17.7.2010

Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
1
2
17
Profilova fotka
ahoj, už vieš kde bude váš veľký deň?
Profilova fotka
topolciansky zamok pre nas padol, takze teraz ideme na nove hladanie... tym padom este stale nemame salu... ale vieme ze obrad chceme mat v kostole v ZM
Profilova fotka
viem, že si chcela svadbu v Topolčiankach, pamatám si ťa ;-) Dúfam, že sa ti podarí niečo nájsť. Nezabudni to sem dať :-) Budem vám držať palce
Profilova fotka
jasne ze dam :) s tymto som ale poverila svokru, kedze byva v zm, cize ma lepsiu znalost co kde ako so salou.. ja zatial kukam po nete po satoch atd.... uz som si jedny vybrala, dufam ze mi sadnu tak ako na modelke :)))
Profilova fotka
ak myslíš tie, čo máš v albume, tak tie sú krásne... ;-) Vyzeráš byť štíhla, tak nevidím dvovod, prečo by na tebe nemali dobre sedieť...
red-kika:ahojky,aj my so snubencom mame ten krasny datum! My sme si ho tak nejak vybrali nahodne a napokon sme si uvedomili ake pekne s tymi sedmickami! My byvame v uk a pocula som ze na Slovensku take nieco leti ako magic numbers takze my sme to hned aj zajednavali aby nam to niekto iny nevzal kvoli tym stastnym sedmickam. Inac vobec mi to nepripada divne ze zacinas s pripravami rok dopredu,tu je to uplne normalne. Ved si to treba aj vychutnat bez stresov,mas kopec casu ale miesto svadby je urcite dolezite vybavit dlho dopredu. Nech Ti to vyjde! ;-)
Profilova fotka
vrabciak: dakujem za kompliment :) ci mi budu sediet, bolo skor myslene proporcionalne, lebo neovplyvam velkym poprsim...sak ale trosku "klamat" sa da :) hodim nejaku silikonovu podprdu a bude hehe :-D .. dnes mi pisala jedna pani zo salonu, ze presne tieto saty ma, takze idem v piatok skusat, som zvedava :) kitkat37: my sme si tento datum vybrai naschval... ani nie kvoli tym 7ckam (co je samozrejme pozitivny efekt) ale kvoli tomu, ze otec ma v ten den narodeniny a sestra mala tiez svadbu v ten den ale 7 rokov dozadu.. tak sme si povedali, ze sa spojime v jeden den. a ty si ako na tom s pripravami? budete mat svadbu v anglii alebo na slovensku?
Svadba bude na Slovensku,miesto svadby je zajednane. My sme si najprv pozerali na internete, z toho sme vybrali 6 a prisli sme si ich pozriet na Slovensko. To bolo asi 2 mesiace po zasnubach. Potom sme zvazovali vyhody a nevyhody a vybrali sme. Na jesen prideme na ochutnavku svadobneho menu a vina a tiez sa stretnut s knazom. Medzitym si pozeram saty a hladam si inspiracie,ale tak pomaly v pohode.
Ahojte pekny datum 17.7.2010 tiez planujeme :) Zijeme v UK takze tak na dialku vsetko hihi pomaly zaciname s pripravami
Profilova fotka
vsetky ste v uk :-( ja by som tiez rada tam sla zit..ale asi sa mi to nesplni. co uz. a kde budete mat svadbu?
My budeme mat v Tajove pri Banskej Bystrici v takom horskom hoteli :) chceli sme niekde v horach :) a s tym UK ma to svoje vyhody aj nevyhody :) ale oplati sa to skusit :))) drzim palce :))
Profilova fotka
:-( :-( :-( som smutna...asi mi nevyjdu satocky co som chcela :(((((((
Článok sa načítava...
Nebud smutna :) ja som sa este ani nezacala pozerat, teda ak neratam take sem-tam na internete :)
Profilova fotka
:-N uz niesom smutna, asi ich dostanem - objednali sa tak dufam ze o 2-3 tyzdne ich budem mat doma.
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky, manželky, žienky!!! Aj ja s mojím drahým plánujeme svadbu 17.07.2010, ale ešte neviem, či stihneme ušetriť dosť koruniek, svadbu si chceme platiť sami. Ak by sme nestihli, presunieme ju o rok, ale prvý plán je 17.07. :-D
Profilova fotka
ahoj sintea, tak vitaj :DDDD a kde ju budete mat?
Profilova fotka
No, tak my uvažujeme nad dvoma alternatívami- buď Bojnice, keďže ja bývam pri Prievidzi, ale nie na zámku alebo v Bytči v sobášnom paláci. A vy kde? :-)
Profilova fotka
my budeme mat v zlatych moravciach... akurat hladame salu.. lebo sme chceli topolciansky zamok, ale podmienky nam nevyhovovali
Profilova fotka
No, my tiež ešte nemáme miesto, lebo nevieme kde to bude lepšie s ubytkom, či u nás v Bojniciach, alebo v Bytči. Vlastne v Bytči asi nič nie je a zasa Bojnice majú brutálne ceny- rovnaké ako hotely v Bratislave. :-( TAk držím palčeky, nech nájdete niečo pekné. Môj ocino inak chodil na strednú v Zlatých Moravciach a má odtiaľ pekné spomienky. :-D
Profilova fotka
ja som ledva dostala salu... som neverila... sak skoro rok do svadby a v ZM uz zajednane saly.... takze asi by som sa poponahlala :) podarilo sa mi aj kameramana zajednat. vcera som dostala topanocky..juuuj ake su krasne a strasne pohodlne. normalne som rada ze uz mam tieto veci :-D
Profilova fotka
aj my planujeme 17.7.2010, je to krasny datum plny magickych sedmiciek... este nech je to o 17h, parada :) co uz mate vybavene? my zatial nic... ale uz sa na tom pomalicky pracuje............ zatial sme zistili, ze fotografka ktoru sme chceli uz ma termin obsadeny, tak sa musime poobzerat po niekom inom ono casu do svadby dost, ale vraj tieto veci treba mat aj rok dopredu inak uz nemusia byt: miestnost/sala fotograf video hudba svadbu budeme mat v okoli BA, uz mame nieco vyhliadnute len musime ist popytat cenovu ponuku... drzte palce nech neni prilis vysoka :-D
Profilova fotka
noooo to je pravda.. ja som mala smolu so salou, ktoru som chcela, tak som musela inu zobrat.. tak ale co uz.. zavahala som ze som nerezervovala hned ako sme sa zasnubili... kameramana som nastastie schytila :D fotograf je kamos tak tam nemam problem a hudba viacmenej tiez.. ja som sa zaoberala teraz so satami, topankami a takymto... vsetko uz je bud doma alebo objednane :D
Profilova fotka
čaute baby, tak my už máme sálu- jeden new hotelík v Prievidzi- hotel Preuge, veľmi pekný, manažérka mladučká kočka, veľmi ústretová. Už mám vybraté aj šaty, makáme pomaličky na oznamku, lebo si ho chceme urobiť sami s už mám objednané aj šatky- original Maggie Sottero z Košíc. Teraz sa snažíme nájsť fotografa a kameramana- pár som už poslala mail, tak čakáme, no a hudobnú skupinu- ja by som veľmi chcela na svadbe živú hudbu. Neviete mi poradiť? Niekoho, kto by bol ochotný prísť aj na stredné Slovensko? Alebo niekoho odtiaľto? Nemám žiaden nápad. :-| No a už sme boli kuknúť aj obrúčky- tie sa chystáme objednať asi v novembri- decembri. :-)
Profilova fotka
fiiha... vy sa ale ponahlate... tak obrucky a oznamka este vobec neriesim.. kukam po nete ake sa mi pacia ale ze by som uz sla do zlatnictva, tak to je pre mna este skoro... sak nebudem mat potom na dalsi rok co robit :DDDDDD no my sme si zarezervovali kameramana len tak tak..nastastie mal volno..ale keby som cakala este nejaky tyzden dva, tak asi by som ho uz nemala. dj-a neriesim.. drahy ma kopu kamosov,takze s tym nebude problem - ale na co sa tesim, ze by nam mali prist zatancovat chalani s OSB (old school brothers) :-D :-D dufam ze to drahy vybavi. sintea: nemas fotku siat? rada by som ich videla :D
Profilova fotka
Obrúčky sme už mali vybraté minulý rok- teda hlavne ja a drahý sa prispôsobil, a predstav si, teraz sme sa chceli ísť na ne znova pozrieť a teta v zlatníctve nám povedala, že im ich vzali na doplnenie, či čo- naspäť do tej firmy, tak čakajú kým ich donesú... Ale aspoň si moje zlatko odmeralo veľkosť prsteňa. Fotečku šiat zatiaľ nemám- ešte mi zo salónu neprišli, ale ak budem mať, určite zverejním- nemáme však kvalitný foťák, takže to nebude ono. :-) A k OSB držím palčeky- sú senzační!!!!!!! :-D
Profilova fotka
doplnenie??? coho??
Profilova fotka
No, asi tých kusov, čo im chýbajú, alebo nejakých nových. Ja tiež nechápem, ale nech si doplnia- hlavne aby medzi nimi boli tie naše. Inak dnes som si zajednala fotografa- Dušana Mazáka. Bola som z toho taká nervózna- všetci ktorých som chcela mali obsadené, ale jeho som len tak tak stihla. Ešte mal voľné. A teraz šup späť do práce. Od 3.9. nám začína semester- učím totiž na vysokej škole, takže preto tie "pichy". Cez školu nebude kedy, lebo mám ešte jednu prácu mimo. ;-) Priebežne sa ozvem čo a ako mám nové. Aj ty sa ozvi red_kika. Budem rada. :-)
Profilova fotka
ja som sa dnes bola zahlasit na skolu :D takze mame nieco spolocne hehe.... ja som si v nedelu objednala krizik a akurat kukam na jedny prstienky.. musim sa ist pozriet do jedneho zlatnictva kde ich zevraj maju... ze kolko budu stat
Profilova fotka
vy mate fakt naponahlo :) my este oznamka a obrucky vobec neriesime... sme si povedali co cca ano a co nie a po Novom roku pojdeme obehavat obchody... a vymyslat oznamka, kedze si tiez budeme sami robit... ale na kupovanie sa mi zda este priskoro, ako red_kika povedala, co potom buduci rok? to uz by bola nuda ;)
Profilova fotka
ked je dobra ponuka tak ju treba vyuzit.. ale zas netreba to prehanat ze vsetko hned kupit.... :-p ja si pockam na februar este, ked bude svadobny veltrh
1
2
17

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?