24.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto si vybral tento dátum na spoločné áno?, a ako ste na tom s prípravami
Profilova fotka
Ahojte, ako pokračujete s prípravami?, ja som už odniesla všetky doklady na faru, drahý príde teraz 19.decembra, tak hneď v pondelok 21.12 ideme na zápisnicu na faru a potom na náuku, musíme to nejako takto zladiť, lebo potom odchádza zase preč 6. januára a príde týždeň pred svadbou
Ahojte nevesticky, tak aj my mame termin 24. jul 2010. Ja sa skor ako horucav obavam dazda... ale co uz pocasie si clovek tazko naplanuje. Mame uz dohodnuteho kameramana, fotografku, priestory na hostinu a hudobnu skupinu. Na faru pojdeme az 3 mesiace pred terminom svadby. S kostolom by nemal byt problem, kedze obrat bude v u nas v obci... v mestach je to asi vacsi problem. Saticky este nemam, ale chcem sa ist pozriet aj na Ukrajinu.
Profilova fotka
Ahojte, tak mi sme boli včera s drahým na fare na zápisnicu a na prvú náuku, lebo drahý odchádza preč 6. januára a príde páru dní pred svadbou, kde sa už stretneme iba s farárom Zasnúbili sme sa teraz 20.12.2009, pridala som fotky našej kompletnej rodinky, aj nádherného snúbačika
Ahojte, tiez sme sa s priatelom dohodli na datume 24.7.2010. Co sa tyka priprav tak zatial mame predbezne rezervovany Dom sv. Alzbety, este tam musime skocit v januari dohodnut sa na podrobnostiach a na nauke. Fotografku mame uz zajednanu na 100% a momentalne zhaname miestnost. :-)
Profilova fotka
To fakt Nikus, aj mi budeme mať v Dóme o 14.45
Ahojte baby, tak ja uz som mama!!!! Nas syncek sa narodil 16.11.2009 no a zacinam rozmyslat, kedy zacat vybavovat svadobne veci...zatial mame miesto a fotografa :-)
Profilova fotka
Ahoj Katkazu, super gratulujem ešte raz
Ahoj simka, my mame o 16:15 :) Gratulujem katkazu :-)
Co je s vami kocky???nejak to tu zamrzlo :-| ...ziadna z vas nema nic nove?
Profilova fotka
Ahojte, tak my už máme fotografku, kameramana, miestnosť, vrecúška na darčeky pre hostí, zajednané auto, oznámenia sú už vo výrobe a šaty idem skúšať koncom mesiaca
fiha...tak to ste dobre pokrocili ;-) a koho mate ako fotografku a kde budete mat hostinu?
Profilova fotka
No fotografku máme Ivanu Šandrikovu a hiostina bude v Čínskej reštaurácii, tam máme vždy všetky rodinné oslavy :-p , no a dokonca už je aj na ceste vankúšik na obrúčky, len neviem zohnať taký košíček na lupienky, aký mám vysnívaný :-|
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A vy ako?
Profilova fotka
ahojte baby, mozem sa k vam pridat? my sa tiez budeme brat 24.7. mame uz vybavene zakladne veci ako je sala, fotograf, kameraman a kapela. kedze sa budeme brat v dedine, odkial je priatel, tak s kostolom nie je problem :-) a to je vsetko, co mame. pomaly si chcem nejak zorganizovat veci, ze co treba vybavovat dalej, ale mam v tom chaos, neviem cim zacat :-p
Profilova fotka
Inak citam, ze vy uz mate aj saty svadobne, ja som este nebola ani pozerat, najprv chcem schudnut aspon 10 kg, som pol roka po porode a nemozem to za ten svet zhodit. zacala som drzat 90-dnovu dietu, tak dufam, ze sa mi to podari do nejakeho aprila a ze sa mi potom podari najst nejake pekne saty.... :-S (dufam ze nebudu vsetky pekne zajednane.)
Profilova fotka
Lubikaf tak vidím že aj ty si začala stou diétkou ako ja, do leta máme ešte kopu času, tak verím že budeme všetky krásne nevesty
simka a mozem sa opytat na kolku ste dohodnuty so Sandrikovou lebo mi ju mame tiez :-N
Vitaj Lubikaf, a kde budete mat hostinu? My sme medzicasom vybavili salu a mam zajednane saty a akurat dnes sme kupili oblek :-D
Boze vidim ze dvojtvar mi/my mi nejde :-S :-D ...v prvom prispevku malo byt "my" :-D
Profilova fotka
No ona nás bude mať doobedu
Profilova fotka
nikusinka, viem že vás bude mať nejako od 14.00 ak dobre viem
Profilova fotka
nikusinka my budeme mat taku dedinsku svadbu, bude nas asi okolo 70 ludi a hostina bude v kulturaku v tej dedine, kde aj sobas. ja som povodne chcela ist do jednej restiky tu v Banovciach, kde robi priatel, ale tam je max limit 50 ludi a do toho sa my vobec nezmestime, z kazdej strany nam to vychadza cca 30 ludi len ta hlavna rodina + chceme este aj kamosov, takze tak. nikusinka a ake budes mat saty? daju sa najst niekde na webe? ze by som si pozrela...
simka: no ano tak dajako od 14:00 sme sa dohadovali...inak je sranda ze sme sa takto cez net "nasli" :-p lubikaf: saty mam v albume ak si chces pozriet ;-)
Profilova fotka
nikusinka krasne saty naozaj. ja by som chcela tiez na taky styl ako budes mat ty, ale ja chcem smotanove.
Mala som povodne uplne inu predstavu...chcela som uplne jednoduche hladke saty...ale tieto mi jednoducho padli do oka :-D
Profilova fotka
nikusinka niekedy to je tak aj lepsie, ze ti nieco padne do oka, potom si si ista, ze je to to prave. aspon u mna to tak plati :-) ja pojdem saty pozerat asi az za nejake dva mesiace, chcem pobehat co najviac salonov, aby som vedela, ake su kde ceny. chcem ist tuto v okoli banoviec - prievidza, partizanske, trencin, potom do piestan - odtial pochadzam a este aj do novych zamkov, tam byva sesternica, tak dufam, ze niekde najdem tie prave a cenovo prijatelne. inak asi 4 moje kolegyne si pozicali saty na myjave a vyslo ich to na 6,000 Sk, tak mozno behnem este aj tam :-D len neviem, kedy to chcem postihat... :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojte nevesticky, tu to nejak s tymi pripravami viazne. alebo mame este kopec casu??? ;-) chcem sa opytat, ci ste si uz niektora robili alebo dali robit svadobne oznamenia? ako dlho pred svadbou by sa asi tak mali rozposielat? my si budeme robit oznamka sami, chcem tam na pozadi nejaku nasu fotku, tak dufam, ze sa nam podaria.
Profilova fotka
lubikaf, my sme si dali oznamká robiť, už ich mám na pošte, sa na nich už tešííííííííííííííííím
Profilova fotka
simka mozes ich potom hodit do albumu, aby sme sa pozreli? a budes ich uz aj rozposielat/rozdavat, alebo az neskor?
Profilova fotka
Až neskôr, no ja ich už mám v albume

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?