29.2.2008 Polus

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte!! neviete mi povedat, ze co sa bude diat v poluse 29.2 na tej svadobnej horucke, ze ci sa tam bude dat aj nakupovat nejake doplnky
1
2
Profilova fotka
podla mňa ešte nestihli napísať o tých trhoch viac...tak to asi v najbižších dňoch pridajú 8-)
ahojte...no ja som tam bola a nic tam nebolo, tak ako ste pisali maximalne amaterske a co ma dost dostalo, tak sa mi nepacili modelky 34 a na nich tie svadobne saty :)))...zevraj tie trhy budu lepsie, tak pojdem pozriet a dokonca v jednom svadobnom salone mali nato reklamu, ze budu tam predavat pierka, podvazky, zavoje, korunky, topanky atd...tak tam pojdem urcite :)))
Profilova fotka
to je super...tak to tam určite niečo nakúpim....konečne :-D
Ahojte...uz ste pozerali program na svadobnu horucku??? vyzera to dobre, takze docela sa tam tesim :)))) v piatok idem pozriet, lebo vtedy sa daju vyhrat aj dobre ceny
Profilova fotka
pozerala som ...tiež ideme v piatok...asi...alebo v sobotu... =-) :-D
boli ste niektorá na tých trhoch? ja som tam dnes bola a bolo to horšie než minulý rok. keď 8 stánkov tak veľa, aj z toho boli predavači len v 5tich a len z dvoch vedeli okrem vizitky aj poradiť. a tá svadba v priamom prenose z hostinou na poschodí :-S ja byť nevestou, tak takú svadbu v nákupnom centre by som nechcela i keď je to zadarmo. robiť tam divadlo pre neznámych ľudí.... :-| proti gustu žiaden dišputát, ale svadbu si teda predstavujem inak. jedine čo sa mi na tých trhoch páčilo tak boli pierka za 10 korún, vankúšiky a aj dekoračné lupienky sa dali. Z pohárov sa mi páčili tie so srdiečkovou stonkou, ale 1500 korún by som za ne veru nedala.
tak dik za info, aspon nemusim lutovat, ze som tam nebola :-|
Profilova fotka
Aj ja som tam dnes bola, aj ked som si nevsimla tu svadbu v priamom prenose :-) ale aspon som si kupila pierka a dekoracne lupienky...baby a neviete mi povedat, kde sa daju pozicat stuhy na lavice v kostole?
tiez som bola na svadobnom veltruhu a videla som svadbu na zivo.Pripadal mi ten l sobas taky slaby,cajovy. :-| Nevesta bola vazna.A pred tolkymi ludmi .Mala pekne svadobne saty :-) Nemalo to caro co by malo byt ,ked sa berie nevesta zo zenichom.Bol potom program.Tanec samba ,Mamba myslim.Folkorny subor.
no ja som tam tiež bola a bolo to dosť o ničom... nič som si tam nevybrala:-( išla som tam hlavne kvôli závoju a jeden jediný salón tam bol s takýmito vecami... ale dosť o ničom:-( baby ktoré ste tam neboli vôbec nemusíte ľutovať!!!
lulu777 • Dnes o 17:31 ahojte, nenasla som povodnu temu, tak zakladam novu. Co hovorite na tie trhy? bola som tam, nieco som si pokupila. kto tam este bol?
Profilova fotka
kadulka suhlasim s tebou ze to bolo dost slabe...musim povedat, ze to celkovo polus nezvlada...malo priestoru, strasne neosobne a skoro ziadna moznost si aj veci poriadne poprezerat a vlastne aj ty vystavovatelia...no svadobnych doplnkov som cakala viac...vela tam bolo gycov...asi to malo byt len o peniazoch...ved to boli "trhy" ale ja som im teda zarobit nedala...
Článok sa načítava...
ahojte...ja som tam bola a necakala som ani ziadne zazraky a to bolo mozno aj dobre...ja som si tam kupila spanielsky zavoj, ktory maju v nicole za 6500,-sk a ja som ho kupila za 2400,-, co je neuveritelny rozdiel a este som si tam pohare objednala, takze ja som splnila, co som chcela...v sobotu som tam nebola na svadbe, ale kamaratka mi hovorila, ze maximalne trapne to bolo a zevraj neveste este aj spodnica bola vidno ako mala zle vypnutu vlecku....ja som bola v piatok a program bol docela dobry...prehliadka bola dobra a aj drazba teda aukcie...drazili sa saty....ja som si vydrazila jedny ruzove saty take popolnocne sice take cukrikove, ale za 1500,- vsak to je ako zadarmo :))))...
1
2

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?