17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Profilova fotka
jul17: saty su krasne... ozaj super... si si pozicala alebo rovno kupila? sintea: uz som urobila aj krabicky, kukni si v ablume... strasne sa mi pacia.. este menovky nalepit a su hotove :)
red_kika: dakujem, pozicala som si ich lebo neboli na predaj ale su fakt za super cenu
Profilova fotka
musim sa pochvalit... sme dnes kupili drahemu oblek.... tmavohnedy za nenormalne super cenu,, skoro jak zadarmo :D
Profilova fotka
red_kika: Už som pozerala- no brutálne krásne sú, veľmi sa mi páčia. JA sa na ne chystám asi až v júni, no uvidíme, možno ma prepadne múza aj skôr :-) . Aj oblečík som videla, krásny- kde? V Peek-u?
Profilova fotka
hej hej v peeku .... krabicky mi trvali asi dokopy den....lepsie nez pierka.. to som robila asi 2 tyzdne
dievčatá pridávam sa :-D sála je naša na náš vysnívaný dátum :-)
gratulujem tak uz o starost menej :-)
Profilova fotka
delilah1: Super!!! :-)
Profilova fotka
Ahojte babky viete mi poradit kde sa daju zohnat dake obrucky v rozumnej cene? som okres NM, alebo aj TN, PN dakujeeeem :)
Profilova fotka
ahoj andulienka, co je pre teba rozumna cena? pre kazdeho to je ine si myslim... nase stali 550... to je vela pre vas`?
Profilova fotka
ahoj Kika..to by bolo fajn tych 550...mas dake typy? :)) ;-)
Profilova fotka
tak my sme si objednali u Laura Gold - na veltrhu boli. Myslim ze budu aj na tych dalsich.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
adulienka17- myslim, ze vsade zozenies aj drahsie aj lacnejsie obrucky- otazka je aki ste s buducim manzelikom na obrucku narocni, ci chces zirkoniky, alebo nie, aky typ zlata, hrubku obrucky, tie jednoduhsie, ale rovnako krasne typy su vzdy lacnejsie- aspon co som videla ceny ja. Nase stali skoro 700 €, ale nekupovali sme ich na veltrhu, ale mimo, takze sme nemali ziadnu zlavu, takze na veltrhu sa to fakticky oplati. Len sa zoberte a chodte popozerat v najblizsom meste a uvidite. Drzim palce. :-) Buduci tyzden sem uz dam fotky tych nasich. :-D
Profilova fotka
aj my by sme uz mali dostat tie nase.... uz sa neviem dockat :)))) tiez hned odfotim heh
Profilova fotka
dobre dakujem :) ked ich budem mat tiez dam foto :) este by som potrebovala mile nevesticky radu ohladne altanku...rozmyslame aj nad alternativou altanku len neviem kde to zohnat, teda pozicat.co som sa informovala v jednej agenture tam to bolo dooost drahe.aj 20 000 sk na den....neviete o niecom? dakujem za pomoc...
no ahojte nevesticky. uz som zacala robit aj ja pierka az mam 54 a este potrebujem 3x tolko. no casom to asi bude. :-) chcela by som opýtať na popolnočné šaty ako ste na tom?
Profilova fotka
ja som si kupila jedny - kratke zelene... chcela som dlhe cierne..aj ked boli neskutocne elegantne, bolo mi povedane ze cierne si nemam kupovat :( tak som kupila take letne, ktore mozem vyuzit na kazdu "lepsiu" zabavu :) akurat mi dosli obrucky xixi... vecer odfotim
Profilova fotka
ahojte ja popolnocne nemam...veru ciernu si nedavaj..nieco vesele :) ja sa rozhodujem ci kratke albo dlhe..ale bude teplo tak asi kratke..._)
Profilova fotka
ja som ani nechcela kupovat popolnocne..lebo mam doma strasne vela siat..ale nejak sa ani jedny nehodili na svadbu..
Profilova fotka
no aj ja mam doma vela siat ale popolnocne si budem kupovat :) a obrucky uz mas? my este nie...
Profilova fotka
hej hej.. dnes dosli... mam ich v albume
Profilova fotka
no krasne mas, aj svadobneee take jemne romanticke :))
Profilova fotka
Ahojte kočky!!!! Konečne aj my máme obrúčky v albume!!!!!!!!!!!!!!!!! Sú nádherné!!!!!!! Strašne som šťastná, že sú také aké sme chceli a že to teta čo nám ich objednávala pochopila, lebo vznikli kombináciou 4 typov obrúčiek!!!!!!!!!!! Ale sú naše!!!! Joj kočky, táááák sa z nich tešíme!!!!! Kikuš, tie Vaše sú tiež nádherné, aj ty si ich stále pozeráš? :-D
Profilova fotka
woooow.. ta matna je super.... krasne su hej,.. cely vecer som ich fotila... nosila, ze aky to je pocit :))) aj drahemu sa strasne pacia... ze ju bude rad nosit hehhehehe
Profilova fotka
kraaasne suu, sintea :)
Profilova fotka
baby, uz ste boli na fare kvoli naukam a na matrike kvoli potvrdeniu??
Profilova fotka
Na fare sme boli teraz, ale náuky absolvujeme hromadne tu v BA v Univerzitnom Pastoračnom Centre 5-6- júna. V marci máme volať farárovi, čo sme zistili o náukách a povedal, že prinajhoršom to spáchame u nás. A na matriku stačí ísť vraj aj krátko pred sobášom, to je v poho. Kikuš, prosím, keď si si objednávala krížik, normálne si len napísala tomu pánovi rezbárovi typ krížika, mená, veľkosť a čo na ňom chcete mať? Alebo on Vám poslala nejaký objednávkový formulár? Lebo by sme si chceli dať spraviť krížik u neho, pozerala som už v decembri jeho stránku a chceli by sme mu teraz napísať. Ďakujem!!!!! :-) A ozaj- musím sa Vám priznať, začala som držať predsvadobnú diétku, už žiadne čipsy v noci pri telke. Zatiaľ som vydržala tretí deň, toto je štvrtý. Je to tá 90-dňová rozlišovacia diéta- schválila mi ju aj moja internistka, tak mi držte palce, chcela by som dať do svadby dolu max. 10 kíl- to by bolo úplne fantastické. Oprášila som DVD- brušné tance, a keďže sa 1.3. sťahujeme na 4 mesiace z intráku do švagrinkinho prázdneho 3-izbového bytíku, budem mať kopu miesta skotačiť. :-D Hrozne sa už teším. PS: Včera sme to mali presne 5 mesiačikov do svadby!!!!!!!! Uteká to, však??? :-o
Profilova fotka
sintea: tak som bola na fare... budeme mat 4 soboty stretko po hodke v marci... som myslela ze to trva dlhsie :))) napisala som mu mail ze chcem cislo to a to.. v takej a takej farbe, velkost, co ma gravirovat .. on mi odpisat ze do 2 tyzdnov to mam doma na dobierku :D nic insie heh tak dufam ze tu dietu vydrzis :) ja som zacala chodit do solarka, nech niesom ako mlieko
Profilova fotka
Aj ja chcem, len ešte netuším kde, lebo keďže sa sťahujeme na tie 4 mesiace do Petržalky, netuším vôbec kde sú tam nejaké solárka ani fitká... No hrôza. Musím spraviť priskum trhu- môj priateľ google! :-D
Profilova fotka
ja chodim do polusu, kedze hned vedla pracujem :D tak vzdy cez obed zbehneme heheh

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?