24.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
Profilova fotka
zuzu ja netusim, za kolko budu hotove, ale ved zatial mame kopec casu :-D inak cenculinka este k tym krabiciam - dnes mi moj drahy hovoril, ze sa daju kupit aj v tescu, tak neviem, skus mrknut ;-)
Profilova fotka
ahojte baby, tak my sme boli vcera za fararkou a dohodli sme cas sobasa na 14:30. a boli sme aj za jednym kamosom, ktory nam bude robit navrh na oznamenie, zaniesli sme mu fotku a teraz cakame, co posle spat. tak som zvedava, ako to oznamenie bude nakoniec vyzerat ;-) a vy mate co nove?
Ahojte baby, akosi sa to tu rozbehlo :-D len vas nemam kedy precitat... tak ja som sa konecne postila do vybavovania, este nemame voooobec nic okrem miesta a fotografa dospela som ale k par rozhodnutiam, a to ze svadobne saty si dam usit (bola som skusat a kedze kojim, viete si to asi predstavit, cez prsia vsetko male ;-( ;-( ;-( tiez dam sit koselu a nohavice pre muza a synceka, ziadny oblek, ved bude urcite aj 30 stupnov no a tiez som zrusila kolace a zakusky, budeme mat iba strudlo :-) a hudba vlastna, len poziciame repraky a vy ako? ozaj, co mi treba vybavit pred sobasom na obecnom urade? dajake povolenia, kolky... hm?
ahojte žienky, my sme ešte pred týždňom nemali nič nakúpené, ale už sme sa konečne rozbehli :-) kúpili sme oblek, obrúčky, ja som si kúpila topánky, ja mám už 11 ročného syna, tak som bola s ním u krajčírky, že mu ušije nohavice a nejakú vestu s francúzskou kravatou, nebudem mu kupovať oblek, lebo za prvé predpokladám, že bude veľmi teplo, tak by sako aj tak neobliekol a za druhé už to nemá kde vynosiť a za chvíľu z toho aj tak vyrastie, tak sme sa rozhodli, že mu dáme len ušiť. ešte mi treba ísť vybrať popolnočné šaty, lebo mali dostať do salónu /kde mám aj svadobné/ nejaké nové modely. Obručky sme si kúpili v KE, čo sme boli veľmi milo prekvapení cenou, ani sme nerátali s tým, že ich tam kúpime a ešte aj na hlavnej ulici, mysleli sme si, že tam budú mať neľudské ceny, len tak pre zvedavosť sme vošli do prvého zlatníctva a hneď sme aj vyšli s obrúčkami. Mali všelijaké vzory a hlavne všetky veľkosti, takže sme si ich hneď mohli zobrať a nie čakať neviem koľko týždňov, za hodinu nám ešte napísali na vnútornú stranu meno a dátum. Ešte sa neviem rozhodnúť pre účes, takže hľadám na internete kde sa dá, dohodli sme sa s kaderníčkou, že jej aspoň donesiem nejaký približný obrázok čo by som chcela a že podľa toho mi niečo vykúzli.
Ahojte buduce nevesticky :-) ,dlhsie som tu nebola.. tak my sme si urobili predlzeny vikend na zapadne Slovensko, objednali za super cenu nase vysnivane obrucky, nakupili par veci do vybavy.. vcera som si kupila svadobne topky, tak uz len dat usit saty, len pani ma tento tyzden dovolenku tak buduci to uz urcite chcem vybavit.. Krizik na prisahu nam vyrobi moja teta, takze o dalsiu starost menej ;-) my tiez ratame 15-20 ks kolacov do krabice, ale najblizsej rodine aj viac (sestre, krstnym rodicom a pod.) Kde si davate robit tortu?? Dajte nejaky tip lebo ja vobec neviem...Chcela by som 3-poschodovu marcipanovu ale za normalnu cenu..A podla moznosti v KE alebo niekde velmi blizko aby sa pri prenasani neroztopila ;-)
je tu okrem mna este niekto z BA???
ja. Ale svadbu mam mimo BA.
Ahoj Danaxi, to som ozaj rada :-) ani my nebudeme mat svadbu v BA... ale bude to len kusok.. Pozeram, ze ty asi mimo SR takze my neporadis so somarinkami ako obrucky, hudba atd atd...
Profilova fotka
Ahojte baby, tak už nám chýba do svadby presne 2 mesiace, ja už začínam pomaly, ale isto stresovať, ako ste na tom s prípravami?
Katkazu, my mame svadbu pri Nitre, ale skus, mozno by som ti vedela poradit. Simca, my sme na tom dobre. V podstate uz vsetko mame zajednane, len este treba podotahovat posledne detaily. A podat ziadost o uzatretie manzelstva.
Profilova fotka
baby ahojte, ozaj uz len dva mesiace, no o takomto case uz bude zabava v plnom prude ;-) my sme dnes boli kupit posledne veci na vyzdbou, tak uz mame dufam vsetko. organzy, umele kvety co budeme davat do vaz na stol a pred nevestu, sviecky, servitky...uz len vazy potrebujeme kupit, ale to zozenieme rychlo. obrucky sa nam uz robia, akurat ze este nevieme, co si na ne dame vygravirovat, ci iba datum svadby, alebo aj meno? vy budete mat ake gravirovanie, ak budete nejake mat?
lubikaf my mame vygravirovane meno a datum
Článok sa načítava...
my tiez chceme meno a datum
Ahojte kvetinky, som "v tom" s vami. My sme zacali planovat asi v marci svadbu na tento termin a uz to vyzera dobre. Sala zajednana, aj kostol (berieme sa v Cunove). Vcera som si zajednala muziku. Mam popolnocne saty a v zajtra idem po salonoch kukat svadobne. Obrucky su objednane a teraz riesim oznamka a fotografa. Viem ze vy ste zacali podstatne skor, ale mam pocit ze stiham :-D. Medzitym idem este na sluzobku a na splav. Zdravim vas vsetky a prajem nech sa vam vsetko podari!!!
ahojte :) tak ja nestiham vobec... stake nemame skoro nic ani oznamko, ani saty, ... aspon tie sa uz siju.. Danaxi, tartuf? beladice? alebo este nieco krajsie? ;-) kde ste kupovali obrucky? mne sa zda, ze vsetci chcu sialene prachy, ja som rata tak 500€ no ale cim dalej, tym nerealnejsie a kvietky? Editka, stihas, my mame termin od oktobra a zacala som az teraz zhanat... hod tipa na dodavatelov v BA a co svadobna torta?
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky ;-) My máme tiež tento termín..a veľmi sa teším.. Takmer všetko potrebné máme už zajednané, len kameraman nám chýba :-( Hľadám nejakého lacnejšieho, ale je to ťažké.. Dnes ideme objednať zákusky a začnem vyrábať pierka. Ešte oblek a topánky pre nastávajúceho, pochodiť po rodine a rozdať oznámenia. Ale sú to príjemné starosti. Veľa úspechov prajem pri vašich prípravach :-D
Profilova fotka
ahojte baby, my tiez este nemame oznamenia hotove, treba ich este vytlacit. len nevieme, ci matny ci leskly papier. co myslite, co bude lepsie? a nemam este ani popolnocne saty, este neviem, ci si kupim alebo poziciam, bude zalezat na cene.
nam vcera dosli oznamka a vytlacili mi ich s chybou!!!! tak to musim reklamovat. Parada. Ale mame ich matne.
Profilova fotka
danaxi tak ja som nase oznamka vracala uz dva krat, a ked mi ich dnes mailom poslali a otvorila som ich, skoro som infarkt dostala. napisal nam tam ten kamos Piestani s makkym i, no to co uz je toto, na to nemam proste slov. som ten email zatvorila a isla som radsej varit...
juuj kocky, tak sa nam to krati :-) ..mna sa zacina zmocnovat nepokoj, uz je menej casu na vsetko..asi budem vystresovana nevesta :-D my sme uz pozvanky davali presne 2 mesiace pred svadbou...uz len par kusov nam zostalo, ale to su uz len oznamka Neviete, kde pecu pekne medovnicky - srdiecka za rozumnu cenu v Ke alebo blizkom okoli? Chceli by sme take na redovy...A tortu si kde davate piect? Ja som este nerezervovala, lebo v tej cukrarni odkial sme objednali kolace sa mi zda torta draha a snazime sa usetrit kde sa da ;-) Uf, tak snad v nas svadobny den nebude taky hic aky je teraz vonku, lebo budem mokra ako mys este skor ako dojdeme do kostola :-D Pekny vikend prajem vsetkym! ;-)
Profilova fotka
ahojte nevesticky, ako sa mate? ;-) my sme si dnes objednali svadobne pohare a vytlacili nam oznamenia, tak ich uz mozme posielat a roznasat po rodine :-) a boli sme aj na matrike vybavit formalne zalezitosti, akurat ze sme so sebou nemali rodne listy, tak tam bude musiet drahy este zajtra behnut. ale nevadi, pani je nasa znama, takze to brala v pohode. vlastne uz mame vsetko povybavovane, uz potrebujeme iba koselu, kravatu a topanky pre draheho a popolnocne saty s topankami pre mna, a mame vsetko. jaj a este musim spravit menovky na stol, ale stale neviem kompletny zoznam hosti, tak to necham asi na neskor :-| a vy mate co noveho?
hura, nekonecne papierovacky mame konecne vybavene. Oznamka uz tiez dosli, krasne a bez chyby, mame uz aj oblek pre zenicha, popolnocky nebudem mat - mam vlastne lahulinke svadobne saty a nevidim dovod sa prezliekat - ved kedy si ich este obleciem? Uz sme dali dokopy aj konecny zoznam hosti - s nami 65 ludi. teraz treba uz len doladit jedlo, povedat, ktore kolace chceme, a mozme ist na vec.
Profilova fotka
danaxi super, ze mate papiere vybavene, to je najdolezitejsie ;-) a to je jasne, ze pokial mas lahke saty, tak naco ich prezliekat. len tie moje su zevraj dost tazke, jedna znama mojej sestry ich tiez mala, a zevraj sa nevedela dockat polnoci. no co uz, nejak to vydrzim, ved je to len raz v zivote ;-) ja som vcera kupila koselu drahemu do obleku, este treba kravatu, ale to neviem, ci nahodou nekupime nejaku vo farbe vyzdoby, lebo by inak strasne splyval, ked ma svetly oblek.
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak už iba mesiac sme slobodné, jupíííííííííííííííííííííííí My sme dnes boli aj s deťmi na predposlednej skúške svadobných šiat, tak už má aj malá šatky a malý oblek Od pondelka začínam chodiť do solárka a vy ako ste natom?
konecne mame obrucky, ale to cakanie stalo za to. Su nadherne. :) A konecne sme nasli aj tie spravne pohare na pripitok. Pre istotu sme kupili celu sadu a budeme ich pouzivat na specialne prilezitosti. A objednali sme predsalen aj video. Takze teraz riesime scenar.
Profilova fotka
Ahojte tak ja vás v tejto téme opúšťam, s už bývalým sme mali predtým trochu problémi, mylsela som si že sa to vyrieši, ale ono to šlo dolu vodou, dokonca som aj zistila že ma podvádzal, takže svadbu som zrušila ja a rozišli sme sa celkom Vám všetkým budúcim nevestám prajem príjemné konečné prípravy na svadbu, nech ten váš veľký deň je ten najkrajší a aby ste boli spolu šťastný po celý váš zbytok života
simka> je mi to skutocne luto, prajem vela sily. ;-)
Profilova fotka
simka tak to su smutne spravy, je mi to luto :-( ale lepsie to skoncit este pred svadbou, ako potom riesit rozvod :-|
hmmm..simka, tak dakujeme a tebe prajem vela sil a optimizmu do zivota..ten pravy na teba niekde este caka ;-)
Profilova fotka
Simi je to smutne, ze to takto dopadlo, ale zaroven dobre, ze to prislo teraz a netrapis sa v manzelstve.. prajem vsetko dobre, casom pride ten pravy, verny a budes stastna ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?