24.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
Profilova fotka
uz som mrkla, velmi pekne. inak mas tam jedny saty, co mam aj ja v albume ako prve, tie sa mi velmi pacia, nejaky taky styl by som chcela.
Profilova fotka
A ako si ty na tom s prípravami?
Profilova fotka
No my mame iba tie zakladne veci vybavene, sala, fotograf, kameraman, kapela. A este mam svadobne topanky odlozene u svagrinej v obchode. To je vsetko :-D A pomaly uz zacinam pozerat nejake tie oznamenia a svadobne obrucky. Neviem, co dalej este musime, este ze mam svadobny planovac, musim ho uz konecne otvorit a zacat sa podla neho nejak riadit, lebo za chvilu bude jul a my polku veci nebudeme mat pripravenu.
Profilova fotka
Ahojte tak ja idem zajtra na prvú skúšku svadobných šiat, normálne mám trému, ale veľmi sa teším
ahojte kočky..dllho som tu nebola a vidím, že sa "rozrastáme" :-) ..všetko ide hladko? my máme zatiaľ "problém" len s obrúčkami lebo sme si vysnívali jedny čo som nasla v albumoch z príprav a som prekvapená akú cenu nahodili na nich v jednotlivých zlatníctvach..tak nakoniec to vyzerá tak, že si urobíme výlet na západ. slovensko a ušetríme niekoľko tisíc... ja som tie "moje" šaty zatiaľ nenašla :-( ...žiadna z vás si nedáva šaty šiť? ja veľmi o tom uvažujem, len je to riziko, pretože sa nedajú vyskúšať - šijú ich v amerike..
Profilova fotka
Simka ako dopadla skuska siat? Ty si si dala saty sit? Alebo si bola skusat v salone? Janulikb ja pojdem saty pozerat do salonov. a ake saty to hladas?
Profilova fotka
Bola som v jednom salóne, no som sklamaná z výberu, skúšala som asi dokopy 5 šiat a nič ma neoslovilo, chcem ešte ísť do Miškolca
Profilova fotka
simka no treba skusat dalej, ja som rozhodnuta ist minimalne do piatich salonov tu v okoli, dufam ze nieco najdem.
Profilova fotka
No ja pevne verím že nájdem tie pravé, ktoré mi padnú do oka, no aj na mňa, dnes som si bola na pošte vyzdvihnúť svadobné oznámenia, sú krááááááááááásne a mám aj svadobnú knihu hostí aj pero
Profilova fotka
simka neboj, urcite najdes, este je kopec casu. ja som este vobec nebola saty pozerat, pojdem az niekedy v aprili. super ze uz mate oznamenia, my by sme sa uz konecne mali dokopat k tomu, aby sme si ich spravili ]-(
Profilova fotka
Baby a chcela som sa spytat, ci si menovky robite sami, alebo sa daju aj niekde na webe vybrat a objednat? Neviem, ako by som si ich spravila sama, ja na taketo veci vobec nemam talent. :-S
Profilova fotka
Ja si dám menovky vytlačiť tu u nás v canone
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simka a to budes mat cisto iba meno na papieriku? lebo ja som tuto v albumoch u niektorych bab videla aj take farebne, ako keby stuzkou obtiahnute, alebo ako to mam napisat, a neviem, kde by som take zohnala. nevies poradit?
Profilova fotka
No aj ja mám v pláne s takou fialkovou stužkou obtiahnuť no ešte som sa za tým neobzerala, teraz riešim šaty
Baby ked sa uz bavite o menovkach mam otazku, ze aky tvar mena davate na menovky...neviem, ci viete o co mi ide :-D ale napr. date tam "babicka" alebo jej krstne meno a priezvisko, alebo napr. u brata len krstne meno alebo ako. Neviem, ci som sa dobre vyjadrila a ci chapete o co mi ide...dufam ze ano :-D ;-)
Profilova fotka
nikusinka tak ja uz starych rodicov nemam, takze tu nemusim rozmyslat. a co sa tyka surodencov, bratrancov a pod, tak bude zalezat, ako casto sa s nimi stretavam, napr so sesternicami som stale, tak dam iba meno, a z otcovej strany bratranci tak tam asi napisem "bratranec meno". tety a ujov oslovim "teta meno" atd. a u surodencov dam tiez len mena.
čo sa šiat tyka tak ja som bola prvykrat pozerat v januari a uz sa na mna v niektorych salonoch tak cudne pozerali ze este nemam rezervovane saty na jul...vraj maju nevesty, kt. uz maju na oktober =-) mne to pripada velmi skoro...vsade povedali ze vo februari dostanu nove kolekcie tak ze vtedy mam prist..ale nebola som..stale uvazujem nad topbridaldress.com, asi to risknem a objednam si odtial..jedna kocka si tam davala sit (poslala mi link na jej album), poslu sa miery, farbu si mozem vybrat aj material...ked budu saty usite tak mi poslu foto a da sa kedykolvek nieco menit..vyhoda je, ze sa neplati postovne..a ked ma saty vyjdu na cca 200 eur tak to je parada podla mna :-) k tym menovkam - my budeme prisposobovat podla toho o koho pojde..sestru urcite "nazvem" osobnejsie ako zenichovu tetu co sme videli raz za 2 roky ;-)
Profilova fotka
janulikb tak ja sa chystam saty pozerat prvy krat za dva tyzdne, to budem u mamy v piestanoch, tak tam chcem ist popozerat. presne cakam, ake oci na mna vyvalia, ze kde som bola doteraz, ale ja si stale myslim, ze mam kopec casu, ved predsa nemozu byt vsetky saty rezervovane na 24.7. a zajtra si idem zobrat ku svagrinej do obchodu svadobne topanky, sa tesim ze ich budem mat konecne doma, budem sa v nich asi aj trochu prechadzat, aby som si zvykla na opatok, ja totiz moc vysoke topanky nenosim, som radsej v teniskach :-)
lubikaf tak vela stastia - nech Ti nejake krasne satky padnu do oka :-) mna zatial na 100% neocarili ziadne :-| kočky ako ste na tom s oznamkami? kedy budete rozposielat?
Profilova fotka
Janulikb, my budeme rozposielať oznamká tak asi mesiac a pol pred svadbou
hmm..my asi aj 2 mesiace pred..
simka a uz ich mate hotove?
Profilova fotka
janulikb no pevne verim, ze nejake pekne najdem. my si oznamka spravime sami, lebo tam chcem nasu fotku, alebo aj viac ako jednu, este neviem presne, a tiez ich budeme rozposielat tak dva mesiace pred svadbou. co je vlastne za chvilu....a tym padom by som na tych oznamkach mala zacat pracovat.... :-D
Profilova fotka
hej už ich máme hotové, mám ich v albume
simka velmi pekne :-) jednoduche a mile..take krehke mi pripada to oznamko
ahojte dievcata :) tiez sa k vam pridavam
ahojte dievcata...tiez sa k vam pridavam ;-)
Profilova fotka
Lyany vitaj medzi nami janulikb ďakujem
Caute nevesticky, aj ja sa k Vam pridavam! Datum je to uzasny, ako 24 hodin denne, 7 dni v tyzdni. :-)
Profilova fotka
tak to ma nenapadlo :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?