17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
fiha baby uz tu letia vseliake napady aby sme boli co najkrajsie. aj mi uz mame plan ako si dat dole par kil. jaj baby uz menej ako 5 mesiacov uz sa to blizi :-)
Profilova fotka
no o chvilu treba uz oznamka tlacit :D tesim sa
Profilova fotka
Ani nevrav Kikuš... V marci to pofrčí ani nebudeme vedieť ako. A kedy sa chystáte posielať a pozávať? V apríli? :-)
Ahojte kočky, takze vidim, ze pripravy na tento termin uz u Vas vrcholia tak to sa dostavam do slusnej nervozity lebo ja som zasnubena od nedele, teda Valentin 2010 a termin som si vymyslela v podstate dnes kedze som zaistila miestnost... clovece ,mam co dohanat :)
Profilova fotka
lydus7: no niektore z nas uz planuju dobrych par mesiacov (ja uz asi 7 mesiacov heh) najdolezitejsie, cize miestnost mate ... tak uz len kamera, foto, dj... to su take tie prio 1.. ostatne ako saty a prstene sa daju hocikedy zohnat a mas vela na vyber sintea: no tak pocitam ten april asi... tak nejak... ci to je skoro myslis? ako ty=?
Profilova fotka
Kikuš, ja myslím tiež na apríl, aby sme vedeli kto príde, kto nepríde a tak... Bude to v dostatočnom predstihu aby si to ľudia mohli zariadiť ale zasa to nebude ani skoro, aby na to niektorí zabudli. :-D lydus7: Vitaj medzi nami!!! Neboj, všetko sa dá zvládnuť, len musíš rýchlo zariadiť veci čo Ti písala red_kika. Keď sa do toho pustíte, ani nebudeš vedieť ako a už budeš vydatá. :-D Držíme palce a priebežne nás informuj ako pokračuješ! :-)
Profilova fotka
jaaaaaaaaj jak sa ja tesim na to cele :) som vcera pisala kamoske ze ju pozyvam, tak sa uplne vytesovala lebo to necakala.... :D
ahoj red kika, ja mam tiez tento termin svadbu ale okrem saly, dj a kostola este nemam nic.to si fakt dobra ze uz mas toho tolko.ja som ani šaty nebola este pozerat.ale uz planujem.... :-)
ahojte vidím ze uz z nas je viac takze vitajte! Nebojte. este vsetko sa da vzladnut. asi :-S baby je tu z vas niekto z nitry alebo okolie? red_kika, sintea - nie je to trosku skoro na pozivanie ved je tam este aj maj. :-)
Profilova fotka
ahoj kocky, davno som tu nebola a vidim ze sa teda riadne cinite :) nam uz tiez zopar veciciek pribudlo a zacina to cele mat realnejsie kontury, uz sa zaciname poriadne tesit :)) satecky uz mate kazda tie prave vybrate? u mna to zacina byt najvacsia dilema... paci sa mi viacero, no ziadne nie su ze "paf, to su tie prave" .......
Profilova fotka
jul17. ja sice z nitry niesom,ale my budeme mat svadbu v ZM :)
Profilova fotka
jul17- čo sa týka oznámení a posielania, pre nás nikdy nie je skoro, lebo máme hostí aj zo zahraničia, ktorý síce o svadbe vedia, ale patrí sa im doručiť oznámenie v skoršom čase a ostatní "domáci", tak Tí sa tak tešia ako blchy na oficiálne pozvanie, že neviem neviem, či už do konca apríla vydržia. :-D Ale všetko je možné, keďže budeme chodiť aj oficiálne pozývať, takže treba začať skôr, aby sme stihli obehať rodiny. :-D ovecka84- don´t worry, treba hľadať a ja verím, že tie pravé šatky si Ťa nájdu samé, len im musíš dať šancu, lebo oni niekde teraz vysia na vešiaku a čakajú smutne na to, kedy ich objavíš. ;-)
Článok sa načítava...
Dakujem dievčata, postupujem... mam aj popolnočne šaty (nahoda ako sviňa:) riešim kameramana a fografa, ozaj Vy budete mat aj aj? Lebo som počula nazor, že stačí fotograf ale aby som potom neľutovala ... šaty...oooooo šaty...to bude dilema...poznate salon PASARELA v BA? mam sa tam ist pozriet, saty maju nadherne, som zvedava na ceny, ake su podla Vas take normalne ceny?
Profilova fotka
my mame aj kameru aj foto... je to sice take ze video si pozries mozno 5x v zivote,,,ale aspon si ho budem moct pozriet.. a pousmiat sa na tom ake co bolo :D fotky ti pripomenu ale nie vsetko
Profilova fotka
lydus7: Súhlasim s Kikou, treba aj to aj to. Radsej oboje a zbytocne ako jedno a ma Ti to byt potom cely zivot luto. A
Profilova fotka
co sa tyka salona, nepoznam ho, ale za zancku sa plati, takze myslim, ze pokojne mozes cakat pozicovne od tych 600 €, aj vyssie. Nova kolekcia- šatky Maggie Sottero- stoji cez 600 €, kamoska si poziciava v Presove. Brutal... :-|
Profilova fotka
my budeme mat aj foto aj video.. foto bude kvalitne, profesionalne, krasne, pre vsetkych na ukazovanie, no drahe... ale tak za kvalitu sa plati video bude take poloprofesionalne, spravi nam to jeden panko co toci stuzkove a tak, nic svetoborne, no tesime sa.. ako spomienka to urcite bude fajnove, hlavne pozriet si to v kruhu rodiny, no teda ziadny Zitnansky to veru nebude ;) sintea - dufam, ze mas pravdu, no uz ma to nebavi stale chodit a hladat, uz by som ich rada mala vybavene nech sa mozem venovat dalsim veciam na svadobnom zozname ;) a baby co ste z BA - kde ste uz boli skusat svadobne satecky? ako sa pohybuju ceny? boli ste spokojne s pristupom v salonoch? nestalo sa vam ze vybrane saty uz boli na nas termin rezervovane? toho sa ja najviac bojim, ze budem dlho otalat a potom na tento popularny termin ziadne pekne nezozeniem :(
lydus7: neviem ako u vas ale u nas ked nemas kameramana tak akobysi nemala svadbu (pozrie si to cela dedina :-( ) preto som sa pytala ci nahodou nie ste z nitry lebo sme isle hladat obrucky a nakoniec sme nevedeli vybrat :-| a o cenach ani pisat nebudem. no nic buduci tyzden skusime v zamkoch co ked nas caka tam. vy ako ste vedeli vybrat? mali ste spolocne nazory na to ze ake chcete (lebo mi nie)?
Profilova fotka
jul17: To s nazorom na obrucky je absolutne normalne, chlapi su predsa z Marsu. :-D Hlavne je nepodliehat panike a nenapadne draheho nasmerovat na svoju lajnu. Moja laska mala predstavu o obrucke z bieleho zlata, uplne tenuckej, nic strasove, kombinovane, zlozite. Ja som zas chcela obrucku taku aku mame v albumiku, ale celu zo zlteho zlata. A nakoniec to dopadlo tak, ze mame kombinaciu bieleho a zlteho, ja mam okolo celej moje vytuzene kamienky a drahy si predstav si, ked tam videl typy obrucok vybral jednu podobnu mne a ma tiez- na chlapa nezvyklo- par kamienkov. A ani nevies ako sa mu paci!!! :-) Chlapi si to totiz nevedia nikdy predstavit nazivo, su velmi neesteticki, co sa tyka sperkov, ale ked uz budete vyberat, daj mu nech si poskusa aj to co sa Ti paci, ty si poskusaj to co sa paci jemu a velmi jemne, ale cielene mu daj najavo, ze to nie je Tvoja predstava o celozivotnej obrucke, ze sa Ti velmi paci, ale ty by si chcela oblu, nie rovnu atď. Chlapom treba povedat co chcu. :-D Ale nie, robim si srandu. Ver mi, aj my sme boli chvulku v tom stadiu, ze kazdy bude mat inu. :-D Drzim palce!!!!!!
Profilova fotka
jul17: nase obrucky vybral drahy.... na nete a potom sme si ich boli pozriet nazivo a boli sme rozhodnuty. Boli ste v nitre v zlatictve Jozef a Martina? tam maju dobry vyber za dobre ceny.
Profilova fotka
baby, budete mat aj redovy???
Profilova fotka
U nas- na dtrednom Slovensku, na Horehroní- redovy neexistuje. A ty??? Co to vlastne ma byt? To je ked ludia tancuju s nevestou a za to platia? U nas sa vybera do klobuka ci co, ale asi to nebudeme robit, kto chce, nech nam da peniazky predtym... Asi... ČI si mysliš, že nie? :-S
Profilova fotka
no ja poriadne tiez neviem co to je :) ale myslim ze si to vystihla,.... len tu na slovensku si na to musis kupit extra oblecenie - a musi byt cervene.... ked budem tancovat o peniaze tak urcite bud v svadobnych alebo popoloncnych... este zbytocne peniaze vyhadzovat na dalsie saty ktore si oblecem len raz.. nie dakujem
ani u nas je redovy, ale napriklad v susednej dedine je. a tam nemozes mat popolnocne saty inej farby ako červene max. bordove. red_kika: a kde je tento zlatníctvo?
Profilova fotka
v nitre.. na pesej zone
Profilova fotka
JA som myslela, že to majú na východnom Slovensku taký zvyk. U nás je napr. zvykom, aby si na svadbe mala starejšieho, unášali nevestu, vyberanie do klobúka či do hrnca a tak. Ale redový je asi fakt len na východe, ale ako čítam jul17, aj na "dolniakoch" to nie je ojedinelý jav... No, fakticky baby- ešte dávať prašule za ďalšie šaty, tak by nás asi piclo! :-D
Profilova fotka
este ked tie redovy saty su ako popolnocne, tak ok... ale videla som ze si niektore baby kupuju 3 saty tym padom. boze, tolke prezliekanie :)
Profilova fotka
akurat si pozeram kyticky.... vy uz mate predstavy ako ma vyzerat?
Ahojte som tu dlho nebola ale ste sda rozbehli vzdy sa tu pousmejem a nazbieram od Vas inspiraciu :-) :-) :-) :-) ide dnes niekto na veltrh do BB? Ja uz v podstate skoro vsetko mam akurat dnes chcem pozriet svadobne pohare chceli by sme tie so Swarovskymi krystalmi nevideli ste to niekde na veltrhu v BA? a obrucky no a saty nemam ani ponatie ale zasa uz vieme ze budeme mat 150 ludi svadbu v stane od cateringovej spolocnosti na Vlkolinci je to dedinka Unesco je to tam nadherne baby prosim Vas mate uz niekto svadobne menu? Idete to davat aj na stoly?
Ahoj presne ta kytica no ja tiez este neviem ale chcela by som od Vas nazor ci idete do vyzdoby davat rovake kvietky ako budete mat v kyticke ci nie.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?