24.7.2010

Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
1
2
7
Ahoj, my sme si zvolili tiež tento dátum:-) Bojím sa, že bude veľmi teplo, ale tak snáď sa to nejak zvládne..:-)
S prípravami sme na tom asi takto- máme už skoro pol roka fotografa, vybavený je tiež už dátum na farskom úrade a aj kostol. Teraz v novembri sa chystám kupovať šatky, tak som zvedavá :-) . A potom také drobnosti- kúpené návleky do kostola, venček na dvere, krížik som dostala a tak.. Sálu ešte nemáme, dlho sme chodili pozerať, ale nakoniec sme sa rozhodli len pre svadobnú večeru a potom deň bude patriť len nám :-D A ty? Ako prípravy a prečo práve tento dátum?
Profilova fotka
Ahoj Katelinn, no vieš môj drahý je vonku v Anglicku, takže chodí domov iba 2x do roka, teraz príde na vianoce a potom v lete na svadbu, zatiaľ musím ostatné veci povybavovať ja a potom ešte niečo v zime spolu, v zime som nechcela mať svadbu, tak mi ostáva iba v lete
Ahoj Simka, a čo už máte vybavené?
Profilova fotka
No v podstate ešte nič na 100 %, tento týždeň chcem ísť na faru, dohodnúť termín, už sa obkukávam po obrúčkach, kaderníčku to mám aj kozmetičku, to nie je problém, aj svadobný salón, už mám vyhliadnutý, mala som teraz odtiaľ požičané šaty na svadbu, no a pozvánku už tiež mám vybranú na nete, vieš mi nebudeme mať veľkú svadbu :-| , len takú v bližšom rodinnom kruhu, z jeho strany nebude nikto, lebo vzťahy medzi nami sa celkom ukončili, to je na dlhé rozprávanie, mi teraz bývame v rodičovskom byte
Ahojte kocky! Od dnes mame aj my rezervovany tento datum. A to bola vlastne prva vec, ktoru sme co sa svadby tyka vybavovali. Ostatne veci mame tak na polovicu - kameraman je vyhliadnuty, DJ tak isto, kadernicku mam istu (dokonca 2 :) ), nalicim sa zrejme sama. Prva vec bolo spocitat celkovy pocet ludi a rezerv. salu.Takze tak. Snad nebude velmi horuco v juli...
Profilova fotka
Janulikb, ty si tiež z Ke ako ja, ako je to s termínom, mi ho ešte nemáme celkom rezervovaný na fare, to chcem tento týždeň vybaviť, je ešte voľný tento termín?
Ahoj Janka, tak vitaj medzi julovými:-)
simka: my este nie sme tak daleko :)..som myslela, ze je cas este co sa kostola tyka...?? v ktorom kostole chcete mat obrad?
vdaka katelinn ;-)
my mame rezervovanu salu v Herlanoch..a pravdepodobne aj sobas bude tam v kostoliku, ale mam obavy, lebo je straaaaaasne malicky..neviem kde sa tam vojde este kameraman a fotograf..60 ludi planujeme...ale tak by to bolo najpraktickejsie, potom prejst par krokov do "oslavnej miestnosti" :-D .Teoreticky by sa dalo aj v Ke, ale to by sa komplikovalo.
simka kde mate rezervovanu miestnost?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Miestnosť ešte nie je rezervovaná, ale asi budeme mať v Čínskej, vieš to nebude veľká svadba, iba 20 ľudí
Profilova fotka
Tak zajtra doobedu idem na faru rezervovať dátum sobáša
a sobas kde budete mat? v Dome?
Profilova fotka
No uvažovala som buď Uršulínky, no to je dosť blízko pri ceste, potom v kaplnke Sv. Michala, no zdá sa mi to malé, tak asi v Dóme
Profilova fotka
Tak dnes som bola na fare, máme stanovený termín svadby na 24.7.2010 o 14.45, huráááááááááá jeden prvý krok
Profilova fotka
v Dóme sv. Alžbety
Simka, tak to gratulujem:-) V katedrále to bude nádhera:-) My sme si vybrali najstarší kostolík v Žiline, je taký maličký, ale má krásnu záhradu a aj hradby okolo, takže budeme mať súkromie na gratulácie a tak.. Len sa trocha obávam hodiny- máme to nahlásené na 16:00, lebo sme chceli neskôr, kvôli teplu, ale keďže nemáme hostinu a chceme sa ísť fotiť až po obrade, už by bolo šero, tak to ideme dať zrejme na 14:00, bojím sa však, že bude moc teplo a ja teplo moc nemusím.. Tak snáď sa to nejak zvláda:-) Inač včera nám došli obrúčky- som z nich nadšená, už by som rada aj nosila:-) A baby, vy čo máte nové? Inač pekný víkend prajem ;-)
Profilova fotka
Ahoj Katelinn, tak to je super, ja už tiež mám vybraté obrúčky, no ešte počkám na drahého, aby sme sa na nejakých spoločne dohodli a mohla ich objednať No ja dúfam že nebude veľmi horúco, veď ešte uvidíme, nejako to zvládneme, dáme si ráno osviežujúcu sprchu, no pri tom zhone, kaderníčka, kozmetička, atď sa riadne spotíme :-D
No veď to a ešte stres bude účinkovať :-)
Profilova fotka
A vy ako ste s prípravami, mi už máme svadobný vankúšik na obrúčky
V novembri sa chystám kupovať šaty a potom už len drobnosti, ktoré budeme riešiť pár mesiacov pred- ako líčenie, účes, kvety a výzdoba..
Profilova fotka
Tak dnes som bola obkukať svadobné poháre, sú naozaj krásne a jednoduché, takže v zime ich pôjdeme spolu s drahým kúpiť
ahojte..tak dlho som tu nebola...uz bola niektora skusat saty?? lebo ja mam pocit ze mam este kopec casu na vsetko, ale aby to potom tak nedopadlo ze sa budem plasit :-| ..a nemate niekto skusenost s kupou siat v Polsku? znama si bola kupovat tam za vybornu cenu, aj topanky, aj saty na redovy...tak ja neviem, lebo som pocula ze nejaky extra vyber v svadobkach nie je..musim ist omrknut ;-) pekny vikend vsetkym prajem :-)
Profilova fotka
Janulikb, ja som ešte svadobné šaty, skúšať nebola no už mám vybratý svadobný salón, odkiaľ si ich požičiam, tiež sa mi to vidí skoro, no ako ty hovoríš aby sme sa potom neplašili :-D
Ahoj, pridavam sa k vam! my sme nevyberali termin, termin si vybral nas :) mali sme vyhliadnute miesto a ked sme ho isli okuknut, mali volnu uz len jednu letnu sobotu :-) takze mame miesto, a to je vsetko... a kedze by som mala tento tyzden porodit, nad satami zatial ani nerozmyslam :-D
ahoj Janulikb, tak ja uz saty mam. uplnou nahodou som nasla tie prave v jednom salone a uz visia doma v skrini ;) a o tom aky je vyber v polsku neviem, ale pocula som ze na ukraine sa daju kupit pekne saty a za dobru cenu, vlastne som jedny take aj videla.... len teraz tam ist by asi nebolo najlepsie, chichi.
Profilova fotka
Katkazu, vitaj medzi nami a prajem ti rýchli bezbolestný pôrod
dakujem Simka, este stale som 2v1, ale uz len do 18teho :-) musim sa vam pochvalit, vcera som dostala snubny prsten :-N ale musela som si ho dat upravit, takze bude akurat ked sa narodi krpec :-) co myslite, kedy je najvyssi cas zacat daco chystat? ja mam pocit, ze mam stale vela casu
1
2
7

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?