24.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
Profilova fotka
lyany, danaxi, vitajte medzi nami ;-) danaxi mna to teda tiez vobec nenapadlo ;-) baby a ako ste na tom s pripravami?
ja mam miestnost, fotografa, cukrarku a saty a dekoraterky.
Profilova fotka
danaxi my mame tiez miestnost, fotografa, kameramana a kapelu. zakusky bude piect buduca svokra a tortu buduca svagrina. takze tuto usetrime :-D saty idem prvy krat pozerat za dva tyzdne. a dekoraterky su co konkretne? ti vyzdobia miestnost?
hej, to su dve babeny, ktore mi to cele vyzdobia, poslala som im fotky, ako si to predstavujem, a oni to zrealizuju.
caute, no my uz mame, miestnost, kameramana, družbu, kapelu, dekoraterky, uz mam svadobne aj popolnocne saty, auta...ja si myslim ze skoro vsetko ;-)
Profilova fotka
danaxi mne bude salu zdobit sesternica so svagrinou, takze som celkom rada, ze nebudem musiet za toto platit. lyany no to si dobra, to sa mozes vydat aj hned zajtra ;-) ja stale rozmyslam, aku vyzdobu by som chcela. baby aku vyzdobu budete mat vy? ja si predstavujem, ze by sme na stoly dali sviecky, ale neviem ako, ci ich len tak postavit na nejake sklenene podnosy, alebo ich dat do nejakych nadob priesvitnych. budete mat na stoloch aj kvety?
kvety, sviecky, svicky v misach, kompletka. :)
Profilova fotka
a ake kvety budete mat? nemas nahodou nejake foto? alebo ti to spravia tie dekoraterky podla seba?
ahojte zienky. my mame tiez datum 24.7., vybrali sme si ho aj preto, lebo presne v ten den mam narodeniny, ja mam uz svadobne saty aj na prezlecenie po polnoci, miestnost, matrika, rozhodli sme sa ze sa zobereme asi pred 3 tyzdnami a uz mame vybavene tieto veci, chcela by som sa opytat teba simka, v albume mas krasne topanky, taketo nieco hladam, lenze u nas v spisskej nemozem nic take najst, hlavne potrebujem nieco kremove, lebo mam sampanske saty, nie biele, a hlavne aby boli na nizkom opatku, lebo priatel je priblizne taky isty vysoky ako ja, odkial su tie topanky? dakujem a drzim vsetkym palce
Profilova fotka
stanka ja mam narodeniny den pred svadbou, 23. 7. ;-) teda vy ste ale sikovni, za 3 tyzdne ste toho tolko postihali...super ste :-)
Profilova fotka
caute aj ja. Presne danaxi, 24 hodin denne, 7 dni v tyzdni. Mojho buduceho manzelika zamestnavala agentura, ktora niesla rovnake meno 24/7 :-) Zeby symbolika?:) A s tymi satickami mate pravdu, dievcence. Podla mna pol roka je az-az. Kolko neviest predava v bazari saty len preto, ze sa medzicasom zahladelo do inych:)
lubika, tak sme museli to vsetko postihat tak skoro, lebo nas tlaci cas, dost neskoro sme sa rozhodli, takze sme sa vrhli do vybavovania vsetkymi styridsiatimi /prstami/, saty som bola pozerat aj v KE, tam sa mi dost pacili, lenze je to daleko a tak som si vybrala behom jednej navstevy tu u nas v snv, vosla som do jedneho salonu a tam som si aj vybrala, lebo som si povedala, ze cim dlhsie budem rozmyslat a vymyslat tym to bude horsie a ako sa poznam, tak by som mala velky problem si vybrat, aj v salone som skusala asi 10 siat a nevedela som si vybrat, lebo sa mi viac pacili
Článok sa načítava...
moj buduci manzel ma narodeniny 2 dni po svadbe :-) , tak uz bude oslavovat ako novomanzel hihi... juuj tak pozeram ze ste vsetky nejako pred nami skoro vo vsetkom...asi by bolo nacase aby sme sa spamatali :-D ale svadobnu cestu uz maaaaaame ;-) tesim velmi ... neviete o dobrom dj z KE, ktory vie urobit zabavu ale neprehana to?? min.rok sme boli na jednej svadbe a didzej mal dvojzmyselne poznamky a bol perverzny tak to bolo desne! zabavili sme sa akurat na jeho tanecnych kreaciach :-D ..Niecomu takemu by som sa rada vyhla...A v akych cenach sa pohybuje hudba?
Profilova fotka
janulikb no ja kedze som zo zapadneho slovenska, v kosiciach veru nikoho nepoznam ;-) my budeme mat kapelu, beru okolo 16,000 Sk, neviem kolko to vychadza na eura, ale dufam, ze nam to daju lacnejsie, lebo drahy sa s nimi pozna. inak ten perverzny dj, to musel byt otras, by som sa hanbila byt tou nevestou...
no my a okolosediaci svadobni hostia sme boli z toho dj zhrozeni, ale mladomanzelia boli v takej euforii :-D ze im to nevadilo a po svadbe sa vyjadrili ze bol ok, boli spokojni...ja by som taky trapas zazit nechcela.. uf, 16 tisic!! :-. tak to je dobra palka, my kapelu nechceme ale nevies ake su ceny co sa dj tyka?
Profilova fotka
janulik vooobec netusim, netrufam si ani odhadnut. ja vobec nemam predstavu, co taketo veci stoja, mne drahz povedal cenu a ja som to brala tak nejak normalne, ze asi sa to v takych cenach pohybuje. je pravda, ze ta nasa kapela je najdrahsia v okoli, ale je aj najlepsia. my zas na druhej strane usetrime na sale, lebo to budeme mat na dedine v kulturaku, a to nebude moc drahe, a take veci ze maso, alkohol, casnici, kuchari a pod ... kedze drahy je casnik, pozna osobne dodavatelov, co im nosia veci do restiky a kazdy mu da zlavu, a casnikov a kucharov platit nebude, lebo to budu kolegovia, ked tak len nejaku smiesne peniaze im da. ale pochybujem, ze si vezmu... oznamka si robime sami, takze to nas tiez vyjde lacno.
Profilova fotka
Lubikaf tak to máš super, ja som dnes bola na stretnutí s fotografkou, tak sme sa presne dohodli a dala som jej už zálohu
Profilova fotka
simka my budeme mat stretko s fotografom asi az v maji, uz ho mame dlho zajednaneho, ale on sam povedal, ze staci nejaky maj na to, aby sme sa dohodli na detailoch. celkom sa uz na to tesim. jediny problem bude v tom, ze on chce, aby sme sa fotili este pred samotnou svadbou a moj buduci muz chce az po obrade, lebo ma chce klasicky prist vypytat od rodicov a tam ma prvy krat uvidiet v svadobnych satoch. tak som zvedava, ako sa nakoniec dohodneme.
Profilova fotka
Ahojte kočky ako ste sviatkovali a ako ste pokročili v prípravách, už sa to pomaly kráti
sviatky zbehli ako voda, zajtra zase do prace ale bude skoro vikend :-) ..ja som si prave pocas tychto dni zacala uvedomovat ze toho casu uz ozaj vela nezostava..dnes som zhanala DJ.. zatial to vyzera tak, ze pernikove srdiecka na redovy budem piect sama...a kolace uz definitivne mame potvrdene..len to najdôlezitejsie - saty nemam! :-| aaaale nie, najdôlezitejsi je zenich a toho mam :-D kocky nebola niektora z vas v svadobnom salone, kt. je na Razusovej tu v KE? Nemate skusenost ake saty tam maju? ozaj, a ja mam problem so svedkom...nemam koho :-S ...sestra by mala tyzden pred svadbou rodit tak asi je to nerealne... :-(
Ahojte, aj ja sa k vám pridávam, máme tiež termín 24.7.2010 :-)
Profilova fotka
zuanda tak vitaj u nas ;-) ako si na tom s pripravami?? janulikb mas pravdu, je to tu ani sa nenazdame ;-) inak s tym svedkom si ma dostala, mne to uplne vyfucalo z hlavy, ze musim nejakeho mat..... priatel bude mat najlepsieho kamosa za svedka, a ja som povodne chcela kamosku, ale ta mi este nepotrvdila na 100% ze pride, takze neviem.....ked tak by som si asi tiez dala sestru, ta moja isto rodit nebude ;-) ja som si vcera konecne nasla saty, maggie sottero sabella, za 350 eur. sa tesiiiiim :-) :-) :-) a boli sme pozerat aj obrucky, jedny sa nam pacili, ale boli priserne drahe. takze stale hladame.
Ahojte, tak aj ja sa k Vám pridávam.
Lubikaf - pekny album :)
ja som dnes zajednala DJ-a tak sa tesiiiim :-) ..buduci tyzden by sme mali mat stretko tak ziadna nemate skusenost s tou svadobkou na Razusovej?? :-|
ja si dávam šiť šaty. najprv som si bola popozerať výber šiat. niektoré som aj vyskúšala, ale cena za požičanie ma viac ako šokovala a cena za ušitie aj s dopravou je neporovnateľná. tak si ich dávam nakoniec šiť, o tri týždne dôjdu- som na ne zvedavá :-)
zuzu247 - mozes mi napisat prosim do IP kde si si dala sit saty? lebo ja si tiez chcem dat ( presne kvoli tomu ze sa mi zda prehnane vyhodit 15-tis. za saty, ktore raz obleciem ked mozem mat svoje za polovicu) ale este vaham...
dnes mi došli šaty :-D , su uplne totozne az na tu cenu- vysli ma styrikrat menej ako ich pozicanie. ;-)
zuzu247 : normalne od nejakej sikovnej pani krajcirky, alebo cez niektoru z cinskych stranok? Ak to druhe, cez ktoru?
jedna pani v nasom meste ich dava sit do usa, ciny, ukrajiny- podla toho o ake saty ide- ona uz vie kde aky druh ako usiju

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?