29.2.2008 Polus

Ahojte!! neviete mi povedat, ze co sa bude diat v poluse 29.2 na tej svadobnej horucke, ze ci sa tam bude dat aj nakupovat nejake doplnky
1
2
to by zaujimalo inac aj mna....
Profilova fotka
na polusackej stranke je o tom napisane viac..aj program...podla mna nic moc...
Profilova fotka
http://www.poluscitycenter.sk/sk/zaba... kuk tu :-)
Ja by sem chtela vyhratu tu slevu na prstynky :-D
ja sa tam zajtra chystam, chcem vidiet modnu prehliadku salonu nevesta. Nepochopila som ci sa tam plati vstupne alebo ako budu zrebovat tu tombolu...
minulý rok to bolo tak, že módna prehliadka nič moc, potom tam bolo zo 10 stánkov - podväzky, čokofontány a nejaké svadobné šaty plus medovníkové srdiečka a samozrejme oznamka . nič moc :-| vstupné sa neplatilo, stánky boli na poschodí, prehliadka dole pri hlavnom vstupe. myslím že zo svadobným veľtrhom sa to nedalo porovnať :-|
ja necakam ze to bude nejako velkolepe, ja chcem vidiet saty zo salonu nevesta ked je ta moznost, kedze tam chcem ist nejake satocky poskusat:-)
Profilova fotka
na tie medovnicky sa asi pojdeme pozriet
Profilova fotka
Ja by som mala zase zaujem o tie podvazky. Neviete poradit kde sa daju zohnat nejake? Nepotrebujem nejaky luxusny, len taky jednoduch :-) kujeeem
Profilova fotka
to: keksicek aj kocky v bazare predavaju (usiju podla predstav) aj v salonoch maju...nepojdes tam dnes?
Profilova fotka
Ako to bolo nakoniec v tom poluse?
ahojte, vobec som nevedela, ze nieco bude v Poluse, teraz, ale viem , ze 29.3. budu v Poluse nakupne svadobne trhy, vraj sa tam budu dat kupit vsetky doplnky... tiez sa tam chystam A co sa tam dialo teraz? Kto tam bol???
Článok sa načítava...
super, tak kupim nejake drobnosti :-D
a nebolo to uz nahodou? 29.2 bude tusim najblizsie o 4 roky :-D
ale lulu pisala ze aj 29.3. tak som sa potesila :-D zeby len preklep :-N
Profilova fotka
baby...naozaj budú tie trhy..od 28-30.3 :-D ...sa teším...pôjdem nakúpiť :-D :-D :-p
Profilova fotka
a co bude na tych trhoch?
Profilova fotka
to presne neviem...ale nachám sa prekvapiť..kukla som si stránku polus...ale je tam len písané, že trhy budú...viac asi dopíšu v najbližších dňoch :-D
ahojte baby, ja len kratko: boli sme v Poluse na tej svadobnej horucke. Necakala som nic specialne, ale toto bolo uplne amaterske, jedine, co bolo pekne, bola prehliadka svad. siat, ale ostatne bol uplny prepadak. Skratka zbytocne strateny cas. Nemate co lutovat, ked ste neboli.
Profilova fotka
ja som si aj myslela,ze to v Poluse bude o nicom...preto som zvedava aj na tie trhy..co sa tam akoze bude ponukat...
minuly tyzden na tej svad. horucke vyhral jeden par svadbu priamo tam v Poluse, tusim sa tam v Poluse budu sobasit o mesiac 29. marca. Takze si myslim, ze bude okolo toho urobena taka "show". Ale ja tam teda uz nepojdem. Organizatori absolutne nedomysleli formu a cielovu skupinu, pre ktoru to bolo urcene. Uz nie som skolkarka, aby som im zhltla cokolvek...
ahojte, nestraste, ze to bude o nicom, ja som nestihla veltrh, tak sa velmi tesim aspon sem. zo "zakulisia" mi bolo potvrdene, ze sa tam bude dat kupit vsetko mozne, tak dufam, ze hej... robim si zalusk na pierka, vankusik, kosicky na lupienky a este nejake drobnosti. co sa vyzdoby tyka, ani moc nie, lebo tu som celu zverila svadobnemu studiu, ale mozno nejake doplnky na doma, ...no ved uvidime... vy ostatne mate o co zaujem? myslite, ze tam budu aj saty?
ja som tento rok nebola, ale minulý mi stačilo. trhy o ničom, dosť drahé a aby niekto šaty skúšal priamo v uličke pri obchodoch, tak ďakujem. možno kto chce kontakty, alebo trošku oči pokochať, ale s nejakým veľtrhom sa to porovnať teda nedalo.
videla bilbord, bude veltrh okolo 29.3. v Poluse ;-)
normalne tomu robia taku reklamu..ze bilbordy???
Profilova fotka
ja som na veltrhu bola a teraz ma mrzí, že sme tam nič nekúpili...takže sa tiež chystám na tie serepatičky na výzdobu :-D to by tam mali mať :-D luko..presne od 28-30.3 8-)
tak to bolo alebo bude? ved na stranke maju na vrchu datum ze 28-30.3.2008 a ked sa da kliknut ze viac, tak sa zobrazi program podujatia ale tam je datum ze 29.februara 2008 tak ako to teda vlatne je?
no bol 29.2. a zase nejaky bude v tom case ako pisala lorinko x-)
Profilova fotka
oni v podstate len prepísali dátum na tých istých bilbordoch, čo boli na tú svadobnú horúčku ;-)
jaaaj, no sikovnici :-D
1
2

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?