a kdeže fotí tvoj drahý? my sme boli aj s družičkami - mojimi poradkyňami - aj v Sokolovciach v salóne Ľubica (majú aj www.stránku).....naozaj tam má pekné šatičky, ale vo všetkých som sa cítila ako šľahačka - samé volániky, čipky a tak...ale má tam aj super svadboné doplnky, a je veľmi ochotná tá pani Ľubica...ak niekedy pôjdeš okolo, skús mrknúť aj tam ;-) mne ešte odporúčali niekde pred alebo za Sereďou nejaký salón na dedine na Č....nespomeniem si názov, prepáč...v HC samozrejme nič nie je :-|
Profilova fotka
jasné, ale máš tam viaceré...idem ešte raz mrk
Profilova fotka
nie moj drahy nefotí ale u nich na dedine maju taky atelier kde dobre fotia :-D Moj priatel je z Mocenku (neviem ci vies kde to je) a momentalne tam u nich byvam takze v HC som malo tak som preto po HC ani nechodila... A kde ste kupili bytik???

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?