24.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
Profilova fotka
danaxi dik ;-) inak o tom siti svadobnych siat som pocula aj ja, jedna kamoska si dava sit, jej to robia v amerike. ale neviem, na kolko ju vyjdu. ja by som sa na take neodvazila, by som sa bala, ze mi to nespravia podla predstav a ze by mi nesadli, aj ked sa tie saty daju tusim vyskusat, nie?
aj mne ich usili v amerike. mna aj s dopravou a clom vysli 200$. posielas tam miery a ak sa Ti nahodou nepacia, tak ich nemusis zobrat. ja som to urobila v stvormesacnom predstihu, lebo do 5-tich tyzdnov ich mali usit- mne ich usili a dorucili do dvoch. a vizual je verny tomu v salone.
Profilova fotka
zuzu tak to je super, a to si im poslala aj nejaku fotku siat, ktore chces, alebo oni maju modely, a tie potom siju? nemaju nejaku webovu stranku, ze by som si pozrela?
poslala som im fotku siat- o ktore som mala zaujem. ich stranku Ti posielam.
Profilova fotka
zuzu dik, stranku som dostala, idem to mrknut, aj ked uz saty mam ;-) ale som zvedava, ake modely tam maju. a inak vcera som bola zaplatit zalohu za saty a drahy si v tom salone vybral oblek, takze zenich je uz tiez skoro vybaveny. este si musi kupit koselu a topanky ;-)
zuzu247 tak super :-) !! mas ich v albume alebo niekde kde ich mozem pozriet? uz mi hori pod zadkom :-D
chcela by som sa Vas opytat na to co este chystate na svadbu, ale to este nemate vybavene, kupene, alebo inak zaobstarane. aby som v tych zaobstaravackach nebola sama ;-)
juuuj tak toho je este dost :-) aspon co sa mna tyka ;-) ...nemame ozdobene svad. pohare (ale bud. tyzden to chcem stihnut), pierka, oznamko, nemam saty :-| a zajednanu kyticu + pierko pre zenicha ...drahy nema koselu, vestu a kravatu...a este urcite niekolko veci len ma teraz nenapadne..takze sama nie si urcite :-D
janulikb: pohare si ozdobujes sama, ale ich davas gravirovat? pierka si mozes urobit aj sama- ja som si ich sama urobila a vysli ma veeelmi lacno. ja kedze mam tento mesiac taky statnicovy, tak to vsetko nechavam az na druhu polovicu maja. ale najdolezitejsie veci uz mam pozhanane. potrebujem este : zohnat krpce(ku kroju)- neviete nahodou kde ich poblizku vyrabaju?hladala som nieco na nete- ale to velmi nezodpoveda mojim predstavam, topanky k popolnocnym satam, nemame stanovenu hodinu sobasa- s cim nas uz pan farar nahana, vybratych svedkov, nakupene vazy na stoly, organzu na stoly, saty pre priatelovu mamku, svadobne oznamenia- ale aspon viem ake chcem- na vyrobu vsak potrebujeme uz vediet cas sobasa. :-N , uces s kadernickou su tiet vo hviezdach, ale so svadobnym menu by ste mi mohli pomoct- co budete mat vy???? pohare tiez este nemam vypisane, moj chlop nema okrem kravaty na redovy nic- ani oblek, ani koselu, ani vesticku, ani kravatu- nic. chybaju nam aj obrucky. ako to vsetko pisem, tak dochadzam k zaveru, ze veci ktore mame je menej ako tych , ktore nemame- cim skor odstatnicovat a do toho... :-D
zuzu - mne to vychadza presne tak isto :-D ..a to som si myslela kolko toho uz mame...aaach jaj, ale ty mas aspon saty.. hm, pohare sme kupili v piatok v Tescu a budem ich zdobit sama...zrejme farbami na sklo, mozno aj servitkovou technikou a matovacom na sklo...mame zhruba predstavu ako maju vyzerat tak snad sa mi to podari :-) ja este nie som rozhodnuta ci budem mat kroj na redovy...a tie krpce si nemozes pozicat od nejakeho suboru? viem, ze kamoska mala cely kroj aj s topkami na redovy pozicany..podla mna by nebol problem..skus sa poinformovat aby si zbytocne nekupovala popolnocne saty tiez este nemam ale to si chcem kupit v najblizsej dobe ked vylozia letne kolekcie do vykladov..snad ma nieco zaujme :-) a drzim palce na tie statnice, nech vsetko vyjde ako ma ;-)
ja som kupila pohare v ikea, ale ja na ne chcem len meno a datum- rozmyslam ci to dam gravirovat alebo to na ne napisem sama- uvidime. mam vlastny kroj, ale krpce- backory nemam a nechcem tancovat v cizmach. rozmyslala som aj nad pozicanim, ale ja mam nohu 41, tak v tom vidim dost velky problem, ale aspon to skusim. Kroj musi byt- ved to je nas zvyk, od ktoreho nechcem upustit. a nepozerala si nic na nete- daju sa za velmi lacny peniaz objednat, lebo vntych obchodoch to je dost predrazene, a potom sa moze stat, ze v tom na svadbe bude obleceny este niekto iny :-S ohladom statnic-dakujem za podporu
halooo žienky :-) ...akosi sme zaspali :-D zuzu - pozerala som na nete popolnočne šaty našla som jedny úúúúúžasné, kt. by ma vyšli na 100 Eur...tak neviem..ale sú krásne..možno neodolám a objednám si ich ;-) Inak, objednávam si svadobné z Bardejova, vďaka za tip, dúfam, že budem spokojná... my dnes máme stretko s DJ-om, bude sa podpisovať zmluva a dáme zálohu...mám aj predbežný zoznam piesní, ktoré by som veľmi chcela, ale ešte to nie je skompletizované tak to mu dodám neskôr...Už máte vybratú hudbu na 1.manželský tanec? Včera som bola pozerať svad. topánky...Problém je, že by som mala mať najprv topky a potom si dať šiť šaty, aby vedeli na akú výšku :-| ..lenže ťažko kupovať bez šiat (aspoň farbu keby som vedela) Poháre sú už takmer hotové, ešte ich dozdobiť obrúčkami :-) Ako ste na tom vy? Čo ste stihli?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janulikb no veru, nejak to tu spi ;-) alebo zeby boli uz vsetky pripravy hotove?? no my sa nechytame ani zdaleka, este nemame obrucky, oznamka, nic na vyzdobu, netusim, aku si dam kyticu....no je toho este dost, co potrebujeme vybavit ]-( janulik ja som mala topane skor jak saty, a bolo to dobre, pretoze ked som isla skusat saty, tak som si ich zobrala so sebou a aspon som vedela dlzku siat, ci vyhovuje alebo nie. ja som viac menej vedela, ze nechcem biele saty, ale smotanove, tak som si aj topanky kupila smotanove. a zas ich pod tymi satami nie je az tak vidiet, takze aj keby bol odtien trochu iny, myslim, ze by to nevadilo.
Ahojte baby...tak su to presne 3 mesiace do svadby :-D :-D :-D Ako ste na tom s pripravami? Pripadne vas uz chyta predsvadobny stres? Ci je este skoro? Ja akurat riesim kyticu a kolace...a oznamka tiez este nemame...chceli by sme si ich robit sami takze uz by asi bolo na case sa rozhybat 8-)
My prijemne pripravy mame skoro za sebou a teraz riesime papierovacky.
Profilova fotka
danaxi tak na papierovacky som zatial ani nepomyslela :-o nikus oznamka si tiez robime sami, uz mame aspon vybratu fotku a vers - alebo ako sa to vola ten sposob oznamenia ;-) teraz to uz len zaniest kamosovi, nech to da do compu a ukaze, ako to bude cele vyzerat. boooze a to fakt je uz za tri mesiace???? o takomto case uz budem pekne nervozna a urcite aj s niekym pohadana, najskorej s mojou mamou :-D
No ja som mala minule dost stresujuci sen...prisla som na skusku siat a zistila som ze moje satocky maju pokazeny zips a boli este dajak poskodene uz si nepamatam ako a predavacky mi povedali ze to nevedia opravit =-) takze to bola skor nocna mora...dufam ze sa mi to nestane :-|
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak mňa už pomaly chytá predsvadobný stres aj keď možno skoro, neviem čo budem robiť tak týždeň pred :-p Pomaly už oznámenia rozdávame a obrúčky budeme mať tak v polovici mája
My teraz dotahujeme pripravy - svedomito nosime skusobne obrucky, ktore mame na mieru, a ked budu dobre pri kazdej teplote, tak nam potom vyrobia tie skutocne. Mame ich nosit 2 tyzdne, aby sme si ich otestovali.
danaxi to fakt?? ja som o tom este nepocula - skusobne obrucky :-. ale tak parada ze mate taku moznost :-) neboli ste niektora dnes v Galerke na vystave?? mne to nejako nevyslo...oplatilo sa ist pozriet? my sme skoncili v depe :-D ale bol kraaasny den.. juj, mne uz pomaly nervy zacinaju pracovat...a svadobne nocne mory mam uz od zimy :-D , uz sa drahy zo mna smeje a nechape co za hluposti sa mi snivaju..len aby sa nic nesplnilo :-D na oznamka sa asi zajtra ideme fotit niekam do lesa..tak verim, ze v najblizsich dnoch bude hotova finalna verzia..lebo nechceme rozdavat 2 tyzdne pred svadbou...my sme pred casom takto dostali pozvanie na svadbu a nebolo to vobec prijemne lebo sme s tym neratali a 2 tyzdne sa mi zda ozaj malo casu :-|
Profilova fotka
janulik dva tyzdne? to nemyslis vazne? ved to sa posiela tak dva mesiace pred svadbou, nie? my ich musime spravit uz konecne a do konca maja rozposlat. aspon mam taky plan ;-) a danaxi to som ani ja nepocula s tymi obruckami. ale to je super, aspon budete vediet, ze su kvalitne.
hm, myslim to vazne :-| ...nemam si co obliect ani obut..akoze v pohode aj 2 tyzdne ked s tym clovek rata, vie, ze na svadbu pojde...ale nie tak ze je to "prekvapko"...
My oznamka este stale vyberame. Ja rozmyslam, ci ich vobec mame posielat, lebo my ludi uz pozyvali osobne niekedy v novembri, aby sme si boli isti, ze si poznacia do kalendara. Takze u nas vsetci, co tam maju byt, uz davno vedia, kedy a kde sa maju dostavit. Jediny dovod, preco by som to posielala, by asi bol, aby som to formalne oznamila ludom, ktori pozvani nie su. A s tymi obruckami je to super vec.
Profilova fotka
cafte kocky, tak my to mame 10.7. ale panika ma zatial nechytila :-) to bude asi tym, ze koncom maja mam statnice, tak ma boli brucho z toho. neviete mi poradit nejaku stranku na krabice na vysluzky? lebo som "vyguuuglila" len same somariny. dakujem :-)
my sme vysluzku nahradili malym darcekom. Ale skus sa popytat v cukrarnach.
Profilova fotka
ahojte baby, tak ako ide pripravy? my sme si v piatok objednali obrucky ;-) a davame vlastne zlato, takze nebudu ani drahe ;-) cenculinka v tych cukrarnach by aj podla mna mohli mat nejake prijatelne krabice. u nas sa o vysluzky bude starat svokra, tak ja vobec neriesim, kde zozenie krabice :-)
my ideme na predĺžený vikendový výlet na západ, tam dáme robiť aj obrúčky :-) , už sa tešíme... inak sme veľmi nepokročili...na svad. oznamka sme sa síce fotiť boli a vybrali aj vhodné foto ale teraz už je na švagrovi kedy to dá "dokopy", ale už by bolo načase.. krabice asi najskor niekde vo veľkosklade - papiernictvo, malo by to vyjsť lacnejšie kyticu už mám dohodnutú aj pierko pre ženícha a kvietky do vlasov :-)
Profilova fotka
Ahojte, tak aj my budeme mať už na budúci týždeň obrúčky, juj sa teším
Profilova fotka
ja uz mam tiez kyticu dohodnutu, bude vo fialovo-ruzovych farbach. som velmi zvedava ;-)
lubikaf- aj my sme dali vlastne zlato a za tyzden nam ich spravili. tak aj ja uz mozem hrdo povedat, ze mame obrucky.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?