17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Ahojte ako ste na tom s pripravami ja nemam este nic, akurat sme zajednali kostolik a nevieme sa rozhodnut medzi salou alebo stanmi vonku uz ste zistovali aj pocasie na tento den :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Chcem sa opytat ci uz mate objednanu aj kameru a fotografa a aka je taka priemerna cena vdaka sona
Profilova fotka
ahoj sonina vitaj u nas :) ja som dost aktivna nevesta, cize uz mame toho dost zajednane. co som medzi prvym riesila bol kameraman a dj, kedze tych dobrych nieje az tak vela. cize to by som ti odporucila sa hned informovat ktory su este volny. nas kameraman bere okolo 700 eur... je to sice dost velka suma, ale ja si myslim ze je pri manzeloch zitnanskych tiez jeden z tych naj. a kedze som taka aktivna, uz mam aj saty doma a akurat dnes som si bola kupit stuzky a pomalicky si pripravujem pierka. kedze este neviem kolko ludi naozaj pride tak len tak odhadom :)
Ahoj ty si robis pierka sama ty si sikovna no ja neviem kde zacat a kde si kupila satocky? a koho budes mat kameramana vdaka sona
Profilova fotka
je to uplne lahke :D som si obejdnala s podvazkom 3 ks takych co sa mi pacili a teraz ich robim doma z predlohy. a vyjde ma to ovela lacnejsie nez keby som ich kupila hotove. satocky som kupila tu v bazare. som nasla dobru ponuku. cize som isla na riziko, lebo som ich ani neskusala. kameramana mame milanka durocha - Studio R65 my sme zacali tymi vecami co mas si musis rezervovat na ten den: cize sala, kamera, dj, kostol (matrika).. tieto veci mas len 1 by som povedala. siat a takychto doplnkov je milion ale sala len 1 ta prava.
to mas pravdu inak si ma inspirovala asi tie perecka spravim aj ja sama kostol uz mame len tu salu musime doriesit a kameru dj a foto a saty su ti teda dobre si spokojna? a co vlasy make up to uz mas tiez zariadene? ja teraz pozeram nejaku lacnejsiu moznost vyzdoby aku budes mat farbu ja rozmyslam nad zlatou a ty ides kupivat aj krabicky pre hosti a nejake darceky? Ja som kupila bublifuky na stoly mala to kamaratka a hladam est emale zvonceky kamoska to mala a bolo to super zacali sme zvonit na tych zvoncekoch ked vychadzali z kostola a este mam taku prestavu s tymi holubami ked vyjdeme z kostola ale fantazia by bola len sa este uvidi ci to vsetko stihenme a kde budete mat svadbu vy
Profilova fotka
my budeme mat v ZM v kostole a potom v dedinke pri ZM hostinu, kamos tam ma bar a salu. nastastie aj vyzdobu nam urobia. cize si len povieme farbu a vsetko chcem mat na stole a oni to urobia.takze mame ostarost menej. ja by som rada taku kremovu, maslovu. aj pierka robim v takej farbe, tak to bude vzorom. saty su super...jedine ich treba trochu skratit. ale tak to je najmensi problem si myslim :D krabicky si tiez budem robit sama, a na ne nalepim menovky. len este stale neviem co dam so nich :D ja som zas rozmyslala nad tymi lampionmi, vecer ich vypustime... alebo co som este videla: balony a na nic karticky so zelaniami od hosti :) vlasy som si zajednala uz aj skusku, niekedy okolo velkej noci aj vizazistku tam maju hned. trsy a pricesky uz mam doma, tak uz len aby to tak urobili ako si to predstavujem :D a vy kde budete mat? ako vidim tak sa ti paci doste vela siat :) len skoda ze v skutocnosti vzdy vyzeraju inak ako na modelkach :(((((
Profilova fotka
sintea: uz som dala do albumu hotove pierka :) je to strasna zabava ale ide to pomalsie nez som si myslela :-|
Ty si naozaj sikovna My budeme maT sobas v KOstole v Ruzomberku a oslavu no to je ta dilema nevieme ci chceme stany vonku alebo kulturu v Ruzomberku je nas dokopy 150 ludi takze sa vobev nevieme zariadit, ty mas aj predlohu na krabicku? To je dobry napad urobit si ju tiez sama s tymi satami to bude tiez dilema mam s kamaratkou pozicovnu siat ale len spolocenskych a teraz len zaciname so svadobn7mi tak som zvedava ako to dopadne ci este nebudem musitet niekde behat a hladat nejake vhodne pre mna idem pozriet do tvojho albumu na tie pierka
Profilova fotka
150 ludi?? to je ozaj dost... ja osobne by som potom asi riesila stanmi... lebo je dost tazke najst taku velku salu. ale tak nepoznam ruzomberok. hej predlohu mam v albume. mam aj viac ale napr aj sintea ma nejake. tak skus sa aj u nej pozriet
Profilova fotka
Kikuš, no chápeš? Jaké sme my šikulky? Podľa mňa Tvoje pierka vyzerajú krásne. Len tak ďalej. Aj ja som sa pri tom zabavila, naši sa na mne pučili, že či mi nešiši robiť to už v novembri, ale keď ja sa tak teším.... A teraz sa na ne domka sem tam pozriem, keď idem k našim a zahreje ma pri srdiečku. :-)))) A inak- včera mi prišli popolnočky, čo som si objednávala cez mimibazar.sk od jednej kočky a sú senzačné, len mi ich treba na bokoch zúžiť, ale fotku dodám vo štvrtok- idem ich vyskúšať na ples. sonina22: Vitaj medzi nami. Absolútne musím súhlasiť s red_kikou ohľadom vecí, čo Ti poradila. First- sala na hostinu, obradna miestnost, fotograf, kameraman. Ostatné zvládaš aj za mesiac, keď sa do toho pustíš. Ale my všetky máme ešte viac ako 5 mesiacov (riadne to beží)! :-D
Profilova fotka
sintea: to je super, akej farby su? ja moje popolnocky musim len skratit :) nechcela si nahodou pouzit tie co si mala na tvojej promocii??? ci to sa mi len mari? sme asi velmi aktivne a nedockave nevesticky ked uz teraz robime veci, ktore ine robia asi tyzden pred :D krabicky uz mas tiez?
Profilova fotka
red_kika: áno, chcela a tieto sú druhá alternatíva. :-) Kuk do albumu, sú tam pri promočných. Krabičky ešte nemám, tie nechávam na marec-apríl, teraz by som mala začať riešiť návrh oznamka- lebo si cheme robiť sami- aj tlačiť. Noa vo februári nás čaká aj kostolík, musíme sa ísť pripomenúť a dohodnúť na tých povinných sedeniach, kde ich máme absolvovať a kedy. A čo máš na pláne ty na február? :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
na februar asi kostol. kedze svadba bude v zm ale tie "skolenia" by sme chceli v pk absolvovat, tak sa musim ist opytat ci sa to vobec bude dat. no a potom potrebujem este krstny list novy. takze to bude asi na februar vsetko a samozrejme pierka dokoncit, a zacat robit krabicky :D a zavisi aj dost od veltrhu, co tam najdeme. ked tam kupim dost veci tak si necham cas, ked tam nic nenajdem tak zacnem chodit po obchodoch kukat ceny atd... :D
Ahojte baby potrebujem od vas pomoc neviem zistit kedy a o kolkej hod zacina ten svadobny veltrh v PKO. vdaka za pomoc
Profilova fotka
mesiacik211- keď si nalogujes www.mojasvadba.sk, tak hore pod prihlasovacími údajmi je screenserver, na kotorý keď klikneš, si tam. Alebo klikni na www.svadobnyveltrh.sk. Inak začíla o 10.00 a končí o 18.00- ak sa nemýlim. A už sa tešííííím!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Tak čo baby? Čo ste si z PKO doniesli domov? Mne drahý kúpil krásnu bižu- súpravičku. :-D Strašne sa z nej teším. :-)
Profilova fotka
ja sa chystam az zajtra... a som straaaaaaasne zvedava nato. povedz ako sa ti tam pacilo? je to velke? da sa tam kupit dost veci? okrem siat samozrejme, ktorych tam je urcite najviac :D
Profilova fotka
Myslím, že hej, bola tam kopa ľudí, mali tam asi všetko na čo si spomenieš- pierka, podväzky, obrúčky, šaty, popolnočky, čokofontány, bižutérku, limuzíny, oznámenia... Myslím, že hlavne obrúčky je možnosť si vybrať- tých tam bolo kopa- a ponúkajú výstavnú zľavu. Inak nie až tak veľa vecí akoby som čakala, ale bolo tam fajn. Keby som nemala už veľa vecí kúpených, určite by som si tam vybrala niektoré z nich. :-)
Profilova fotka
woow.. to je super.. lebo akurat obrucky by sme si uz chceli objednat.
Ahojte ja som ten veltrh nestihla dufam ze to stihnem do BB alebo do ZA, tak co ste si priniesli oplati sa mi tam ist, velka vdaka za tipy si z Vas baby beriem velky priklad ste neskutocne sikovne vzdy ma tak dobre nakopnete, tesim sa na tie popolnocne saty az ich uvidim v albume podla coho idete robit tie krabicky vdaka ja som len zvedava kolko vyjdu tie stany to bude palka a som aj zvedava na pocasie inak budem nutena skocit do ikei kupit 100 diek hihihi :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
tak ja som tam bola asi hodinu len... som myslela ze pobudneme dlhsie, ale bola som asi jedina ktora sa tam chcel v klude poprechadzat :(( objednali sme si obrucky. dali nam 10% zlavu za to ze si ich objedname na vystave. o 2 tyzdne pridu.. som strasne zvedava na ne :) straaaaaaaaaaasne vela siat tam bolo....este ze som uz moje kupila, lebo by som tam naozaj stravila cely den :)) bol ozaj velky vyber: siat, doplnkov, foto, video a a a a...ak tam budu naozaj vsetci co v BA tak sa mozes tesit :D ja uz som skoro hotova s pierkami, len musim kupit este jednu stuhu, lebo mi dosla. a potom idem hned na krabicky :)
Profilova fotka
hm, ako vidim vystava bola asi supis... my sme to tiez nestihli :( ale dnes sme pokrocili o kusok - bola som prvy krat skusat saty (mala som na sebe dvojo a neviem sa medzi nimi rozhodnut :)) neviem, ci mam ist kuk este dalsie abo co vymysliet, ach jo vy ste kolko siat skusali kym ste nasli tie prave? boli sme kuk oblek v Auparku, no nic tam nemaju :( nejake tipy kde by sa dali najst pekne obleky???
Profilova fotka
ja osobne by som ti poradila ist este skusit nejake.... ja som bola sice iba v 1 salone ale tak som skusila min. 10 siat :D som len ukazovala ze ktore a hned mi ich teta podala. bola velmi ochotna. co sa tyka oblekov, tak my asi pojdeme do peek & cloppenburg. tam teraz este maju zimne zlavy, vypredaje - sako nohavice okolo 120 eur..co je podla mna super cena :)
Profilova fotka
asi pojdem, len neviem ako si vybrat salon kam ist..len tak od oka ci nastudovat co maju na nete? v ktorom salone si bola skusat? ze by som zbehla, ked tam bola taka ochotna pani :) v peeku sme dnes boli, no nic nam tam nepadlo do oka :( asi pojdeme do VIedne skusit, drahy by chcel taky slimovy oblek a tych u nas moc neni....
Profilova fotka
ja som bola v senci v salone. perfect day sa volal... ale viem aj fany salone v ba ze maju super vyber. skus na nete pozriet, je to lepsie vediet co maju predtym ako tam pojdes :)
Profilova fotka
do SC sa chystam v sobotu, tak uvidime co tam budu mat.... Fany v BA je naobjednavane na tyzdne dopredu, to sa mi nechce cakat ;)
Profilova fotka
tak su asi dost dobry :) kolegyna si tam tiez rezervovala saty.. krasne su
no ahojte:-) uz davno som tu nebola. na veltrhu som si nasla saty a aj pozvanku. aj ja som to chcela tlacit ale bude z toho vela takze dostaneme pocetnu zlavu aj to je nieco a aspon nemusim s tym babrat. potom som dala fotky na stranku som zvedava na nazory dakujem
no fotky su velke takze mi to system nezobral :-(
caute baby :) v akej cene sa u nas pohybyju 18 karatove obrucky??? sirka asi 6mm? Pozeravem tu v UK a zda sa mi to starsne prehnane a 9 karatove som pocula ze su strasne slaabe :(?????

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?