17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Ahojte no kytica no ja nemam este predstavu ak budem mat najake xtravagantne saty tak by som chcela kyticku lucnu ak saty budu jednoduche tak nejaku zivsiu kyticku. chcem sa opytat na nazor musia byt kvety na vyzbodu rovnake ako na kyticu?
Profilova fotka
sonina22: tak co sa tyka svadobneho menu... ake bude tak to este vobec nevieme, ale akurat som tu nasla jednu pekne upravenu menu kartu, vtipnu ale vystiznu :) tak nieco take asi urobime aj my. a kyticu a vyzdobu.... tak asi by to bolo lepsie keby boli rovnake kvety.... ked budes mat rozne kvety v kytici tak aspon nech je jeden spolocny vo vsetkom...... aspon si to tak myslim
ake menu mas to vo fotkach? s tymi kvetmi je to dobry napad
Profilova fotka
nemam ho v albume... chcem ho prv upravit.. lebo je v cestine
Profilova fotka
Ahojte baby. TAk ja by som chcela kytičku takú zmes rôznych kvetov, ale farby max 2-3- určite zelená, ružová, fialová, alebo zelená, ružová, fialová, bordo. Najprv som chcela len klasickú bordo šampanskú kytičku z veľkých ruží, ale moje družičky ma presvedčili, že pre mňa je to príliš strohé a zaniklo by to aj pri výzdobe a šatách, takže idem troška rozveseliť svoje svadobné rúčky a dáme tam niečo menej konvenčné. Kuk do albumíku. ČO sa týka menu, aj my ho ideme pripravovať, mám tiež zopár obrázkov, ako by to mohlo vyzerať, uvidíme nakoniec. A každopádne to chce fakt nápad. :-))) PS: Včera som inak mimochodom nabehla do ŠEVTu a DaVinci-ho a nakúpila tvrdý papier, lepidlo, stužku, vyrezávatko a dnes som majstrovala ručne vyrobené svadobné oznámenie- mierne infantilné, ale drahému sa páči, tak keď dostane finálnu podobu, určite Vás upozorním. fotečky budú samozrejme v albume. ;-) Držte sa!!!!!
Profilova fotka
caute babky...prosim vam to svdobne menu si vyrabate doma? a to sa potom dava na stol? ci ako? dako som mimo obraz :))))
Profilova fotka
ja si to urobim doma, ako aj oznamko a potom dam vytlacit.... niesom si ista ci to musi mat kazdy, ale ja to dam asi 1 pre 4 na stol... bola by to podla mna blbost davat kazdemu... sak aj tak si to kuknu mozno 2x za cely vecer. mozno aj to 1 na 4 je uz vela :/
veru veru to menu :-) :-) :-) :-) :-) ja som videla tak super urobene menu listok na stol na priesvitny papier ten taky ako tvrdy plas na tom normalne vytlacene bolo to zopnute spolu do kruhu a vnutri bola sviecka tak nad tym uvazujem ale mate uz aj dohodnute to menu potrebujem radu neviem co dat ako predjedlo a vlastne viem iba polievku :-N :-N :-N no uz mam za sebou skusku troch siat som zdesena vobec neviem co idem si dat ale idem upravit album priprav a hodim to tam baby chcem sa opytat idete dat svojmu ocinkovi a svokrovi ine perecko ako davate svadobcanom ????
Profilova fotka
sonina: ja som spravila 6 pierok velkych - rodicom a svedkom a potom zvysne male, vsetkym ostatnym. nebudem rozlisovat ocov, alebo starejsieho alebo inych.... no tu kartu na menu ako si opisala, si zial neviem predstavit :/ hmmm..... co sa tyka konkretneho menu, tak to vobec sme este neriesili.... len tak naozaj zhruba, ked sme zajednavali salu..... polievku, hlavne menu (predjedlo mozno to este neviem), potom vecer rezne, a asi gulas alebo nieco take tie sv. saty. nerob si tazku hlavu, niekedy musis prejst aj x salonov kym najdes tie prave, ale urcite ich najdes!
;-) ;-) ;-) ;-) Dakujem si zlata ked zozeniem foto urcite to tam dam
Profilova fotka
ahojte baby ja uz mam zajednane saty ale zajtra idem skusat zase ineee :)) ja som proste taka....:)))
radsej nechod ked si uz nieco vybrala. ja som odvtedy nekukla na ziadnu inu. :-| mi zajtra zase druhy krat ideme najst nase obrucky ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne ako hovori jul17. ja ked som si kupila tie moje, radsej som nesla nikam inam aby som si nebuchala hlavu o stenu, kebyze najdem krajsie :/
Profilova fotka
no mate pravdu...to uz idem pozerat zo zufalstva, lebo moje poradkyne ich zkritizovali...
Profilova fotka
ked si si nebola ista, preco si ich rezervovala? ja som isla do salonu s tym ze si idem vyskusat "moje" saty, ktore som si uz davno vyhliadla na nete. skusila som ich, aj som si hovorila ze ich chcem, ale ked som sa obliekala, ze pojdeme zajednat rezervaciu, tak som si povedala.... das teraz zalohu za nieco co ani nechces? boli krasne, ale nebolo to ono.... tak som odisla s tym ze sa ozvem ked to bude aktualne..... zial som sa uz neozvala, lebo som nasla tie PRAVE inde.
no baby ja este saty nemam a ani neviem co chcem a ked som videla ceny za saty uuuuuuuffffffffff ale uz budem musiet zacat chodit skusat Nemate niekto skusenosti s Nicol salonom vsade sa treba objednavat dopredu ???? BABY prosim Vas dajte mi tip na kyticu ale nejaku taku polnu hmmmmmm budem mat vonku svadbu tak som uvazovala nieco mile letne take kvietky polne ale nikde ich neviem najst
sonina22: ja mam saty od gabriela mercedes maju salony v tešedíkove, šale, galante a v dunajskej stredy. maju pekne saty a za rozumne ceny. a keby si mala nejaku predstavu tak ti to aj usiju. no dnesku sme uz nasli aj obrucky pekne v zamkoch je ovela lepsi vyber jak v nitre
Profilova fotka
uvidim sobotu...dam foto zo skusky...
jul 17: dakujem za tip urcite pojdem musim najst este presnu predstavu :-) :-) :-) :-) :-) kde v nitre maju aj nejaku web adresu moj drahy si rozmyslel ze chce uplnu klasiku ale ta sa tazko zhana
sonina22: Ahoj Soni, prosim Ta, chcela by som sa poradit ohladne toho stanu.. .mas aj alternativu v pripade, ze bude zle pocasie? Clovece, pre 150 ludi mat svadbu pod stanom to je riadna pecka, ktora cateringova spolocnost Vam to pripravuje? A kolko Vas to vyjde? Stale mame dilemu ci nebudeme tiez pod stanom ...a vecer presun dovnutra len sa mi to zda zbytocne drahe
Profilova fotka
Ahojte dievčatá... Včera nám odišiel zo života najmilovanejší, najkrajší a najlepší človek akého som kedy poznala, môj ocko mi zomrel. Nedožil sa mojej svadby ani vnúčatiek a je to o to horšie, že sme na to neboli vôbec pripravení... Chcem sa s Vami rozlúčiť... Držte sa mi a nech Vám tento krásny dátum- 17.07. prinesie kopu šťastia a krásny život... Zbohom...
Profilova fotka
sintea: to ma strasne mrzi. uprimnu sustrast :( to bolo asi necakane. ked sa lucis, tak tym myslis ze rusite svadbu?
sintea: uprimny sustrast
sintea : uprimnu sustrast!!drz sa!!
sintea: aj ja sa pripajam uprimnu sustrast je mi to velmi luto
Profilova fotka
sintea - neviem co povedat, snad len uprimnu sustrast, strasne mi je to luto..... neviem si predstavit co teraz prezivas, no drzim palce do buducnosti.....
...no ahojte! som tu sice nova: ale aj tak: sintea drz sa! No my sme sa s drahym tiez rozhodli vziat 17....ale ako pozeram som strasne pozadu:-)))..totiz okrem saly a knaza a datumu svadby nemam este nic:-))...uz ma trosku strasi svedomie ( aj spavat nemozem ), ale dufam ze postihame vsetko co treba...
Profilova fotka
sintea: uprimnu sustrast... nojoka: urcite to zvladnes...este mas 4 mesiace :) rychlo zhanaj kameramana a fotografa :)
Profilova fotka
ako ste na tom baby? my sme sa v poslednom case celkom rozsupli a pribudlo nam dost veciciek :) viac info v albume, nech sa paci inspirujte sa ak sa vam nieco zapaci...
sintea: tak to musi boliet: uprimnu sustrast- je jasne ze v tomto case sa svadba konat nemoze ....

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?