24.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
1
6
7
Profilova fotka
Ďakujem vám a prajem vám všetko dobré do manželstva
Dievcata, uz to mame za menej ako 10 dni!!! Nervozne?
juuj tak uz pomaly ano :-D ...stresujeeeem...a bude hic! :-S
ja som prave pozerala pocasie a vraj ma byt zamracene...
Profilova fotka
baby tak za tyzden uz budeme vydate ;-) ;-) vcera som bola na skuske ucesu a make-upu, dobre to dopadlo, tak uz sa tesim, ako to bude vsetko vyzerat, ked si dam saty a doplnky ;-) ja inak nervozitu este nepocitujem, ako sa poznam, tak na mna to vsetko dolahne v sobotu rano :-p
Ahojte, tak ja tiez uz pomaly stresujem a hlavne z pocasia...aj ked viem ze to neovplyvnim ale dnesna predpoved ze ma v sobotu prsat ma nepotesila :-( ale nevadi ved ako sa to hovori ze dazd znamena stastie ci peniaze? ;-)
Profilova fotka
nikusinka ja som z tej predpovede tiez smutna :-( u nas sa hovori, ze ked vo svadobny den prsi, tak bude bohata nevesta ;-) zeby aspon nejake pozitivum :-D
Profilova fotka
Ahojte kočky, prišla som vás kuk a zapriať vám do vášho spoločného života veľa lásky, vzájomného pochopenia, nech vám to spolu vydrží x rokov, mne už ostala iba spomienka, no lepšie takto, lebo som sa veľa škaredých vecí o ňom dozvedela, dlho ma už podvádzal a teraz ani nezakopne o malú a ani cent na ňu neplatí, tak to budeme riešiť súdne :-|
ahojteeeeeeeeeeeeeeeee kocky, uz len 4 dni ;-)
Profilova fotka
ahojte babenky, nebudte smutne z toho pocasia, nam tiez predpovedali na 3. jula vselico .. a nakoniec bolo pocasie uplne super.. drzim Vam vsetkym palce a uzivajte si to..
ja stale verim, ze pocasie bude super - mame to vonku, tak krasne byt musi...
Profilova fotka
Caute, no jako? Dobry pocit,ze? Neviem ako pocasie u vas, tu na vychode pred obradom este este, na fotenie smrk:( Ale nasli sme fisi alternativu, takze.... No a inak, ze prsalo na stastie ci na bohatstvo ci na co to, takze poooooooooooooooooohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)
Článok sa načítava...
Ahojte zienky ;-) tak u nas pocasie vyslo...bolo sice pod mrakom ale aspon nebolo tak horuco, takze aj fotenie sme stihli a dokonca po vychode z kostola aj slnko zasvietilo a rozprsalo sa az ked sme boli v penzione, takze perfektne.
Profilova fotka
ahojte babule ;-) u nas bolo tiez pod mrakom, ale aspon nebolo horko a vobec neprsalo. nam vykuklo slnko na fotenie, ale iba na chvilu. ale fotky su aj tak super. a ako ste na tom s dokladmi, uz mate vsetko povybavovane?
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte zienky, nejak sa tu nikto nehlasi tak ma napadlo ze to tu trosku ozivim. Ako sa mate ako vydate panie?A ako dopadla samotna svadba? :-)
jej, ahoj, my sa mame super a svadba dopadla podla ocakavani. Len to ubehlo tak strasne rychlo! A pocasie moc neposluchalo. Ale nevadi. :-D
Profilova fotka
Ahojte, krasny novy rok. Aj Vy tu este sem-tam zabehnete poocumovat fotky a tak podobne? Hoci popravde, radsej by som mala byt aktivna na modrom konikovi. Ale ked tam take pekne fotky niesu:)
Ja sem este chodim, pozriet pekne albumy a tak... Hlavne, mne ta stranka dost pomohla, tak celkom rada splacam tento dlh tym, ze radim buducim nevestam. :)
1
6
7

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?