17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Ahoj baby uz presiel dalsi mesiac uz len styri mesiace. co nove uz mate?
Profilova fotka
ani mi nehovor.. sak normalne ze uz zachvilu treba oznamka tlacit :D ja som si objednala vak na saty a pompadurku, ktora by mi mala zajtra dojst..a inak topanky k polnocnym satkam a bizu :) svokra uz zacina mierne stresovat. co kedy treba objednat a kolko coho :D xixixi
no ahojte! :-) tak uz sa nam to pomaly blizi....konecne som sa trosku rozhybala aj ja...obrucky, kriz objednany, pokupene niektore "somarinky" na stoly - sviecky, vazicky, male misky na plavajuce sviecky ( bola dobra akcia v ikei - no nekup to! )...a teraz sa pracuje na menovkach - chceme take netradicne - uvidime ci to vyjde.....no ale saty a topanky som este ani nebola skusat...trosku sa toho bojim a pravdupovediac nemam v oblube behat po obchodoch:-(((....ale asi sa tomu nevyhnem :-D .....no uvidime:-)...tak prijemne vybavovacky!
Profilova fotka
saty skusat je zabava :D ja som sa celkom vyzila v tychto zariadovackach
no mi zatial čakama na obrucky uz by sme ich mali mat nabuduci tyzden no uvidime a topanky sem este nenasla podla mojich predstav, no co uz a pomaličky by sme mali vybrat aj oznamka :-| takze este kopu prace.
Profilova fotka
ja som dnes dostala pompadurku a kupila som si spodne pradlo.. tak sa vytesujem z dnesneho ulovku :D:D:D oznamka uz mame, uz len tlacit heh
no este otazka obrucky na lavu alebo na pravu ruku?
Profilova fotka
ja som pocula ze na ruku blizsie k srdcu.. preto nosim zasnubny prsten na pravej, a snubny bude na lavej ale vsade to je inak :D
Ahojte presne toto som sa chcela opytat na ktorej ruke co ma byt hihihi ako dobre ze takto odpovedate dopredu :-) :-) :-) :-) :-) :-) Konecne mame aj objednane obrucky a hlavne pohare pomaly sa rozbieham no ale ide mi to pomaly
Profilova fotka
musim sa vam pochvalit... dnes som ukoncila svadobne nakupovanie na moju osobu.. kupila som si poslednu chybajucu vec - kabelku ku popolnocnym :D
Profilova fotka
red kika: no super...ja nemam skoro nic.ani obrucky.uz zacinam stresovat :)
Profilova fotka
no to by bolo uz na case :D dnes sme ukoncili nauky v kostole
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme este na naukach neboli..ideme po velkej noci..akosi som pozadu... :-(
andulienka17_ no nie si až tak dozadu aj mi ideme až po velkej noci a musíme absolvovať 8 sedení, no to bude zaujímavé ;-)
Profilova fotka
my sme mali nastatie len 4 :)
Profilova fotka
my budeme mat len 3 nastastie :) ale mame super kaplana takze mozme si povedat kedy chceme a ci to chceme naraz alebo kazde stretko zvlast. este by som mala otazku na vas nevesty ci budete mat stareho svata alebo nie? lebo ja nikoho takeho nemam..kto ma bude pytat? alebo kto bude robit zabavu na svadbe? my mame DJ-a.... diky :)
..ahojte!..tak my mame predmanzelsku pripravu uz za sebou...my sme ju mali v Ba v UPC-čku...a to len 1 vikend...bola to taka masovka...takze uplna anonymita:-).....to nam vyhovovalo....ak by ste to aj vy chceli takto riesit, tak bude este termin v juni..... ......no a starejsieho?!?!.....hmmmmmm...to ma teda nenapadlo...som myslela , ze by to bola taka volna zabava....mozno 1 druzicka nejake prihovory a sutaze...este musim aj ja porozmyslat....ale neviem ci v nasom okoli najdem niekoho vhodneho :-D
Profilova fotka
bambuľky, máte naplánovaný aj nejaký program? ja vôbec neviem, ako by malo čo prebiehať =-)
Profilova fotka
ja tiez nie... a som z toho dost na nervy......sak nechcem aby sa nudili
Profilova fotka
program je asi moja najväčšia nočná mora - momentálne, i keď sa mi skoro každú noc sníva, že obrad sa má začať a ja som nenalíčená, neučesaná, najnovšie som mala ešte aj pokrčené šaty a závoj :-D
Profilova fotka
no to aj mne sa snivalo ze pocas obradu som este len isla kadernicke!!! a ze svadba sa nevydarila, saty skarede, uces nijaky...dufam ze to tak nebude :) ohladne programu dake sutaze a predstavu mam len neviem kto to bude organizovat...
no ja nad tým ani nerozmyslam ze nejaky program, ved na to nebude cas kedy. ved svadba je od tretej cca. do stvrtej pol piatej potom este gratulacie uz je pol siestej a ani sme nesadli a potom ide obed prvy tanec. u nas kradnu aj nevestu, tanec pred a po popolnoci a co este ked uz na to len pomyslim uz som unavena.
:-D tak mne sa snivalo, ze ma nahanaju lietajuce svadobne saty.-))))))
nojaka, :-D to bolo fakt dobre :-D mne sa snivalo to iste ako andulienke, ze saty strasne, nestihla som kadernicke, nenalicena a vsetci uz sedeli v kostole. a este som zistila, ze nemam kvety ani tortu :-D
Profilova fotka
aj vy mate take sialene sny? :D mne sa presne to iste snivalo, ze som behala dobre ze nie hola, strapata a nenalicena po dome a hostia sa uz schadzali... cisty stres ;) inak vcera sme si vyzdvihli obrucky, su este krajsie ako sme si mysleli - vyberali sme len podla obrazka, no sme velmi prijemne prekvapeni :) este nam chybaju okrem takych drobnosti na vyzdobu hlavne oznamka, topanocky k popolnockam a zenichova popolnocna kosela... to vsetko kvoli tej nestastnej tyrkysovej farbe, nezhanaju sa take veci lahko :(
Profilova fotka
ahojte cez sviatky som bola v londyne a kupila som si super pricesok (kedze moje vlasy su dost riedke) a aj spodne pradlo a popolnocne saty :) hned ako stiahnem foto vam ich ukazem :)
Profilova fotka
supppeeerrr.. tesime... :)) babyyy.. uz len 100 dni :DDD hahahha my sme si uz dali tlacit oznamka.. som zvedava jak to bude vyzerat nazivo :)
Profilova fotka
no my cakame kedy bude pekne pocasie aby sme sa dali odfotit na oznamko :) potom nam ukaz oznamka :)
Profilova fotka
my mame len text na oznamku... takze pocasie musi sediet len 17.7 :D
Profilova fotka
baby baby... budete mat aj bolerka??? kedze budeme mat leto tak som si myslela ze to bude zbytocne..ale tak co ked nahodou nebude az tak teplo v ten den? hmm??

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?